Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
3. sayfa BirinciBirinci 123

Peugeot Ninja 103

Motovento
    REKLAM ALANI

arkadaşım o motoru pek uyduramasın ama ramzey safari kasa yani (depo al ) ona herşey olur hertürlü oturturun iyibir tamirciyede gitmenlazım yada ustaya

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

slm herkeze bende pejo 103 var yaklaşık 5-6 ay kullanmadım şuan çalışmıyor motor çalışcak gibi oluyor jikle ye bastığımda boğuluyor yardım ederseniz sewinirim

fiyatını sordum 1.150 diyorlar sizce fiyat olarak ucuz değilmi yoksa normalmi?

---------- Mesaj ekleme zamanı: 15:08 PM ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 14:53 PM ----------

Alıntı heat clif adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    dostum 6 snelik tecrübeme dayanarak söylüyorum.ne hızı ne sürati.o motora ii binmezsen ve ii bakmazsan sana sadece zarar açacaktır.bak bana inan bende de 103 RS'x vardı.onunla 100 kM gördüm ama delinmedik yer bırakmadım.O yüzden sürat falan yapmaz onlar.ama ii aragaz ve egzoz yerler

iyi bakamassan derken. ne gibi şeyler yaparsak motora kotu olabilir ve ne gibi şeyler yaparsak temiz kalabilir söylermisin iyi forumlar..!
    Önünü Görmeden soLLama evine aCı haßer yoLLama

for.a.driver

mruq bendede pejo war ama mobılet sılındrı pejoya gecmez anca kesıp kaynak falan yapman lazım

F54 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    crf 1000L + dio
    arkadaşlar bende pejo ile başladım motora binmeye bu motorlar denildiği kadar hız yapar doğrudur bendede vardı honda titan ybr ye nal tolatıyo inanmayan inanmaz mercedes hız tablosu ile 140 yapar gözümle görmeden inanmam ama bu hızları kendim de yaptım ne kadar tehlikeli olsada
    hayat bir savaştır tek silahın aklın ve inancındır

forevermore - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBF 150 (2013 Kırmızı)
    vay be neler geçti gözümün önünden. 98 senesinde sıfır 105 cobra almıştım sarı renk çift farlı.o zamanlar böyle motor çeşitliliği nerede küçük yazlık yerlerde. Antalya'da herkes sanki bir racing görmüş gibi garip garip bakar bir moped olduğuna pedalını görmeden inanmazdı. 105ler 70cc ve 3.8 hp'ydi. hızını aldı mı iki kişi çıkmayacağı yokuş yoktu. Az yarışlar düzenlemedik

103 daha hızlı kalkardı ama motor itibari ile 105 kadar randımanlı olmazdı. 103 daha sessiz ve az titreşimli motordu.

Seneler çabuk geçiyor be...
    Aptallık En Büyük Günahtır !

REKLAM ALANI
3. sayfa BirinciBirinci 123

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler