Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Hyosung/S&T Kanuni GV 650 Aquila Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    nantakut - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Regal raptor 250 2011
    Alıntı gv650i adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    emre lee de uzun süredir yok bu sitede lee lerin zaten ama epeydir yok GARAJ a gelebilirsen bu konuda yardımcı olabiliriz .

nantagut yerinde olsam 2010 modelini tercih ederdim VEYA kredine uyuyorsa hazır bir sürü aksesuarı takılmış temiz kullanılmış mesala ledo (levent ) beyin makinasını tavsiye ederim siyah istiyorsan.artan paraylada bolca gezesin
    Bilmiyorum ama sıfır almak istiyorum aslında beni biraz yoracak ama olsun

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    Yamaha XVS950 MidNight
    Bu site harici yazıştığınız başka yerler varmı, özellikle yol ve seyahat eden gruplar varmı?
    Bir iki tanesine rastladım, çok uzun seyahat programı yapıyorlar, gerçi böylesi mükemmeldir de herkese uyarmı bilmiyorum. Kimisi 15 günlük tüm türkiye neredeyse, kimisi haftalık.
    Böyle hafta sonlarına mesela 300 - 500 km lik geziler yapılıyormu? İnsanları bir araya toplamak güzel olabilir di ?

ERDINC_ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YAMAHA XVS 1300 A
    walla yazın arkadaslarla bulusup günlük turlar çok sarar. uzun yol yapmayınca hiç bişi anlamıyor insan . kanayan yarama tuz bastın şimdi MoB .her motorcuya kolay kolay nasip olmuyor zaman bulamıyorum valla.

Motosikleti
    Yamaha XVS950 MidNight
    Valla dostum silip fotograf çekmek için almıyorum ben motoru kızlara hava atamam hanım oyar sonra o sebeple iki gündür sürekli forumları tarıyorum, bir iki tanesi çok iyi ama o uzun yollarda bana göre değil 2 hafta filan çok kasar beni. Hafta içi buluşmaları yapılması mümkün ise hafta sonlarında da günü birlik geziler düzenlenmesi süper olur. Bu işe ısınayım ben ileride forumda kurarım valla, büyük eksiklik gibi duruyor gerçekten. Marmara Ege Akseniz Karadeniz Elimizn altında hazine yahu, buraları gezmicezde ne yapacağız allahaşkına ayıptır valla.

ledo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Piaggio Beverly , Hyosung GV 650
    Alıntı nantakut adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bir kaç resim paylaşırsan memnun olurum..
    Burada daha önce yayınlamıştım galiba ama kısa sürede bulamadım.

Sahibinden.com daki ilanımda var : http://www.sahibinden.com/ilan/vasit...4244304/detay/
    Önemli olan, sadece yazarken veya konuşurken değil, hergün hayatı yaşarken adam olabilmektir.

ERDINC_ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YAMAHA XVS 1300 A
    Haklısın da bu gezi günü birlik aynı lokasyonda olanlara iyi ,istanbulda yaşayanlar arkadas ceversi olayında şanslı, didim gezek görecek cok yer var izmir üst taraf fetiye alttaraf, tek motorum, yanıma adam bulamıyorum tek takılmada bir yere kadar yakınlarda bende gurup lara baktımda en yakın aydın da var onlarında sartları vs. cok kafadengi insan lazım nasip yaz geliyo bakalım amam şu forum işine el atarım ben bilgi işlem de çalışıyorum ciddi ciddi oluru var bu işin.

acayüp - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cawa
    Yaz yaklastikca konuda canlaniyor sanki
    Tek gezmek gibisi yok havalar isindikca heyecan basiyor.
    Ucuz motor olmaz , Sorunlu motor olur.

Motosikleti
    Yamaha XVS950 MidNight
    Alıntı ERDINC_ adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Haklısın da bu gezi günü birlik aynı lokasyonda olanlara iyi ,istanbulda yaşayanlar arkadas ceversi olayında şanslı, didim gezek görecek cok yer var izmir üst taraf fetiye alttaraf, tek motorum, yanıma adam bulamıyorum tek takılmada bir yere kadar yakınlarda bende gurup lara baktımda en yakın aydın da var onlarında sartları vs. cok kafadengi insan lazım nasip yaz geliyo bakalım amam şu forum işine el atarım ben bilgi işlem de çalışıyorum ciddi ciddi oluru var bu işin.
    Forum işi kafamda daha farklı oluşuyor benim,
    önceliği gezi yapabilen bir topluluk oluşturmak
    ikincisi birbiri ile motor haricinde yardımlaşmayı becerebilen bir topluluk oluşturmak
    bu iş hayatında maddi manevi yardımlaşmayı getirecektir nede olsa ortak bir ruhun peşinde oluş olacak bu forumda
    ama öncelik gezi planlayıcısı olarak düşünüyorum
    umarım arkadaş çevresi kalabalıklaşır ve böyle bir uygulamayı başlatabiliriz, belkide ilk tohumunu atmışızdır belli mi olur :D

bu arada kredim çıkmadı ama gidip 2 bin kapora verdim motora (turkuaz rengine), eğer ay sonunda yine kredi çıkmaz ise kendi imkanlarımla ödeyip Nisan ilk haftası gibi alacağım motoru maalesef :(
    bu biraz beni zorlayacak çünkü kıyafet ve kasklar filanda belli bir miktar tutacağa benziyor.

gv650i - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    GV 650 HYOSUNG AGUİLA
    Alıntı MoB adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bu site harici yazıştığınız başka yerler varmı, özellikle yol ve seyahat eden gruplar varmı?
    Bir iki tanesine rastladım, çok uzun seyahat programı yapıyorlar, gerçi böylesi mükemmeldir de herkese uyarmı bilmiyorum. Kimisi 15 günlük tüm türkiye neredeyse, kimisi haftalık.
    Böyle hafta sonlarına mesela 300 - 500 km lik geziler yapılıyormu? İnsanları bir araya toplamak güzel olabilir di ?

bu meseleleri biz düşünüp GARAJ ı kurduk bostancıda berber sürüşler ve geziler yapıyoruz gelip tanışırsan katılabilirsin bizim gibi başka arkadaşlarda var zamanla tanışırsın genelde çarşamba akşamları toplanıyoruz face de ayrıca sahifemiz var bilgin olsun

Motosikleti
    Yamaha XVS950 MidNight
    Olabilir hele motor birgelsin, mutlaka birçok kişiyle tanışmak istiyorum, yol arkadaşı önemli bence motorda, araba gibi değil diye düşünüyorum.
    Zaten bir araya gelmeden gelişmek geliştirmek zor oluyor hep kendi başına. İnşallah faydamız olur ve bilgilerinizden faydalanırız.

nantakut - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Regal raptor 250 2011
    Merhaba arkadaşlar kanunide gv 650 almak için hala bekliyorum bu arada sıkıntıdan tekrar diğer ala bileceğim motor hayalleri hortlamaya başladı
    Yamaha XVS 950 Midnighte star
    kavasaki VN 900 custom
    siz ce bunlardan hangisi
    GV 650 de dahil tabi bunların arasına
    bir yardım edin karar vermeme

inzell - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    GV650'yi direkt ele derim listenden.
    www.motorumla.net

Motosikleti
    Yamaha XVS950 MidNight
    Öncelikle motorlar arasındaki + lar - leri belirlemek gerek
    +GV650 diğerlerinden 9 bin TL kadar ucuz
    bunun dışında marka farkından başka GV650 daha güçlü, önler çift disk vs.
    Yani bu iş aslında gönül ve ilerideki tarz ile ilgili
    İçinize sineni alınız çünkü başkasının zevki size uyması mümkün değil. Unutmayın her alınandan sonra illaki bir pişmanlık olur ama bu yanlış olduğu anlamına gelmez...

Yanılıyorsunuz, yeni kasa GV650 ile XVS950'nin arasında 3 bin liradan az bir fark var.
    www.motorumla.net

bilginet45 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    GV650, C800
    yamahanın adı var fakat gv nin farkı var her türlü gv diğer modellerden kılasmanında üstün duruşu tarzı özellikleri bir adım önde bütün gözler üzerinizde xvs 54hp gv 80hp ön çift disk öyle bişeyki gv nin süspansiyonu bile ayarlı kadameli yamahya diğer markalara bişey dediğim yok ama gv hepsinden üstün. gv650 hayalimdeki motordu çok araştırdım çok inceledim hayalima kavuştum ve pişman değilim iyiki almışım.
    _Uzay_ ve Serdarrr bunu beğendiler.

FatihKARAKAŞ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW R 1200 RT
    Motorumun Lastiklerini değiştirmek istiyorum. Ankara'da motoruma uygun lastik ebatlarını bulamıyorum.
    120 / 70 18" ön teker
    180 / 55 17" arka teker.

Garaj müdavimleri lastikleri nereden temin ediyorlar?
    Ayrıca Ön lastik ebatını 17" olarak yenileyebilir miyiz?
    # Çocukluk saflığını kaybetmeyen adama büyük adam denir. (Mencius) #

gv650i - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    GV 650 HYOSUNG AGUİLA
    Alıntı FatihKARAKAŞ adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Motorumun Lastiklerini değiştirmek istiyorum. Ankara'da motoruma uygun lastik ebatlarını bulamıyorum.
    120 / 70 18" ön teker
    180 / 55 17" arka teker.

Garaj müdavimleri lastikleri nereden temin ediyorlar?
    Ayrıca Ön lastik ebatını 17" olarak yenileyebilir miyiz?
    fatih lastik temin ederiz o kolay seçenekler var fuarda indirim vardı ama çok değildi bir kaç seçenek var bu konuda telefonlaşırsak sana alıp gönderebiliriz ancak ön cant neyse lastik o olacaktır 18 canta 17 " olmaz 5322124353 arayabilirsin

ZERDÜŞT - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Hyosung GV 650
    Alıntı inzell adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    GV650'yi direkt ele derim listenden.
    Keşke eleme gerekcelerini de sıralasaydın..

---------- Mesajlar birleştirildi - 01:11 ---------- bir önceki mesaj zamanı 01:09 ----------

Alıntı bilginet45 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    yamahanın adı var fakat gv nin farkı var her türlü gv diğer modellerden kılasmanında üstün duruşu tarzı özellikleri bir adım önde bütün gözler üzerinizde xvs 54hp gv 80hp ön çift disk öyle bişeyki gv nin süspansiyonu bile ayarlı kadameli yamahya diğer markalara bişey dediğim yok ama gv hepsinden üstün. gv650 hayalimdeki motordu çok araştırdım çok inceledim hayalima kavuştum ve pişman değilim iyiki almışım.
    Bende 2007 de gönlümün ısındığı GV650 de karar kılmıştım..ve bu kararımdan dolayı hala mutluyum..
    ANATOLIAN EAGLES MK / Bağımsızlık ve Özgürlük benim karekterimdir. M.K.Atatürk

21.297 TL Hyosung'u elemek için gayet yeterli bir gerekçe benim için.
    www.motorumla.net

ZERDÜŞT - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Hyosung GV 650
    Alıntı inzell adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    21.297 TL Hyosung'u elemek için gayet yeterli bir gerekçe benim için.
    Böyle bir gerekce sizin için kafi ise tartışılacak bir konu yok.
    ANATOLIAN EAGLES MK / Bağımsızlık ve Özgürlük benim karekterimdir. M.K.Atatürk

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 2 kullanıcı var. (0 üye ve 2 misafir)

Bu Konudaki Etiketler