Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Hyosung/S&T Kanuni GV 650 Aquila Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    nastyboy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YAMAHA X-MAX 400 ABS
    Alıntı benromeo adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Sağolun arkadaşlar, bundan sonra beraber veririz siparişi. bu acemiliğimize geldi, ayrıca garaja katılmak isterim, gezi olursa da gelmek isterim, şu zaten hava güzel oldukça dolaşıyorum, motora baya alıştım, çok keyifli bi motor gv650 şimdilik eksikleri tamamlıyorum.

ilgi ve alakanız için teşekkürler.
    Emre merhaba bende deneme maksatlı 100 dolarlık sipariş vermiştim , kargo takip numarasından kargomun 4-5 günde Türkiye'ye geldiğini gördüm ama kargom bana gelmedi 10 gün daha bekledim ve dayanamayıp gümrüge gittim gümrük memuru kargomu çıkarttı bana göstermeden 35 dolaramı aldın diye sordu kargo dahil 100 dolar ödedim deyip ödeme belgemi gösterdim tesekkür edip paketimi verdi paket üzerinde 35 dolar yazıyordu ) bu arada 2 tl gümrüğe yardım ödedim ) aradan 15 gün geçince eve not geldi gümrükte kargonuz var alın diye )

---------- Mesajlar birleştirildi - 23:15 ---------- bir önceki mesaj zamanı 23:10 ----------

Sonuçta arkadaşların söylediği gibi Garajımız varken beraber sipariş vermek en güzeli ..... herkese emniyetli sürüşler........

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    _Uzay_ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    NC 700 X
    Alıntı nastyboy adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Emre merhaba bende deneme maksatlı 100 dolarlık sipariş vermiştim , kargo takip numarasından kargomun 4-5 günde Türkiye'ye geldiğini gördüm ama kargom bana gelmedi 10 gün daha bekledim ve dayanamayıp gümrüge gittim gümrük memuru kargomu çıkarttı bana göstermeden 35 dolaramı aldın diye sordu kargo dahil 100 dolar ödedim deyip ödeme belgemi gösterdim tesekkür edip paketimi verdi paket üzerinde 35 dolar yazıyordu ) bu arada 2 tl gümrüğe yardım ödedim ) aradan 15 gün geçince eve not geldi gümrükte kargonuz var alın diye )[COLOR="Silver"]
    Yuhhhhhhhhhhh İyiymiş

Alıntı Serdarrr adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Gençler selam, benim makinaya branda almam lazım. İki adayım bunlar, ne diyorsunuz? Tabi sizin önerinizi de bekliyorum.

http://www.motomaxonlineshop.com/mai...n-pmu1276.html

http://www.motosuperstore.net/NIC-2m...i,PR-1134.html
    Abicim bendeki Nic'inkine benziyordu ve gayet de memnundum. Bering daha güzelmiş gibi duruyor ama gerek var mı bilmiyorum. Sonuçta durduğu yerde üstünü örtüyorsun. İkisi de işini görür diye düşünüyorum. Hayırlısı olsun şimdiden
    [Bu alan reklam için kiralıktır. İletişim: 444 UZAY]

Serdarrr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBF1000
    Eyvallah, doğru diyosun. Ben gidip bi elleyim bunları, hangisi dayanıklı gibiyse onu alayım.
    Daha önce ince malzemeden yapılmış bir branda almıştım bildiğin kevgire döndü.

gv650i - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    GV 650 HYOSUNG AGUİLA
    Alıntı benromeo adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Sağolun arkadaşlar, bundan sonra beraber veririz siparişi. bu acemiliğimize geldi, ayrıca garaja katılmak isterim, gezi olursa da gelmek isterim, şu zaten hava güzel oldukça dolaşıyorum, motora baya alıştım, çok keyifli bi motor gv650 şimdilik eksikleri tamamlıyorum.

ilgi ve alakanız için teşekkürler.
    hoşgeldin garajda genelde perşembe akşamları buuşuyor hafta sonu programı yapıyoruz yarın 18 de garajda buluşup motor teorisi ilgili bir sohbete kayılacagız göztepede istersen sende katılabilirsin facede sahifemize katılabilirsin

---------- Post added at 23:13 ---------- Previous post was at 23:06 ----------

Alıntı Serdarrr adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Eyvallah, doğru diyosun. Ben gidip bi elleyim bunları, hangisi dayanıklı gibiyse onu alayım.
    Daha önce ince malzemeden yapılmış bir branda almıştım bildiğin kevgire döndü.

serdar garaja bir anne oglu amerkaya giitigi için 2 ci el malzemeler bıraktı satarsanız parasını veririsin diye bir tanede branda var 20 tl alınır bak begenirsen al epey işini görür

Motosikleti
    hyosung gv650
    mrb çanakkaleden slm mart'ta motor fuarı varmış gelmeyi düşünüyorum kaya abi bizat yüzyüze teşekkür etmek fırsatım olur inşallah bi çayını esirgemessin,
    mart soğuk olur oraya gelirken üşürüm herhal görüşmek üzre

Motosikleti
    GV 650 HYOSUNG AGUİLA
    Alıntı mehmet ali g adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    mrb çanakkaleden slm mart'ta motor fuarı varmış gelmeyi düşünüyorum kaya abi bizat yüzyüze teşekkür etmek fırsatım olur inşallah bi çayını esirgemessin,
    mart soğuk olur oraya gelirken üşürüm herhal görüşmek üzre
    taa çanakkaleden gelen bir çayla agırlanırmı yalçın kardeş gel buyur gelirken bozulan parçayıda getirde çaresine bakalım yapılmazsa bile elimizde numune olur en azından

ERDINC_ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YAMAHA XVS 1300 A
    SELAMIN ALEYKÜM arkadaslar muhabbetlerinize katılamadım daha gv650 alamamıştım fakat 2010 efi 4000 km bitana aldım motorum şimdi istanbulda, bu modelde tavsiye edeceğiniz bir bakım ve düzeltilmesi gereken bir olay varmıdır acaba tecrübeli arkadasların vereceği önerileri oldukca ciddiye alıyorum ve yardımlarınızı bekliyorum.

Motosikleti
    GV 650 HYOSUNG AGUİLA
    Alıntı ERDINC_ adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    SELAMIN ALEYKÜM arkadaslar muhabbetlerinize katılamadım daha gv650 alamamıştım fakat 2010 efi 4000 km bitana aldım motorum şimdi istanbulda, bu modelde tavsiye edeceğiniz bir bakım ve düzeltilmesi gereken bir olay varmıdır acaba tecrübeli arkadasların vereceği önerileri oldukca ciddiye alıyorum ve yardımlarınızı bekliyorum.
    aleyküm selam erdinç hayırlı olsun saglıkla kullan gerçek 4 000 km de ise normal bakımları yapılabilir başka bir şeye gerek yok tavsiye olarak xzenon far takılabilir ,kayış gerginliği önemli bizim GARAJ da filitreleri var yagı var bakım için faydalanabilirsin

---------- Post added at 13:02 ---------- Previous post was at 12:59 ----------

bu arada bu gün koreye sipariş gececegiz parçaya ihtiyacı olan yazsın

Motosikleti
    HONDA CBR 250 R

---------- Post added at 13:44 ---------- Previous post was at 13:34 ----------

haysung daha türkiyedeki 250 r sine sahip çıkamıyor ,motor bir yıkamaya girsin elektirk kesiyor hemen kesmesede daha sonraları ya beyin yanıyor ki bu ciddi bir sorun yada yakıtı diital göstergede gerçek değerinde göstermiyor çift silindir olduğu için tek silindir bir honda cbr 250 den çok çok yakıyor ,bir arayış içerisinde olsanız yedek parça gibi sıkıntı verici , şahıslarla muhatab oluyorsunuz ,tanınmış bir markada karşınıza güçlü bir hizmet çıkarırken bu markada şahıslar konuşuyor ,lastikleri inanılmaz derecede berbat adeta altınızdaki cihaz azrailiniz oluyor ,anlatmak istediğim sadece gösteri amaçlı şovdan başka birşey değil ,aldığınız her haysongun ömrüm 2 yıl oda kullanıcıya bağlı sonrasında sıkı bir tamir sorunu sizi bekliyor ,haysong kullanıcısı bir arkadaşımla yola çıktık 80 den sonra korkarak sürdüğünü gördüm ben honda cbr ile 150 yi çok rahat yaparken o arkadaş motora hakim olamayan süspansiyonu yüzünden hız yapamıyordu her 2 motorda 250 r olmasına rağmen sürücü güvenliği 0 ama masraf edip lastikleri ve elektrik güvenliğini sağlarsanız o başaka anlatıyorum nereden biliyorum çünkü şahit oluyorum ,ben bir tavsiyede bulunacak olursam hem genel servis anlayışı hem kalite hemde yedek parça sorunu yaşayamayacağınız hondayı öneririm saygılar ...

benromeo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HONDA CB 600F HORNET
    S.a. senin düşüncene katılmıyorum sayın alimder, arkadaşımda hyosung 250 r vardı. hiç bir sıkıntı yaşamadık. hatta 1000 km yol bile yaptık şehirler arası, parça sıkınıtsına gelince oda çok basik herhan gibi st kanuni yetkli servisine götürüyorsun onlar ilgileniyor. ben ise kuralkan net adresine üye olmuştum ordan bütün parçalarını teknik resimleriyle en ince detayına ve civatasına kadar gösteriyor ordan sipariş veriyordum. bence bahsettiğin honda cbr 250 çok küçük bence mopet gibi duruyo, görünüş bakımından hyosung 250 r honda ya 10 basar. bunu tecrubelerime dayanarak söylüyorum. istersen 2 sini bi yanyana koy bakalım görenler hangisine bakacak, ayrıca araştırmadan bir konu hakkında yazı yazmayın, honda daha kurumsal olabilir ona lafım yok ama hondanın arkasına saklanıp diğer motorlara laf etmeyin. herkesin kendi tecihi. bu arada hyosung honda 250 r dan daha hızlı bunuda iliştireyim

ERDINC_ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YAMAHA XVS 1300 A
    zenon far da var bakımları arkadasım yaptıracak ozman gezi zamanı baslasın . Tesekkürederim arkadasım.

benromeo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HONDA CB 600F HORNET
    S.a. senin düşüncene katılmıyorum sayın alimder, arkadaşımda hyosung 250 r vardı. hiç bir sıkıntı yaşamadık. hatta 1000 km yol bile yaptık şehirler arası, parça sıkınıtsına gelince oda çok basik herhan gibi st kanuni yetkli servisine götürüyorsun onlar ilgileniyor. ben ise kuralkan net adresine üye olmuştum ordan bütün parçalarını teknik resimleriyle en ince detayına ve civatasına kadar gösteriyor ordan sipariş veriyordum. bence bahsettiğin honda cbr 250 çok küçük bence mopet gibi duruyo, görünüş bakımından hyosung 250 r honda ya 10 basar. bunu tecrubelerime dayanarak söylüyorum. istersen 2 sini bi yanyana koy bakalım görenler hangisine bakacak, ayrıca araştırmadan bir konu hakkında yazı yazmayın, honda daha kurumsal olabilir ona lafım yok ama hondanın arkasına saklanıp diğer motorlara laf etmeyin. herkesin kendi tecihi. bu arada hyosung honda 250 r dan daha hızlı bunuda iliştireyim

Pistolero_10 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2012 Hyosung GT 250 R & '08 Honda CBR 600RR
    Alıntı alimder adlı üyeden alıntı Mesajı göster

---------- Post added at 13:44 ---------- Previous post was at 13:34 ----------

haysung daha türkiyedeki 250 r sine sahip çıkamıyor ,motor bir yıkamaya girsin elektirk kesiyor hemen kesmesede daha sonraları ya beyin yanıyor ki bu ciddi bir sorun yada yakıtı diital göstergede gerçek değerinde göstermiyor çift silindir olduğu için tek silindir bir honda cbr 250 den çok çok yakıyor ,bir arayış içerisinde olsanız yedek parça gibi sıkıntı verici , şahıslarla muhatab oluyorsunuz ,tanınmış bir markada karşınıza güçlü bir hizmet çıkarırken bu markada şahıslar konuşuyor ,lastikleri inanılmaz derecede berbat adeta altınızdaki cihaz azrailiniz oluyor ,anlatmak istediğim sadece gösteri amaçlı şovdan başka birşey değil ,aldığınız her haysongun ömrüm 2 yıl oda kullanıcıya bağlı sonrasında sıkı bir tamir sorunu sizi bekliyor ,haysong kullanıcısı bir arkadaşımla yola çıktık 80 den sonra korkarak sürdüğünü gördüm ben honda cbr ile 150 yi çok rahat yaparken o arkadaş motora hakim olamayan süspansiyonu yüzünden hız yapamıyordu her 2 motorda 250 r olmasına rağmen sürücü güvenliği 0 ama masraf edip lastikleri ve elektrik güvenliğini sağlarsanız o başaka anlatıyorum nereden biliyorum çünkü şahit oluyorum ,ben bir tavsiyede bulunacak olursam hem genel servis anlayışı hem kalite hemde yedek parça sorunu yaşayamayacağınız hondayı öneririm saygılar ...
    vallaha bilader ne diyim sana resmen sallamissin bol keseden atmissin bu kadar sacma sapan dusuncelere gercekten sastim kaldim.sanki hyosung dan degilde cin mali motordan bahsediyorsun birkere soylediklerinin hepsi yalan milletin aklini bulandirip yeni alacak arkadaslari yanlis bilgilendiriyorsun.hangisinden basliyim birkere kac kere tazyikli suyla yikadim hicbir sorun olmadi kadrani arabayla yanyana olctuk ayni,cok yakiyormus demissin arada hondayla bariz bir fark yok . en sacma olani 80 den sonra korkarak suruluyormus millet 180 yapio sen ne diyosun be arkadas.lastik konusuna gelince honda nin lastikleri cok mu iyi sanki cbr 250 testine bak bakalim adamlar ne diyo lastikler icin istersen link vereyim...

vıceroy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    gv650 - RKS 150-kuba xf139
    Selam dostlar. Motosikletlerinizin tadını çıkarın. Satan pişman oluyor
    Hedefi olmayan gemiye hiçbir rüzgar yardım edemez...

FatihKARAKAŞ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW R 1200 RT
    Bende GV650 almak istiyorum ama bütçeme uygun takas bulamadım :((
    # Çocukluk saflığını kaybetmeyen adama büyük adam denir. (Mencius) #

Motosikleti
    GV 650 HYOSUNG AGUİLA
    Alıntı FatihKARAKAŞ adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bende GV650 almak istiyorum ama bütçeme uygun takas bulamadım :((
    bulmuştun ama senin makina çok sıkıntılı onu satıp nakitle gelirsen sana güzel bir gv vereğim benimkini satarsam bulacagım söz fatih

---------- Post added at 15:53 ---------- Previous post was at 15:51 ----------

Alıntı vıceroy adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Selam dostlar. Motosikletlerinizin tadını çıkarın. Satan pişman oluyor
    son pişmanlık değildir bir tane edineceksin gibime geliyor

Motosikleti
    BMW R 1200 RT
    Alıntı gv650i adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bulmuştun ama senin makina çok sıkıntılı onu satıp nakitle gelirsen sana güzel bir gv vereğim benimkini satarsam bulacagım söz fatih
    Benim motorun sıkıntılarını içine sıkışan paraları vererek çözümledim (600 Tl sıkışmış) Marş motoru sıfırlandı, karbüratör ayarları yapıldı, gösterge paneli yenilendi. Şimdilik Maşallahı var. Sahibinden.com da ilan verdim satılırsa motora talibim. :=)

Motosikleti
    GV 650 HYOSUNG AGUİLA
    Alıntı FatihKARAKAŞ adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Benim motorun sıkıntılarını içine sıkışan paraları vererek çözümledim (600 Tl sıkışmış) Marş motoru sıfırlandı, karbüratör ayarları yapıldı, gösterge paneli yenilendi. Şimdilik Maşallahı var. Sahibinden.com da ilan verdim satılırsa motora talibim. :=)
    iyi olduğuna sevindim makinanın satamazsan bin gel buralara havalar biraz ısınınca buraya kadar arızasız gelirsen makinan olmuş demektir kühaylanada biner gidesin sonra kulakları çınlasın ordan gelen bir arkadaşımız var serdar (otoburkaplan)tanışmanı isterim. benim yanımdan ayrıldıktan sonra teşekkür telefonu açıp abi yaw bu makina başka bi,şey sen ne yaptın buna demişti,
    şimdiden seninde öyle diyecegini duyar gibiyim fatih

Motosikleti
    BMW R 1200 RT
    Havalar biraz düzelsin bu teklifi değerlendireceğim )
    Alıntı gv650i adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    iyi olduğuna sevindim makinanın satamazsan bin gel buralara havalar biraz ısınınca buraya kadar arızasız gelirsen makinan olmuş demektir kühaylanada biner gidesin sonra kulakları çınlasın ordan gelen bir arkadaşımız var serdar (otoburkaplan)tanışmanı isterim. benim yanımdan ayrıldıktan sonra teşekkür telefonu açıp abi yaw bu makina başka bi,şey sen ne yaptın buna demişti,
    şimdiden seninde öyle diyecegini duyar gibiyim fatih

vıceroy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    gv650 - RKS 150-kuba xf139
    Dostlar,selam. Sattığım gv650 nin 2.500 km kullanılmış orjinal eksozu elimde var. İhtiyacı olana 500 tl' ye kargo ile satışını yapabilirim. Herhangi bir sitede satılık ilanı yoktur. Yabancıya gitmesin. Bende başka bir ihtiyaç için nakit sağlamış olayım. Talebi olanın özelden yazmasına gerek yok, burada açıkça paylaşım yaparak işi gerçekleştirelim. Saygılar.
    Hedefi olmayan gemiye hiçbir rüzgar yardım edemez...

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 3 kullanıcı var. (0 üye ve 3 misafir)

Bu Konudaki Etiketler