Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
1. sayfa 123 SonuncuSonuncu

Skygo Sg 250-4

Motovento
    REKLAM ALANI

arkadaşlar bu gün yeni bir motor gördüm 250 lik bir cruiser görünüş olarak benim bayağı bir hoşuma gitti.... devir saati, km,ve ampermetre var üzerinde akünün durumunu gösteren ayriyeten mekanik abs , benzin göstergesi ve artı 5 vitesi de gösteriyor .... motoru kuyubaşında gördüm ''kadıköy göztepe'' arası bir yer ... oradki arkadaşlar bayağı bir ilgilendi hatta deneme sürüşü için motor bile var ama ben tabiki yiede sözü burda bulunan daha tecrübeli arkadaşlara bırakmak isterim.

fiyat 3.200 ytl

www.cullas.com

Anladığım kadarıyla farklı bi model hakkında yorum yapılıyor

topic hakkında açılan model bu

Net Ağırlık (Kg) : 157
    Boyut (mm) : 2210 x 815 x 1120
    Aks Mesafesi (mm) : 1500
    Yerden Yükseklik (mm) : 145
    Maksimum Hız (Km/h) : 115
    Motor : 4 Zamanlı Çift Silindirli Hava Soğutmalı
    Benzin Deposu (Lt) : 14
    Yakıt Tüketimi (1/100 km) : 2.4
    Maksimum Güç (Hp / Devir) : 17.5 / 8500
    Motor Modeli : 253FMM
    Çalıştırma : Elektrikli
    Akü : 12V-7Ah
    Fren : Ön:El Arka:Ayak
    Fren Tipi : Ön:Disk Arka:Kampana
    Teker : Ön: 110/90-16 Arka: 130/90-15

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Hakki - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    var
    jinlun bu ya. depoda maruader yazıyor.
    egzos şeklinden tanıdım.

Makine - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2011 BMW R1200GS ADV
    Motor Kanuni 150C çatısında 2 silindir 250cc motor kullanılarak hazırlanmış. Motor'un gücü 250cc için düşük. Arka sisybar ve ayak koyma yeri Loncin grup Tiger'in arka takımı. Arka çamurluk 250C çamurluğu gibi duruyor. Cantlar zaten jinlun, Kanuni 250C jantları. Tam toplama motor bu.
    "Bir insanın bildiğini zannettiği bir şeyi öğrenmesi imkansızdır." (Epiktetos)

roadcarver - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBF 600
    Arkadaşlar bu motoru fuarda gördüm görünüş harika ama özellik açısından değerlendirebilecek arkadaşların yorumlarını bekliyorum yada bu motoru alıp test etme imkanı olan var mı acaba şimdiden teşekkürler

özelliklerini yazmayı unutmuşum fiyatı 4100 YTL

Maksimum Yük (Kg) : 180
    Net Ağırlık (Kg) : 170
    Boyut (mm) : 2400x850x1150
    Aks Mesafesi (mm) : 185
    Yerden Yükseklik (mm) : 140
    Maksimum Hız (Km/h) : 120
    Motor : V-2 Su soğutmalı,çift silindirli 4 zamanlı motor
    Benzin Deposu (Lt) : 15
    Yakıt Tüketimi (1/100 km) : <2.5lt
    Maksimum Güç (Hp / Devir) : 16.5
    Motor Modeli : 2V50ML
    Çalıştırma : Elektrikli/Vurmalı
    Akü : 12V-9Ah
    Teker : Ön:110-90/16 Arka:130-90/15
    rüzgarınla sarıl bana hayallerim üşümeden

efe35 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Güzel motora benziyor inşallah detaylı bilgi verecek arkadaşlar yazar

Super Moderator Olcan138 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Keeway Superlight 150
    roadcarver, bahsettiğin SG 200-18 modeli hakkında açılmış topic hatta topicler var zaten. Arayıp oradan devam ederseniz daha yaralı olur bence.

mesela bu var...
    http://www.motosiklet.net/forum/showthread.php?t=10575
    1-3-8........................................138
    FORUM KURALLARI ve KULLANIMI HAKKINDA

attilamm - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Shadow VT 750
    Bişey soracağım... bu motorun modeli fym 250; Masai Grand Eagle, Truva Tr 250-4 hepsi aynı... hatta eski Kanuni Seyhan 250C... fiyatlarda aksesuara göre farlılık içeriyor...

SG 250-4 = 3.400 YTL (Sis Farları + sisibar + motor koruma + ayak koyma)
    Truva-TR = 3.400 YTL (Ön Cam + sisibar + motor koruma + ayak koyma)
    Masai GE = 3.100 YTL (sisibar)

bu aradaki 300 YTL fark ilgili aksesuarları karşılar mı? misal bana motor koruma + ayak koyma şart...

infrared - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Regal Raptor 250cc Su Soğutmalı [34 GS 0912]-1350km
    Yeni Anket... Uğrayı verin.
    Yeni bir Chopper/Cruiser 250cc alacak olsanız hangisini tercih ederdiniz?
    http://www.motosiklet.net/forum/show...557#post210557
    Chopper/Cruiser'ların Karşılaştırılması (http://www.motosiklet.net/forum/showthread.php?t=11014) --- anket>>>>>>http://www.motosiklet.net/forum/show...557#post210557
    -----ANKET Regal Raptor (250cc)'unuz Kaç km'de (http://www.motosiklet.net/forum/showthread.php?t=17733 )

clint - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Bu motorun amortisörü, ayak koyma(peg)ları, egzoz ve farları Jınlundan tamamen farklı. Ben yakından da gördüm, Jınluna göre daha kalite duruyor. özellikle amortisörler görüntüyü çok değiştiriyor. Ayrıca Lifan tarafından üretiliyor. Bildiğim kadarıyla Çin'in en büyük motor şirketi. Türkiye'de farklı isimlerle pek çok Lifan ürünü var. Bu motorun aynısı üç şirkette var. Bu Skygo Çullas'ın, Truva var ve Salcano da var, üçü de aynı motor, ama Skygo gerçek markası ve ön çamurluktaki kartal başı, jantlardaki turuncu saçmalıklar falan yok bu Skygoda, daha kalite görünüyo.
    "Bir adamın makosenleriyle bir kilometre yürümeden onun hakkında karar verme." (Kızılderili Atasözü) - (Clint is Cloud)

[/QUOTE]ön çamurluktaki kartal başı, jantlardaki turuncu saçmalıklar falan yok bu Skygoda, daha kalite görünüyo.[/QUOTE]

turuncu saçmalıklar, saçma olan hayatımızı, gece reflektör görevi yaparak diğer araçların daha görmesini sağlayarak korumaya çalışıyor.

Forumdan Uzaklaştırıldı solistalper - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    mondial 150 Zat
    Arkadaşlar birbirinden farklı 3 fiyat çekilmiş aynı model motosiklete acaba hangisi geçerlidir kesin bir bilgisi olan varmıdır ?

Alıntı iteyle adlı üyeden alıntı
    arkadaşlar bu gün yeni bir motor gördüm 250 lik bir cruiser görünüş olarak benim bayağı bir hoşuma gitti.... devir saati, km,ve ampermetre var üzerinde akünün durumunu gösteren ayriyeten mekanik abs , benzin göstergesi ve artı 5 vitesi de gösteriyor .... motoru kuyubaşında gördüm ''kadıköy göztepe'' arası bir yer ... oradki arkadaşlar bayağı bir ilgilendi hatta deneme sürüşü için motor bile var ama ben tabiki yiede sözü burda bulunan daha tecrübeli arkadaşlara bırakmak isterim.

fiyat 3.200 ytl

www.cullas.com
    Arkadaşım modele 250'lik demişsin ve verdiğin cullasın sitesinde 200'lük olarak geçiyor emin olduktan sonra fiyat ve ürün inceliklerini yazmalısın

DarkArchAnGeL - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Hyosung RT 125
    Hala Yanlış Model Hakkında Yorum Yapıldığını düşünüyorum

Forumdan Uzaklaştırıldı solistalper - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    mondial 150 Zat
    Alıntı DarkArchAnGeL adlı üyeden alıntı
    Hala Yanlış Model Hakkında Yorum Yapıldığını düşünüyorum

Pardon dostum senin msjını okumamışım evet topic farklı sunulan model farklı dediğin doğrusu

tmrbaykal - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    merhaba arkadaşlar
    SG-240-4 model şu anda 3300 ytl+200 ytl plaka tutuyor. dün almak için istanbul aksarayda bir galeriye evraklarımı verdim.cevap bekliyorum.
    bu fiyatın altında bulan varsa çok iyi.

DarkArchAnGeL - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Hyosung RT 125
    Alıntı tmrbaykal adlı üyeden alıntı
    merhaba arkadaşlar
    SG-240-4 model şu anda 3300 ytl+200 ytl plaka tutuyor. dün almak için istanbul aksarayda bir galeriye evraklarımı verdim.cevap bekliyorum.
    bu fiyatın altında bulan varsa çok iyi.

Ne yaptın hajım motor işini cvp alabildinmi bende geçenlerde gördüm motor oldukça güzel bu motora sahip olan arkadaşlar varsa deneyimlerini bizimle paylaşsınlar lütfen

mithrelios - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Mts 950
    ankara da fuarda bu cullas firmasından adamlarla görüştüm. zerre kadar güven vermedi kataloglarını da aldım acayip adi herşeyiyle. şöyle ki, 125cc bi racer-naked arası bi motorları var cbr 125 e benziyor hafif, kaç para bu dedim adam 4.500 ytl dedi kendinden emin, ben de dedim ki abi neyaptiniz honda nin var ayni cc de ayni segmentte motoru o 4.800 zaten, adam da dur bi kataloga bakayim filan 3.000 ytl gibi bisey dedi sonra. anlaşıldığı üzre tuttugumuza geçiririz mentalitesinde hiç de profesyonel olmayan arkadaşlardı. ben olsam güvenip almam.

selam,
    ben 11 nisanda aldım bu skygo250-4'ü. 25 nisanda da daha 80km de iken bahçede oynarken devirdim. farı ve ön sinyaller kırıldı. 300 km dolsun da bakıma götüreyim diye bekliyorum. nasipse yarın dragosda bu çullas holdingin genel servisi varmış oraya götüreceğim. benim ilk motorum. motor 160 kg yazıyor, eh 115 de benim ağırlığım bayağı yük bindiriyorum yani. ama bana mısın demiyor. ataşehir yan yolda çok dik ve virajlı bir yokuş var, hergün ordan geçiyorum. sorun yok. ancak elektrikte fiş bağlantılarını kontrol etmek lazım. çabuk yerlerinden çıkıyorlar. ben bantladım sorun bitti. bakalım yarın bu far vs için yedek parça ve servis olayı nasıl olacak. gelişmeleri bildiririm. benden başka aynı motordan olan arkadaş varsa deneyimlerimizi paylaşalım. daha aksesuar falan da almak istiyorum. çünkü çanta manta yok bunlarda. haaa, bir de fiyat konusu. bana noter masrafı, plaka vs. dahil 4050.-YTL ye mal oldu. 700 peşin, 6x550 de senet yaptık.
    sevgiler,
    can

Evet, servis merkezi dragos maltepede, eskiden bir citroen galerisi idi orası. oraya gittim. ve kırık farıma birşey yapamadılar. sağa sola telefon edildi, başka çin motor servislerine sonuç alınamadı. gelen yedek parçalar var 15 temmuzda gelecek ama içinde var mı yok mu sonuç alınamadı. 300km ilk bakım yatırdım. yağ değiştireceğiz dediler. değiştirin dedim yağ almak lazım dediler ve para istendi. serviste yağ yok?? fiş fatura ister misin yağ için vs. acaipti yani. yağ değişiminden başka hiçbir kontrol yapılmadı. bina gösterişli. firma adı cullas holding ciddi. ama bu işi bilmedikleri ve beceremedikleri kesin. kendi başımızın çaresine bakacağız anlaşılan. bu arada kırılan sinyal için de 15 ytl verdim. sirkecide 3-4 ytl ye bulabilirm sanıyorum. ama bunlar bütün servisler için geçerli herhal.
    sevgiler,
    can

polo34 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    RKS Cruiser 250
    Alıntı roadcarver adlı üyeden alıntı
    Arkadaşlar bu motoru fuarda gördüm görünüş harika ama özellik açısından değerlendirebilecek arkadaşların yorumlarını bekliyorum yada bu motoru alıp test etme imkanı olan var mı acaba şimdiden teşekkürler

özelliklerini yazmayı unutmuşum fiyatı 4100 YTL

Maksimum Yük (Kg) : 180
    Net Ağırlık (Kg) : 170
    Boyut (mm) : 2400x850x1150
    Aks Mesafesi (mm) : 185
    Yerden Yükseklik (mm) : 140
    Maksimum Hız (Km/h) : 120
    Motor : V-2 Su soğutmalı,çift silindirli 4 zamanlı motor
    Benzin Deposu (Lt) : 15
    Yakıt Tüketimi (1/100 km) : <2.5lt
    Maksimum Güç (Hp / Devir) : 16.5
    Motor Modeli : 2V50ML
    Çalıştırma : Elektrikli/Vurmalı
    Akü : 12V-9Ah
    Teker : Ön:110-90/16 Arka:130-90/15
    bu motr geldi mi acaba ?

skygo250

bugün 14 kasım 2006 ve hala 11 nisanda aldığım bu motora servisinden far tedarik edemedim. çullas holdinge mail attım 10-15 gün içinde gelecek dediler hala gelmedi. satın aldığım kuyubaşındaki yer arkadaşım olmasına rağmen o da far tedarik edemedi. bu arada motor bloğu üzerinde sararmalar başladı. bir arkadaşım motordan sızan yağdandır dedi. daha 1000 km de. bazı kromajlarda da küçük küçük sararmalar başladı. 3 kere buji değiştirdim. bir kere sigorta değiştirdim. motoru askıda tutacak orta bacağın sapı kırıldı. yine de gözüme hala güzel gözüküyor. yeni modeli uzaktan kumandalı imiş ve geldi ama malum kış satışlar durmuş. bir ara sirkeciye inip karaköydeki genel merkezlerine uğreyacağım bakalım onlar ne yapacaklar. esasında başka bir çin motorunun farı ve göstergeleri de uyuyor ama başka markanın servisleri de bu vahşi kapitalizm sebebi ile başka markaya mal satmıyorlar. şimdilik söyleyeceklerim bu kadar. ha bir de bana fazla benzin yakıyor gibi geldi, ama bu bujileri değiştirince düşüyordur sanırım. çünkü tekledikçe buji değiştiriyoruz. sevgiler.
    can aksoy

bugün 14 kasım 2006 ve hala 11 nisanda aldığım bu motora servisinden far tedarik edemedim. çullas holdinge mail attım 10-15 gün içinde gelecek dediler hala gelmedi. satın aldığım kuyubaşındaki yer arkadaşım olmasına rağmen o da far tedarik edemedi. bu arada motor bloğu üzerinde sararmalar başladı. bir arkadaşım motordan sızan yağdandır dedi. daha 1000 km de. bazı kromajlarda da küçük küçük sararmalar başladı. 3 kere buji değiştirdim. bir kere sigorta değiştirdim. motoru askıda tutacak orta bacağın sapı kırıldı. yine de gözüme hala güzel gözüküyor. yeni modeli uzaktan kumandalı imiş ve geldi ama malum kış satışlar durmuş. bir ara sirkeciye inip karaköydeki genel merkezlerine uğreyacağım bakalım onlar ne yapacaklar. esasında başka bir çin motorunun farı ve göstergeleri de uyuyor ama başka markanın servisleri de bu vahşi kapitalizm sebebi ile başka markaya mal satmıyorlar. şimdilik söyleyeceklerim bu kadar. ha bir de bana fazla benzin yakıyor gibi geldi, ama bu bujileri değiştirince düşüyordur sanırım. çünkü tekledikçe buji değiştiriyoruz. sevgiler.
    can aksoy

REKLAM ALANI
1. sayfa 123 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler