Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Salcano SM 250 Cruiser Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    Salcano sm250
    Mrb arkadaşlar 'Salcano 250 cruiser kullanıcısıyım' motosikletim şuan tamirde.
    Vites kutusunda ve lambalarında bazı sorunlar olmuştu.

Aramızda Salcano cruiser kullanıcıları varsa bilgilerini burda paylaşabilir motosiklet hakkında düşüncelerini yazabilir.

Salcano; cruiser Üretimine 2006 yılında başlamış ama fazla talep olmamış bildiğim kadarıyla. Bu sene İstanbul'da 2-3 tane yeni alınmış siyah Salcano Cruiser gördüm.
    Benimde motosikletimde arıza vardı vites vs. Sinirden satıcaktım vazgeçtim çünkü aldığım fiyatın yarı fiyatına satılıcaktı. Görünüşüde güzeldi performansıda iyiydi ama bazı ufak tefek arızaları olduğundan beni sinirlendirdi ama hatayı kendimde aradım .. Biraz hor kullanmışım motoru nede olsa ilk motosikletim.
    Şuan tamirde 1 haftaya kalmaz canavar gibi olucak İnşallah
    Salcanomu sevmeye başlıyorum yavaş yavaş Ona iyi bakıcam
    [B] 34 EA 6?3?[/B]

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    mertyagci - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kymco Dink-R 150
    Arkadaşım motoruna internetten şimdi baktım.Motorun görünüş olarak çok güzel.Gidişi falan nasıl,vites değiştirirken sorun yaşıyor musun,vitese kolay geçiyor mu?- ve + yönlerini yazarsan sevinirim.Çünkü almayı düşünüyorum.

ethemm76 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yuki Snoopy 80cc.
    Kardeşimin bi arkadaşında var. Görüntüsü ve özelliklede sesi harika, fakat debrtiyaj maneti biraz sert geldi. uzun yolculuklarda eli sol eli biraz yorabilir. vites geçişlerini bilemiyorum. 70-80 km/h ta titreşimin başladığından bahsediliyor ama seviyesi az veya çok mu bunu bilmemiyorum. benim sürme imkanım olmadı, ama bu motora sahip olan arkadaşımızdan da isyan derecesinde bir şikayet duymadım. Fiyat/fayda-performans denklemi oldukça ekonomik. Bence alınır. Devir saati, akü şarj göstergesi var. 4 lü sinyal var. Jikleyi açınca gazı otomatik yükselten güzel bi jiklesi bile var. Benim jikle sadece zengin karışım oluşturuyor. Gaz vermediği için jikle açıkken motor ısınanekadar gaz kolunu bırakamıyorum. Bırakırsam jikle açıkken ve motor soğukken, motor stop ediyor. Bu saydığım özellikler benim cbf 150 de dahi yok 250 cc 18 beygir, iki kişi rahatlıkla akan trafiğe yenilmeden yolculuk yapılabiliyor.

Motosikleti
    Kymco Dink-R 150
    Bilgiler için çok saol kardeşim.Fakat şu vites geçişleri hakkında birisi bana bilgi verse daha güzel olacak.

Motosikleti
    Salcano sm250
    Alıntı mertyagci adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bilgiler için çok saol kardeşim.Fakat şu vites geçişleri hakkında birisi bana bilgi verse daha güzel olacak.
    Slm benim motosikletin vites kutusunda arıza olmuştu bugün tamiri yapan arkadaştan bilgileri aldım.. 2. vitesin dişlisi tam oturmuyomuş onun bi parçasını değiştiricek ve vitesim eskisi gibi güzel olacak.. Bu arızada benden kaynaklandı zaten.. Yoksa vitesi iyi geçiyor.
    Bakımlı kullandıktan sonra hiç bi sorun çıkmaz. Tavsiye ederim
    Vites konusunda şunuda söliyim.. Vitesi bilinçsizce atarsak her motorun vitesi bozulabilir.
    [B] 34 EA 6?3?[/B]

Motosikleti
    Kymco Dink-R 150
    Konforu nasıl?Titreşim olayı ne derecede?

Motosikleti
    Salcano sm250
    Alıntı mertyagci adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Konforu nasıl?Titreşim olayı ne derecede?
    konforu çok güzel heleki uzun yolda
    geçen yaz izmite gitmiştim 100 - 120 km hız arasında titreşim başladı ama çok az.

Merhaba arkadaşlar
    Motosikletimin korumalık demirinin bazı yerlerinde pas vardı .Dün pas çıkarıcı sprey aldım pastan eser kalmadı tavsiye ederim.. Spreyi sıktıktan 1 dakika sonra Bulaşık süngerinin arkasıyla silerseniz rahatça çıkar.. Sonrada bi cilaladıkmı tamamdır.
    [B] 34 EA 6?3?[/B]

ferhatkars - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Suzuki SV 650 S.... Suzuki R-CG 250 melez kross
    bu motoru kullananlar gelsin beri

ferhatkars - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Suzuki SV 650 S.... Suzuki R-CG 250 melez kross
    hu huuu kimse yok muuuuu

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)