Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Suzuki GS500 Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    speedygogo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YBR 125 & CBF 600
    mavi ve 6000 tl olsa ben de sulanabilirdim bi de istanbul'a getirme sorunum var tabi. daha önce uzun yol yapmadım.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    HercuL - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Suzuki GSXR100
    Alıntı chopperrider adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    dostum aynaları istanbuldan sipariş ettim. 70 tl idi ben aldığımda aynısı 120 ye de satılıyor ama satıcı da kalmamıştı. özcana ve başka bi arkadaşa göndermiştim linkini bilemiyorum ama onlar alabildi mi??

---------- Mesaj ekleme zamanı: 16:06 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 15:03 ----------

bir teklif gördüm sanki
    evet ben aldım ama benim gidonda olduğu içinaz cık titreşim oluyor tabi ama ışık yandığında ilk ben çıktığımdan sorun olmuyor =) eyer isterse bulurum onada .

chopperrider - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Goldwing GL1800...
    aynalar hayırlı olsun Özcan. hakkaten çok şekilli ve karizmatik aynalar;

asfalt_meleği; cumartesi gecesi 7. caddede bi gs500 gördüm sanırım sendin sırt çantan varsa eğer sırtında

beyler benim 600f'i sattığım arkadaş araba alıcağı için acil satıyor motoru, gs500'ü satarsam bu aralar eski motoruma talip olacağım. pazarllık sünnettir yok mu alacak bu hafta içi motoru benden ???
    .....ve sordu torununa yaşlı kızılderili büyücüsü : sen hiç orta sehpalı supersport gördün mü.....

Gnusher - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    06 Fz6 Fazer 98hp
    Herkese merhaba, motorumu acilen satıyorum. Fiyatı oldukça makul bir seviyeye çektim, nesi var nesi yoksa açıkca yazdım. Ödemede de kolaylık yapmaya çalışırım; dediğim gibi durumum acil. İlan linki:

http://www.sahibinden.com/2003model_...XQQdisplayitem

Motosikleti
    Suzuki GSXR100
    aynalar hayırlı olsun Özcan. hakkaten çok şekilli ve karizmatik aynalar;

asfalt_meleği; cumartesi gecesi 7. caddede bi gs500 gördüm sanırım sendin sırt çantan varsa eğer sırtında

beyler benim 600f'i sattığım arkadaş araba alıcağı için acil satıyor motoru, gs500'ü satarsam bu aralar eski motoruma talip olacağım. pazarllık sünnettir yok mu alacak bu hafta içi motoru benden ???

emircim işine karışmak gibi olmasın 6 milyara alıcak bir arkadaş varya Arjantinli69 onunla istersen konuş mutlaka orta yolunu bulursun hem o sevinir hemde sen

Motosikleti
    06 Fz6 Fazer 98hp
    Alıntı Gnusher adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Herkese merhaba, motorumu acilen satıyorum. Fiyatı oldukça makul bir seviyeye çektim, nesi var nesi yoksa açıkca yazdım. Ödemede de kolaylık yapmaya çalışırım; dediğim gibi durumum acil. İlan linki:

http://www.sahibinden.com/2003model_...XQQdisplayitem
    Oynanmamış orjinal arıyorsanız buyrun, şu an sinyalleri, aynaları orjinal değil ama orjinalleri elimde. Karbon kaplama meselesine gelince, sadece depoyu sökseniz polislerle başınız derde girmez diye biliyorum. İlla benm motoru alın diye bi kural yok, malum km si biraz fazla gibi görünüyor, fakat motoru saat gibi, zaten sağlamlığı malum, neyse bazı insanlar böyle şeyleri çok önemserler, ben de satarsam 48.000deki motorumu kmnin çok önemli olmadığını düşünen birine satıcam. Lakin gs500 için ciddi bir rakam değil bence.

Motosikleti
    Suzuki GSXR100
    Oynanmamış orjinal arıyorsanız buyrun, şu an sinyalleri, aynaları orjinal değil ama orjinalleri elimde. Karbon kaplama meselesine gelince, sadece depoyu sökseniz polislerle başınız derde girmez diye biliyorum. İlla benm motoru alın diye bi kural yok, malum km si biraz fazla gibi görünüyor, fakat motoru saat gibi, zaten sağlamlığı malum, neyse bazı insanlar böyle şeyleri çok önemserler, ben de satarsam 48.000deki motorumu kmnin çok önemli olmadığını düşünen birine satıcam. Lakin gs500 için ciddi bir rakam değil bence.
    yanlış anlamada bazı insanlar değil herkez bunu önemser 48 bin km olmuş bir motor rektefe edilcek demektir şimdi edilmez 1000 km edilir ha bu fiyatı konusunda ne olur bilmem sen rektefeyi çıkarmışındır 5 milyar demişindir. geçende burdan bir arkadaşım gs 500 aldı konu falan açmıştı yalan olmasın belki 46 bin km de daha 20 km yapmadan motor aşşaya indi ve dün akşam itibariylede parçaları bitti 1,5 milyar gibi bir para verdi. ha bu demek değildirki o kadar etmez kesinlikle onun gibi bir motora binmedim sağlam taş gibi türkiyede ilginç bir piyasa var ederinin çok altında satılıyor genelde honda today gibi bir motor 2,800 fiyatı var 2005 modeline 1,5 diyorlar ve bu fiyat hiç inmiyor neymiş vergisi yokmuş az yakıyormuş öyle birşey yok arkadaşım piyasayı parası olan belirlliyor sadece .

Motosikleti
    Honda Goldwing GL1800...
    Alıntı HercuL adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    emircim işine karışmak gibi olmasın 6 milyara alıcak bir arkadaş varya Arjantinli69 onunla istersen konuş mutlaka orta yolunu bulursun hem o sevinir hemde sen
    estağfurullah Özcan işe karışmak ne demek. Arjantinli69 ciddi düşünürse arar ya da özelden teklif verir diye düşünüyorum. benim kötü bi huyum var şimdiye kadar 11-12 otomobil 4-5 motosiklet sattım hepsinde de ne zaman bi aracımı satma kararı alsam huyum kurusun üçe beşe bakmadan sattım, zaman zaman ufak tefek zarar ettim bindiğime saydım zaman zaman ciddi ciddi zarar ettim aman dedim keyfimden önemli mi dedim ağalık yaptım
    şimdi de öyle olacak gibi, hevesle özenerek bi sürü masraf yapıp, saatler günler boyu uğraşarak ortaya çıkardım bu motoru şimdi ciddi zararla satıcam ama ne yapayım bi kere aklıma koydum satıcam dedim ya dönüş yok
    .....ve sordu torununa yaşlı kızılderili büyücüsü : sen hiç orta sehpalı supersport gördün mü.....

Motosikleti
    Suzuki GSXR100
    estağfurullah Özcan işe karışmak ne demek. Arjantinli69 ciddi düşünürse arar ya da özelden teklif verir diye düşünüyorum. benim kötü bi huyum var şimdiye kadar 11-12 otomobil 4-5 motosiklet sattım hepsinde de ne zaman bi aracımı satma kararı alsam huyum kurusun üçe beşe bakmadan sattım, zaman zaman ufak tefek zarar ettim bindiğime saydım zaman zaman ciddi ciddi zarar ettim aman dedim keyfimden önemli mi dedim ağalık yaptım
    şimdi de öyle olacak gibi, hevesle özenerek bi sürü masraf yapıp, saatler günler boyu uğraşarak ortaya çıkardım bu motoru şimdi ciddi zararla satıcam ama ne yapayım bi kere aklıma koydum satıcam dedim ya dönüş yok
    emircim senin gibi birini görmedim açıkcası neden dersen akşam üstü gelicem alıcam diye mesaj attınki ortada öyle bir durum yoktu aradığın gibi sabah aldın gittin ne oldu anlamadım yasımı bile tutamadım yahu =)

Motosikleti
    06 Fz6 Fazer 98hp
    Ne demek rektefe edilecek arkadaşım? Sen rektefenin ne demek olduğunu biliyormusun? Eski bir gs500 kullanıcısı olarak bu yorumun beni hayrete düşürdü. 50.000 e bile gelmemiş motorun ne işi var rektefeyle? O senin dediğin anca yağsız bırakılmış motorlarda olur. Düşük fiyat yazdım diye pişman etmeye yeminlimisiniz? Ben bu motorun kmsini düşürtsem 16.000 yapsam. 6.5 a itelesem. O adamda buna 150.000km daha yağ bakımı yapıp binse iyi adam olurum sanıyorum. gs500lerin motoru rutin bakımlarla 200.000kmleri devirebilen bir motordur. Her neyse işte bu yüzden makul fiyatlı ilan verince acayip geriliyorum her seferinden. Piyasasının en ucuzu 10 olsun. Ben de kolay satılsın diye 10 yazıyorum. Sonra almak istediğim şeyi bulduğumda ya da sıkıştığımda dayanamayıp fiyatı 8.5 yapınca; telefonlar, yorumlar geliyor. 7 olmaz mı? mondiali vereyim üstüne 5 vereyim, bu motor eskimiştir, rektefe ister bilmemne ister. 40küsür binde bakımları yapılmış gs500 rektefe istiyosa o motoru alan adam kazıklanmıştır. Aynı şey 80.000km içinde geçerli 120.000 içinde. Hangi ustaya göstersem motoru saat gibi diyor. Lütfen yorumlarımızı bilinçli olarak yapalım, ne kimsenin alacağına ne kimsenin satacağına haksızlık etmeyelim.

@chopperrider -->Şurdan itibaren durumumuz aynıymış:
    4-5 motosiklet sattım hepsinde de ne zaman bi aracımı satma kararı alsam huyum kurusun üçe beşe bakmadan sattım, zaman zaman ufak tefek zarar ettim bindiğime saydım zaman zaman ciddi ciddi zarar ettim aman dedim keyfimden önemli mi dedim ağalık yaptım

Motosikleti
    Honda Goldwing GL1800...
    Alıntı HercuL adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    emircim senin gibi birini görmedim açıkcası neden dersen akşam üstü gelicem alıcam diye mesaj attınki ortada öyle bir durum yoktu aradığın gibi sabah aldın gittin ne oldu anlamadım yasımı bile tutamadım yahu =)
    ya ben bi işi sürüncemede bırakmayı hiç sevmem. 2006 yılında g.punto memlekete geldi tv de reklamını gördüm baktım küçük bi maseratiye benziyo. ertesi gün bayideydim 15 dakka inceledim pazarlık yaptım aldım ve o zaman kullandığım arabayı satmadan aldım nasıl olsa satarım dedim ve 2 ay sonra sattım.

ben bişey alırken kimseyi üzmüyorum ama inan beni çok üzüyolar.
    yahu geçen adamın biri sahibinden üzerinden mesaj atmış 4.500 param var olur mu diye ? teklif düşüktür yüksektir ona kızmıyorum elbette herkes teklif yapar isterse 1.500 teklif etsin sorun değil, o rakama olmaz der geçerim ama ciddiyetsiz tekliflere sinir oluyorum. mesela o örnekte 4.500 teklif eden arkadaşa cevap yazdım tamam gel al noter satışını senindir diye. biliyorum gelmeyeceğini iş olsun diye yazdığını. nitekim cevap yok bi daha. kendi aklınca belki de acaba bu adam motordan kurtulmaya mı çalışıyor diye sorguluyor olabilir, akıllı ya

---------- Mesaj ekleme zamanı: 16:06 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 15:58 ----------

Gnusher;
    Özcan genelde yüksek kilometreye olan bakışı anlattı sanırım.
    ülkemizde ciddi sıkıntı bu.
    mesela senin motor 2003 model yani yaklaşık 8 yaşında.
    48.bin kilometrede olduğuna göre yılda yaptığı 6 bin kilometre ve bu da hiçbişey demektir. ama senin de dediğin gibi eğer bakımlıysa.
    hangi motor olursa olsun yağsız bırakırsanız değil binlerce kilometrede 10 km. de bile motoru kucağınıza alırsınız.
    çok el değiştirmemiş bakımlı japon makinesi kolay kolay ağır masraf açmıyor hakikaten.
    bir de özellikle super sportlarda o kadar çok kilometre dalavaresi yapılıyor ki... inanılmaz. elbette herkes düşük kilometreli makine almak ister ama o dijital ekranda yazan rakama değil motorun sesine, peglerin ve elciklerin yıpranmasına bakmak daha akıllıca.
    maalesef yurdum insanının kilometre meselesine bakışını bilen dolandırıcılar utanmadan sıkılmadan kilometre telini çıkarıp çıkarıp yol yapıyorlar sonra yerine teli yerine sokup 2006 model motoru 10 binde satışa çıkarıyorlar :(
    biz de inanıp alıyoruz.
    geçen bi zx6r inceledim. 2006 model 35 bin kilometrede ama nasıl temiz bi görseniz. en ufak bi yorunluk emaresi yok ama kimse yanına yaklaşmıyor aylardır makinenin. gidip 4 yaşında 8 bin (1) kilometrede motorları alıyorlar vay neymiş sahibi hastaymış binmemiş yurt dışında imiş binmemiş falan

Motosikleti
    Suzuki GSXR100
    Ne demek rektefe edilecek arkadaşım? Sen rektefenin ne demek olduğunu biliyormusun? Eski bir gs500 kullanıcısı olarak bu yorumun beni hayrete düşürdü. 50.000 e bile gelmemiş motorun ne işi var rektefeyle? O senin dediğin anca yağsız bırakılmış motorlarda olur. Düşük fiyat yazdım diye pişman etmeye yeminlimisiniz? Ben bu motorun kmsini düşürtsem 16.000 yapsam. 6.5 a itelesem. O adamda buna 150.000km daha yağ bakımı yapıp binse iyi adam olurum sanıyorum. gs500lerin motoru rutin bakımlarla 200.000kmleri devirebilen bir motordur. Her neyse işte bu yüzden makul fiyatlı ilan verince acayip geriliyorum her seferinden. Piyasasının en ucuzu 10 olsun. Ben de kolay satılsın diye 10 yazıyorum. Sonra almak istediğim şeyi bulduğumda ya da sıkıştığımda dayanamayıp fiyatı 8.5 yapınca; telefonlar, yorumlar geliyor. 7 olmaz mı? mondiali vereyim üstüne 5 vereyim, bu motor eskimiştir, rektefe ister bilmemne ister. 40küsür binde bakımları yapılmış gs500 rektefe istiyosa o motoru alan adam kazıklanmıştır. Aynı şey 80.000km içinde geçerli 120.000 içinde. Hangi ustaya göstersem motoru saat gibi diyor. Lütfen yorumlarımızı bilinçli olarak yapalım, ne kimsenin alacağına ne kimsenin satacağına haksızlık etmeyelim.

@chopperrider -->Şurdan itibaren durumumuz aynıymış:
    4-5 motosiklet sattım hepsinde de ne zaman bi aracımı satma kararı alsam huyum kurusun üçe beşe bakmadan sattım, zaman zaman ufak tefek zarar ettim bindiğime saydım zaman zaman ciddi ciddi zarar ettim aman dedim keyfimden önemli mi dedim ağalık yaptım
    ben rektefe nedir bilmiyorum ve motordan hiçanlamam hocam , anlatmak istediğimi emir anlamış canın sağolsun sen bu şekilde ölücü olarak nitelendir beni inşallah istediğin olur kalp kırmaktansa kazanmayı herzaman tercih etmişimdir.

Motosikleti
    06 Fz6 Fazer 98hp
    @Hercul

Ben sadece cümlelerinizde bulunan kesin ibareler dolayısıyla bazı açıklamalar yaptım. Rektefiye fiyatı falan düşmedim motorumdan. Sadece ucuza satıyorum, çünkü çabuk satmak istiyorum. Kafam atarsa daha da bile ucuza satabilirim.

O an; motoruma ve dolayısıyla şahsıma yönelik "bitik motor"-"bitik motor satan adam" imajı çizildiğini düşündüğüm için biraz ofensif yanıt vermişim. Çünkü bu doğru değil. Amacım kimseyi germek değildi sadece açıklama yapmaya çalışacaktım.. Ayrıca sizi de ölücü olarak fişlemiş değilim. Sözlerim o şekilde anlaşılıyorsa üzgünüm.

Neyse yahu böyle önemsiz bir mevzu için fazla yazdık çizdik. Kapansın artık.Son olarak çiçek çakmak istiyorum

Motosikleti
    Suzuki GSXR100
    @Hercul

Ben sadece cümlelerinizde bulunan kesin ibareler dolayısıyla bazı açıklamalar yaptım. Rektefiye fiyatı falan düşmedim motorumdan. Sadece ucuza satıyorum, çünkü çabuk satmak istiyorum. Kafam atarsa daha da bile ucuza satabilirim.

O an; motoruma ve dolayısıyla şahsıma yönelik "bitik motor"-"bitik motor satan adam" imajı çizildiğini düşündüğüm için biraz ofensif yanıt vermişim. Çünkü bu doğru değil. Amacım kimseyi germek değildi sadece açıklama yapmaya çalışacaktım.. Ayrıca sizi de ölücü olarak fişlemiş değilim. Sözlerim o şekilde anlaşılıyorsa üzgünüm.

Neyse yahu böyle önemsiz bir mevzu için fazla yazdık çizdik. Kapansın artık.Son olarak çiçek çakmak istiyorum
    sağol hocam beni anladğına sevindim şuna inanıyorum hiçbirşeyde kesinlik yoktur çünki teknoloji çok garip birşey millet bozulur dediği asla bozulmaz yok buna hiçbirşey olmaz denilen şey hemen bozulur =) zaten burası tartışmak birbirimizi anlamak adına olan bir yer ama ifadelerle değil yazılanlarla olduğu için herşey normal bende sana bişey yollim o zaman

Motosikleti
    06 Fz6 Fazer 98hp
    Yahu adamın biri gecenin bi saatinde mesaj atmış. 3500 nakit verebilirim diye. İşte ölücü bu:D. Ne deyim adama şaşırdım. Demin mesaj attım. Biraz sert oldu galiba. Kendisine bütçesine göre başka 1-2 motosiklet tavsiye edeyim bari:D:D. LA havle ve la guvvete. Sanırım motora galericiler göz koydu. Onlar böyle yapıyomuş. Yem atıyolarmış, taşıt sahibinin moralini bozmak için:D. Gerçi benim keyfim yerine geldi biraz aksine ama neyse

Motosikleti
    Suzuki GSXR100
    Yahu adamın biri gecenin bi saatinde mesaj atmış. 3500 nakit verebilirim diye. İşte ölücü bu:D. Ne deyim adama şaşırdım. Demin mesaj attım. Biraz sert oldu galiba. Kendisine bütçesine göre başka 1-2 motosiklet tavsiye edeyim bari:D:D. LA havle ve la guvvete. Sanırım motora galericiler göz koydu. Onlar böyle yapıyomuş. Yem atıyolarmış, taşıt sahibinin moralini bozmak için:D. Gerçi benim keyfim yerine geldi biraz aksine ama neyse
    banada geldi sana gelen o saçma sapan mesajlardan cevap yazmıyorum yazdığında polemik oluyor o yuzden cevap gelmeyince karşındakinin kendini nasıl hissettiğini bir düşün =) gereksiz adam çok memlekette

Motosikleti
    Honda Goldwing GL1800...
    beyler dün akşam gs500 ü sattım. yeni sahibi kazasız belasız keyifle kullanır inşallah...

huceyn - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SUZUKİ GSX-R 1300
    hocam hayırlı olsun. kaça verdin.?
    Orgazma Dudak Büktürür

Motosikleti
    Honda Goldwing GL1800...
    Alıntı huceyn adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    hocam hayırlı olsun. kaça verdin.?
    istediğim rakama yakın verdim dostum.o da şehir dışından geldikleri için ikramım oldu.

huceyn - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SUZUKİ GSX-R 1300
    istediğim rakama yakın verdim dostum.o da şehir dışından geldikleri için ikramım oldu.
    hayırlı olsun abi tekrar.bi kaç gün daha kalsaydı ben arıcaktım seni
    Orgazma Dudak Büktürür

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 2 kullanıcı var. (0 üye ve 2 misafir)

Bu Konudaki Etiketler