Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
3. sayfa BirinciBirinci 123

Gilera Gfr125 Kullanıcıları

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    Yamaha Rx 115 & Gfr 125
    Bende aldım Gecen Gün Yatıyormuş bayadır Denk Geldi İki Zamanlı Olması Ve Kasanın Büyük Olması İlgimi cekti şu Anda Motoru Sökmeye Başladım En Baba 2 Haftaya KAdar Tamamen Cıkartırım Fakat Cam Ve Ön Camurluk Eksigim Var Elinde Olan Varsa Paslaşalım

---------- Mesaj ekleme zamanı: 20:45 PM ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 20:39 PM ----------

Bunlarda şimdilik
    [COLOR="Red"][B][B]:queen:Dudaktan Kalbe Giden Bir Yol Varsa Orada Bile Tek Teker:queen:[/B][/B][/COLOR]

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

gılera gfr 125 kullanıcıları

arkadaşlar uygun bir gfr bulursam bende almayı düşünüyorum mxr cx ve gfr kullandım 98 99 2000 yıllarında bilen varsa paylaşırsa sevinirim

selam arkadaslar ya bende gilera frestler modelı var kı var.. yedek parca arıyorum butun modeller uyuyor zaten beyin,excup beyni, fark etmez motor kısmıda oalbılır yada komple satılık gfr de olabılır. uygun fıyata motorun kendısı yada parcaları uygun fıyatla alabılırım bu konuda yardım edersenız cok sevınırım tskler

Motosikleti
    mobylette 50
    Açılan üç sayfayıda okudum fakat bu motorun yakıtı hakkında bilgi verilmemiş acaba 100 km de kaç litre yakar bu alet ?

Motosikleti
    mobylette 50
    http://www.sahibinden.com/gilera_gfr...XQQdisplayitem

Acaba bu motoru bilen varmı aramızda..

ExTReMa - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı djmixromen adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    selam arkadaslar ya bende gilera frestler modelı var kı var.. yedek parca arıyorum butun modeller uyuyor zaten beyin,excup beyni, fark etmez motor kısmıda oalbılır yada komple satılık gfr de olabılır. uygun fıyata motorun kendısı yada parcaları uygun fıyatla alabılırım bu konuda yardım edersenız cok sevınırım tskler
    Bende gileranın bütün parçaları var özel mesaj atarsan anlaşırız fiyatta..
    вιкє мє αρяιℓια 'яѕ 250'
    tuem

Alıntı maksoy adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    http://www.sahibinden.com/gilera_gfr...XQQdisplayitem

Acaba bu motoru bilen varmı aramızda..
    evet bu gfr yı bılıyorum ben talıp olmustum ama motoru gorme sansım olmadı sahıbı ıle konustum benımde nakıt sıkıntım oldugundan dolayı beklemedeyım...

Motosikleti
    mobylette 50
    Alıntı djmixromen adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    evet bu gfr yı bılıyorum ben talıp olmustum ama motoru gorme sansım olmadı sahıbı ıle konustum benımde nakıt sıkıntım oldugundan dolayı beklemedeyım...
    Bu hafta bakmaya gidecem bu motora..

Alıntı ExTReMa adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bende gileranın bütün parçaları var özel mesaj atarsan anlaşırız fiyatta..

nerelerdesın be dostum ben bu makınayı yakacam

tipi en kıyak olan 125 lik ss , temizini bulamadım birtürlü.

bassturbin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Xj6 Diversion F
    Temizleri artık derbi nin gpr 125 i.Veya aprilianın rs 125 i tabi aprilialar biraz daha pahalı...

Motosikleti
    Yamaha R1
    konuyu hortlatayım bir zamanlar bir müşteriden satın almıştım bu motordan. yanlış hatırlamıyorsam karbüratöre benzin pompalayan elektrikli bir devre vardı ve arızalıydı. sorunu nasıl çözdüğümü bile hatırlamıyorum. sonra satmıştım motoru. tek hatırladığım tayır tayır çıkan bir iki zamanlı sesi

Motosikleti
    Mondial 150 rf
    arkadaslar konunun dışında biliyorum ama , ben 96 model jawa 350 twinsport almayı düşünüyorum , acaba bu makine 4 zamanlıya dönüştürülebilirmi?

bassturbin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Xj6 Diversion F
    Alıntı Cem41 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    arkadaslar konunun dışında biliyorum ama , ben 96 model jawa 350 twinsport almayı düşünüyorum , acaba bu makine 4 zamanlıya dönüştürülebilirmi?
    Güzelim çift silindirli iki zamanlı makine hiç 4 zamanlıya dönüştürülürmü

Farklı 4 zamanlı 200-250 lik bir motor komple takılabilir tabi bunu yapacak bir usta bulmak lazım önce...

arkadasım benım elımde bıtane var

kardesım elımde calısır vazıyette gfr 125 var bıtane sadece gıranahj ve muaynesı eksık fazla bı masraf yok motorda bunların toplam masrafı 500 fılan istanbul 05336017731

FREEBLADE_39 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YAMAHA XJ 400;yamaha ybr 125,aprilla rs 50 cross
    selam arkadaşlar adım hakan kırklareli nden extreme ve tekirdağdan bilenler vardı makınamın güzelliğini bende 2 sene önce 94 gilera mxr vardı orjınaldi kırmızı renkte sanırım bursaya satılmış motorumu gören varsa ne halde ne durumda olduğunu bilmek istiyorum canım motorumu nasılda kıyıp sattım çift kişi düzde 175 180 çakıyodu motor kimsede inanmıyodu .......

bpk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Arkadaşlar bu modeli tavsiye eder misiniz ? Azcık hortlattım konuyu sanırım ama sormak istedim
    Mustafa Kemal ATATÜRK .

bana r 125 parçaları lazım yardım edebilecek varsa ozel mesaj atsın numaranızı yazar sanız sevinirim

---------- Mesajlar birleştirildi - 19:42 ---------- bir önceki mesaj zamanı 19:38 ----------

bana parça lazım özel mesajdan numaranı ver konuşalım yardımcı olursan sevinirim

REKLAM ALANI
3. sayfa BirinciBirinci 123

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)