Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

ZEALSUN ZS 200 GS Sport

Motovento
    REKLAM ALANI
    shrek - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Renault Premium 440dxi Truck
    ORJİNAL EGZOSU İLE ÇEKİLMİŞ RESİMLER VAR
    O BİR HAYATTIR

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    barannet - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kymco CK 125
    bizim burada bir usta bana özel bir egzoz yapmayı teklif etti,230yt gibi bir rakam karşılıgında. ama orjinalinden baya kısa olacagını ve performansı etkileyeciğini soyledi. sizin düşünceniz nedir peki?

GeCe__ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    K3 GSX R 600 YELLOW/BLACK
    sakın sakın yaptırma fiyat çok yüksek şasırmasın.100-150 ytl özel yapsa bila taş çatlasa.o kadar para verilmez kanımca tabi,ayrıca kısa agsoz bence hoş olmaz

benım arkım kendı cbr125 e aldı 60 ytl mal ettı performans egsoz ve yerı göğü inletiyor kısa tabi

shrek - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Renault Premium 440dxi Truck
    Bencde Yaptırma .............
    O BİR HAYATTIR

crayzboyone - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Ozel yapım sakın ha sakın .... Onun yerıne 100ytl ye gıt egzos cuya sana en baabayıgıt perfonmen egzoos verır...

Motosikleti
    yaklaşık 1 saat önce 1. köprüden dönerken yanı mekanıma doğru (anadolu yakası) köprüden zor geçtim feçiiii bir şekilde rüzgar vardı o kadar yatmama ragmen nasıl savuruyordu zorla beni en sag şeride atıyordu bende savaşıyordum fakat bır ara fena vurdu sağ şeride atıyordu bende geçerken meyer arkadan jeep gelıyormus az kalsın patlıyorduk jeep e rüzgar yüzünden,sağ itiyor beni bende sola dayanmaya çalıyorum derken nanayı yiyecektik ucuz atlattım neyse sonradan hızımı kestım zaten zar zor gıdıyordum ve nihayetınde gecmeyı basardım paylaşığım dedım bıran

hadi iyi geceler...

crayzboyone - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı GeCe__ adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    yaklaşık 1 saat önce 1. köprüden dönerken yanı mekanıma doğru (anadolu yakası) köprüden zor geçtim feçiiii bir şekilde rüzgar vardı o kadar yatmama ragmen nasıl savuruyordu zorla beni en sag şeride atıyordu bende savaşıyordum fakat bır ara fena vurdu sağ şeride atıyordu bende geçerken meyer arkadan jeep gelıyormus az kalsın patlıyorduk jeep e rüzgar yüzünden,sağ itiyor beni bende sola dayanmaya çalıyorum derken nanayı yiyecektik ucuz atlattım neyse sonradan hızımı kestım zaten zar zor gıdıyordum ve nihayetınde gecmeyı basardım paylaşığım dedım bıran

hadi iyi geceler...
    Abi cok gecmıs olsun ALLAH KURTARMIŞ İnsallah bıdaha bole bı olayla karsılasmassın....

Motosikleti
    saol kardeşim .....

zonta - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    GT 250RR
    arkadaşlar crayzboyone den haber alan varmı 2 gündür mesaj yazmamış çocugun başına bişey gelmiş olmasın gerçi motoruda yoktu ama cüsse biraz iri galiba ....
    NE MUTLU TÜRK'ÜM DİYENE

Motosikleti
    Zealsun 200 gs 'den>zx6r' a ; aklım yok aklım! Scuba instructor
    2006 Model Türkiyedeki tek siyah renkli Zealsun Zs 200 Gs ; 5000 km de...

Lİnki :

http://www.sahibinden.com/siyah_bmw_...XQQdisplayitem

www.sahibinden.com

ilan numarası :4460242

SAYGILARIMLA
    [B][COLOR="Red"]"Kendinizi Cesurca Gösterin! Trafikte Farkettirin! Yaşamanız Sadece Buna Bağlıdır!!!"[/COLOR][/B]:bounce:

Motosikleti
    zealsun GS200 AMA BIZ ONA AR6 DIYORUZ ALINIYOR :)

slm

gunaydın arkadaşlar bır soru soracagım b hafta sonu 500 km yol aldım samsuna gıdıp geldım lakın motordan cıkan ses egzozu susturuyor anlamıyorum o kadar fazla da yuklenmedım. bu motora bınıp hafıf yokuş aşagı basan yokmu motorda bır sıkıntı oluyormu garıp bır ses baaslıyormu.
    SİNOP _ RÜZGAR HERGÜN ÖZÜR DİLESEDE DAL KIRILDI ARTIK

Motosikleti
    vala bende öle bi sorun yok belki sıboplardan geliyordur ses bı baktırırsın olmadı.ben devamlı gazlıyorum, gunde 150 km yaptıgımda oluyor sıkıntı yok

Motosikleti

slm

ya rkadas vallagha artık 140 150 sınde degılım zaten oturaklı gıdıyor buralarda duz yol yok zaten vıraj dolu hızla işim yok yanı bırde motoru guzelleştirdim oda dalında tek oldu lakın ben bunun sanzuman sılındırden cektıgımı bır ALLAH BILIYOR E YAPACAGIMI SASIRDIM NASIP ARTIK BAYRAM ARASI BIR GECE SOKECEGIM KOLILEYIP ADANAYA ORHAN ABIYE GONDERECEGIM ZATEN O OLASA YUKUK KONUSMAK GIBI OLMASIN YAKARDIM BEN BUNU. AMA BU SEFER İNŞALLAH ELINDEN GELIYOR ISE ARTIK BUNDA BULAMADIGIMIZ BIR SORUN VAR DEGIŞMESI LAZIM DIYE DERSE COK SEVINECEGIM KORKUMDAN YOLA GIDEMIYORUM
    SAMSUNA GITTIN SES YAPTI VE DONERKEN YAGMUR UMRUMDA BILE DEGIL ,SADECE KITLEMESIN YETER DIYE DUA EDE EDE GELDIIM YA

Seni unutmayacağız
    Nur içinde yat

Motosikleti
    KV 250 AGUİLİA
    Alıntı GeCe__ adlı üyeden alıntı Mesajı göster

hadi iyi geceler...
    Aşırı rüzgarlı havalarda boğaz köprülerinden geçmek oldukça tehlikelidir. Özellikle küçük hacimli hafif motorlar için... Ne yaparsanız yapın, düz sürme şansınız yoktur çünkü rüzgar sürekli aynı şiddetle esmez; rüzgar hızı değiştikçe sağa sola savrulur durursunuz! Birçok kez bu alaboraya ben de kapıldım ve oldukça sıkıntılı anlar yaşadım. Sonra bir formül buldum ki gerçekten işe yarıyor.

Aşırı rüzgarlı havalarda köprü geçecekseniz, bir otobüsü gözünüze kestirin ve onu kendinize siper edinin. Yani rüzgarla aranıza otobüsü alın, bu çok işe yarıyor!
    ÖNEMLİ OLAN ZAMANA BIRAKMAK DEĞİL; ZAMANLA BIRAKMAMAK !!!

Motosikleti
    saol cumoni o dediğini biliyorum ama her zaman olmuyor tabi.

bu arada millet nerdesiniz yaaaaaa

Motosikleti

slm

cumlemızın kurban bayramı mubarek olsun gozlerınızden opuyorum nıce bayramlara mıllet

Motosikleti
    yaff buluşmalara gidiyoruz bi zealsuncu yok yaa

Motosikleti

slm

artık oyle sogudumkı elıme bır torna vıda alasım gelmıyor. bızlerın kotu bır huyu var sanırım bır sey alırken ucuz olsun yeter dıyoruz halbukı verdıgım para cektıgım ezıyetı kaldırmıyor. gene sokup adanaya gonderecegım bakalım nasıp :(:(

barannet - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kymco CK 125
    hayırdır yine ne oldu ki motora :(

Motosikleti
    dostum ıyıde yanı motoru genel olarak kötülemeye gerek yok?? senın ıcın verdıgı parayı hak etmıyebılır belkı sorun sende acaba nasıl kullanıyorsun motoru ?? yada senın sansına?? yada olucagı varmıs falan fln.ben memnunum ve bır cok kısıde memnum.benım kızdıgım noka bu topıge hep kendınlen alakalı seyler yazıyorsun kımseye cvp yazmıyorsun bak bı hos degıl bılmem anlatabıldınım? benım motoruma bıle bı hayırlı olsun demedın.hep kendıne hep kendıne olmaz

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 2 kullanıcı var. (0 üye ve 2 misafir)

Bu Konudaki Etiketler