Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

ZEALSUN ZS 200 GS Sport

Motovento
    REKLAM ALANI
    barannet - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kymco CK 125
    bugun aradım ogleden sonra polen motoru bırakmanın söz konusu olmadıgını söylediler,hatta ellerinde 5yıllık stok oldugundan bahsettiler. bende zaten ihtiyacım olan bir parça vardı onu istedim(egzoz flanşı). bir iki gün içerisinde göndereceklerini soylediler. yani polen bırakmamış,bizzat arayıp öğrendim.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    GeCe__ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    K3 GSX R 600 YELLOW/BLACK
    hadi ya hımm e guzel 5 yıllık parça olması dahada güzel sevindim buna bak vala.

şu bahsettiğin parça egsoz flanşı ne oluyor acaba ?

Motosikleti
    rmz 200 gy
    ya bu çınlıler varya adamı çınlı yaparlar ha gıydıgımız dona kadar çınlı bırde hepsı aynı şekıl kanunı racer ın tıpkısının aynısı
    !! ÖLÜ VE YAKIŞIKLI OLACAGIMA CANLI VE ÇİRKİN OLAYIM !! ::tutkuy::

Motosikleti
    o_yagmur o kadarda değil dostum lütfen bari tıpkısının aynısı deme arada dünya kadar fark var görünüşte,30 kiloya yakın bızımkı daha ağır artı benzın deposu 7 lt bızım daha buyuk lastık farkı var fren sıstemı farkı var sanırım aynalar racer da gıdonda ıdı bızımkınde sperlıkte dahada bır cok sey var bana sorucak olursan benım fıkrım bu tabı kımse ksuura bakmasın zealsun racer dan cok daha guzel ve performanslı eyerkı racer ı begenseydım zaten onu alırdım

haa çinmi çin tm yuzde yuz hemde ama allah ıcın zealsun öle çinli olduğunu neredeyse hiç belli etmiyor en azından görünüş olarak birazdan resımlerı atıcam dun aksam cektım görursun

arka sinyalleri değiştiricem plaka iptali olduğunda ustam takmış küçücük bişi beğenmedim ama

daha motora ufak tefek yapıcaklarım var,akşam çektiğim için çok fazla belli olmuyor ama idaere edin

Motosikleti
    rmz 200 gy
    dostum ben bışı demıyorum benım dedıgım yanı bırbırlerıne benzıyorlar ben burada bır tane gordum 4 5 ay once heybetlı gorunuyor goruntusu ii ama racer de onun gıbı ıyılıgını kotulugunu bılmem zatı tıpım degıller ben chopper tarzı yaşarım sana gorede mct ıle seyhan aynı gelebılır ahh ımkanım olsa çın lılere bulasırmıyım maddı durumum olsun alacagım tek motor ıste resmı bak bakem intruder-vzr-1800 hastasıyım ama mecburen çın lı takılıyoruz
    !! ÖLÜ VE YAKIŞIKLI OLACAGIMA CANLI VE ÇİRKİN OLAYIM !! ::tutkuy::

Motosikleti
    Kymco CK 125
    egzoz flanşı şu oluyor ; motorun egzosa çıktığı yerden yani tam egzoz borusunun başlangıcında motor ile boruyu sıkarken arada iki parça metal. aradan hava çıkmasını engelliyor. yani o olmayınca egzoz yokmuş gibi ses çıkartıyor ve eminim hiç birimiz o sesi duymak istemez. traktör gibi walla rezil oldum kampuste

Motosikleti
    haa anladım vala kötü bir durum doğru söylüyorsun rezil olma aman

o_yagmur dostum benımde birşey dedğim yok tabıkı bende çin malına bınmek ıstemem ama bınersemde çinin en iyisine binmek isterim tabıkı.istediğin motorubılıyorum bakmama gerek yok 10 numara motor umarım bırgun dıledgıne kavusursun gönlünce olur hersey

hifimami - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    .................................................. ......

Motosikleti
    hifimami hayırlısı olsun ama o fiyata satarmısın bılemem

ayrıca sahibinde 3 buçuk milyar yazmışın ...

Motosikleti
    Kymco CK 125
    modifiye olayının en kötü tarafıda o sanırım. hiç bir zaman hakettiği paraya satılamıyor.

Motosikleti
    arklar aranızda ön dişiliyi yükselten ve performans alan varmı ? ben düşünüyorumda bırde kaçlık bizim ön diş? artı 1 mı 2 dişmi önerirsiniz tskler

balayyusuf - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HD Superlow 883 xl ve Kymco xciting 250 ri
    ASLANIM GECE BAKIYORUMDA ŞİMDİDE ZEALSUN SAYFASINDA FIRTINA GİBİ ESMEKTESİN SÜPERSİN KOÇUM KENDİNE İYİ BAK TANIDIĞIM EN HARBİ MOTORCU SENSİN VALLA SAMİMİYETLE.SAYGILAR.
    AMACIMIZ IMKANSIZI MUMKUN, MUMKUNU KOLAY KILMAK, KOLAYINDA ZARIF VE ZEVKLI YOLLARINI BULMAKTIR.

.................................................. ..................

Motosikleti
    dişli bigisi için saol ama 3 diş attırırsak çekişten çok düşer diye düşünüyorum.ayrıca zincir sürtme olayı garıp ayar yaparsın olur bıter öle birşey duymadım daha önce cünkü.birde akünün kaç amp. olduğunu öğrenebilirmiyim dostum ? bende 9 amp. var h4 55 w ampülü kaldırmadıda role taksak bile hemde.

AYRICA: BALAYYUSUFCUĞUMMM ALEM ADAMSIN VALA TSK EDERİM SAOL FIRTINA GİBİ HER ZAMAN ESERİZ AMA BIİR KAÇ KİŞİ DIŞINDA KİMSE YOK BUDA CANIMI SIKIYOR.

GÖRÜŞELİM SAYGILAR....

.................................................. ...............................

Motosikleti
    vay anasını çift aküyü ilk defa duydum vala helal olsun ondan xenon fln takılıyorsun ben de 17 yaparım o zaman sayın hifimami kardeş

birde egsozu beğendim sesi nasıl acaba? sen şimdi bizede yaparsın

.................................................. .............

Motosikleti
    anladım kardeş öle dedılerse öledır muhakkak burdanda öle gözüküyor zaten

benım ses bıraz acık dahada açmayı düşünüyorum ama ıcımden guzel bı performans egsoz takasım var bakalım napıcaz bende daha yeni aldım 15 gün oldu süslemeyi değişiklikleri seven insanımdır

.................................................. .

Motosikleti
    yok cnm öle pahalı egsoz alıpta tek sılındırlı 200 cc motora takarmıyım ben hiç afedersın alırsam uygun guzel bişi bulurum ben çevre varda pek vakıt yok o yüzden ilk başta orjınalının ıcını bıraz daha acıcam bakalım nasıl ses gelıcek.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler