Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

ZEALSUN ZS 200 GS Sport

Motovento
    REKLAM ALANI
    GeCe__ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    K3 GSX R 600 YELLOW/BLACK
    kardeş bı garıplık yok evet aküyü yenı aldım VLM marka kuru tıp çin malı ama iyi bişi neyse h4 dü takmadan önce bomba gbı calısırdı alet yanı marşa ıstedgın kadar bas tık demezdı fakat dun duyu degıstırıp h4 taktıkdan ve bırazda yol yaptıktan sonra tabı farlarım acık benım bu arada gece gunduz neyse bı 40 km yol yapıp motoru stop ladım daha sonra 2 saat sonra calıstırım derken anladım marş zar zor bastı hımm dedım ıcımden tamam akü kaldıramadı h4 dü bana role lazım dıye neyse bındık öle gdıerken fln aydınlatmalar normaldı korna flnda basıyordu ama bır muddet sonra artık farda adam akıllı göstermemeye basladı km devır benzın saatı ısıkları azaldı guzelım kornam ötmemeye basladı falan fln sonra stop ettım marşa baktım hemen calısıyormu dıye ama tık yok yanı sadece tık sesı gelıyordu abı 55w uzun lafın kısası yemedı yanı, aküm tabıkı sarj edıyor cnm. bende de ayak marjı yok o yuzden vurdurdum abı ilk vurdurmamda calısıyor.ya cnm nesıne kıyamıcaksın bozulcak halı yokya sen benım duruma duste görurum senı.aklında olsun vıtesı 2 ye takıyorsun motorun ustune oturmuyorsun ama yandan tutup ıtelıyorsun debrıajı bırakıp gazı verdınmı tamam sonra tabı hemen gene debrıaja basıyorsun yoksa motor ellerınden kayar gıder bu ısın profu oldumda keeway sayesınde

öle işte dostum bugun bıraktım role takılcak bakalım umarım olur gene ters bısı olursa vazgecıceım bu ısten alırım 35 w osramın ampulunu takılırım ya

bu arada ayak marsını ben bılerek takmıyorum abı racıng motor sonucta rezil olursun ya one öle ayak marsı race de tabı benım dusuncem kımse kusura bakmasın

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    zonta - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    GT 250RR
    gece dostum valla ben ısrar ediyorum sen birde dinamoya falan bir baktır ustaya yav.4000 devirde giden bir motorda akü kendini şarj etmesi lazım 2 saatte akü bitmemeliydi bence hele hareket halindeyken aslında şöyle bidene bakalım motor boştayken gaz verince farlarda kadranlardaki ışıklarda bir yükselme oluyormu.marşa basınca tık sesi akü tamamen boşalmış demek işte gariplik burda 40 km giden bir motorda olmamalı sen bide röleyi taktıkdan sonra bakarsın inşallah herşey yolunda gider ya.dedigin gibi ayak marşı çok komik duruyor benimkinde zaten hiç koymamışlardı ilk aldıgımda kurye arkadaşlar çok dalga geçmişlerdi sırt çantanda yedek akü taşırsan iyi olur diye.valla ne diyim gece ben daha aküyü degiştirmedim degiştirmeyi düşünüyordum 9 amper ya bizim akü arkadaşda 12 amper lik bir mutlu akü vardı yedekmiş onda aldım denemek için geçenlerde tabi bizim akü yuvasına sıgmadı.motorda öyle çok bişey farketmedi.ama ilk çalıştırma çok kolaylaşmıştı,farlar daha canlı korna daha canlıydı.sonra dediler 9amperlik sisteme12 amper takılmaz elektirk tesisatını yakarsın gece saat ikiydi gittim motorun yan granaj kapagını açtım sigortayı buldum üstünde 15 amperlik sigorta vardı içm rahatladı ama yan kapagı kapatamadıgım için 9 amperligi taktım akünün metal kasasını genişletip 12 amper akü alıcam bu aralar işlerim biraz yogun malum yılbaşı yaklaşıyor motorla fazla ilgilenemiyorum.gelişmeleri yazarsın bizde tecrübelerimizi paylaşarak olgunlaşırız hadi iyi akşamlar hepinize
    NE MUTLU TÜRK'ÜM DİYENE

Motosikleti
    yok abi bu işten çok midem bulandı olmuyor çık kesınlıkle kaldırmıyor yanı dun akşam ustamla beraber baktık denedık yenı konjektör bile taktık onunla denedık ölçtü ettı ama cık sabah gene aynı şey olucak akü biticek ve ben vurdurucam rolenınde bı faydası yokmuş benden önce takmıslar sadece daha iyi aydınlatıyormuş falan fln.taktık gene eskısını abı sınır oldum zaten bı ampül taktık sonra topladık motoru farı yaktık fln aa bı baktık uzunlar yanmıyor ampülün gelde delı olma dukkan kapancak zaten bırde toplanıms neyse arka sınyallerı degıstırıcem yakında artık o zaman gıdıp alıcam bır tane osramın 35 w sarı ampulu onu taktırıcam.benımde akü 9 amp.neyse ne abı işte ben iyiyim böle marşı gayet iyi alıyor zaten acıkcası aydınlatmasından sıkayetcı degıldım ben pek sadece takmıstım kafayı h4 dıye ondan böle oldu işte.bırde bu arada usta sargı bezınede bağlı fln dedı hani kaldıramaması.

Motosikleti
    GT 250RR
    kabloları falan tes baglamış olabilirmisiniz diyecem ama ustan da heralde yapmaz öyle bişey.ben ilk taktıgımda anahtardan uzun yakınca kısa kısa yakıncada uzun yanıyordu.ikincide selektör yapmıyordu 3.cüde dogruyu buldum aman canım boşverya sen benim gibi dagbaşlarında dolaşmadıgın için 35watt daişini görür beyaz ışık verenlerinde vardı 35 watt olanı ben gitti gidiyor.com da görmüştüm.ve ayrıca ustan haklı sargı bobini zayıflamışsa aküyü yeterikadar şarj edemez.motor çalışırken aküye geri dönen akımı ölçtür bide istersen
    NE MUTLU TÜRK'ÜM DİYENE

Motosikleti
    kardeşim dedimya hepsıne baktık motor calısırkende aküye gerı dönen akımada baktık yok ama kaldırmıcak yanı o yuzden amaaaaaan var cnm bılıyorum 35 w beyaz olmazmı suan ustundekı zaten helojen beyaz var ama kalıtelı bısı degıl pek.ben gene osramın sarı ampulünü alıcam cunku sarılar daha ıyı gösterıyor yeter park lambası beyaz led ısık zaten

bırde benım motordan cıkan ampül guzel bırseye benzıyordu oda alman trıfa marka ıdı

Motosikleti
    GT 250RR
    evet benimkinin üstündekide philips di.takma kafana boş ver bende gece gündüz farım açık gidiyorum evet dedigin gibibeyaz çok hoş görünüyor ama sarı daha iyi aydınlatıyor ozaman sen el atmişken far rölesini genede taktır.daha güçlü aydınlatma saglıyor.modifiye işlerine başladınmı.bende bir ara kuyruk kaldırma işine heves etmiştim ama hiç vaktim olmadı plakayı çamurlugun altına almış bir zealsun gördüm arkadan japonlara benziyordu valla birde bu polen işi hakkında kesin bir bilgin varmı bende ön çamurluk siparişi verecektim işyerindeki haylazlar disk kilidi takılıyken motoru haraket ettirmişler çamurlugun birtarafı boydan boya çatlamış ben motoru komple siyaha boyamaya karar verdim jantlarıda altın sarısı yapmak istiyorum sen nedersin siyah trafikde pek görülmez diyor arkadaşlar yahu çarşaf gibi bembeyaz da yapsan görmeyen görmüyor zaten ha ha senin zealsunu gördünmü adamlar 3 kişi binmşiler valla yav bu bizim millet çatlatır adamı be istermisin şimdi bu arkadaş haftaya topic açsın çinli motor almayın hele zealsun hiç almayın ben denedim 3 kişiyle 140 km/h yapmadı birde grank kesti bu motor yaramaz almayın gidin honda alın !!!!!!
    NE MUTLU TÜRK'ÜM DİYENE

Motosikleti
    vay sıyah boyucan demek onu ben daha motoru almadan önce düşündüm cok tatlı oluyor gerçektende ben mat sıyaha boyucaktım ama sonradan vazgectım ruhsat ıslemlerı için birde ona bır dunya para bayılcaksın yok muaneymıs yok ruhsatta degısıklıkmıs hem zaman yok dediğin gibi hemde öle bir masrafa gerek yok.senın kararın tabı ama sarı jant nasıl olur pek bılemem doğrusu yapta görelım sızın motor zaten bıraz sıyah degılmı ? yapıyorum kafama göre bişiler işte şu plaka iptalini nerde gördün bende yaptirdımda çünkü köprülerden beleş geçmek güzel oluyor kuyruğu bende kaldırıcam amörtisörden konuştum ustamla artı elcık taktım ben güzel bişi, arka sinyal takmıs plaka ıptali olduğunda bızım usta ama iğrençç olmus kucucuk bısı bırde arka kısmı mavi hemen oraya guzel bı sınyal takımı alıcam ve bırde led stop ıstıyorum bulabılırsem onuda taktırıcam.polen için bir bilgim yok açıkcası sadece bırkaç kere adanadan sipariş verdım 2 günde geldı ama bu aksam mor motordakı mehmet usta gelıcek bana arka balata ıle buji getırcek hatta takıcak o zaman konusurum bu konuları kendısı ıle.ınan bak plaka ıptalı yaptıktan sonra motorun arkdan görunusu değişiyor harbı japona benzıyor bugun sabah işe gelırken caddeden ısıklarda durdum arkama 600 rr yada 1000 rr geldı baktım caktırmadan aynadan benım motora bakıyordu böle kafasını sağ sola fln cevırıyordu heralde bune dedı ne marka fln oldu ben bırde egsozu komple sıyaha boyadım artı ön camurluguda sıyaha boyadım guzel oldu seste bıraz acık bugun yarın bıraz daha acıcam sesi artı kadran km saatı ve benzın deposu ısıgı sarı led kardeş cok şekıl gösterıyor

Memotor - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    ya arkadaşlar bende bu motoru takıp edıyorumda 2.el fln almayı planlıorum..su yaptıınız deısıklıklerın bı resmını fln koysanız?bide sızce 2.el alırsam kac bın km ye kadar olsun aşşa yukarı?fikrinizi belirtirseniz sevinirim tabiki kullanıcıya göre degısır motorun durumu ama sızce kac km olmalı?

Motosikleti
    bana sorarsan 10 bın km iyi ama şimdi 20 bın km vardır tertemızdır lokum gıbıdır alınabılınır lastıklerıne bak bırde alırken motorun sesını dınle ustanla gıt yada ok

resımlerı koyucam yakında merak etme dostum

saol dostum cunku ııce aklıma yatmaya basladı bu motor...ama ben alırsam bıraz grenajla oynarım dıye dusunuorum..bnce grenaj deısıklıgı yapmaya elverişli bi motor..

Motosikleti
    tabi tabi aynen öle granaj olsun yada modifiye olsun cok acık ve elverişli bir motor oynamak için sen al yapta görelım hele

valla bi alırsam rahat durmıcaıma emın olabılırsın

Motosikleti
    GT 250RR
    arkadaşlar bir ara ortaklaşa yan granaj yaptırma bahsi vardı buralarda sonra birden bitti bende takip ediyordum yani bu konuda ilgisi bilgisi tanıdıgı yaptırabilecegi bir yer olan varsa bi baksın ya.kalıbı ortak alıp yaptıralım yani bu motorlardan okadar satıldı fazla bir külfeti olmaz sanıyorum bu modifiye işlerinin kompedanı aytekin kardeşimiz vardı ama oda uzun zamandır görünmüyor birde yan granajı yaptıkmı alsana türk-çin ortak yapımı hayalbuysa
    NE MUTLU TÜRK'ÜM DİYENE

Motosikleti
    ahahahaha motoru hayabusa yaptın vala helal olsun sana

ben vala kabul ederim ortak granaj olayını yeterki bulunsun zaten ne kadar çok olursak o kadar malıyette azalır.ya ama senın motor zaten granajlı sayılmazmı zonta ? birde merak ettım kac basıyorsun son surat fln ? resmı varsa koyda görelim

akşam görüştüm mehmet usta ıle geldı saolsun bujıyı taktı 1 sene göturur dedı tabı onun yalancısıyım ngk r modelı resanslımı ne dedı maden ın japon tabi.arka balatayıda aldım onu taktırıcam artık taywan malı oda.polen motor bıraktıımı fln oldum oda evet maalesef bıraktı dedı omr motorun elınde cok az parça varmış adanada ne kadar olğunu bılmıyor fabrıkada ya gene bır sekılde parca uydurulur dıye dusunuyorum ama dıkkatlı kullanmakta fayda var

Motosikleti
    zealsun GS200 AMA BIZ ONA AR6 DIYORUZ ALINIYOR :)

slm

arkadaslar gecen modorun egzoz borusunun sılındıre sabtıolenen yerınden bırlesım yerınden yag kacırıyordu sıvı conta aldım komple soktum ve guzelce surdum tekrar montaj yaptım aslında bu motorun hıc bır zor yerı yok sıkıntınız varsa sokun sorun bana bır sıkıntı olursa artık ezberledım yanı.

balata bdedıgın sey cok basıt bır sey tekerı sok balatalar dırek torna vıda yardımı ıle ucuna tak cıkar ssabır bır dıdası olan bır sey degıl on dakıkanı almaz cın malına bınıyorsak wlımız anahtar tutmalı ustalara para yetısmez yoksa )
    SİNOP _ RÜZGAR HERGÜN ÖZÜR DİLESEDE DAL KIRILDI ARTIK

Motosikleti
    saol dostum ama benım hıc vaktım yok ben değiştireyım artı ne olursa olsun o işi ben yapmam benım ustam benden para almaz balata değişimi için o yuzden rahatım yanı

Arkadaşlar merhaba,

Garanti kapsamında, 700 km. de ilk bakımı yetkili servisinde yaptırılmış, örtü-kilit-dizlik ekipmanı ile birlite satılık 200 gs, arızası yoktur,

Herkese iyi sürüşler

barannet - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kymco CK 125
    grenaj işinde bende varım tabi ucuk fiyatlar soz konusu değilse. ayrıca polen motorun bıraktığı doğru mu?

Motosikleti
    GT 250RR
    polen bırakırsa bıraksın kardeş zaten motorları çinden getirip burada satmaktan başka bir iş yapmadılarki.hondanın cgl modelinin parçaları bizim motora oluyor yavaş yavaş honda yaparız bizde motoru
    NE MUTLU TÜRK'ÜM DİYENE

arkadaşlar bu grenaj dökürme işi fln kaça patlar acaba aşşa yukarı bı fıyat bılen varmı?

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 3 kullanıcı var. (0 üye ve 3 misafir)

Bu Konudaki Etiketler