Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

ZEALSUN ZS 200 GS Sport

Motovento
    REKLAM ALANI
    chopperrider - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Goldwing GL1800...
    açıkça söyleyeyim kimse kızmasın alınmasın piyasayı düşürüyosun falan demesin çünkü zaten piyasa diye bi şey yok. ben 2500 km civarındaki gs mi ki en ufak bi problemi düşmesi kalkması yoktu 2000 liraya kredi kartı çekimiyle sattım... bu arada pos makinesinden istifade ettiren eczaci101 kardeşime tekrar teşekkürler...
    .....ve sordu torununa yaşlı kızılderili büyücüsü : sen hiç orta sehpalı supersport gördün mü.....

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    saffet - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW F650 GS
    arkadaşlar günaydın diyorum zonta kardeş yazdıklarını okudum .
    bizim kulupte honda 250 cc tıvıstır olan arkadaşlarlada görüşüyorum karşılaştırıyoruz onların hızıda 135 km/h yapıyor yani fazla bir fark yok benim 250 cc gs de 130 km/h yapıyor .
    şuan hesaplarıma göre benim önceden yaşadıgım sorunlar servisten kaynaklandıgını tahmin ediyorum önceden yanliş yağ seçimi yansanayi yedek parcalar kullanarak şu an kendi orjinal parcalarını geri taktırdım 250 cc verecegi performansı veriyor
    motorun yagını 10/40 sentetik yağ kullanıyoruz ve 5000,de ngk buji takıyorum .
    ögrenmek istediginiz bir şeyler olursa yardımcı olurum selamlar

sonofwind - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Zongshen Zs 200 ve Honda Transalp xl650v
    Slm arkadaşlar.Kısmetse bu hafta içinde belki de yarın 2.el bi gs 200 alıcam bi fikir değişikliği olmazsa.Ama beni duşündüren yedek parça bildiğiniz gibi zealsun pek yaygın değil ola ki bu motorun ithalatını yapmayı durdurduklarını farz edelim altrenatif olarak parça bulacağımız markalar var mı.Cross modellerde alternatif çok onlarda bi sorun olmaz da bu modellerde sorun nasıl atlatılır.Bi de İstanbul da mor motosiklete alternatif bi servis daha var mı?Ve de arkadaşlar 2006 model 8000 km kazasız çiziksiz bir araca en fazla ne vermeliyim.Şimdiden teşekkür ederim.
    ÖFKE GEÇİCİ BİR ÇILGINLIKTIR;HÜKMETMEYE BAK,YOKSA O SANA HÜKMEDER.
    HORATIUS

zonta - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    GT 250RR
    Alıntı sonofwind adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Slm arkadaşlar.Kısmetse bu hafta içinde belki de yarın 2.el bi gs 200 alıcam bi fikir değişikliği olmazsa.Ama beni duşündüren yedek parça bildiğiniz gibi zealsun pek yaygın değil ola ki bu motorun ithalatını yapmayı durdurduklarını farz edelim altrenatif olarak parça bulacağımız markalar var mı.Cross modellerde alternatif çok onlarda bi sorun olmaz da bu modellerde sorun nasıl atlatılır.Bi de İstanbul da mor motosiklete alternatif bi servis daha var mı?Ve de arkadaşlar 2006 model 8000 km kazasız çiziksiz bir araca en fazla ne vermeliyim.Şimdiden teşekkür ederim.
    arkadaşım bence 2000 ytl den fazla verme.yedek parça sorunu olacagını sanmıyorum.istanbulun neresindesin.bakırköy z.burnu civarındaysan ama ha sakın karizma motora gideyim deme adamın ustalıkla bir alaksı yok.mor motor iyidir
    NE MUTLU TÜRK'ÜM DİYENE

Motosikleti
    Zealsun 200 gs 'den>zx6r' a ; aklım yok aklım! Scuba instructor
    Alıntı chopperrider adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    açıkça söyleyeyim kimse kızmasın alınmasın piyasayı düşürüyosun falan demesin çünkü zaten piyasa diye bi şey yok. ben 2500 km civarındaki gs mi ki en ufak bi problemi düşmesi kalkması yoktu 2000 liraya kredi kartı çekimiyle sattım... bu arada pos makinesinden istifade ettiren eczaci101 kardeşime tekrar teşekkürler...
    Sevgili Emir haklı motorun piyasası dibe vurdu vuracağı kadar ;ben de satacağım hatta simsiyah metalik renk , gören R2 diyor başka birşey demiyor ama büyük makinalarla kıyaslanacak motor değil açıkçası son hız deişken ;

şansınız varsa sorun çıkartmıyor benimki serviste müşterisini bekliyor 5000 km de binmek istemiyorum çünkü...

Bu arada Emirim pos cihazının lafımı olur ne olacak ki sanki...

Dostlarımız herşeyimizdir...

Motor şansınıza iyi çıkar ve düzgün kullanılırsa , temiz bakılırsa bu fiyatlarla alınıp binilir...

Ama öyle bu motorla 130-140 km denemeyin kol da çıkarır kapakta fırlatır bilginiz olsun...
    [B][COLOR="Red"]"Kendinizi Cesurca Gösterin! Trafikte Farkettirin! Yaşamanız Sadece Buna Bağlıdır!!!"[/COLOR][/B]:bounce:

sonofwind - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Zongshen Zs 200 ve Honda Transalp xl650v

Selamlar.

Teşşekür ederim zonta kardeş ilgin için.Mor moto bana çok yakın o bakımdan ii hani servisliği bırakırsa nereye gideriz bi plan yapıyordum şimdiden
    ÖFKE GEÇİCİ BİR ÇILGINLIKTIR;HÜKMETMEYE BAK,YOKSA O SANA HÜKMEDER.
    HORATIUS

zonta - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    GT 250RR
    Alıntı sonofwind adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Teşşekür ederim zonta kardeş ilgin için.Mor moto bana çok yakın o bakımdan ii hani servisliği bırakırsa nereye gideriz bi plan yapıyordum şimdiden
    dostum mor motorun servisi bırakması gibi bir ihtimal olacagını zannetmiyorum.polen motorun istanbuldaki ana bayisi gibi birşeyler.diger servislerde herhangi bir tıkanıklık yada aşılamayan bir sorun olursa polen motorun yedek parça sorumlusu orhan bey direk olarak mor motora yönlendiriyor.fuardada beraber stand açmışlardı zaten yanlız 2.ci el motor alırken çok dikkatli olmalısın.cesetleri allayıp pullayıp kastırıyorlar.imkanın varsa alacagın motoru satan kiş ile birlikde mor motora götür mehmet usta baksın motora o sana gerekli bilgiyi verir iyi şanslar
    NE MUTLU TÜRK'ÜM DİYENE

GeCe__ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    K3 GSX R 600 YELLOW/BLACK
    slm aradaşlar ya sizin motordan alıcam büyük ihtimalle 2006 model 8-9 bın km de fln ne dersınız anadoluda servisi varmı sıkıntı fln cekermıyım acaba?

Arkadaşlar merhaba,

Şimdi bişey diycem, ulan bıktırdın bizi hep satmak hep satmak diye aranızda para toplayıp alacaksınız motoru en sonunda

Fiyat olarak teklifte bulunan olursa beklerim arkadaşlar, 700 km. de ilk bakımı yetkili servisinde yaptırıldı, kilit örtü, dizlik ekipman yanında,

Herkese iyi sürüşler

Motosikleti
    zealsun GS200 AMA BIZ ONA AR6 DIYORUZ ALINIYOR :)

slm

merhyaba arkadaslar sureklı okuyorum ama saglam bır motorum ve mazım olmadıgı ıcın yazamıyorum sımdı sıze soruyorum

motoru 3300 aldım taksıt yaptırdım4 taksıt geldıgınde motor grank kıtledı 400 ytl yaptırdım garntıye fılan basvurmadım sorun cıkmasın yaz tatılım maf olmasın dıye ve 400 ytl lıkte mont eldıven dızlık kask gıbı alısverıs yaptım ve 800 gene taksıt yaptırdım ve 2 hafta olmadı tekrar kıtledı ve bu sefer grankı garantıden degıstırıp tekrar yaptırdım 170 ytl daha verdım :((:(: ısın ocu 1 haftad daha bındım terrar arıza verdı blok patlattı zaten her motoru ayagı kaldırmada rahat 2 ay surdu oadan oraya sunu temın et bunu al sunu ver basına gelen bılır. sonra motordan sanzumanı sokup adanaya orhan beye gonderdım ve tamır edıp kaynak falan agayı kalktı kendım soktum kendım topladım hatta blok vıdalarını komple celıkten yenıledım kemık gıbı oldu topladım calıstırdım cok super oldu ses yok motyorda cok hosuma gıttı bır kuyruk kaldırdım cantları boyadım depodan baslayıp one dogrı sıyah serıt attım cok tatlı olmustu :( arkadasa emanet verdım 1 gün sonra kaza yaptı cok sukur cocukta bırsey yok ama motor on komple gıttı :( sımdı ıse 3 ay oldu ve hala borc oduyor ve motor gene yatıyor yarın gonderdıgım emanettler yanı bır kac parca ulasıyor sase ve on granaj komple sıparıs verecegım yaklasık 400 ytl tutuyor ama aklımda soru ısaretı var gene ayagı kaldırırda tekrar sorun cıkarırsa dıyorum cok fena cıkmazdayım arkadaslar yaptırsam mı acaba gercı ne kadarda fıkrınızı sorsamda yaptırmaz zorundayım en azından satmak ıcın SIZE DUAMBUNLARI BIR BEN YASAYIM SIZERDE YASAMAYIN KİB BIRNEVI ICIMI DOKTUM
    SİNOP _ RÜZGAR HERGÜN ÖZÜR DİLESEDE DAL KIRILDI ARTIK

Motosikleti
    vay be gecmıs olsun dostum bende almayı dusunuyordum gözum korktu vala cık cık senın yerınde kımse olmak ıstemez kolay değil vala

Motosikleti

slm

kımse malına kotü demez ama şünün bilinmesini isterım tamam markalar pahalı olabılır lakın garantılı ya yola cıktıgında kalırmıyım endısesı olmuyor bakın bugun tekrar sıpasır verdım on ful granaj + şaşe gene bır duny para gıdecem ben suan bıle garantı veremıyorum sorunsuz 1 ay bınebılecegıme bu seferde tekrar grank kıtlerse korsusu var malum kac defa basıma gelmıs bu sızce bır markada olsa urunu degıstırmezmıydı :?

Motosikleti
    ya kemal bırseyı merak edıyorum sen nasıl motor kullanıyorsun acaba? yanı cokmu hor kullanıyorsun ne dır senın bu cektıgın sımdı bende sızın motordan alıcam bırazda ıcıme korku dustu ama bazılarıda cok memnun zealsundan

urunu degıstırırmı degıstırmezmı ben bılemıcem

Motosikleti

slm

daha acık ve net soylemem okadarda kotulersek olmaz sımdı ama sunu bıl markada bole yok motor sıkıstı ıste 200 ne beklıyorsun ,davası yok sadece bu motor ıcın konusmuyorum ıllakı bırılerının dılının yanlası gerekmıyor cın malı abıcım ötesı varmı bugun bana 2500 mılyar ver ben sana sıfır gıbı 125 lık yamah bulım e bızde bu motora vermıyormuyuz yani nese burası bu konular ıcın uygun degıl kımsenınde hevesını kırmak ıstemem

Motosikleti
    iyi sen bılırsın o zaman

saffet - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW F650 GS
    ZEALSUN gs 200 cc isteyen olursa mezitli / mersin bayiinde var 2 ci el

Motosikleti
    ARKADAŞLAR BENİDE ARANIZA ALICAKMISINIZ

2006 MODEL 9 BINDE TEMIZ BI ZEALSUN ALDIM YAKINDA FOTOLARI KOYUCAM SITEYE

ANADOLU YAKASINDA İYİ BIR SERVIS VARMI? TABI BEN KENDI SERVISIME GITMEM AMA GENEDE AKLIMDA OLSUN. BIRDE ÖN CAM CATLAK FIYATI NEDIR? HATTA ANADOLUDA OTURAN BIRI ILE GÖRUSURSEM SEVINIRIM SIZ DAHA İYİ ANLARSINIZ MOTORUN SAGINDAN SOLUNDAN HEMDE TANISMIS OLURUZ ARTI MODİFİYE YAPICAM ZENON, EGSOZ,AYNALAR,ELCİK GİBİ

Motosikleti

slm

herkeze günaydın kardeslerım efsane geri döndü . agır yaralı alan ve cok kan kaybeden zealsunumuz dün Sinoplu cerrah Kemal ve anesıtezi uzmanı Ahmet ıle. 2 gun suren basarılı bır operasyon gercekleştirdiler. HASTA YAKINLARI MERAKTA BIRAZDA ESTETIK YAPMISLAR KIMSE TANIYAMADI .)

shrek - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Renault Premium 440dxi Truck
    kemal 57 resımlerı cekte gorelım arkadasım
    O BİR HAYATTIR

barannet - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kymco CK 125
    GeCe__, hayırlı olsun. yaklaşık bir buçuk ay önce bu forumdan bir arkadaşımızdan bir zs200 aldım. daha 4binde maşallah hiç problem çıkarmadı gayet güzel ve resimlerinden çok daha fazla gosterişli bir motosiklet. bu fiyatlara alınabilecek en yakışıklı makina

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler