Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

ZEALSUN ZS 200 GS Sport

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    Zealsun 200 gs 'den>zx6r' a ; aklım yok aklım! Scuba instructor

polen bırakmış galiba
    [B][COLOR="Red"]"Kendinizi Cesurca Gösterin! Trafikte Farkettirin! Yaşamanız Sadece Buna Bağlıdır!!!"[/COLOR][/B]:bounce:

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    oguzmaster - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    tam alyodum be ah ahhhh..dur bi poleni arim bida

kardeş nu motordan bende almayı düşünüyordum çok heveslisiydim hala da hevesim kaçmadı görüntüsü lastik kalınlığı çok hoş ama bu sitedeki forumda dikkat ettiğim kadarıyla gerçekten o paraya değer bir makina değil adanada 1 tane var şuan ama alsam mı elimde mi kalır diye öyle düşünüyorum

Arkadaşlar şuanda polen motorla görüştüm tam 45 dakka ve 200 gs ve 250 gs modeli turkkiyede üretime başlamış iki modelde tam grenajlı ve istanbul izmir de yeni bayiler almışlar.. yedek parça konusunda 5 yıl yetecek yedek parça vrmış ellerinde 2008 9 ay yeni modeller geliomuşşşş... oleyyyyyyyyyyyyyy..alıyorum bi gs bende

astral - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Gilera, Derbi, Yamaha, Piaggio, Aprilia, Ducati, F
    selam arkadaşlar,gilera GFR çok özel bir motordur,2000yılında 125 ccde dünya pist şampiyonu olmuştur ama gelelim biz bu motor alınır mı konusuna? sakın almayın!bu motorların her parçası çok özeldir,silindiri aluminyumdur,rektifiye olmaz,pistonu segmanı herşeyi özel malzemedir 2 zamanlıdır,somununa kadar özel bir makinası vardır,parçarı pahalıdır Türkiye'de bulmanız çok çok güçtür ancak 2.el çıkma bulunabilir...Türkiye'de zamanında çok az satıldı bu yüzden 2.eli de yok,eğer diyorsanız ben bu motoru alırım o zaman size bir kardeş daha geliyor demektir,eğer İtalya'da yaşamıyorsanız,ya da yurtdışından parça getiririm ben bu motorun hastasıyım diyorsanız alın derim!motor olarak gerçekten 10 Numaradır ama durum bu! aprilia rs 125 veya 250 de düşünebilirsiniz ama onlarda da sıkıntı olur

oğuzmaster için rahatlamıştır şimdi

Alıntı uakrep adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    oğuzmaster için rahatlamıştır şimdi
    rahatladım valla kardeş..........

Arkadaşlar düşünen olursa bende 700 km. de z200 gs var satılık, daha önceki sayfalarda ilanı görebilirsiniz

ddh - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bajaj Dominar 250
    Benim kafama bir şey takıldı KARAMAN'da çok var bu motorlardan sorduğuma göre max. 140 km yaptık diyorlar acaba doğru mu ? bugun bir 150 cc scooterler bile 130 yaparken 200 cc "SPORT" bir motorun 140 yapmasında bir dengesizlik yok mu )

saffet - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW F650 GS
    Benim kafama bir şey takıldı KARAMAN'da çok var bu motorlardan sorduğuma göre max. 140 km yaptık diyorlar acaba doğru mu ? bugun bir 150 cc scooterler bile 130 yaparken 200 cc "SPORT" bir motorun 140 yapmasında bir dengesizlik yok mu )
    --------- ------------------ --------------------------
    Arkadaşım bu motor inniş aşagımı yopksa düz yoldamı 140 km/h yapıyor?
    benim botor avatardaki motor 2007 model 250 cc GS bunda ben 130km/h görüyorum inişte 145 km/h gördügüm oldu aydınlatırsanız sevinirim MERSİN

ddh - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bajaj Dominar 250
    dostum büyük ihtimal düz yolda olması lazım beni de düşündüren bu saten bu motor 200 cc sport
    Denizleri seviyorsan dalgaları da seveceksin Sevilmek istiyorsan önce sevmeyi bileceksin Uçmayı seviyorsan düsmeyi de bileceksin Korkarak yaşıyorsan yalnızca hayati seyredersin

150 gören varmış.zaten hız kötü bişey 150 neyine yetmio

Motosikleti
    ZEALSUN-200 GS SPORT AMA BU BAŞKA BİŞEY... :)
    swlm millet bugun için bir pilanınız varmı accba bizde zealsun kullanıcısı olarak akşamki organizasyona katılsak nasıl olur gün birlik beraberlik günüdür duyarlı arkadaşları gormek isteriz...

Memotor - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    arkadaslar gercekten guzel bı motor ama bnm ıstedıım grenaj dokturmek ne gıbı deısıklık yapılabılır acaba daha bır racıng havası verılırse emınım daha guzel olucak bu motor...

Merhaba Arkadaşlar

İlk bakımı yetkili servisinde yaptırılmış, 700 km de çok temiz z200 gs satılık, yanında örtü, kilit, dizlik ekipmanı da veriyorum, 3000 ytl.

İlgilenen olursa görüşelim, herkese iyi sürüşler

zonta - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    GT 250RR
    Alıntı uakrep adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Merhaba Arkadaşlar

İlk bakımı yetkili servisinde yaptırılmış, 700 km de çok temiz z200 gs satılık, yanında örtü, kilit, dizlik ekipmanı da veriyorum, 3000 ytl.

İlgilenen olursa görüşelim, herkese iyi sürüşler
    kardeş birkerede başka birşey söylemek için şuraya bişeyler yaz.satıyorum satıyorum dedin başka bir şey demedin arkadaşım satılık ilanını yanlış yerden veriyorsun birkere 700 km de motorunu satmaya kalkarsan herkes o motorda bir sorun oldugunu bu yüzden kurtulmaya çalıştıgını sanırlar bilmem anladınmı
    NE MUTLU TÜRK'ÜM DİYENE

Alıntı zonta adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    kardeş birkerede başka birşey söylemek için şuraya bişeyler yaz.satıyorum satıyorum dedin başka bir şey demedin arkadaşım satılık ilanını yanlış yerden veriyorsun birkere 700 km de motorunu satmaya kalkarsan herkes o motorda bir sorun oldugunu bu yüzden kurtulmaya çalıştıgını sanırlar bilmem anladınmı
    Grçekten Dogru Teprixx Zonta arkadaşım.snede ne var gs mi

Zonta yazıyoruz be kardeş iyi takip edin, ihtiyaçdan satılık diye bişey duymadınız siz galiba, benim içim rahat bi sorunum yok, sadece bu kadar almayı düşünen kişi var ve benim motorda yeni durumda olduğu için hatırlatma yapıyorum

GeCe__ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    K3 GSX R 600 YELLOW/BLACK
    iyi hoş ama 3000 ytl fazla bence damdam duser gıbı oldu ama

zonta - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    GT 250RR
    ukarep canım kardeşim yanlış anlamada yani her sayfada senin satıyorum mesajı vermen biraz itici bir durum oluşturdu kanaatindeyim. hani benim kişisel görüşüm bu bizim insanları bilirsin ben senin için dedim art niyetim yoktu

oguzmaster kardeş bende 250 gs var.durumu iyi 6000 km oldu mayısdan beri öyle büyük bir sorunçıkartmadı bana yolda falan kalmadım yani.fuarda orhan beyle görüşmüştüm.maddi sıkıntın yoksa 250 gs yi almamı tavsiye etmişti.ikisinin arasında öyle ahım şahım bir fark görünmüyor ama 250 gs daha kaliteli malzemelerden yapılmış ve üstten egzantirikli şu son hız işine gelince ben hız delisi degilim çok rahat bir yolda degilsem 100-110 km nin üstüne çıkmıyorum istanbulda trafige çıkmak tam bir cinayet.birkere otobanda 135 km/h gördüm ama motor kendini yırtacakmış gibi bagırıyordu bende birdaha zorlamadım açıkcası yagını bujisini zamanında degiştirisen mesele yok
    NE MUTLU TÜRK'ÜM DİYENE

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 2 kullanıcı var. (0 üye ve 2 misafir)

Bu Konudaki Etiketler