Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

ZEALSUN ZS 200 GS Sport

Motovento
    REKLAM ALANI
    shrek - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Renault Premium 440dxi Truck
    dogrumu acaba................
    O BİR HAYATTIR

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    Zealsun 200 gs 'den>zx6r' a ; aklım yok aklım! Scuba instructor
    Doğru ise vurgunu yaptılar o halde...

Alanın elinde kalacak makinalar !!!
    [B][COLOR="Red"]"Kendinizi Cesurca Gösterin! Trafikte Farkettirin! Yaşamanız Sadece Buna Bağlıdır!!!"[/COLOR][/B]:bounce:

crayzboyone - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Hic polen iflas edebilirmi arkadaslar... o kadar ki piyasada motoru var .. Satısları ıdare eder bence etmess...Bide fiyatlar yılbasında %9 indircek arkadaslar...Bunu da unutmayın!!!

Motosikleti
    Zealsun 200 gs 'den>zx6r' a ; aklım yok aklım! Scuba instructor
    Belli olmaz bu işlerrr

Atı alan Üsküdara bile uğramıyor bu zamanda...
    [B][COLOR="Red"]"Kendinizi Cesurca Gösterin! Trafikte Farkettirin! Yaşamanız Sadece Buna Bağlıdır!!!"[/COLOR][/B]:bounce:

Ulgio - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı crayzboyone adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Hic polen iflas edebilirmi arkadaslar... o kadar ki piyasada motoru var .. Satısları ıdare eder bence etmess...Bide fiyatlar yılbasında %9 indircek arkadaslar...Bunu da unutmayın!!!
    Canım sadece polen mi %9 indircek fiyatları?Yoksa tüm motosiklet firmaları mı...

ABi sadece polen indircek.. bizim burda zealsun bayisi var onla konsutum o oyle dedii ama tabi benım kafamda ? isareti bulundu ...Ya indirmesse yalan haber olur die sizlere mahcup olurum...??? bunu tansel abim bence daha iyi arastırır...

oguzmaster - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    200 gs modelini daha satmıyorlarmış ve yedek parça olayıda bitmiş ve kendileri bu işi bırakacakmış.Servisten ögrendim..Bnede Alıyodum azdaha 200 gs ama hala almayı düşünüyorum ...birir yalan desinnnnnnnnnn..kanuni almıyımmm

Motosikleti
    zealsun GS200 AMA BIZ ONA AR6 DIYORUZ ALINIYOR :)

slm

arkadaslar sankı bugune kadar sıkıntı yasayanlar 4 4 luk bır servız veya parça tedarıgı gordumu hayır e o zaman daha ne ustelıyoruzkı alana hayırlı olsun ma almayana ustelemeyın alcak olan varsada burada satılık cok ben buıle satıroyr o kadar kullanacagım mucadelesı verdıgım hal.
    SİNOP _ RÜZGAR HERGÜN ÖZÜR DİLESEDE DAL KIRILDI ARTIK

oğuzmaster zealsun almıyorsan bile kanuni (racer) bence alma, ben yakından gördüm, kişisel görüşüm parça ve işçiliği bizimkinden kat kat aşağıda, frenler ise komik

Beni yanlış anlama kendi motoru mu pazarlamaya çalışmıyorum, sadece bunu almazsan bile kanuni yerine başka motorları araştırmanı tavsiye ederim

Ulgio - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Üzüldüm polenin zealsunu bırakmasına

Abi ne kanuni si ya canımı al onu alma goznunu sevem hergun tamırhaneden cıkamassın yha!!!YBR CBF tipi al ondan alma gozunu sevem...!!!

Arkadaşlar herkes bişey söylüyor, yok mu bu işin aslını bilen, ortada bi laf şehir efsanesi gibi herkes peşinde

Abi benim dedigim ortada giidim konustum adam aynen onu dedı ama bu gun yada yarın bıdaha gıdıp konuscam !!! aklımda ? isaretı kaldı cunku

beyler http://www.sahibinden.com/gilera_gfr...QQdisplayitem? bu motor bize alternatif olabilir fiyat konusunda ne diyorsunuz ben fazla bulamadım ilan

Motosikleti
    ZEALSUN-200 GS SPORT AMA BU BAŞKA BİŞEY... :)
    SLM MİLLET NASILSINIZ BAKALIM UMARIM HEPİNİZ İYİSİNİZDİR MSJ BAKAMDIM TAM OLARAK AMA SANIRIM YENİ ARKADAŞLAR VAR YINE ARAMIZDA MUHABBETİMİZ EBEDİ OLUR İNŞALLAH BU ARADA YAZDAN BERİ DİYORUMKİ BİR TUR GEZİ YAPALIM AMA KİMSEDEN TIK SES CIKMADI VEE HAVALARDA SOGUDU NASİPSE YAZA ARTIK NEYSE BAN MUSADE K.C.İ.BAKIN HOŞCAKALIN...!

ilandaki motor fena gözükmüyor ama model 98 iyi incelemek lazım, eski model alıp çok uğraşan insanlar oluyor özellikle eski model racing de, görüp araştırmak gerekiyor

uaklep saol kardeş..Bide sen ulaştınmı polen e ben arıoyorum cvp yok hala faliyetteyse alalım bizde bu motordan

saffet - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW F650 GS
    arkadaşlar ben dün Zealsun servisde idim poleni sordum iflasmı etmişdiye servis yok dedi sadece 2 model motoru getirmeyecegini söylediler onlarda küçük cc motorlar.

tanselozturk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    kawasaki TENGAİ- BMW R80 GS(X2)-XRV750 RD04
    arkadaşlar polen zealsunu bıraksa bile parca teeminini yapmak zorunda bir kac sene bu yuzden rakat olun eger ıstedıgınız parcayı kısa bı sure ıcınde getıremezse tuketıcı mahkemesıne verip anında motor ıcın odedıgınız parayı geri alabilirsiniz tuketici mahkemeleri cok yol katetti merak etmeyin.

su sahibinden com daki ılana gelınce cok gusel bır motor okumadım ama 2 zamanlıdır kesin o yuzden beygısı yuksek fıyatta ıyı sayılır ama bıde parca sorununu dusunun arkadaslar gilere ezelden beri turkıye pıyasasına az gırmıstır yurt dısından parca getırebıleceksenız alabılırsınız ama burda cok zor ayrıyetten onun bi cdı (beyin)parcasının fiyatı zealsunun tum elektrık alektronık aksam ve baya bı km bakım masrafına bedeldır bılgınız olsun
    Rüzgar yüzümdeyse ,dertler gerimde...

Tansel haklı, ayrıca o motordaki yüksek gücü sağlayan parça bildiğim kadarı ile o beyin, birde 2 zamanlı olması yakıt tüketimini de otomatikman arttırıyor, sürekli kullanım için göz önünde tutmakta fayda var

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 2 kullanıcı var. (0 üye ve 2 misafir)

Bu Konudaki Etiketler