Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

ZEALSUN ZS 200 GS Sport

Motovento
    REKLAM ALANI
    oguzmaster - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    aslında 120/ 130 da iyi yani fazla bişey beklemek gerekmez şekli yeter

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    GeCe__ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    K3 GSX R 600 YELLOW/BLACK
    OLURMU CNM YA SENDE yanı 250 cc den bahsedılıyor yapmayın allah aşkına hadı 200 cc desen neyse dıgcez ya sana ne dıyorum benım sl duz yolda zaten 115-120 cıkıyor bı muddet sonra.250 cc race motorun 150 basması lazım hadı bılemedın 145 ne olursa olsun bence bu benım fıkrım vala

saffet - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW F650 GS
    arkadaşlar bizim motor cup te honda tivistır 250 cc var onlar 24 hp onlarda 145 mt/h yapmakta benim motor 250 cc 17,5 hp gücünde
    şuan zealsun mezitli servisi motoru yaptı motorun hızı 130 km/h yapmakta en azından yağ atmaz oldu idare ediyorum bundan sonra birdahamı cin. daha bakmam yüzlerine önceki motorum 125 cc kros olan motor da hiç bir sorun yaşamamıştım ondan dolayı tercih etmiştim zealsunu .
    ayrıca MEZİTLİ / MERSİN ZEALSUN servisine teşekür ederim benden hiç bir üçret talep etmediler..

arkadaşlar duyduğuma göre z 200 gs nin maksimum sürati ~140 km., 250 cc lik arasında çok fazla bir fark olacağını düşünmüyorum, 250 lik makina da işçiliğe biraz daha özen gösterildiği ve aradaki fiyat farkının bundan kaynaklandığı söyleniyor.

fazla sürat sağlığa zararlı, sürat yaparken sadece altınızdaki makina değil, malum bizim meşhur yollarımızda çok önemli, rögar kapaklarına 120 yi bırakın 40 la girince bile neler oluyor.

Hepinize iyi sürüşler

ben zaten gs 200 için demiştim arkadaşlar.ayrıca bu motora çelik in grenajı olur

tanselozturk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    kawasaki TENGAİ- BMW R80 GS(X2)-XRV750 RD04
    slm arkadaslar motorumu buyuk bı motor almak ıcın satıyorum bilginizx olsun sahiinden com dada ilanım var satıp cbx 750 alıp onun ustunde oynamayı dusunuorum.

http://img98.imageshack.us/img98/3152/dsc00167xg0.jpg
    Rüzgar yüzümdeyse ,dertler gerimde...

crayzboyone - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tansel abi tam ben geliyorum sen gidiyorsun :D İse gırdım yeniden bu yaza kalmaz ALLAH kısmet ederse güzel bi racing motor alcam... Abi sen motorunda sorun yasamıomusun boya konusunda ruhsatı nasıl yatın !!! :D ... Nese coq konusmuyum :D arkadaslar aman dikkat havalar yagmurlu aman diyeyim DİKKAT!!!

Bİde abiler sizce HYOSUN GT 250r nasıl alıpta binilecek motormu!!! YANİ istedıgın zmn 140 150 yapıo serı kalkıo hız konusundan bahsetmıyorum ama yapıyor yolda kallmassınız yani!! ama bence motora gore 2.cı ellerıde pahalı!!! ssizzcee nasıl?

Motosikleti
    Alıntı crayzboyone adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Tansel abi tam ben geliyorum sen gidiyorsun :D İse gırdım yeniden bu yaza kalmaz ALLAH kısmet ederse güzel bi racing motor alcam... Abi sen motorunda sorun yasamıomusun boya konusunda ruhsatı nasıl yatın !!! :D ... Nese coq konusmuyum :D arkadaslar aman dikkat havalar yagmurlu aman diyeyim DİKKAT!!!

Bİde abiler sizce HYOSUN GT 250r nasıl alıpta binilecek motormu!!! YANİ istedıgın zmn 140 150 yapıo serı kalkıo hız konusundan bahsetmıyorum ama yapıyor yolda kallmassınız yani!! ama bence motora gore 2.cı ellerıde pahalı!!! ssizzcee nasıl?
    avet kardesım dedgın gıbı oluyo hep.ben sorun yasamadım motorumla hıc sıbop ayarı dısında motorum acılmadı hıc ole bı arızam olmadı benim daha hiç bir parcam değişmedi cdı beyini değiştirdim bi tek oda 25 - 30 ytl lık bıseydı kı oda arızalı degılmıs bujım catlakmıs yani fuzuliden degiştirdim ben motorumu servise goturmediğimden anlayabilmek için sorunu bazen bole fuzulıden fazla parca almak gerekio)aman servislere dusmektense 30 lıra fazla verırım zaten belkıde servıse hıc gıtmedıgımden motorum bu kadar sorunsuz aman maasallah dıyelım bısı olmasın sahibinden com da ilan nosu -----5044673 -------bu arkadaslar gorusmek uzere

Abi evet bi tek senın motor ole guzel :D o da sebebıde bence sen bu motora ıyı baktın rodajını fılan herseyı yerlı ve zamanında yaptın abıı..onun ıcın senın motor boyle... AMA SANKİ FİYAT BİRAZ PAHALI GIBI DIYCEM..Ama o motorda yanı sadece sneın motorunada deher :D 140 ıstedıgın zmn gorusa yeter :D

Motosikleti
    kardesım pahalı esasında ben az ıstıyorum demıyorum zaten ama soylekı ben motorumu satarasan buyutecegım ıcın hanı ıhtıyactan satılık degıl zevk ıcın satılık buyutebılmek ıcın satılık satamazsam pasa pasa bınerım motoruma ama zaten o 150 ytl pazarlık payı gıbı bısı 3 e verırım ısteyen olursa sonucta pıyasadakı en guvenılır 2-3 motordan bırı benımkı valla ben yokus asagı 140-150 goruorum duzde max 130 zaten bu motorun ozellıgı yokus cıkarken anlasılıo essek gıbı cıkıo 2 kısı bıle her yokusu kımse korna calamıo arkanızdan nese ben cıktım kardesım allah sanada ıyı bı motor nasıp eder ıns hoscakalın

ThE JuNKeR - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    güzel makina hesaplıda

saffet - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW F650 GS
    evet arkasaşlar bu hafta .288 km. bir geziyaptık mersinmotor Culup Deki arkadaşlarla artcım eşimdi motorum eski haline geldi galiba yağ atması kesildi performansı gayet güzeldi normalde 2 kişi olarak 120 / 130 km/h yapıyor.hiçbir sorunla karşılaşmadım .
    gezimizi resimlerini görmek isterseniz www.mersinmotor.com göre bilirsiniz

Herkese merhaba

ihtiyaçdan 700 km. de, ilk bakımı yetkili servisinde yaptırıldı, garanti kapsamında

z200 gs, dizlik, örtü, disc kilidi, kilit ekipmanlarını yanında veriyorum 3000 ytl.

ilgilenen arkadaşlar olursa görüşelim

Alıntı uakrep adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Herkese merhaba

ihtiyaçdan 700 km. de, ilk bakımı yetkili servisinde yaptırıldı, garanti kapsamında

z200 gs, dizlik, örtü, disc kilidi, kilit ekipmanlarını yanında veriyorum 3000 ytl.

ilgilenen arkadaşlar olursa görüşelim
    3600 e sıfır kilometre var dostum bi deişeni varmı motroun 3000 ytl satıyosun

kardeş değişen yok sıfırdan farksız, 3600 e sıfır al, ruhsat-alım satımı ekle, yanında verdiğim ekipmanı ekle,fiyat ne çıkıyor o zaman gör

tercih alıcıya kalmış

Tansel abi NAsıl bir makine alcaksın sorması ayıp :D

Motosikleti
    Alıntı crayzboyone adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Tansel abi NAsıl bir makine alcaksın sorması ayıp :D
    neden sorması ayıp olsunvalla ustune para cok az koyabılırım bu yuzden arastırdım alabılecegım makına 91 model honda cbx 750 ler var orjınalı cırkındır ama ustunde cokrahat oynayabılecegım bır motor yanı onu ıstedıgım gıbı yapabılırım aklımda bu var ama bakalım allah ne kısmet edıcek nakarsın satamam motoru)gercı param olsa satmazdım bunu kenarda tutardım ıse bununla gıdıp gelırdım yıne gezıcem zaman buyuk makınaya bınerdım ama yapamıorum ole)

Motosikleti
    zealsun GS200 AMA BIZ ONA AR6 DIYORUZ ALINIYOR :)

Slm

tansel arkadas senle aynı gorusdeyız bende ıst. gelınce ocak aynıda cbx 250 bakacagımarastırmalara gore yenımodellerındsen daha saglam bır makına 250 kıl bızım karadenız yoresıne gore cok ıdeal aklınızda olsun eger satılık raslarsanız haberım olsun
    SİNOP _ RÜZGAR HERGÜN ÖZÜR DİLESEDE DAL KIRILDI ARTIK

Zealsun kullanan onemlı abilerden 2 side gidiyor :D TAnsel abi bence daha güzel bi makine al abim ya... 91 model motorun arızası cok cıkmazmı abim...Hergun tamircilerle ugrasırsın bence..Bide abi km cok olmazmı 91 model motorun ..:D ..AMA sen kendıne hep guvenıosun azımlısın ben bunu yaparım dıosun yapıosun :D onun ıcın sen bılırsın abım...

polen iflas etmiş diolar tlede cevap vermilar boşuna almayalım bizde bu motordan bizi aydınlatacak yokmu kimse

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 4 kullanıcı var. (0 üye ve 4 misafir)

Bu Konudaki Etiketler