Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

ZEALSUN ZS 200 GS Sport

Motovento
    REKLAM ALANI
    saffet - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW F650 GS
    arkadaşlar ben aldım 250 cc gs zealsun hiç memnun deyilim 5000 km den sonra motor gitmiyor diye adanaya servise gönderdim çok soğolsunlar motoru bozup geri verdiler hala motor sorunlu inanın aldıgımı pişman oldum ben aldım sizde motor secerken iyi düşünün para kolay kazanılmıyor ?

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    mesagi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    al hyoyu bak keyfine dökülcek mi kilitlicekmi die bi korkun olmasın ben şahsenöle yapıcam

Sato8 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Cf Moto 250 SR
    Alıntı saffet adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    arkadaşlar ben aldım 250 cc gs zealsun hiç memnun deyilim 5000 km den sonra motor gitmiyor diye adanaya servise gönderdim çok soğolsunlar motoru bozup geri verdiler hala motor sorunlu inanın aldıgımı pişman oldum ben aldım sizde motor secerken iyi düşünün para kolay kazanılmıyor ?
    foto koysana .
    müşteri - Bir sinek ilacı alabilir miyim?
    satıcı - Sineğinizin nesi var acaba?

Afferin sana ..........................seçiminden dolayı
    Allah sabır versin sadece.............
    EY VATAN ; senin için,bir ÖLÜR bin DOGARIZ.

Motosikleti
    KISMETSE HYSOUNG GT 250 R
    hifimami senin motor çok hoş geliyor gözüme ama ne bileyim dışı insanlara güzel gelir içi bana kötü gelir walla :D
    Bu kaLp TEK baŞInada AtaBİLİr DEstEK ÜNİte GErekMEz...

hifimami - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    rhaurk kardeş aynen öyle dışı seni yakar içi beni misali

Motosikleti
    BMW F650 GS
    resim yüklemesini bilmiyorum
    avaterdaki motordur..

Motosikleti
    Zealsun ZS-200
    Arkadaşlar uzun bir süre düşündüm ve forumuda takip ederek Zealsun almaya karar verdim.Mersinde Yüzbaşılar Ticarete gittim ama ne duyayım?Polenin stoklarında Zealsun kalmamış.Hayal kırıklığı yaşadım.Bilgisi olan varmı?
    ::offtp::
    [B][B][COLOR="Red"]Sevgi[/COLOR]de kusur işlediysek affola..[/B][/B]

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    kanuni elite 100
    igrenc otesi sıfatı kaymıs bu aletin

Motosikleti
    BMW F650 GS
    Arkadaşlar uzun bir süre düşündüm ve forumuda takip ederek Zealsun almaya karar verdim.Mersinde Yüzbaşılar Ticarete gittim ama ne duyayım?Polenin stoklarında Zealsun kalmamış.Hayal kırıklığı yaşadım.Bilgisi olan varmı
    -----------------------------------------------------------------
    arkadaşlar yanlış anlamayın ben sadece gs zealsun 250 cc den memnun olmadım diyer modellere diyecegim yok
    ayrıca benim aldıgım yer mezitli şübesi denge otomotiv tel:0324 3589958 ufuk beyle gürüşün

oguzmaster - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    istanbulda yedek parça problemi varmı arkadaşlar bu motorun

yedek parça biraz da istanbul da satanların stoklarına göre değişir bence

oguzmaster - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    uakrep
    sen bir problem yaşadınmı hocam bu motorda 5 bin km den sonra çökmesin motor ..şehir içi kullanacagım gerçi işe git gel

GeCe__ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    K3 GSX R 600 YELLOW/BLACK
    Arkadaşlar uzun bir süre düşündüm ve forumuda takip ederek Zealsun almaya karar verdim.Mersinde Yüzbaşılar Ticarete gittim ama ne duyayım?Polenin stoklarında Zealsun kalmamış.Hayal kırıklığı yaşadım.Bilgisi olan varmı
    -----------------------------------------------------------------
    arkadaşlar yanlış anlamayın ben sadece gs zealsun 250 cc den memnun olmadım diyer modellere diyecegim yok
    ayrıca benim aldıgım yer mezitli şübesi denge otomotiv tel:0324 3589958 ufuk beyle gürüşün
    dostum neden memnun olmadın zealsun 250 den merak ettım arkımda onu almayı dusunuyorda cunku ben sahsen gördum yakından görunuş olarak hosuma gıttı motor

Motosikleti
    BMW F650 GS
    GECE ye Cevap
    ben de 125 cc kros dan sonra büyüteyim diye düşündüm ve bu motor görüntü olarak çok hoşuma gitti alım motor tamgazda 120 km /h dedim ki zamanla acılır 5,000,km ye geldim yine aynı bir fark yok aldıgım yere geri gittigim bana satan arkadaş motorun 140 -150km/h yapacagını söylemişti ve motor 120 den yukarı cıkmıyordu adanaya servise götürdü satıcısı tam şimdi oldu dediler ben motoru çalıştırdım ve motor şakı şakıt siboplar ötüyordu birde igrenc eksoz sesi vardı eksozun içini boşaltmışlar ve bu motorla 200 km bir pazar gezisi yaptım ve motorun yağının eksildigini gördüm servisten yağ ilave ettigimde tam 1 lt yağ aldı bendaha motora binmeden mezitli servisi beni geri çagırdı ve motoru yeniden dagıttılar silindirin sekmanların ve pistonun ölmüş oldugunu söylediler ve kompile yenilediler ben motora yeniden bindim ve 200 km bir gezi daha yaptım bu sefer motor karterdeki yağı devamlı dışarı atıyor ve yolda büyük tehlike atlattım bunun üzerine aldıgım arkadaşı yani satıcıyı aradım ve bu motoru alın götürün dedim bayagı sinirlendim motoru yeniden söktüler ve yağ sekmanından oldugunu söylediler ve yine digiştirdilrt şuan biniyorum 250 km dittim zaman zaman gaza bastım 130 km / h gördüm çok az bir yağ attı şuan biniyorum kısa mesafe olarak şehir içinde pazar günü bizim pazar gezimiz var birdaha butur sorun yaşarşam artık hiç gözümde yok bu motor..

oğuzmaster benim motor 700 de, çok fazla gibi gelmesede bu süre içinde bir problem yaşamadım, özellikle motoru iyi ısıtıp limitlerini aşmaya çalışmazsan çok keyifle kullanabiliyorsun

daha önce de söyledim gene arkasındayım, ne kadar ekmek o kadar köfte misali, görünüş, gidiş, fren olarak iyi bir makina ancak herşeyin bir limiti var unutmamak lazım

kayku - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    hiç belli olmuyo :D
    zealsun çin olmasına rağmen piyasasındaki en sağlamlardan biridir kullanan arkadaşlarım var çok memnunlar ilk motor olarak zelasun race aldılar şimdi r1 kullanıyolar güzel motor keşke bide alt sakalı olsaydı.. yok neden yok rüzgarı motora iletsin die sanrım :D

Motosikleti
    BMW F650 GS
    Arkadaşlar GS 250 WİNNER. motoru diyer gs 200 winner den farlıdır sadece motoru farklıdır dikatinize belkide motoru servisdeki ustalar buzmuştur .

kayku dediğin gibi bana da öyle geliyor, hava soğutmalı olduğu için motorun dış aksamdaki parçada aralıklar fazla ve rüzgarı alıp soğuması için ön kısmını kapatmamışlar gibi

GeCe__ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    K3 GSX R 600 YELLOW/BLACK
    GECE ye Cevap
    ben de 125 cc kros dan sonra büyüteyim diye düşündüm ve bu motor görüntü olarak çok hoşuma gitti alım motor tamgazda 120 km /h dedim ki zamanla acılır 5,000,km ye geldim yine aynı bir fark yok aldıgım yere geri gittigim bana satan arkadaş motorun 140 -150km/h yapacagını söylemişti ve motor 120 den yukarı cıkmıyordu adanaya servise götürdü satıcısı tam şimdi oldu dediler ben motoru çalıştırdım ve motor şakı şakıt siboplar ötüyordu birde igrenc eksoz sesi vardı eksozun içini boşaltmışlar ve bu motorla 200 km bir pazar gezisi yaptım ve motorun yağının eksildigini gördüm servisten yağ ilave ettigimde tam 1 lt yağ aldı bendaha motora binmeden mezitli servisi beni geri çagırdı ve motoru yeniden dagıttılar silindirin sekmanların ve pistonun ölmüş oldugunu söylediler ve kompile yenilediler ben motora yeniden bindim ve 200 km bir gezi daha yaptım bu sefer motor karterdeki yağı devamlı dışarı atıyor ve yolda büyük tehlike atlattım bunun üzerine aldıgım arkadaşı yani satıcıyı aradım ve bu motoru alın götürün dedim bayagı sinirlendim motoru yeniden söktüler ve yağ sekmanından oldugunu söylediler ve yine digiştirdilrt şuan biniyorum 250 km dittim zaman zaman gaza bastım 130 km / h gördüm çok az bir yağ attı şuan biniyorum kısa mesafe olarak şehir içinde pazar günü bizim pazar gezimiz var birdaha butur sorun yaşarşam artık hiç gözümde yok bu motor..

dostum üzüldüm ya işe bak sen gelde tilt olma zaten cık cık harbı cok gecmıs olsun umarım daha sorun yasamazsın ama cok sınır bozucu bır olay benıde aydınlattıgın ıcın cok saol dostum evet dedıgın gıbı o motorun 150 basması lazım bır kere yoksa at cöpe gıtsın afedersın abıcım bende bıle sl 150 var yokus assaga 135 km bastıgıma göre gerısını sen dusun

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler