Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

ZEALSUN ZS 200 GS Sport

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    KISMETSE HYSOUNG GT 250 R
    bu topıc artık neden bu kadar az rabet elıyor kimseler yazmıyor bakıyorumda :(
    Bu kaLp TEK baŞInada AtaBİLİr DEstEK ÜNİte GErekMEz...

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    zealsun 200 veya 250?
    arkadaslar 187cm ve 90kg um.sizce 250 lik mi yoksa 200 lukmu?hmn yrd lazim bu hafta icinde alicam motoru
    hep ileriiiiii.geri vites yokkk

Motosikleti
    gunit1925 değermi sence 250 liğe arasında fark yok bence 200 lük al aralarında pek fazla fark yok ama sen bilirsin ...

Motosikleti
    zealsun 200 veya 250?
    walla cok kafam karisti iste.bide motor altimda ufacik durusa die korkuyorum.bide 2 kisi uzxun yol planlarim war.ondan dolayi biraz ikilemde kaldim.
    hep ileriiiiii.geri vites yokkk

Motosikleti
    zealsun GS200 AMA BIZ ONA AR6 DIYORUZ ALINIYOR :)

slm

ya kardesim anlamıyorum tmm bizler aldık kullanıyoruz yarı ole yarı bole ama tat yok yani sen mrkadas şaşma bole sorularda sorma sunumu alşsam bunumu alsam dıye gerek yok. ıyı bır markanın 125 göün kapalı al derım.
    SİNOP _ RÜZGAR HERGÜN ÖZÜR DİLESEDE DAL KIRILDI ARTIK

oguzmaster - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    valla 109 sayfa okudum alacagım birtane bende istanbulda yedek parça sıkıntısı yokmuş..peki bu ruhsat işleri nekadar tututar ikinci elde alsam ben noter filan ..arkadaşlar

Motosikleti
    ZEALSUN-200 GS SPORT AMA BU BAŞKA BİŞEY... :)
    SLM MİLLET İŞDE YİNE BEN NASILSINIZ BAKALIM NE VAR NE YOK BAKIYORUMDA YENİ ARKADAŞLAR VAR ARAMIZDA AMA ESKİLER YOK YAAA ARKADAŞLAR NERDESİNİZ BEEE AVLLAHİ BEN SOYLEMEKDEN USANADIM YAA DİYORUMKİ SOYLE BİR TUR YAPALIM KAR YAGMADAN HEM TANIŞMIŞ OLURUZ YAWW KİMSE 2 LT BENZİNE KIYAMIYORMU BEE VALLAHİ OLMAZ YAAA NEYSE BAKIN BEN BOYLE BİR İŞE HAZIRIM ORGANİZAZYONU YAPIYIM YADA YAPACAK ARKADAŞLAR VARSA İSTBULDA YADA ANADOLUNUN HERYERİNDEN GELECEK ARKADAŞLARA İSTBULUN KAPILARI ACIK NEYS EMİLLET GORUŞMEK DİGİEEYL EHEPİNİZ ALLAHA EMANET OLUN VEE BU DEDİGİMİ YABANA ATMAYIN DÜN SABAHA KADAR BEN 600 MAKİNALARLA BU İŞİ YAPTIM AMA BİRDE SİZLERLE OLSUN DİYORUM OK.. GORUŞURUZ BYSS

Arkadaşlar düşünen olursa z200 gs 700 km. de, örtü, kilit ekipmanla birllikte satılık 3000 ytl. Yaşadığım herhangi bir arıza yoktur, ihtiyaçdan

Herkese iyi günler

hifimami - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    açık konuşmak lazım bu motorun hiçbir iyi yanı yok

sahibi değilsen öyle, haklısın

Motosikleti
    Zealsun 200 gs 'den>zx6r' a ; aklım yok aklım! Scuba instructor
    Ben hala sahibiyim
    (başka motor aldım ve satmaya kıyamıyorum aslında)

Galiba bunu adanaya Polen Motora yollayacağım ; başka çaresi kalmadı...

Motordaki ses problemini çözemediler burada...

Bir gıcırtı var içerde yine kilitleyecek diye aklım gidiyor...
    [B][COLOR="Red"]"Kendinizi Cesurca Gösterin! Trafikte Farkettirin! Yaşamanız Sadece Buna Bağlıdır!!!"[/COLOR][/B]:bounce:

saffet - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW F650 GS
    arkadaslar 187cm ve 90kg um.sizce 250 lik mi yoksa 200 lukmu?hmn yrd lazim bu hafta icinde alicam motoru
    -----------------------------------------------------------------------------------------------
    Bana sorarsan fazla güçten zarar gelmez bendeki 250 cc daha önceki motorum 125cc idi tavsiyem 250 cc almandır sonra keşke dahada büyük alsaydım dersiniz
    arkadaşlar ben mersinden yazıyorum benim motoru görmek ve bizim hakımızda bi,lgi almak isterseniz www.mersinmotor.com göre bilirsiniz
    ismim.saffet UY-MAR SAFFET
    MOTORUMUN RESİMLERİDE VAR GEZİLERDEN ÇEKİLMİŞ ZELSUN GS 250cc

sahibiyim ne yazıkki avatardaki motor bana ait zealsun her ne kadar belli olmasada
    ,

Motosikleti
    hifimami sen zaten başka bir nıckle burda değilmiydin yakuza mı ne yazıyor bu motorun üstünde satıyordun hatta neden ne yazikki diyosun onu anlamadım sevıyordun sanırım motorunu...

Motosikleti
    Zealsun 200 gs 'den>zx6r' a ; aklım yok aklım! Scuba instructor
    Adana Adana duy sesimizi....

Bu motor burada randıman vermiyor

(çok ses var gıcırtı var) yollayayım mı size?
    [B][COLOR="Red"]"Kendinizi Cesurca Gösterin! Trafikte Farkettirin! Yaşamanız Sadece Buna Bağlıdır!!!"[/COLOR][/B]:bounce:

Motosikleti
    eminim adanada yankılındı bu ses ama ben kararımı değiştirdim alcaktum bu motoru almıyorum gt 250 alcam sonra kararım :D

evet rhaurk kardeş zender nickiyle giriyodum .ne yazıkki diyorum çünki gerçektende öyle ben bu motora yaklaşıl 2500 ytl masraf yaptım ama satıyorum dedim 3000 ytl dedim kimse almadı ha yine seviyorum şehir içi kullanımda güzel ama 4 silindir motor aldım onu kullandıktan sonra zealsun çok basit geliyo artık yani benim görüşüm sadece bu

oguzmaster - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    2000 ytl aranıyor istanbul

hifimami 4 silindir motor kullanırsan zealsun tabi ki basit gelir, sen motorla uğraşan işi bilen birisin, sence böyle bir kıyaslama mümkün mü ?

rhaurk gt 250 yi sıfır mı alıcaksın ikinci el mi, iyi araştırmanı tavsiye ederim, vites kutusunda problem var diye duydum, 1. ve boşa geçerken zorluk yaşadığını söyleyenler var, sen zaten araştırırsın da yine de aklında bulunsun

uakrep kardeş benim mototor olayım sadece bi hobi ben oto müzik sistemleri yapıyorum kendi dükanımda.şöyle bişiy söylemek istiyorum ben bu motoru aldım alalı işlerim aksadı sürekli onunla uğraştım ,ama satıyom dedim 800 km dedim kimse almadı yani biraz daha giden bi motor olsaidi çok iyi olurdu .ha henüz ciddi bi arıza ile karşılaşmadım ama çok karşılaşanı gördüm o yüzden motoru sürerken ha bozuldu bozulcan endişesi içimde olması beni kemiriyo gitmiyo kadeş ya gitmiyoo .ha 900 cc de bana fazla o yüzden bence en ideal motor 250 cc oda hyosoung 250 gt gibi geliyo bana alacam ama biraz komik duruma düştüm burda 6 tane motorum var bi bitane daha almak istemiyom o yüzden 200 gs yi satarsam alacam

bu arada herkesin RAMAZAN BAYRAMI MUBAREK OLSUN .......

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler