Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

ZEALSUN ZS 200 GS Sport

Motovento
    REKLAM ALANI

memotor ben motorumu istanbul anadolu yakası ana bayisinden aldım, ancak onlarda sıfırını bulman mümkün değil gibi gözüküyor,

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    mesagi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    rhaurk çoook saol abi hasta oldum buna yaa ne dehşet bişi

Motosikleti
    KISMETSE HYSOUNG GT 250 R
    mesagi görünüşü güzelde bence forumu bir oku tmm bende almayı düşünüyorum ama işte çoğu kişi tavsiye etmiyor...bence iyi düşün ben param çöpe gitse bile alcam yani resmen test etmek istiyorum bunu
    Bu kaLp TEK baŞInada AtaBİLİr DEstEK ÜNİte GErekMEz...

arkadaşlar dün bi zealsun aldım valla acayip seri makina ama arka fren çok etkili tekeri anında kitliyor ve fren mesafesini arttırıyor tekerin kaymasını önlemek için bişiy yapılırmı

Motosikleti
    Zealsun 200 gs 'den>zx6r' a ; aklım yok aklım! Scuba instructor
    Fren merkezi siparişini hemen ver yakında eline alırsın....

[B][COLOR="Red"]"Kendinizi Cesurca Gösterin! Trafikte Farkettirin! Yaşamanız Sadece Buna Bağlıdır!!!"[/COLOR][/B]:bounce:

Motosikleti
    ezcai101 abi sen bu motorun faydasını gördünmü hiç?

THE_LANCET - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Peugeot Trekker & Asya AS200GY2 Süpermoto niyetine
    Bu Gs 200 lerin bazılarının grenajları tam bazılarının grenajı yarım niye böyle tam olanı az ama heralde yada özel yaptırılıyor. ???
    Bir 4 silindirlilere, Birde 2 zamanlılara hastayım.

Motosikleti
    Zealsun 200 gs 'den>zx6r' a ; aklım yok aklım! Scuba instructor
    Alıntı rhaurk adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ezcai101 abi sen bu motorun faydasını gördünmü hiç?

Malesef...

Hala randımanı hiç yok ve çok kızgınım bu nedenle.....

Kimse alınmasın ama çok üzülürsünüz...

[B][COLOR="Red"]"Kendinizi Cesurca Gösterin! Trafikte Farkettirin! Yaşamanız Sadece Buna Bağlıdır!!!"[/COLOR][/B]:bounce:

mesagi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    rhaurk bide skygo 125 e bak oda süper honda cbrden çok daha ii duruyo bugün beşyolda gördüm baya bi hoşuma gitti 13,5 hp 3,200 dio adamsu soğtmalı falan hoş motor ama ben zealsunaa aşık oldum anasını satiimm o kadar dandik bi motor mu yawww???

hem bu senin bahsettiğin tek yıldız motor nerde anasını yaa tüm beşyolu altını üstüne getirdim bulamadım yerini bi tarif etsene zahmet olmassa şimdiden tşk

Motosikleti
    abi www.polen-tr.com sanırım buydu sitesi bak oraya bulursun açık adresini

zonta - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    GT 250RR
    Alıntı oylesine adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    arkadaşlar dün bi zealsun aldım valla acayip seri makina ama arka fren çok etkili tekeri anında kitliyor ve fren mesafesini arttırıyor tekerin kaymasını önlemek için bişiy yapılırmı
    sevgili kardeşim arka fren tekeri anında kitliyor diye etkili oldugunu sanma seni asfalta yapıştırabilir zaten etkili olsaydı fren mesafesini arttırmazdı bunun sebebi çok sert ve naylon olan lastikleri sen bi 250-300 ytl yi daha gözden çıkartıp pirelli.metzeller gibi bir lastik al kendine kış geldi o lastiklerle işin çok sakat olur ben bir su birikintisi görünce salavat getirmeye başlıyordum.pirelli sport demon modeli lastiklerle degiştim.arka teker kitleme sorunu kalktı yol tutuşu arttı şimdi daha çok altımdaki makinaya güvenerek viraja yatabiliyorum ,ıslak performansı süper tavsiye ederim.arka lastigi 150 /70 /17 yaptım son hızda biraz düşüş oldu gibi ama hiç önemli degil benim için lastikleri www.motogiyim.com dan aldım 2 gün içinde geldi unutmayın motorda cimrilik edilecek en son yer lastiklerdir
    NE MUTLU TÜRK'ÜM DİYENE

Ben 17 yasındayım yeni motora baslıcam Zeaslun 200 Kanuni 200 Thunder 150 gibi motorlar dusunuorum sizce hangisine bakmalıyım cwp bekliorum

Motosikleti
    bende zealsun alcam ama bildiğim kdarıyla hepsi aynı sayılır hemen hemen ama zealsun daha güzel daha kalıplı ...

ekipmanlı zealsun 200 gs satılıktır, 700 km. de ilgilenenlere duyurulur

ya arkadaşlar yazdıklarınızı okudum ama ben bu motorun fren olayına bi türlü güvenemiyorum varmı bi fikri olan

Motosikleti
    zealsun GS200 AMA BIZ ONA AR6 DIYORUZ ALINIYOR :)

slm

kardes kusura bakama ama bu motora bınıpte firenıne bahane buluyorsan hiç anlamıyorsun sen bu işten cevrendekı motrların frenıne bak daha ıyı anlarsın onu bılmem ama tekere guvnme bunu desen eyvallah sen arka tekerı ıyısınden al korkma
    SİNOP _ RÜZGAR HERGÜN ÖZÜR DİLESEDE DAL KIRILDI ARTIK

Motosikleti
    kemal sen bu motorun iyi yanını görmedinmi sende çok şikayet ediyordun sanırım

crayzboyone - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Ibo Vitesli Motoro Binmek Icin Ilk Basta Sport Deilde Ybr Tarz Motor La Basla...

arkadaşlar sineği sıkıyorsunuz yağı çıksın diye,

Ön çift disk, arka tek disk, araştırın var mı bu motor gibi frenleri olan bi makina bu fiyatlar,

Kanuni ön tek disk, arka TAMBUR

Bu kadar örnek var, arada kötüsü de çıkacaktır muhakkak ama bazı şeylerde hakkını yememek lazım.

Şahsi görüşüm motoru kullanmayan arkadaşların kulaktan dolma bilgilere itimat etmemeleri gerekiyor.

Herkese iyi günler

saffet - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW F650 GS
    arkadaşlar nihayet motorum servisten geldi tüm zelsun ekibine teşekür ediyorum motorumun sorunu bulundu ve servistarafından hiçbir üçret alınmadan giderildi. şuan benim motor 850 km de hızı 135km/h gördüm ileriye doğru dahada rahatlıyacagını sanıyorum

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 3 kullanıcı var. (0 üye ve 3 misafir)

Bu Konudaki Etiketler