Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

ZEALSUN ZS 200 GS Sport

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    Zealsun 200 gs 'den>zx6r' a ; aklım yok aklım! Scuba instructor
    Sevgili Selim kardeşim ;

dostça yaklaşımın için çok teşekkur ederim.

Ben insanları sadece bilgilendirmeye çalışıyorum sizin de doğru şekilde farkettiğiniz gibi...

Sonuçta elbette motoru satacağım ve bir daha bu markanın yanından geçmeyeceğim...
    [B][COLOR="Red"]"Kendinizi Cesurca Gösterin! Trafikte Farkettirin! Yaşamanız Sadece Buna Bağlıdır!!!"[/COLOR][/B]:bounce:

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    -CRiminAL- - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    O kadar yazı yazdık eczaci insan bi okur be
    Benim topiğe de uğra orda da verdim veriştirdim sana

ya bırak criminal kimse okumasın, herkes herşeyi biliyor zaten

ben motorumu satsam ne olur, satmasam ne olur 3000 milyar için karaktersizlik yapacak adam değilim ben eczacı, canın yanmış başka insanlara sarma,

derdini anladık, çok mağdur durumda kalmışsın, allah kimseye vermesin, ancak biz burda tartışıyoruz eğrisi doğrusu ortaya çıksın diye,

zaten anlaşılıyorki bizim motorları zorlamaya gelmiyor, sende hallet inşallah en kısa sürede problemini,

ama bizlerede kulak ver, bu kadar insan boşa konuşmuyor

Arkadaşlar kimseyi kırmaya çalışmıyoruz, önemli olan kimse problem yaşamasın, olanında problemi hemen çözülsün,

biz başkasının üzüntüsünden mutlu olacak insanlar değiliz, böyle bilinsin

selimozeren - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Zealsun gs 200
    Topiğin ayarı kaçtı valla!!Topik topiklikten çıktı dert babası oldu!!!
    Hayat KeşKe Bir imza kadar GüzeL oLSa!!:wiinkk:

yok be selim problemi olan 3-4 arkadışımız var onlar da halletsin bişey olmaz

selimozeren - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Zealsun gs 200
    Güzel şeyler yazalım lütfen ya eskisi gibi eczaci kardeş senin sorunun polenle bizimle değilki onları bombala maillerinle topiği değil nazarın değecek bizim motorlarada ha!!
    Hayat KeşKe Bir imza kadar GüzeL oLSa!!:wiinkk:

Kardeşim biz başından beri yardımcı olmaya çalışıyoz zaten.Beni tanıyan bilir zaten burda elimden geldiğince yardımcı olmaya çalışıyoruz insanlara ama önyargı iyi değil.Dert etmesin kimse polen sorunu çözecektir

Motosikleti
    Walla bu topik ben olmasam batacak !

Criminal senin topic hangisi ?

Sen her yere yazıyorsun takip etmek mümkün değil seni...

Bu gün yine arattım poleni parçalar buharlaşmış galiba...

Sabırla bekliyoruz Zealsun dervişi olduk malesef!

KARAR VERDİM SATMIYORUM MOTORU ; ERMİŞ OLANA KADAR BU MOTOR BENİM!

aslında sabırsızlığım şu ki ;

acayip şeyler yaptım grenaja falan ; çok özel aydınlatmalar planladım ve yaptım arkayı kestim ; sivrileştirdim ; lakin motor bloğu ve şanzuman olmadığı için resimleyemiyorum!

Resimlesem de eski tip Bisan freni telli bisikletler gibi şu an...

>SON BİR SORU: EGSOZU AÇAN VAR MI ? MEMNUN MUSUNUZ ?
    [B][COLOR="Red"]"Kendinizi Cesurca Gösterin! Trafikte Farkettirin! Yaşamanız Sadece Buna Bağlıdır!!!"[/COLOR][/B]:bounce:

Konuya lap diye dalacağım. Eczacı ve criminal arasındaki yazışmaları okudum. Anladığım okuduğum kadarıyla bana enteresan gelen yerlere yorum yapmak isterim. Sürçü lisan edersek şimdiden affola. Criminal polen motorla aranda geçen yazışmayı okudum. Yanlışım varsa lütfen düzelt ama zannedersem motosikletini 0 km. almışsın ve sele delik çıkmış ayrıca bir kaç problem daha yaşamışsın hem de 0 km. motorda kullanımla alakası olmayan görsel kusurlar. Benim en çok dikkatimi çeken selenin delik oluşu ve yeni seleye senin para verip değiştirmen. Böyle bir şey yaşadıktan sonra bile polen motor'a sahip çıkman inanılır gibi değil.

Ben Turizm işiyle uğraşıyorum 7 senedir hem okuyarak hem çalışarak belli yerlere geldim. Büyük tesislerde de küçük tesislerde de çalıştım. Demek istediğim şu allah korusun misafirimizin kahvaltı tabağında kıl çıksa o misafir o oteli başınıza yıkar parasını almak için her türlü acentaydı bilmem neydi başınıza sarar ve inan parasını reklamasyon yaparak memleketine döndüğünde geri alır da. Şimdi ben bir çalışan ve yönetici olarak bu adama çingene mi derim? Hayır demem "kıl" dan rahatsız oldu da hakkını aradı ve aldı derim. Ben ne yaparım bu durumda biliyor musun o kahvaltıdan kıl çıkarmamak için elimden geleni... Burda kıl örneğinden çıkarılacak hisseyi anlamak istersen sen de çok kolay anlarsın. Eczacı senin gibi müşteriye müstehak demiş ne demek istediğini bir daha düşünürsek sen benim tesisime gelip eğer kahvaltında kıl çıktı diye ses etmezsen, ya da benim ufak jestlerime tav olursan üstüne yetinmeyip benim tesisimi arkadaşlarına önermeye devam edersen yani bana para kazandırmaya devam edersen, ben o kahvaltıdan kıl çıkmış yün çıkmış umursamam bile, sen de arkadaşlarında kıllı kahvaltımızı yemeğe devam edersiniz. Sinekte küçüktür ama mide bulandırır. Bu durumda hem sen kaybedersin, hem ben kaybederim hem de ülke kaybeder. Bu yüzden sevgili arkadaşlar kahvaltınızda kıl da çıksa "ki bu çok basit olabilecek bir örnek özellikle kıl üstünde durdum, delk sele yanında, otellerde ne kadar basit olaylara geri ödeme yaptığımızı görseniz anlardınız" seleniz delikte gelse hakkınızı sonuna kadar savunun bağırın çağırın demiyorum medeni bir şekilde savunun ve o firma her ne sektörde çalışıyor olursa olsun kendine çeki düzen verene kadar üstüne gidin. Yoksa elimizde bir avuç kalan işini layıkıyla yapmaya çalışan diğer firmalar da "aa ben boşuna bir yerimi yırtıyormuşum bu iş böyle de yürüyormuş" derlerse inanın onları da kaybederiz... Kimse alınmasın darılmasın hatamız varsa lütfen düzletsin. Vakit ayırıp okuduysanız Teşekkürler

Hatanı hemen düzelteyim.Seleyi karizma motor ücretsiz değiştirdi.Eski sele de adanaya kargo ile gönderildi.Ben 4 ay sonra değiştirdiler yazdım oraya para ödedim demedim.Akğye para verdim.O da lanet olsun bari iyi akü olsun diye.Ama burda sorun tamamiyle karizma motordaydı.Zaten polen gelen şikayetler üzerine karizma ile çalışmayı bıraktı.Zaten Karizma motor da kapanmış.Hak yiyenlerin hakkını allah alır kardeşim..
    Ben Basın Yayıncıyım kimseye acımam.Davamı da açar hakkımı da alırım merak etmeyin.Ama çin malı motor pazarında firma bayi ilişkisi bu şekilde mamalesef.Yani sen benim malımı satarsın ama ben sana sadece parçasını gönderirim müşteriden ne alacağın sana kalmış mantığı var.Firmanın çalışanları da bu konuda çaresiz kalıyolar.Ben de bunun üstüne insanlara çok yüklenmekten yana değilim.Sen yazıyı dikkatli okumuyorsun motoru 0 km aldım diyorum aldığımda yani motor adanadan kargo ile geldiğinde ben 2 gün önceden olakamı ruhsatımı çıkartmıştım diyorum.Artık iade edilemezdi diyorum.Lap diye daldığın için okumuyorsun.Yoksa ben de karizma motorun kafasına atmayı bilirdim o motoru.
    Ben de adana uğraştım yanıt alamadım.Sonunda burçin hanım ordaki işleri toparlamış bize yardımcı olmaya başladı sağolsun.Biz haklarımızı iyi biliriz dostum dert etme sen

Eczaci valla öldürecem seni.Akşam 36 kilo vermişsin bıçağa yatmadan diye yazdığın topic babamın topiği mi.Zs 150-19 modeli hakkındaki herşey topiğine gir orda da tüm mailleşmelerimiz yazıyo.Ayrıca senin krank ve grup dişlisi pazartesi kargo edilmiş firmaya senin adına sordum.

Sevgili criminal yine anlamıyor olayım, hatta konuyu hiç okumamış sadece son yazını okumuş olayım. Ruhsatı üstüne almışsın falandı filandı. Benim demek istediğim. Adam sana sıfır motor diye hasarlı motor satıyor önemli olan bu 0 km. almanın ne anlamı kaldı orası delik burası vuruk, aküsü bitik. Üstününe sen de bunu paşa paşa kabul etmek zorundaymışsın gibi bir izlenim bırakıyorsun sebepse ruhsatı üstüne alman.

Hadi hak hukuk bir yana asıl anlatmak istediğim konu işini iyi yapmaya çalışan bir firma sana o motoru vermez vermemeli, veriyorsa da bir daha yüzüne bakamamalı asıl jest o motoru geri alıp sana hasarsızını hiç bir şey talep etmeden vermekle yapılır. Çünkü aynı gün aynı saatte ben de seninle aynı parayı vererek tamamen hasarsız bir motosiklete sahip olabiliyorsam sen de aynı hakka sahipsin demektir. Motordan memnun olmak ayrı hakkını aramak ayrı. Kişisel fikrimdir, bana bu hasarlı motoru 0 km. diye satan firmanın motosikletinden, bu zihniyetten nasıl hala memnunum diye bahsediyorsun ayrıca hak arayan birini kınıyorsun, polen motorun iyi yönlerinden bahsediyosun, bence en büyük kazığı sana atmış bu adamlar hatta mailine gelen cevapta kendilerinin bile sükunetine şaşırdığı aşikar, asıl beni düşündüren konu bu...

Sükunetime değil sertliğime üzüldüler.Sen anlayamamışsın da neyse.Sorunlarımı çözdüler.Eczaciyi ben kınamıyorum sadece tavrı yanlış.Burda kullanan arkadaşların moralini bozacağına gitsin tüketici mahkemesi orda.Ben dava açma hakkım olduğu halde polene son bir söz şansı verdim onlar da iyi değerlendirdiler hepsi bu.Seleyi de kargo ile gelirken içine koydukları kafesin demirleri delmiş.Aküde yan yatmış suyu bitmiş.Sorunlar büyük değil ama aldığım bayi bunu çözemeyince ben polenle çözme kararı aldım.Sorun polen değil bu bayi diye geçinen dangalakların duyarsızlığı.
    Burda tamamiyle arçelik bosh gibi markaların uyguladığı genel müşteri hizmetleri sistemnin uygulanması gerek firmalar lisans karşılığı bayilik servislik vermeliler.Zaten kopukluğun sebebi de bu.Türkiyede çin motosiklet pazarında bu uygulanmıyo...

Ruhsat üzerinde ise o motoru iade edemezsin arkadaşım.Ondan sonra o işi anca mahkeme çözer.Bende suçlu karizma motor olduğu için polene bu zamana kadar dava açmadım zaten 8 aydır hastanede yatıyorum.Ayağa kalktım iilk iş buna el attım.Şimdi sorunlarımı bir bir merkezden çözüyorlar.
    Bu konuyu artık uzatmayın.Herkes mutlu yakında eczacının da işi görülecek emin olun.Sen de sabret biraz grenaj falan çok heves etmişsin biliyorum eczaci ama aykınca 50000 km olduğunda bana teşekkür edeceksin

Hadi görüşürüz dostlar

Motosikleti
    Az önce Sümer Motor aradı ; Aras kargo teslim etmiş grup dişlisi ile krankı (saat 16:00 itibarı ile) inşallah pistonu falan da koymuşlardır...

Parçalar bizim atolyeye intikal etti ben de az sonra gidiyorum...

En ufak bir eksik varsa parçalarda o zaman görün siz bu topiği

sana dedik dimi krank grup dişlisi gelecek diye...Sen dinleme daha beni

Sevgili criminal bu vesileyle sana da geçirdiğin rahatsızlıktan dolayı geçmiş olsun deyip konuyu kapatayım. Forumu konu dışına sürüklemeyeyim. Benim anlatmak istediğm konu biraz daha farklı idi ama sorum değil. Hepinize keyifli kazasız belasız sürüşler...

Motosikleti
    TAM BİR REZALET ; Rezalet!!!

Bu adamlar tüm parçaları bana çıkma parça yollamışlar ;

Garantiden değişmesi gereken motor parçaları çıkma olur mu ?

(Yanımda şahit olarak ustam ve Hakim arkadaşımla paketteki parçaları açtık) Artık buna ne denir ?

Benim gönderdiğim arızalı parçalar bunlarınkinden bin kat daha iyiydi!!!

1 aydır bekliyorum.

Gönderdikleri Krank piston hepsi laçkalaşmış takım dişlisi bilya dağıtmış usta bile ben böyle bir şey 40 yıllık ustalık hayatımda görmedim "bunların hepsi hurda malzeme" dedi...

Şakası bile olmaz!

Bunların namusu şerefi yok mu ?

Resimlerini çektim artık bunlar ayrı bir konuda incelensin yeni konu başlığı açıyorum ;

millet uyansın artık bu ne biçim sahtekarlık!!!

POLEN MOTORUN HİÇ BİR MALINI ALMAYIN VE BİNMEYİN ARKADAŞLAR!!!

BUNLARIN NE OLDUĞU ORTADA!!!

İnsanda Allah korkusu olur ; utanın kardeşim...

Bir de foruma girip mavi boncuk dağıtıyorlar millete terbiyesizce...

Dava aç o zaman kardeşim ne diyim ya .Allah yolunu açık etsin

Motosikleti
    POLEN MOTOR Adana !!!

Bu adamların akıllarından zoru var ; biz buna karar verdik...

Burc hell nerelerde bir hesap soralım bakalım ; Kafa mı buluyorlar?

İşte rezaletin belgeleri :

www.eczonline.com/1.gif

Çürümüş krank kolu ve hurda dişli takımı

www.eczonline.com/2.gif

Garntili diye sıfır niyetine gönderilen piston!!! Pistondan çok kültablası görünümlü

www.eczonline.com/3.gif

Krank rulman takımı paslanmış çürümüş bir halde (eski gönderdiğim pırıl pırıldı)

www.eczonline.com/4.gif

Pistonun hali!!!!

(resimleri detaylar daha iyi görünsün diye yüksek çözünürlükte çektim ; yüklerken beklemek gerekiyor )

Helal olsun adamlara 1 ay bekletip bunu yapabiliyorlar ;

Böyle para kazanılıyor bu memkette ey ahali!!!

Yalnız burçin hanıma o şekilde konuşma tamam mı bak o konuda anlaşalım seninle.Zaten o pazartesiye kadar izinli.Ben konuştum bugün seni parçalar için mailleşmiştik de....
    Sen bence yarın firmayı ara Orhan Beyi iste direk onunla görüş.Motoru direk kargoyla adanaya gönder kargo masraflarını onlar karşılasınlar.Siz bakın bana motorumu sağlam gönderin diye talepte bulun.Başka bişey öneremeyeceğim sana.Çok dert açtı bu alet sana.
    Ama sakin ol kardeş terslikle iş yaparsan başına daha çok terslik gelir.

Motosikleti
    Neyini arıyacağım ; günde 2-3 kez konuştuk 1 ay oldu...

Bu gün çıkacak , yarın çıkacak az önce çıktı, yok çıkmamış , cumartesi çıkacak parçalar gümrükten mal bekliyoruz ; oooooo...

Bunlar hurda çekiyor çinden...

Adamlar tiyatro

walla bu motoru satan arkadaş bile dedi ben bıktım kardeşim bunlardan diye...

1 tane malları yok elinde...Almam da satmam da diyor!

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler