Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

ZEALSUN ZS 200 GS Sport

Motovento
    REKLAM ALANI
    tanselozturk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    kawasaki TENGAİ- BMW R80 GS(X2)-XRV750 RD04
    sagol kardesım bu yazını hatıröıorum sınyalın bole bı azıfesı oldunu formda okudumu hatırlıodum ama kımın yazdını unutmusum.artık sınyalımı cok sevıyorum)evet bızım lastıkler cok fena bıraz sertler galıba ondan.tam kuru hava lastıgı kuru havada hıc sıkayetcı deılım ama yagmurda bırak yagmuru su akmıs olsunbıryerden o bıle yetıo

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    beklemede
    Alıntı tanselozturk adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    sagol kardesım bu yazını hatıröıorum sınyalın bole bı azıfesı oldunu formda okudumu hatırlıodum ama kımın yazdını unutmusum.artık sınyalımı cok sevıyorum)evet bızım lastıkler cok fena bıraz sertler galıba ondan.tam kuru hava lastıgı kuru havada hıc sıkayetcı deılım ama yagmurda bırak yagmuru su akmıs olsunbıryerden o bıle yetıo
    Allah daha kötüsünden saklasın dostum... unutmayalım kı basımıza gelen musibetler hayır olabılır hayır gibi gorunenler musibet olabılır... önemlı olan ınsanoğlunun bunlardan ders alması...

arkadaşlar sizlerden bi bilgi alıcam...
    motoru kargo ile 1000 km uzaklıga kac paraya gotururler???
    bir de ZS200GS kac km yı devırlı bı sekılde götürebilir???
    BiRi TeKNoLoJiYi DuRDuRSuN..!

Motosikleti
    zealsun GS200 AMA BIZ ONA AR6 DIYORUZ ALINIYOR :)

Slm

Daha Once 1000 Km Metre Yapmadim Ama 500 600 Km Yaptim Ne Bilim Sigara Kullaniyorum 45 Dk Da Bir Illaki Guzel Bir Yerden Geciliyor Ve Mola Veriyorum Motorda Dinlenmis Oluyor Ve Hiza Gelince Biim Bunlar Duz Yolda Sarmiyor Acik Konusim 110 120 130 Farketmez Duz Bulunca 160 Diyecek Motor Lazim E Oda Yok Onun Icin Sen 8000devirde 80 90 La Git Tadini Cakar Derim Hem Gezmis Oluirsun Zate Hafat Sonu Hava Sicakligi Yukselecekmis Nese Hayirli Gunler
    SİNOP _ RÜZGAR HERGÜN ÖZÜR DİLESEDE DAL KIRILDI ARTIK

Motosikleti
    beklemede
    Alıntı kemaL57 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Daha Once 1000 Km Metre Yapmadim Ama 500 600 Km Yaptim Ne Bilim Sigara Kullaniyorum 45 Dk Da Bir Illaki Guzel Bir Yerden Geciliyor Ve Mola Veriyorum Motorda Dinlenmis Oluyor Ve Hiza Gelince Biim Bunlar Duz Yolda Sarmiyor Acik Konusim 110 120 130 Farketmez Duz Bulunca 160 Diyecek Motor Lazim E Oda Yok Onun Icin Sen 8000devirde 80 90 La Git Tadini Cakar Derim Hem Gezmis Oluirsun Zate Hafat Sonu Hava Sicakligi Yukselecekmis Nese Hayirli Gunler
    saol dostum da şimdi diyorsun 8000 devirde 80 90 la git diyorsun ben de sigara içiyorum ama bu 1000km yani boru değil ben sabaha karsı 4 gibi çıksam gece saat 22.00da oraya varmalıyım. bu 100km yı arabayla katettiğim de yolda duraraktan 11 saatte geldım arasıra 140 150 arasıra 90 100. ama yıne de 11 saatte gırdım. şimdi ise en fazla 17 saatte girebilmeyi hedefliyorum... sence nasıl gıtmelıyım kı yetısmelıyım??? ne kadar zamanda bır durmalıyım kac km/s ile gitmeliyim??? (tabıı motorun kurtarısına göre?)

Motosikleti
    ZS 200 GS
    slmmm arkadaşlar ben aranıza yeni katılıyorum ve bundan sonra inş. sizlerle olmak istiyorum...motoruma gelince henüz yok ama bu ay bende zealsun gs200 alıcağım sanırım ama tabiiki sizlerdende yardım bekliyorum forumlarınızı okudum sanırım herkes memnun... sizden ricam bana biraz daha bilgi verirmisiniz mesela bu gs200'ün kalkışı nasıl serimi ? ve bunun gibi bilgiler...ayın 22'sinde alıyorum ama birazda gaza ihtiyacım var ilgilenen arkadaşlara şimdiden teşekkürler :-)

alpero - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Zealsun Zs200GS
    Bu paraya hem ses var hem görüntü performansta 200cclik motordan ne bekleniyorsa o yani daha fazlasını hayal etmenin de anlamı yok bence fiyat tip uygun bi motor ben memnunum
    ........Lastiği yak ama ruhunu asla........

Aytekin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ZS200GS
    @tanselozturk

Kardeşim geçmiş olsun, biraz canın acımıştır tabi ki ama ciddi birşey olmaması sevindirici. Bu arada ben de kışın senden biraz daha süratli bir halde kavşaktaki arabalara girmemek için motoru yatırmak zorunda kalmıştım. Makinayı yerden kaldırınca şaşırdım kaldım, sadece ayna dönmüş ve sinyal camı yerinden çıkmıştı. Biraz da egzostun malum perçini tabi :D vidalayıp aynen yola devam. Walla ne diyeyim, çin çon falan ama sapasağlam
    Bişnev in ney çün şikâyet mîküned, Ez cüdâyîhâ hikâyet mîküned...

crayzboyone - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    S.A abiler okul oldugu ııcın sıteye gıremıodum.ABİLER COK GUZEL SEYLER KONUSUOSUNUZ SOHBET BAYA BI IYI motorlarda canavar gıbı valla tansel abi senın motor canavar olmus sen nerde oturuosun gelıyımde bu gun benı gezdır :D hehehe.. YA AYTEKIN ABİ SEN NASILSIN NAPIOSUN ... ULUSOTO ABİ DEN HABER VARMI HE BIDE KIM BESIKTAS CIVARLARINDA OTURUO ORDA BI ZEALSUNCU VAR HEP GEZIO ACABA BIZDEN BIRIMI MERAK ETTIM.. HADI YINE SIZE BOL KONUSMALAR... MOTORLARINIZA VE KENDINIZE II BAKIN

standart - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    V3 arıyor ????
    haftasonu zy250 gs baktık beğendik kısmetse düşünüyoruz... ayrıntıları yazarım.. başka 250gs olan var mı burada????
    İşin özü [B]VARMAK[/B] değil [B]YOLDA OLMAK[/B]'tır. :cat:

Motosikleti
    zealsun GS200 AMA BIZ ONA AR6 DIYORUZ ALINIYOR :)

Slm

ASİ_COCUK
    arkadasım vala dedımya okadar yol yapmadım ama ALLAH NASIP EDERSE SINOPTAN MERSINE GECECEGIM HAVALARIN BIRA DUZELMESINI BEKLIYORUM BIZIM BURALAR YAGISLI NESE EGERKI GIDIP GELIRSEM KI ZATEN GIDECEGIMDE NASIP GIDEBILIRSEMNELER YASDIGIMI ANLATIRIM BEN SADECE 8000 DEVIRI GECMA YANI MOTORU FAZLA YORMA BIR SORUN CIKMAZ DIYORUM TMM KIB
    SİNOP _ RÜZGAR HERGÜN ÖZÜR DİLESEDE DAL KIRILDI ARTIK

Motosikleti
    Alıntı crayzboyone adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    tansel abi senın motor canavar olmus sen nerde oturuosun gelıyımde bu gun benı gezdır :D hehehe..
    sen nezaman ıstersen crayzboyone))

eyvallah arkadaslar cok sagolun allah hıcbırımıze kaza bela vermesın.

aytekın haklısın kardesım çin çon falan ama gercekten saglam demen gibi)))bu arada bende kuyrugu kestım sınyaller ıcın 2 ayak ayarladım sınyallerı oraya oturtturdum gidon takozlarınıda seninki gibi 3 satım olcup kestım sonra ıcınde yınede dolgu kaldı bıraz ama 2 santımlık falan bır parca onuda ıte kaka cıkarttım )))

Motosikleti
    Kanuni Seyhan 100cc
    ya arkadaşlar bu zealsun 200 cc güzel bi motor tip olarak.gücüde yanlış değilse 19hp.kanuni ve razmeyden daha yüksek.ama ben ank dayım.bu motoru alsam servisi varmı buralarda bilmiyorum...

Motosikleti
    Alıntı __forever__love__ adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ya arkadaşlar bu zealsun 200 cc güzel bi motor tip olarak.gücüde yanlış değilse 19hp.kanuni ve razmeyden daha yüksek.ama ben ank dayım.bu motoru alsam servisi varmı buralarda bilmiyorum...
    merhaba arkadasım 200 gs 10.8 kw yani ortalama 15 hp dir.ankarada bayisi yok sanırım sitesinde birşey yazmıyor ankara ile ilgili

Motosikleti
    beklemede
    selam arkadaşlarr... ben geldım...
    yav benden baska cok yazan yok derdım de bakıom 3 gunde mıllet costurmus hadı hayırlısı bakalım... arkadaşlar ben cuma gunu ZS200GS yi alıyor(d)um ama peder beyden laf geldı... ama ınsallah su 1-2 gun ıcınde kafalarsam ki inşallah buna sızde duan edın ki alayım... buralara yazacak cooook seyım olacak zaten tanselozturk kardesım benden bıraz da olsa cekti gibi bu konuda neyse arkadaşlar sız devam edın ben sizi ortadan bölmeyim herkese bol, kazasız belasız, dikkatli, keyifli sürüşler...
    aman arkadaşlar lütfen dikkat...
    illa başımıza bir şeyler gelince kafamıza donk etmesin... lütfen dikkat...
    Allah (c.c.) 'a Emanet Olun...
    buralardayım emi hadi venüs öpüldünüs...
    vınnnnnnnnnnnnnnnnn............

Motosikleti
    olurmu kardesım benden cektı nedeme.hepımız bırbırımızden yardım alıyorus sonucta .mesela bende sımdı aytekıne sorucam sorumu))

aytekın merhaba kardesım nasılsın.ya ne sorucam bu soru kafamı bayadır kurcalıyo ama bır turlu besıktasa servıse gıdemedım ne sora bıldım ne ogrenebıldım.bizim motorda yag fıltresı varmı .ben goremedımde.varsa nerde bi tarif edersen bulurum merak ettım cunku eger varsa benımkı hıc degısmedı acıl degıstırmem lazım.bide sen hiç sibop ayarına gittinmi rodajı gectıkten sonra)bu kadar abicim sorular simdilik)

Motosikleti
    beklemede
    eyvallah tanselozturk kardesım...
    yavf kolay ya da zor bi sorum olacak...
    bizim pederi nasıl kandırırım motoru almak için... daha geçenlerde tamam dedi al dedi... dün tlf ıle aradı daha kucuk bırsey al yoksa ne halın varsa gör dıyor... dün motorun markasını verdim araştıracak inşallah... yok diyor onun yerine araba al diyor arabadan bıktım artık herkesin altında araba var. valla pedere ne diycem bılmıom şimdilik nazlarımla almaya çalışıyorum ne diyeyişm yavf nasıl kandırsam..?

alpero - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Zealsun Zs200GS
    Geçmiş olsun tanselozturk Allah kaza bela vermesin...
    ........Lastiği yak ama ruhunu asla........

Aytekin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ZS200GS
    Alıntı tanselozturk adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bizim motorda yag fıltresı varmı .ben goremedımde.varsa nerde bi tarif edersen bulurum merak ettım cunku eger varsa benımkı hıc degısmedı acıl degıstırmem lazım.bide sen hiç sibop ayarına gittinmi rodajı gectıkten sonra)bu kadar abicim sorular simdilik)
    Ayıp ettiniz arkadaşlar, soru ne demek. Sadece daha öncelerde sorulmuş soruları tekrar etmemeye çalışırsak daha iyi olur.

Benim ustaya sorduğum da yağ filtresi olmadığını söylemişti. Filtre vazifesi yapan bir süzgeçten bahsetti ama sanırım motorun içerisinde biryerde o da. Subap ayarlarına gelince, ben her bakımda muntazam olarak yaptırıyorum. Bilhassa ilk bakım ve 2000km civarı mutlaka ayarlanmalı derim. Push-rod motor olduğu için subap ayarları kolay kaçıyor ve sesi gidişi biraz değişiyor.

İyi Sürüşler...
    Bişnev in ney çün şikâyet mîküned, Ez cüdâyîhâ hikâyet mîküned...

Motosikleti
    sagol kardesım ya bende goremedım ıcerde bi fitre vazıfesı goren suzgec oldugunu bılıorum ama bızımkı nasıl bılmıodum.benım acıl sıbop ayarına goturmem gerek ozaman motoru sımdıye kadar hıc gırmedi 8000 km oldu tekrar sagol aytekın
    Rüzgar yüzümdeyse ,dertler gerimde...

Motosikleti
    beklemede
    selam arkadaslar zealsun u daha 2 gun once alan bı arkadasımız var da bi soru soruyor baska topıce yazmıs...
    neyse ben soruyu ıletıyorum;
    "zealsun 200 gs nin yakıt musluğu hangi konumda iken normal, hangi konumda iken yedek depoda oluyor.

Bilgisi olan arkadaşların yardımlarını bekliyorum."

ok arkadaslar... o arkadasımızıa da topıcımızın yerını soyledım...
    neyse aramıza +1 daha eklendı... sabredıyorum benım ıcın de az kaldı gelıyor benım kızım da yakında...
    vınnnnnnnnnn..........

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 3 kullanıcı var. (0 üye ve 3 misafir)

Bu Konudaki Etiketler