Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

ZEALSUN ZS 200 GS Sport

Motovento
    REKLAM ALANI
    tanselozturk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    kawasaki TENGAİ- BMW R80 GS(X2)-XRV750 RD04
    arkadaslar su grenaj olayını herkes cok istiyodu ama sımdı kımseden ses cıkmıo.ne kadar fazla kısı olursak su kalıp olayından okadar yırtarız.birde grenaj 300 ama fazla kısı olursak belkı onun fıyatıda 250 ye cekerız dusunsenıze 7 kısı bıle olsak adam bası 350 ye hallederıss bu ısı valla ben bu yazıyı yazalı baya oldu ama bi sizler olumlu baktınız bu kadar az kısı olunca bıraz agır oluyo masraf daha bırkac kısı daha lazım

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

zaman

motoru gormedım
    zaman yoktu formunuzun hepsınıde okuyamadım bu motor guzel cıft dısk
    mugla da kac bayyıı var bu motorun sıtesı ne turkce yokmu sıtesı
    yada tek soru bu motorun eksosuzndan cıkan ses ne cbr gıbı sessızmı
    nedır anlatın ya yakıt ne

Motosikleti
    hyo gt 250r alcam :D

zelasunu görmeniz yeter

öncelikle herkese slm arkadaşlar ben yeni katılıorum foruma ama uzun zamandır yazılarınızı okuyorum bende hayatımda hiç motora binmiş biri değlim ama zealsunu görünce birden motor aşkım kabardı ve almaya karar verdim yanlız sıfırı 3,600 şuan bana biraz fazla gelir onun için temiz bi ikinci el arıorum 2.000 ytl var motor ala bilmem için........ sırf şu motor sevdasına kız ardaşımla hergün kavga ediorum almamı istemio valla motoru alınbca büyük bi ihtimalle ayrılıcazda nese arkadaşlar sadece şunu söliye bilirim ki 1,93 boyundayım ve cbr 125 sadece bir sinek benim için zealsun dış görünüş olarak abileri kadar ii bence 200cc den bile büyük duruo........

Motosikleti
    PİAGGİO,VESPA.APRİLİA,DERBY,GİLERA BAYİİ
    akbulut motors üsküdarda zealsun bayii oluruz bekleriz uygun ödeme ve kredi kartına kampanyaşlarımız bulunmaktadır
    AKBULUT OTOMOTİV MONDİAL-RAMZEY-ZEALSUN [COLOR="Red"]VESPA ,GİLERA,APRİLİA,DERBY,PİAGGİO YETKİLİ BAYİİ[/COLOR]
    nuhkuyusu cad. no:22/3 üsküdar / istanbul
    tel:0216 474 89 89 fax:0216 474 72 85

Motosikleti

ikinci el zs 200 cc gs

akbulut elinizde 2. el varmı zeasun 200cc yada etrafında satan motor fazla km yapmamış olsa ii olur... şimdiden tşk... bide sıfır alıcak olsam taksit imkanları nsl olur mesela 10 ay'a bölücem....bide bende z.kamilde oturuorum zaten işten 6 gibi çıkıorum çıkışta uğruya bilirim yanına.......

Motosikleti
    GS200, zs125
    arkadaslar bende motorumun plakalığını kestim plakayı alta yapıstırdım, cok güzel oldu şimdi aytekin gibi bende kuyruk uzatmayı düşünüyorum veya twister kuyruğu bizim motorlara uyarmı? uysa süper olur heralde

Motosikleti

yardım eden yokmu

slm motorsiklet.net sakinler.........
    arkadaşlar geçenlerde ikinci el bi zealsun aradığımı yazmıştım ama bu konuyla ilgili hiç bi arkadaşımız bana yardımcı olmadı nese.... ben aranız da yeniyim fakat forumu başından beri okudum....
    aytekin arkadaşım sanırım en tecrübelilerimizden biri ve motorunun arka kısmı şahane olmuşş.......
    aytekir biraderim sana bişi sorucam benim boy 1,93 zealsunda sırıtırmıyım bide bende inş. alabilirsem o makinadan arkasını kaldırmayı düşünüorum bu konuda yardımcı olabilirmisin bana.........
    şimdiden tşk.

diğer arkadaşlarımızında yorumlarını bekliorum özellikle zealsunlarını satan arkadaşlarım varsa

msn adresim kivanc_bybrs@hotmail.com

Aytekin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ZS200GS
    @baybars_tas

Selamlar;

Benim 1.80 boy ve 80kg ağırlık ile motorun üzerinde fena duruğum söylenemez, senin içinde sorun olacağını zannetmiyorum. Kuyruk kaldırma ıvır zıvır gibisinden teknik işlemlerde de seve seve yardımcı olmaya çalışırım. Bu arada ben de bir arakadaşım için ikinci el arıyorum, umarım bulabiliriz.
    Bişnev in ney çün şikâyet mîküned, Ez cüdâyîhâ hikâyet mîküned...

Motosikleti
    AYTEKİN KARDEŞ ÇOK SAOLASIN

VERDİĞİN BİLGİLER İÇİMİ RAHATLATTI ÇÜNKÜ BOYUM YÜZÜNDEN İSTEDİĞİM MOTORU ALAMAMAK KÖTÜ BİŞİ.....

BİDE ARKADAŞIN İÇİN MOTOR ARIYOMUŞUN İNŞ. GÖNLÜNÜZE YATAN BİŞİ BULURUSUNUZ BİDE BENİM İÇİNDE AKLINDA BULUNSUNDA BENDE ARIORUM BİLİOSUN... SANA ZAHMET VERİOZ AMA EN BİLGİLİMİZDE SENSİN BU KONUDA...

ŞİMDİDEN ÇOK SAOL BENİM GİBİ MOTOR KONUSUNA ÇOK ACEMİ Bİ İNSAN İÇİN DÜŞÜNCELERİNİ YAZDIĞIN İÇİN.

BÜTÜN ARKADAŞLARA ALLAH KAZASIZ BELASIZ SÜRÜŞLER NASİP ETSİN...

Motosikleti
    zealsun GS200 AMA BIZ ONA AR6 DIYORUZ ALINIYOR :)
    slm merhabalar cıdden bu granaj ısı ok uzadı fıyat pahalı gelıyor kımseden ses cıkmıyor :=:=):

bırde bır mubessıl var samsunda mondıal 250 chopper cok temız çızıgı yoktur 3250

kannünı race var 2800 ama mator super acılmıs yeşil servıs ten azak degıl sureklı bakımı yapılıyor tıtız bırısı

zealsun race var 3000 pazarlıksız motor sıfır

benden bu kadar sen yeterkı paradan haber ver motor dollu temızı bulmak sorun sadece

birde ulasato arkadasımızın koydugu resımler var 64 cu sayfade ful granajlı bır sıyah bırde grı sıhay var ıkısıde aynı garanaj arkadaslar bence bu motorun garanajı orjınalınde de var satılıyor bıryerlerde hıssetıyorum o granaj olsa 200 250 helal olsun yanı sorun degıl ) de dıyorsunuz varmıdır cindebunun garanajı
    SİNOP _ RÜZGAR HERGÜN ÖZÜR DİLESEDE DAL KIRILDI ARTIK

zsara - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Zealsun GS200
    arkadaşlar selam..
    geçen yaz aldığım ve halen sıfır gibi sakladığım motorumu satıyorum. Geçen yaz henüz ehliyetimi almadığımdan sadece mahalle aralarında bindim denebilir. motorum şu anda 600 küsür KM de ve en ufak bir çiziği dahi yok. Kesinlikle bir toz almakla sıfır motor görünümüne kavuşacak durumda garajda duruyor. Tek sorun aküsünün az da olsa zayıflamış olması. ancak halen çok rahat bir şekilde aküden marşla çalışıyor. Motorumu sahibinden.com da 2600 ytl olarak ilana yazdım. Bu site sayesinde tanıştığım motorumu burdan biri almak isterse en son 2250 ytl ye veririm. resimleri http://www.sahibinden.com/displayitem.php?a=2606449 görebilirsiniz. irtibat numaralarım da ilanda bulunuyor.

Herkese selamlar, sevgiler.. kazasız belasız günler.
    baki selam ve dua ile..

Motosikleti

zsara motoruna talibim

öncelikle slm arkadaşlar

zsara kardeşim motorunu satıomuşun hayırlısı olur inş. bende zs 200 almak istiorum. öncelikle şunu sölemek istiorum motor konusunda çok acemi biriyim yani matar parçaları falan anlamam onun için senin ii niyetliliğine güvenerek almak istiorum aküde biraz zayıflama yazmışsın bu ne gibi bi problem çıkarır ilerde. bide sen en son 2,250 fiyat vermişsin ama benimde sana şöle bi teklifim var eğer kabul edersen

500x5 = 2.500 ytl
    5 taksit şeklinde ödesem olurmu peşinatım yokta :(

ruhsat işlemleri falanda taksitler bitince yaparız olurmu. yani gözün arkada kalmasın.

cevabını bekliorum şimdiden saol....
    [B][COLOR="Red"] BaYbArS [/COLOR][/B] ::coool::

zsara - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Zealsun GS200
    Selam baybars..
    Motorun aküsünün zayıflaması kıştan dolayı. Uzun süre hiç kullanılıp akü şarj edilmediğinden doğal olarak akü sürekli çalıştırıldığı günlerdeki kadar dolu değil. Yazın kullanılmaya başladığında normale dönecektir. Bu bahsettiğim olay bütün kullanılmayan akülerde olan bişeydir. Yani aslında bunu bir sorun olarak bile görmemek lazım.
    Ancak 5*500 teklifin malesef bana uymuyor çünkü bende bunu satıp 600 cc başka bir motor alıcam. Almayı düşündüğüm motorun sahibi ise taksitli satmayı kabul etmiyor malesef.
    Taksitle almayuı düşünüyorsan sıfır motor almayı düşünebilirsin.

Görüşmek üzere..
    baki selam ve dua ile..

Motosikleti
    xsara kardeşim önce kusura bakma bi kaç gün sonra yazabildim ancak. taksitli teklifim sana uymamış.sağlık olsun senide anlıyorum toplu para tabikide her zaman iidir.sanada yeni alıcağın motorda kazasız belasız sürüşler kardeşim..

bide şöle bi olasılık var mayısın 15 ine kadar satamazsan motorunu ben peşin verebilirim.. tabiki herşeyin hayırlısı...
    [B][COLOR="Red"] BaYbArS [/COLOR][/B] ::coool::

Motosikleti
    slm arkadaslar sınop tan slm havalar ısındı bu hafta sonu 200 km yaptım ozlemısım motoru ya.
    cok yer gezdık bu hafat sonu sınop abana devrakanı kastamonu hanonu boyabat yapacam herkeze hayırlı turlar. kazasız belasız. elımzde bu var getındıgımız kadar gezeım.
    bırde bana luften su arkayı kaldırmanın resımlı anltımını yaparsanız ok sevınırım

bırazda trabzona gondersen su havaları hala ısınmadı motor pas tuttu valla

Jazzbass - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Ledow 250cc Chopper
    Merhaba arkadaşlar. Aranızda motorunu satmak isteyen varmı? Çok sevdiğim bir dostum 200gs istiyor. gitanzi@hotmail.com buradan konuşabiliriz. Rüzgarınız bol olsun

Not: Yakıt deposu gerçekten 20litremi???
    [COLOR="Red"][B]"Korkularının üzerine gidebildiğin kadar yeni birşeyler öğrenirsin."[/B][/COLOR]

crayzboyone - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Aytekın abi nasılsın ben gerı geldım.Abi artık yaz gelıo bana guzel bı motor bulabılırımısın hem temız hemde ucuz olsun cevap verırsen cok sevınırım butun motorcular dıkkatlı olun......

tanselozturk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    kawasaki TENGAİ- BMW R80 GS(X2)-XRV750 RD04
    slm arkadaslar ben artık dayanamadım hepımızde aynı renk zealsun olmasına ve ılk mudahaleyı yaptım rengi tankpadi egzost rengını değistirdim ilerde imkan oldukca dahada seyler yapıcam insallah.sırada su kuruk kaldırma olayı var onu halletmem lazım bı vakıt ayarlayınca

Motosikleti
    sm arkadaslar vala hava soguk ama gunese guvenıyoruz bu arada mont aldım cok hosuma gıttı. ama ıcıne branda dıktırcem ne kadar ıyı de olsa ruzgar alıyor cunku. aytekın arkadas okudugunda motorun arkasını kaldırmıssın pekı zaptetmekte bır sorun cıkıyormu. savuruyormu eskısıne gore artısı ne eksısı ne eger ıyı dıyorsan bu hafta sonu servıse goturcem orada yaptıracagım . bırde herkeze duyrulur motorun her hangıbır parca eksıklıgınde bır numara verecegım oradan bulabılrsınız. hıc serkvısle ugrasmayın ve tek tavsıyem servıse kazıklanmayınız kendınız sÖkÜn korkmayın kendınız tpolayın emın olun motorunuzu daha cok seveceksınız. ben her temıslıkte granaj bır asagı ınııyor cgerlerıne kadar temızlıyorum zıncırı mazotla yıkayıp sonra tekrar yaglıyorum nese kendıne ıyyı bakın HAYIRLI KAZASIZ BELASIZ SURUSLER ALLAH(CC);A EMANET OLUN

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler