Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

ZEALSUN ZS 200 GS Sport

Motovento
    REKLAM ALANI
    crayzboyone - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Ulusoto abi sen yine motor alcanmı alcaksan ne alcan sana ayrıyetten motor yakısıo bence al yakısır senın gıbı abımıze zender abi motorunu satcanmı kaca?? solersen memun olurum herkese kolay gelsın ii surusler

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

http://www.sahibinden.com/pls/sahibi...t?AdId=3308298 kardeş fiyatta bi ikram daha yaparız .eğer istersen orjinal haline getiripte satabilirim ama Türkiye de tek bir motora sahip olmak ayrı bişiydir ;)
    No China,Made in TURKEY,Made in TRABZON :cat:

ulasoto - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBR600F6

slm

Alıntı crayzboyone adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ulusoto abi sen yine motor alcanmı alcaksan ne alcan sana ayrıyetten motor yakısıo bence al yakısır senın gıbı abımıze zender abi motorunu satcanmı kaca?? solersen memun olurum herkese kolay gelsın ii surusler
    Kardeşim sağol yakıştırdıgın için inş. yaza girmeden r6 veya cbr almayı düşünüyom bidaki fener alayına 4 lü makina ile gitmeyi çok istiyom hala o günü unutmamadım ! bakalım kısmet yaza doğru görecez :D ...

kardeş inşallah hayırlısı olsun

Motosikleti
    GS200, zs125
    zendere kardeş motorun cok güzel olmuş, türkiyede tek motora binmenin zevkide bi ayrıdır heralde

şimdi işi ticarete dökmüşsün hoş güzel ilk müşterin ben olayım.
    şimdi söyle bakim yanlara grenajı bize nekadara malolur?

Aytekin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ZS200GS
    Arkadaşlar selamlar;

@zender61
    Zender makine fena olmuş, Allah nazarlardan saklasın. Ama daha detaylı resimleri bekliyoruz ciladan sonra.

@ulasoto
    Hocam sana gider her türlü sport makine, şimdi hiç girmeyeyim iyisi ben racing-cross-chopper polemiğine :D Yaza bekleriz artık.

Birkaç haftadır kuyruk grenajı üzerinde çalışıyordum, sonunda bitti şükür. O kadar fiberglassla falan uğraştıktan sonra eski bir elektronikçi olarak birde kombine stop-sinyal takımı yapayım dedim. Fena olmadı kerata sanki

Bişnev in ney çün şikâyet mîküned, Ez cüdâyîhâ hikâyet mîküned...

Aytekın abi manyak olmus ya o ne ole manyak bıse ellerine sağlık

ULUSOTO ABİ İNSALLAH SENDE GÜZEL Bİ MOTOR ALIRSIN BENDE İNSALLAH EGER ALIRSAM BELKİ SENİNLE FENER BAHCE SENLİKLERINE GIDERIZ :d ZENDER ABİ SEIN MOTOREU GOREMEDIM NE KADAR TIKLADIYSAM BU SAYFA GORUKMUO DIO ??

crayzboyone kardeş önceki sayfalarda motoroun resımlerı var yanii normalde yapmıcaktık ama eğer talep olursa sizlerin hatırları için ugrasırız yanii lastık fıyatı 350 ytl yanı eger lastık koymadan düşünürsenız malzemesı 1.5 mılyar cıvarına patlıor işçilikte varsın bizden gitsin yani önemli olan gönüller bir olsun arkadaşlar

aytekin kardeş senın arka kuyrukta 10 numara olmuş ya tebrikler devamını beklerız yaa ;)

tanselozturk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    kawasaki TENGAİ- BMW R80 GS(X2)-XRV750 RD04
    ya arkadaslar bu zongshenin sitesi bile yanlıs seyler yaıyor arkadasımızın belirttiğigibi gs 250 ye 110 km hız bizim gs 200 lere 120 yazmıslar ikisinede 120 yazsalar tamam diycem arada bi fark yok fazla ama bole enteresan seyler cıcınca cok sasırıyorum

birde sizede b danısayım arkadaslar motoru sıkıstırmadan kullanırsam 10 mılyonluk benzınle 130 km yaptım maximum ama cok devırlı kullanır sıkıstırırsam 80 km anca gıdıo arada bukadar buyuk bır fark var sızdede boyle oluyormu

ultraukala - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBR600RR06
    zender61 o far takımı yoksa mondi zat'a mı ait?
    AKIN FİDAN

evet ultra ukala kardeş farlarıda kendımız ımal ettık cubuk şarabı şişesiyle burgaz rakının kapagını bırlestırdık haa bide çin malı votka vardı
    şaka şaka keeway arn 125 in takımı en mantıklı farlar ona aitti bizde öle yaptık

semih20 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    motorun zinciri atarmı yaw...
    neber

Motosikleti
    Honda CBR600RR06
    Alıntı ZeNDeR61 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    evet ultra ukala kardeş farlarıda kendımız ımal ettık cubuk şarabı şişesiyle burgaz rakının kapagını bırlestırdık haa bide çin malı votka vardı
    şaka şaka keeway arn 125 in takımı en mantıklı farlar ona aitti bizde öle yaptık
    Efet arn ile zatı düşündüm bu şekildeydi ama arn'ın daha keskin hatları doğru kontrol etmedim zat dedim...hayırlısı ile hem binin hem satın...
    AKIN FİDAN

hele susun abu sıralar motorumun zinciri ati binemeyrim doğru dürüst ..bi motor buldum eyle ğaski 600 cc lik bi makine yamaha çokta uzcuza ala bülürüm ..belki..abu motoru elimden çığardursam 1750 ytl ye satacam eyer alan olursa..anında verecem ..heç uğraşmıyacam..neyse Allaha cC emanet olun baağ..
    neber

semıh abı zelasun numu 1.750 ye satıon

Alıntı crayzboyone adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    semıh abı zelasun numu 1.750 ye satıon
    evet.................................
    neber

Motosikleti
    Honda CBR600RR06
    ver ilanı siteye alıcı çıkar merak etme..Kocaeli her yere yakın ortada biryer...Düşünme bile...
    AKIN FİDAN

Motosikleti
    GS200, zs125
    arkadaş yapma etme 1.750 e satılırmı motor, sıfırı 3.750 ytl olmuş. 2. el piyasısını öldürmeyin...

Motosikleti
    GS200 inşallah :)
    motor ne durumda peki?? sonuçta 1750 ediyor demekki o fiyata satıyor arkadaş piyasayı düşürmekle ne alakası var ki??

Adanalı arkadaşlar...zealsun dan anlayan usta varmı adanada..2.el alacağım ancak güvenebileceğim bi ustaya göstermek istiyorum...tavsiyeniz nedir??ya da en azından nesine bakmam gerek??

Aytekin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ZS200GS
    Zealsunun ithalatçı firması zaten Adana'da, Polen Motor. Ben ki istanbulda olmama rağmen yedek parçalar falan yıldırım gibi geçiyor elime. Üstelik İstanbulda tanıdığım çok iyi ustaların büyük kısmı Adanalı. Mutlaka iyi bir servis bulursun.
    Bişnev in ney çün şikâyet mîküned, Ez cüdâyîhâ hikâyet mîküned...

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler