Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

ZEALSUN ZS 200 GS Sport

Motovento
    REKLAM ALANI
    Forumdan Uzaklaştırıldı EROLL88 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    hayatımda gordugum en iğrenç tipi olan motorlardan biri bu diğeride kymco ck 125

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    GS200, zs125
    selam arkadaslar dün itibarıyla gs200 motoru bende aldım...
    aldıgıma pismanmı olacam yoksa memnunmu kalacam simdilik bisey diyemiyorum cünkü daha motoru sürme fırsatım olmadı en kısa zamanda motor hakkındaki paylasımlarımı sizlere sunacagım.
    bu arada keskin03 arkadasımız fiyatını sormuş, 12 ay taksitli 3 milyara aldım aylık 250ytl taksitle

Aytekin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ZS200GS
    Karasu makinen hayırlı olsun, Allah tekerini düz bastırsın. Rodajla ilgili olarak eski yazılara bakabilirsin. Islak zeminde ve kaygan asfaltta lastiklere ekstra dikkat derim.
    Bişnev in ney çün şikâyet mîküned, Ez cüdâyîhâ hikâyet mîküned...

Motosikleti
    GS200 inşallah :)
    Alıntı karasu adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    aldıgıma pismanmı olacam yoksa memnunmu kalacam simdilik bisey diyemiyorum cünkü daha motoru sürme fırsatım olmadı en kısa zamanda motor hakkındaki paylasımlarımı sizlere sunacagım.
    bu arada keskin03 arkadasımız fiyatını sormuş, 12 ay taksitli 3 milyara aldım aylık 250ytl taksitle
    pardon bu fiyat anahtar teslimmi??yani ruhsat plaka falan dahil değil dimi sadece motor mu??bide nerden?? ben en son istanbulda sordum polenin bi bayiine 3700 dedi ruhsat plaka dahil.

Motosikleti
    GS200, zs125
    Alıntı mmcfv4 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    pardon bu fiyat anahtar teslimmi??yani ruhsat plaka falan dahil değil dimi sadece motor mu??bide nerden?? ben en son istanbulda sordum polenin bi bayiine 3700 dedi ruhsat plaka dahil.
    ruhsat plaka masrafı bana ait arkadasım yani toplamda 3.120 e maloldu ayrıca motoru mersinden aldım.

@Aytekin tesekkür ederim.

Motosikleti
    KUBA sj 150 cc
    karasu kardeş hayırlı uğurlu olsun yumurta fiyatları böyle giderse bende 1 aya alıcam 2 ay daha böyle gitsin 600 lük bi makine alıcam kazasız sürüşler bilgilendirdiğin için çok teşekkür ederim yaa bu arada bazı arkadaşlar 2007 de makine başı 350$ gibi gümrük vergisi gelcek diyorlardı ne oldu bence bu yıl motosiklet fiyatları düşebilir çünki benzine ülkemizde haftada bir zam gelir oldu insan lar kısa mesafelere ekonomik yollardan gitmek istiyor artık tabi bu arada talep fazla olunca rekabette kızışacak herkese kazasız sürşüler

JaS - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Arastiriyorum
    Hicbisey demiyorum super almissin yada bizim bu istanbuldaki saticilar cok uckagitci ben gidip istanbul seyrantepedeki bi bayiden bundan 10gun once fiyat almistim size hemen aldigim fiyati yaziyim buraya;

Anahtar Teslim Pesin fiyati:
    3.300 YTL + 200 YTL (Plaka ve Ruhsat icin istedikleri fiyat) = 3.500 YTL

Pesin para versem hic inmiyormusunuz fiyattan dedim yapamayiz hicbisey dediler.

2.000YTL pesin versem dedim 1500 YTL yapi kredi kartimdan cekseniz dedim
    6*270 YTL = 1500+120(Vadefarki) YTL dediler.

Bu fiyatlarla senin aldigin fiyati karsilastirdigimizda daglar kadar fark var.Ayip diyorum sadece mersinde pesin alicam desen herhalde ;12 ay taksitle ayda 250 verdiklerine gore pesin 2.500 YTL ye verirler.

Bazi 2.el satan arkadaslarda bu fiyatlari okusunlar 2000 km ustundeki motorlarina 2.500 YTL ve ustu fiyatlar istiyolar bide bunun alis satisi falan dusunuldugu zaman bu 2.el saticilara hicbisey soylemek istemiyorum.

Motosikleti
    GS200, zs125
    selam arkadaslar ben motoru aldım bu başlık ölmüş bitmiş yaa ne giren ne ziyaret eden hickimsecikler kalmamış.
    neyse sözü fazla uzatmadan motoruma dönelim.
    suan 350km deyim arada sırada gaz yememesi dışında hiçbir problemi yok şimdilik 110 u geçmiyor bu normalmidir? ileride hızı artarmı veya sabit kalırmı bilmiyorum bu konuda sevgili aytekin, dostum bilgilerini bekliyorum.
    saygılar

Motosikleti
    ZS200GS
    @karasu

Başlık ölmüş diyorsun ama yakında birkaç resim ekleyeceğim ki sorma, makinanın kuyruğunu kesip biraz fiberglass işine giriştim. Bir haftaya bitiririm sanırım boyasıyla macunuyla.

Neyse konuya dönelim; RODAJ zamanı makinayı fazla sıkma, 7000rpm üzerine çıkmamaya çalış, nasıl olsa biraz sabredip 2000km civarına gelinca rahat rahat 10.000rpm çevirip 140km hız yaparsın. Erkenden belini kırma makinenin, bilirim sabretmek zordur ama uzun vadede faydalıdır. İlk bakımın 600-800km arasında olması lazım, bakımlarını aksatma yağını kaliteli kullan üçten beşten kaçma ve her bakımda usta yapmak istemese bile makinayı sabah erken bırakıp subap ayarlarının tekrar yapılması için ısrar et.

İyi Sürüşler...

Motosikleti
    GS200, zs125
    Aytekin bak şimdi içim kıpır kıpır oldu en kısa zamanda resimleri ve bilgileri bekliyoruz hemde dört gözlee.
    seninde dedigin gibi 6-7 devirde atıyorum ama arada birde sündürüyorum 10.000rpm den yukarıda çıkmıyor, ön dişliyi değiştirecem sizce hangi dişliden takmalıyım ve motorla oynamada bi sorun yaşarmıyım?
    bu bahsettiginiz 140 orjinal hızımı?

Motosikleti
    hyosung 250r orange thema

satıyorum ilanı görün mutlaka

benim zs200 gs yi satıyorum ilanımı mutlaka inceleyin niye sıfır alayım diyeceksiniz bu arada pazrlık payı var

Motosikleti
    KUBA sj 150 cc
    arkadaşlar bu site ne kadar pahalıya satıyor şuna baksanıza http://www.otmmotor.com/motor/main/p..._ID=4&cat_ID=2 ne kadar fiyat farkı var 4379 fiyat çekmiş polenin kendi sitesinde 3300 ytl bu siteden falan alıp sakın kazıklanmayın derim arkadaşlar

JaS - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Arastiriyorum
    Alıntı keskin03 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    arkadaşlar bu site ne kadar pahalıya satıyor şuna baksanıza http://www.otmmotor.com/motor/main/p..._ID=4&cat_ID=2 ne kadar fiyat farkı var 4379 fiyat çekmiş polenin kendi sitesinde 3300 ytl bu siteden falan alıp sakın kazıklanmayın derim arkadaşlar
    Ayip diyorum hicbisey demiyom... Distrubutor sahip ciksa boyle bunlara izin vermese markasina sahip ciksa bu motor gereken itibarida gorurdu.Alicilara gereken guvenide verirdi.

Motosikleti
    ZS200GS
    Teknik özelliklerde de arka fren için kampana yazmışlar

Demekki arkadaşların dünyadan haberi yok. Ama serbest piyasa ekonomisi işte isterse 10.000 lira da der ama zor satar biraz.

Sabah sabah iyi geldi, neşelendim walla...

Aytekin bak şimdi içim kıpır kıpır oldu en kısa zamanda resimleri ve bilgileri bekliyoruz hemde dört gözlee.
    seninde dedigin gibi 6-7 devirde atıyorum ama arada birde sündürüyorum 10.000rpm den yukarıda çıkmıyor, ön dişliyi değiştirecem sizce hangi dişliden takmalıyım ve motorla oynamada bi sorun yaşarmıyım?
    bu bahsettiginiz 140 orjinal hızımı?
    Bende henüz bir değişiklik yok, 140 orijinal hızı. Dediğim gibi motoru erkenden fazla sıkma yoksa kopartırsın biryerlerini, ön dişli içinde 16 iyidir, 17 takarsan 5. vites bitmiyor. Ben genelde eşimle gezdiğim için orijinal dişlisini kullanıyorum, rampada falan tork ancak yetiyor. Tek kişi binenler için 16 ideal olur, yakıt tasarrufu da cabası üstelik. Oynama yaparken bir ustaya ya da direk olarak servisine danış ki ileride garantiye dair sorun yaşama. Rodajın bitmeden de oynama yapma bence. Ya sabır ne kaldı şurada zaten

İyi Sürüşler...

crayzboyone - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Aytekİn Abİ Ben Gerİ Geldİm Ve Bi Muhtesem Bİ Haberle Babam Bana Yazin Zealsun Gs 200 Alio Ama Bİ Sartla Taktir Getriisem O Sorun Deil Gettirim O Kaly İs Ama Cok Mutluyum Bu Donem Tesekur Getirdim Ikinci Donem Taktir Istio Insallah Getiriim Ve Sizlerin Arasina Tam Katilirim

Toqi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Hayabusa - Resimdeki Srad 600 unutamadığım aşkım
    Baya okudum şurada koca topiğide bu motor 150km hıza çıkar mı onu hala anlamış değilim?Çıkıyor mu şunu aklı başında birisi söyleyebilir mi?

AYTEKIN ABİ bu motor la istedigin zamn 100 YAPABILIONMU sımdı ona gore motor almak lazım ıstedıgın zaman 100 yaparsan cok guzel bı motor demek bu

vede bise dicem 15 lıtre benzın alıo bu motor ama bu lıtre benzınle kac KM yapıosun ve bu motor benzınmı yoksa DIZEL mı

Motosikleti
    GS200, zs125
    Alıntı crayzboyone adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    AYTEKIN ABİ bu motor la istedigin zamn 100 YAPABILIONMU sımdı ona gore motor almak lazım ıstedıgın zaman 100 yaparsan cok guzel bı motor demek bu

vede bise dicem 15 lıtre benzın alıo bu motor ama bu lıtre benzınle kac KM yapıosun ve bu motor benzınmı yoksa DIZEL mı
    motoru ilk aldıgımda 55ytl lik benzin almıştım motora şuan 570km deyim ve tahminimce 5-10ytl lik benzin var içinde.
    benim bildigim 20 litre.

ayrıca gs200 kullanıcı arkadaşlara sorum şu, bizim motorlarımızın orjinal hızımı 140? yoksa oynama falan varmı?
    ben şimdilik 110 da takılı kalıyorum. 1-2 sefer yokus assagı 120-125 gibi hıza ulastım.

Karasu Abİ Tesekur Ederim Saolasin Peki Sana Bise Dicem Sen Motoru Yenimi Aldin Ve O Motor O Kadarlik Ytl Benzin Alimu(55) Ytl Yani Ve O Kadar Fiyata O Kadar Yol Yaptimi ?? Cevap Verrisen Sevinirim

Motosikleti
    GS200, zs125
    evet motorumu yeni aldım 650km deyim şimdi, sabah aksam motora biniyorum ve daha benzin var içinde ayrıca motorda bir sorunda yok.
    tek şikayetim 110 u geçmemesi oda şimdilik sabredecez...

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler