Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

ZEALSUN ZS 200 GS Sport

Motovento
    REKLAM ALANI
    superzzt - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BWS 135 + GT650 Comet
    Abimde cbr125 var kendisi kesinlikle kanuniyi daha iyi buldu ama önemli olan kilometre ilerledikçe yaşattığı sorunlar vs.ler diyo bencede haklı ama kesinlikle ikisinide kullanıyom ve cbr 125 çok daha seri neyse konu zealsun bence kanuni ve cbr 125den çok daha güzel ve cüsseli ve ben forumdan anladığım kadarıyla sorunsuz motor belki kanuniyi satarken zarar ederim ama diğer taraftan kar ederim diye düşünüyorum.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Alıntı imacosfx adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Sayın değerli abilerim, değerli MT'ciler..
    Ben de bu Zealsun GS 200 modelinden almak istiyorum.. Yorumları az çok okudum.. Vitesliye başlangıç için güzel bir motor olduğunu da birkaç abim belirtmiş.. İkinci ellerine bakıyorum şu anda..
    Sizin yorumlarınız nelerdir? Paylaşır mısınız lütfen..
    Hepinize saygılar, kazasız belasız, keyifli sürüşler..
    kardeşim benımkıde daha 300km de sahıbındende de ılanı var ve diğerlerındne görunus olarakda olsa farklı
    No China,Made in TURKEY,Made in TRABZON :cat:

Aytekin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ZS200GS
    Hmmm, ortalık yine kızışmış

Sevgili dostlarım, Zelasun'da parça sıkıntısı yok, varsada ben yaşamadım ki birkaç parçamı garantiden değiştim.

Parça sıkıntısı var diyelim, zaten piyasadaki birçok motor Zongshen fabrikalarında üretildiği için birçok parçaları birbirine uyumlu.

Kar-zarar olayına gelince o da kişinin kendi bileceği birşey. Ben de sezon başı benim büyük birader de kullanır diye Keeway Superlight150 almıştım ama kullanmayınca biraz zararı gözardı edip 200gs aldım, iyi ki de almışım

Neyse yürümeyle yollar aşınmaz, bizlerde üşenmeden yazarız tabi. Herşeye rağmen uzun zamandır bizlere yani "Çinli Motosiklet Kullanıcılarına" çeşitli ithamlarda bulunuldu ama, gerçeği Km saatleri söylüyor. Haa birde makineyi kullanmak dite birşey var tabi, ben illa da motorun belini kıracam diyen birine BMW, Ducati bile dayanmaz. Yağına suyuna, bir de huyuna güzelce bakıp bineceksin gideceksin o kadar.

Herkese İyi Sürüşler, İkiteker üzerinde olalım yeter...
    Bişnev in ney çün şikâyet mîküned, Ez cüdâyîhâ hikâyet mîküned...

Motosikleti
    hyosung 250r orange thema
    valla bende motor sahibiyim abicim çok güzel çok kaslı bi motor 3 000 ytl ye aldım ben ama görenler 8 - 12 arası bişey sanıyor yakışıyor yani tercihler tartışılmaz elbette ama motorumuz gerçekten güzel herşeyiyle almayı düşüne arkadaşlara tavsiye ederim polende parça sıkıntısı yok ama bazi bayilerin biraz biriksin gibi bi mantığı var var yani bayi kötüyse bu polene maal oluyor adamlar bu işi severek yapıyorlar ve iyi satışları var ne olacağı belli değil demişler inanmayın önceden doro dürüst motor yokken hondanın bile parçası olmuyordu bilenler bilir şimdi yoksa bile uydurulur yeterki iyi bir usta bulun

ulasoto - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBR600F6
    Alıntı Aytekin adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Hmmm, ortalık yine kızışmış

Sevgili dostlarım, Zelasun'da parça sıkıntısı yok, varsada ben yaşamadım ki birkaç parçamı garantiden değiştim.

Parça sıkıntısı var diyelim, zaten piyasadaki birçok motor Zongshen fabrikalarında üretildiği için birçok parçaları birbirine uyumlu.

Kar-zarar olayına gelince o da kişinin kendi bileceği birşey. Ben de sezon başı benim büyük birader de kullanır diye Keeway Superlight150 almıştım ama kullanmayınca biraz zararı gözardı edip 200gs aldım, iyi ki de almışım

Neyse yürümeyle yollar aşınmaz, bizlerde üşenmeden yazarız tabi. Herşeye rağmen uzun zamandır bizlere yani "Çinli Motosiklet Kullanıcılarına" çeşitli ithamlarda bulunuldu ama, gerçeği Km saatleri söylüyor. Haa birde makineyi kullanmak dite birşey var tabi, ben illa da motorun belini kıracam diyen birine BMW, Ducati bile dayanmaz. Yağına suyuna, bir de huyuna güzelce bakıp bineceksin gideceksin o kadar.

Herkese İyi Sürüşler, İkiteker üzerinde olalım yeter...
    Azına sağlık kardeşim ....

Motosikleti
    zealsun GS200 AMA BIZ ONA AR6 DIYORUZ ALINIYOR :)

Slm

Arkadaslar Su Giranaj Isini Bir Kesinlestirelim Onelmi Bir Mesene Ben O Halini Gordum Simdi Binessim Gelmiyor Hep Aklimda ):
    SİNOP _ RÜZGAR HERGÜN ÖZÜR DİLESEDE DAL KIRILDI ARTIK

Motosikleti
    CBR600F6
    arkadaşım kış günü trabzondaki arkadaş hariç kimse ugraşmıyoo yaza doğru aytekin kardeşim bombaları patlatacaktır eminim biraz daha sabret yaza n kaldıki !

arkadaşlar eğer granaj konusunda gercekten ciddiysenız biz burda bi maliyet cıkartıp ne kadara malolduğunu hesapladıktan sonra sizlere sunacam eğer aklınızada yatarsa granaj işide hallolmuş olucak

herkez grenaj için seferber olmuş , ben istan bulun en iyi iki ustasının adreslerini aldım. motoru alır almaz gidip göstericem. ben kesinlikle yaptırıcam maliyetten kaçınmayı düşmüyorum. gü yeten herkezede sunarız...
    herkese saygılar....

tamam kardes bızdende fıyat alında ona göre

walla ben öle her işi erabından temin ederim. dandik ustalarda ne olucağı belli olmayan bişiiye para yatıramam. benim işim garanti olucak, nitekimde öle...

Kardeş biz granaj işini artık yapmıoruz hatte bendebenımkını cıkartıyorum sen yaptır erbabına bakalım nasıl olacak ha unutmadan senın motoru yaptıracagın erbab gercekten motordan anlıyorsa o leşe elini bile sürmez biz yanımıza gelıp çayımıza içen bütün kardeşlerimize istediklerini yapar icabında parada almayız ben trabzonda çok erbab tanıdım kimse yapamadığı için kendım yaptım ve çokda harıka oldu talep fazla benım işim elektronik granaj yapmıyorum 3 mılyarlık motora 4 mılyar harcamaman dileklerimle....

Motosikleti
    CBR600F6
    Zender kardeşim yapmış ugraşmış yanlız planet kardeş iş lafla değil icraatla olur ! sen yaptırda bizde yorum yazmasını elbet biliriz!

eywallah...

Motosikleti
    zealsun GS200 AMA BIZ ONA AR6 DIYORUZ ALINIYOR :)

slm

ne uc mılyarlı motora 4 mılyar harcama yapması en babasından masraf yapsan nekı ya. hemmmm bu motor sevdası zevk ısı degılmı paraya dusunen motor almaz zaten bana bulsunlar ful gıranaj zealsunun sadece fıyat soylesın akıllı bır fıyatsa alırım kı bolye gıderse kollarımı sıvayıp kendım yapacam

kusura bakmayın bunlar zevek ıse ne zevk ne renk tartısılmaz ok
    SİNOP _ RÜZGAR HERGÜN ÖZÜR DİLESEDE DAL KIRILDI ARTIK

Motosikleti
    CBR600F6
    Zender61 kardeşimizin ilerde bize bu granaj konusunda güsel haberleri olacak ama şimdi bir sırgibi saklıyo diğer çalışmalarını görmüştük e yeni bombalara hazır olun derim ben ..Motor işi zevktir kimine göre ihtiyaç benim arabam var ama motor aşkı bana ilaç gibi ihtiyacımdır :D allah yüzümden rüzgarı eksik etmesin ve tüm motorcu arkadaşlarımın......

tanselozturk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    kawasaki TENGAİ- BMW R80 GS(X2)-XRV750 RD04
    selam arkadaşlar cok onceden motoruma hava filtresı taktıgımı yazmıstım ama bir türlü resimleri koyamamıstım.resimleri simdi koyuyorum aranızda bu filtre cok buyuk olmaz cok benzin yakar gibi seyler söyliyenler olabilir şimdiden cvp veriyim yakıtta b değişme varsada ben hissetmedim performanstada bi değisiklik farketmedim yanlız gaza bastıgınızda değişen o tok sesi hissedebiliosunuz bu cok hos oldu.)

insallah su resimleri koymayı becermişimdir)

tabi bu motorun ostunde suan helogen h4 tü sanırım ampul taktım bu beyaz aydınlatanlardan park ampulunude aynı yaptım sımdı para ayarlıyabılırsem ruhsatta rengı deiştirip motoru boyıycam hepımızde kırmızı beyaz var cunku))yanlıs anlamayın sakın ben vatansever bi ınsanım kırmızı beyaz ıcın olurum ama motorum baska renk olsun ya)) hepınıze saygılar arkadaslar

granajı bend earastırıyorum ama daha bişey elde edemedim acıkcası vaktım olmuyor.eger ayarlayıp birşeyler ogrenebilirsem sizide haberdar ederim.

birde arkadaslar kımseye saygısızlık etmek ıstemem ve fıkrıne saygı duyarım herkesın ama soyle bır acıklama yapıyım ben meslek lısesı makıne ressamlıgı mezunuyum ve universıtedede makına okudum cokta meraklıyımdır bu konulara amerıkan arabası ve motorsıklet tutkunuyumdur.kanunı ve zealsunu kıyaslıyanlar kanunıyı bır yanlarına zealsun 200 gs i bir yanlarına alsınlar aradakı malzeme farkını eksılerı ve artıları arastırsınlar 200 gs in tek eksisi agır olusudur racer a gore deıl dıger makınalara gore cunku racerla kıloları hemen hemen aynı. buda motora kaslı heybetlı bır gorunumun yanında saglam bir şasi için bilinçli olarak yapılmıstır zealsun cok seri deil ama torku gusel bır makınadır yokuslarda bayılmaz ıstedıgınız performansı alırsınız.racerda ise daha kalıtesız bır malzeme ve daha kotu bir kaynak işçiliği vardır full grenajdır ama bence bu sahsı gorusum cok kotu bır grenaj kı okadar kotu olmasa kendı motoruma uyarlıyabılırmıyım diye bakıcaktım ama gerek bile duymadım tekrar tekrar yanlıs bir soz kullandıysam ozur dılıyorum.ama artık bu kıyaslamayı bırakın çift disk ve arkada disk olusu yanlız bunlar bile kanunıden ustun olmaya yeterlıdır.

Motosikleti
    KAWASAKİ KLE 500
    S.A
    BU SİTEYE VE FORUM DÜZENLİYEN ARKADAŞLARA HEPİNİZE ÇOK ÇOK TEŞEKKÜRLER...................

SORUNUM, ZS 200 GS idi tüm forumlarınızı üşenmeden okudum,
    125 2000 mod. titan ımı sattım
    ZS 200 GS alıyordum ki DİREKTEN DÖNDÜM...
    KAWASAKİ KLE 500 ALDIM ÇOK MUTLUYUM.........................................
    FORMUNUZA ÜYE OLUP BU SEVİNCİMİ SİZLERLE PAYLAŞMAK İSTEDİM......
    SAKIN OLAKİ ZS 200 GS KULLANICI ARKADAŞLARIM BU AÇIKLAMASIZ SEVİNCİMİ YANLIŞ ANLAMASINLAR, BENDE OLUŞAN SİZİN YORUMLARINIZDAN
    ÇIKAN,ÖZET ANA FİKİRLE HAREKET ETTİM... TÜM BİNİCİ ARKADAŞLARA SAYGILAR SUNUYORUM......................................... ........................

Motosikleti
    CBR600F6
    Hayırlı olsun sonuçda 2 teker :D aallah kazasız belasız radarsız günlerde kullanmanı nasip etsin kardeşim ..

Aytekin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ZS200GS
    @radial

Yanlış anlamak ne demek, Allah hepimizin tekerini düz bastırsın. İnşallah ileride daha iyi makinalara bineriz.

Bu aralar işlerimiz biraz bozuldu, hafiften terso kaldığım için fazla masraf yapmıyorum ama kafamda durmadan birşeyler şekilleniyor. Dediğim gibi yakında bombaları patlatacam, fünyeler hazır sayılır

Herkese İyi Sürüşler, Soğuklara Dikkat...
    Bişnev in ney çün şikâyet mîküned, Ez cüdâyîhâ hikâyet mîküned...

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler