Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

ZEALSUN ZS 200 GS Sport

Motovento
    REKLAM ALANI
    userneym - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    önde çift disk olması 110 km/s ile giderken, çok kısa sürede 70 km/s ye inmek gerektiğinde kıymeti anlaşılan bir özelliktir.

.

yanlızplanet: sana katılıyorum, adam elindeki motosikleti çok sevdiğinden, onun gözünde değeri fazla ama alıcının ödemeye hazır olduğu rakamdan yüksek...
    yani aslında satmak istemiyorlar... ( olay bunda ibaret ! )
    --- SATILIK MAGELLAN EXPLORIST 300 GPS ---
    igilenenler için email: mdinc3000 yahoo.com

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    crayzboyone - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    crayzboyone kardeş ne oldu şu anket geldimi eline fiyatlarıı falan bellimi ama benim düşüncem 2007 yılı motosiklet pazarıı baa rekabet olcak nedeni ise bu yıl bayya bi motosiklet satıldı vee ona göre motor girişi olacak ve satamaycaklar bunun içinde fiyatlar düşebilir . (bu benim düşüncem ama tam terside olabilir sadece bi tahmin)

keskin abi calıusan adam dedıkı bana 1 hafta sonra anket gelcek yenı ben sana verrım dedı bende ok dedım ama adam dedıkı %90 zam gelcek belkjı %10gelmıye bılırımıs ama gelcek dıo buyuk ıhtımaleee

Aferin sana ! bu motor işi bayagı sardı seni ! ewt kardeşim motoruma son 2500 ytl istiyom ve fiyat sondur ve 1300 km de son sürati 140 gördüm. ama daha açılmadı. ve sen alırsan motoru kask ve özel eldivenimi hediye verecem :D aytekın abı kusura bakma motoru almıom

sana 2500+400 alım satım 2900 etti, sana peşin verip alıcam
    taksitle 400 farkla sıfırını alıcam ve sadece 3300 ödücem. ayda 330 10ay öderim.
    abi seninki çok mantık dışı bişii ya, kusura bakma ne olur yazıyorum ama bu benim görüşüm.
    tüm kullanıcılar biliyorki motor ölü yatırımdır asla verdiğin parayı alamzsın kaldıki istediğinide alamzsın.
    madem satıcaktın nie aldın be abi 300kmden beri satılık diosun, ben anlamadım bişii var gibi gelio.
    300 kmlik motor satılırmı ya... neyse...
    ben alıp zarar etmemek için ikinci el istiyorum. ama 400 fark içinde sıfırını almamazlık yapmam.
    peki abi 2000ytl ye satmaya karar verir vermez bana yaz. sana peşin sayıcam...
    ama söyliim ya kullanıcan yada fiyatla oynucan bu şartlarda kimse almaz...

iyi sürüşler sana ve tüm iki teker tutkunlarına...

userneym - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    ya bu 200 cc lerde performans yok yaa...
    basıyom hızlanmıyor, istediğim gibi...
    200 gs sadece virajlarda zevk verir ona da iyi lastik almak lazım...
    --- SATILIK MAGELLAN EXPLORIST 300 GPS ---
    igilenenler için email: mdinc3000 yahoo.com

Motosikleti
    KUBA sj 150 cc
    http://loncin.en.alibaba.com/product...I/showimg.html
    kardeşler bi tane cin sitesinde şu motoru buldum kanuni racer 200 ile tıpatıp benziyorr vee kanuni türk malı diye geçinmeyin bence malzeme çinde üretilip türkiyede montajlanıyor sonrada kanuni diye satılıyorr zealsunuda kötülemeyinn (kanuniciler açığınızı buldum heeee)

enis89 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    .................
    Alıntı xTraP adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    18 yaş aLtı ve 200kmh gosterge vay be ne uyum ama. Bu arada sadece kastınız goruntuden ibaret gaLiba ? Zealsun 200cc oLsa biLe 125cc oLan Cbr 125 hız konusunda 160'Lara kadar cıkabiLen bi aLet. Herşey goruntuden ibaret değiL. Altımda ufak tefek kaLcak diyede gidip cin maLı aLıp binbir dert cekemem daha dogrusu guvenemem.
    dogru söylüyorsun adamlar 125cc den 18hp çıkaryor son hız160km/h vay be
    bence işin sırrı vites kutusunda.

kamikaze48 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    zs200gs
    slm millet.uzun zamandır yazamıyordum işte yine burdaym. bakıyorumda hala 200gs alınır mı mubabbetleri dönüyo.ben temmuz da almıştım şimdi herhalda 2000km dediir. herhalde diyorum motor evde ne halde bilmiyorum ben istanbulda motor muğlada.

inşallah bu sefer eve gittiğimde de sol sinyal kırık bulmam geçen babam motordan düşmüş sağolsun sağ sinyali biraz içe gömmüş.

düzde en fazla kaç gören var.ben ilk serviste konulan yağı kullanıyodum düzde 135 yokuş aşaği 150 gördüm isatanbula gelmeden önce bp astrol magmatec koydum düzde 125i geçmez oldu.bu konuda bi bilgisi olan varsa yardımcı olabilir mi

Aytekin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ZS200GS
    @yalnizplanet

Alıntı yalnizplanet adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    aytekin kardeş ben aranıza yeni katılmak üzereyim, butun yazılarınızı baştan sona okudum sen bu işi en ilerletmiş kişisin. sana birkaç soru sorucam;
    yurt dışında bu motoru şekillendirenlerle konuşuyormuşsun ordan grenej siparişi verelim abi. 1 tane gelse yeter onun kalıbını döktürürüz. burda o kalıba ihtiyacı olan birsürü kişi var. kalıp parasını paylaşırsak nerdeyse bedavaya gelir. hepimiz aynı yerde döktürürsek yine bi maddi avantaj elde etmiş oluruz. olmadı çizimi iyi olan bir arkaladaş bize çizsin onu döktürelim. bu grenej işlerinden anlamam ama ben kalıp ve döktürülecek yerleri bulabilirim. şimdi napalım?...
    Dostum Selamlar;

Grenaj hikayesi için elemanlarla görüştüm ama yanlış hatırlamıyorsan motor fiyatının 1/5'i gibi bir rakam çıkıyor döviz kuru karşısında. Üstelik herhangi bir online satış ya da ciddi bir firma bazında satış olmadığı için o kadar parayı tanımadığım birine gönderip gelip gelmeyeceği belli olmayan bir grenaj beklemeyi gözüm kesmedi. Gelse dahi bizim gümrükte nelerle uğraşacağımı aşağı yukarı tahmin ettiğimden fazla düşünmedim.

Eğer dediğin gibi grenaj için kalıp çıkartabilecek fiberci usta tanıdığın falan varsa en temizi motorun fabrikasyon halinin ve benim göndermiş olduğum grenajlı modellerin resimlerini alıp ustaya göstermek. Eskiden MZ'ler için grenaj falan dökerlerdi de şimdi usta bulamadım kafama göre. Maslak sanayiyi falan bir dolaşmak gerek, keza bostancı sanayiyede bakıp bu işlerle uğraşacak bir usta bulmalı.

@diğer dostlar;

Anlaşılan motorlarımızla ilgili polemikler halen devam etmekte, elde patlayacağı, kötü ve kalitesiz olduğu performans eksikliği gibisinden yorumlar halen mevcut. Böyle düşünen arkadaşlar zaten amman uzak dursunlar bu makinadan sakın almasınlar, ben kar kış, yağmur soğuk demeden 10.000km'ye az kala hayatımdan ve motorumdan memnunum. Bu kış kısmet olurda aklımdaki modifiyeleri gerçekleştirebilirsem, önümüzdeki sezon daha da memnun olacağım sanırım.

Herkese İyi Sürüşler...
    Bişnev in ney çün şikâyet mîküned, Ez cüdâyîhâ hikâyet mîküned...

dostum ben gümrükçüyüm :D

Motosikleti
    .................
    arkadaşlar depo 55 ytl ye doluyormus bu dogrumu? son hız nedir titreme varmı? uzun yol yapabilrmiyiz 600km civarı dinlene dinlene

Motosikleti
    hyosung 250r orange thema
    arakadaşlar motorumu yeni aldım daha 110 km rodaj döneminde tek sey söliim
    aslen ankaralıyım ama iş sebebiyle adanadayım arkadaşımda ybr 125 vardı onla mc donolds a gitmiştim hiç bişey olmadı bugun kendi motrumla gittim kızların bakışı varya herşeye değdi bindiğim makina çünki iyi duruyor geçmişim gerisini zaten öğrenmek için aldım önümüzdeki yaz binerim bi sonraki adım 600 iyi bişey olur unutmayın eğer motordan zevk alıyorsanız 200 cc ömürlük olmaz olamaz ha yok ayamı yerden kessin diyorsanız burda dolaşmayın derim burdakiler fanatik yanlışmıyım beyler...

Aytekin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ZS200GS
    Alıntı yalnizplanet adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    dostum ben gümrükçüyüm :D
    Ooo o zaman durum farklı tabi, benim daha önceden yazıştığım biri vardı filipinlerden, 10.000 filipin para birimi (aklıma gelmedi adamların parası??) gibi bir fiyat vermişti. Hazır yapılmış ekleme grenajlar var onlar bize göre olabilir.

Daha derin bir araştırmaya girip getirtme-ödeme gibisinden şartları görüşeyim iyisi.
    Bişnev in ney çün şikâyet mîküned, Ez cüdâyîhâ hikâyet mîküned...

Alıntı Aytekin adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ooo o zaman durum farklı tabi, benim daha önceden yazıştığım biri vardı filipinlerden, 10.000 filipin para birimi (aklıma gelmedi adamların parası??) gibi bir fiyat vermişti. Hazır yapılmış ekleme grenajlar var onlar bize göre olabilir.

Daha derin bir araştırmaya girip getirtme-ödeme gibisinden şartları görüşeyim iyisi.
    aynen kardeş, ben bugun grenaj araştırması yaptım.
    çok iyi bir usta edresi aldım, sana msj atıcam bu siteden ordan bana ulaş.
    ve bana elindeki tüm resimleri yolla. bende ustaya gösterim fiyat alım...
    hadi hayırlısı...

Motosikleti
    .................
    arkadaşlar bu motorla uzun yola çıkılırmı depo kaç litre alıyor 100 kmde kaç litre yakıyor? titresim varmı? alltan egzantrikli motor bu over head valve(ohv)
    oralama otobanda devamlı zorlanmadan 100km/h gidermi 100km dinlenerek?
    bu arada bu motor 10.4kw
    http://www.zongshenmotor.com/zongshe...802&cc=ZS200GS

Motosikleti
    hyosung 250r orange thema
    abi granaj olayında bende varım daha ucuz olur beni ekleyin ha

enis89

http://www.zongshenmotor.com/zongshe...op5/top5-1.jsp

şimdi arkadaşım buraya gir bi düşün bu motorlar yarışıyor yani performansın doruklarında dolaşıyorlar,
    şimdi soruna gelelim; 100km devamlı gidermi?
    eğer yarışabiliyorsa sence artık gider mi?

yukadardaki adresi girde bi iyice incele istersen...

grenaj isteyen arkadaşlar hepiniz buraya yazın usta sayı isticek adam gibi sayı verelim...

tanselozturk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    kawasaki TENGAİ- BMW R80 GS(X2)-XRV750 RD04
    merhaba arkadaslar su granaj olayında bende varım kesınlıkle ama fıyatı duyunca dahada kesınlesır)aytekın bundan once filipinlerdeki motorların oldugu bir kaç site söylemişti benimde oradan baktıgım kadarıyla bızım motorların altına ek granaj koymuslardı ve en güzel olanıda bu komple yekpare granajdan hem daha ucuza mal olur hemde daha güzel oldugu aşikar işi sen kovalıyosun aytekin bana ancak kolay gelsin demek düşüyor kolay gelsin kardeşim

ya zelsuncular olarak bi arkadaşımız (ii çizim yapan bi arkadaşımız) stikır tasarlasın. yapıştıralım motorlara birbirimizi yolda görürsek tanırız...????

Motosikleti
    Dorado Akida 125 cc Scooter
    ölçüler nedir ve nasıl bir şekil düşünülüyor?
    [CENTER]imza yok parmak izi daha garanti yaşasın biyometrik imza:cat:
    motosiklet seçerken gösterdiğiniz özeni yöneticileri seçerkende gösteriniz[/CENTER]

grenaj için mi, yoksa arma için mi?

eğer arma için ise şekli çizim yapan arkadaş belirlicek, sonuçta bir hayal ürünü olucak, yaratıcılığına bağlı...
    "tabiki şekilli ve motorcuları temsil edicek bişii olmalı :D"

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 3 kullanıcı var. (0 üye ve 3 misafir)

Bu Konudaki Etiketler