Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

ZEALSUN ZS 200 GS Sport

Motovento
    REKLAM ALANI
    Aytekin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ZS200GS
    Alıntı lubimaya54 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    aytekıncim en sonunda maınemı aldım..yanlız HYOSUNG gt 250 R..neye nıyet neye kısmet
    Bekleyemedin tabi di mi ZS200 Gelene kadar Çok sevindim kardeşim benim hayırlı olsun allah tekerini düz bastırsın. Fiyatı bakımından benim biraz şaibeli baktığım bir makine ama güzeldir, henüz bi ayıbını duymadık. Yanlız seneye GT650R olabilir altımda.
    Bişnev in ney çün şikâyet mîküned, Ez cüdâyîhâ hikâyet mîküned...

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    hacker_2834 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Opel Astra Hb & cbr 125r
    Merhaba arkadaşlar nihayet parayı denkleştirdim 2.el almak istiyorum elinde satmak isteyen arkadaşlar varsa tiko 2200 ytl vericem dha fazlası yok vallah billah yardımcı olursanız sewinirim bende zealsuncu olucam en kısa zmn daa :D:D

lubimaya54 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı Aytekin adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bekleyemedin tabi di mi ZS200 Gelene kadar Çok sevindim kardeşim benim hayırlı olsun allah tekerini düz bastırsın. Fiyatı bakımından benim biraz şaibeli baktığım bir makine ama güzeldir, henüz bi ayıbını duymadık. Yanlız seneye GT650R olabilir altımda.
    abi bende makıneyı 2.el aldım..ama acayıp bişey cok seri..650 yi duşünemıyorum bile uzerinde performans eksozda war..ben cok memnunum
    Motosiklet bir tutkudur..vazgecilmez

Motosikleti
    Opel Astra Hb & cbr 125r
    Hayırlı olsun lubimaya54 kazasız belasız inşallah arkadaşlar 2.el satan zealsuncular msn adresmi vermeyi unutmuşum hacker_2834@hotmail.com ekleyin konuşalım anlaşalım :D:D

Bence bu motor uygun.Göstergelerin olduğu bölüm,lastikler ön arka disk frenleriyle oldukçada iddialı gibi görünüyor.Bence bu motordan yollarda çok göreceğiz.

Motosikleti
    ZS200GS
    @lubimaya54
    abi bende makıneyı 2.el aldım..ama acayıp bişey cok seri..650 yi duşünemıyorum bile uzerinde performans eksozda war..ben cok memnunum
    Eee 30HP güç keewayden sonra ööle seri gelir adama, ama korkma bir iki seneye kalmaz ondan da sıkılırsın. Adı belli bir kere "Başlangıç Motoru" ya ondan fazla sarmaz insanı, ellerin titrer sinirlerin bozulur başlangıç makinaları yeter artık alayım bi 600cc 4 diye

@osman45
    Bence bu motor uygun.Göstergelerin olduğu bölüm,lastikler ön arka disk frenleriyle oldukçada iddialı gibi görünüyor.Bence bu motordan yollarda çok göreceğiz.
    Ters ön suspansiyonlar da cabası, sanırım bu motora 160 arka 120 ön lastik uyar, bakayım zaten kış için değişiklikler yapıcam biraz umarım iyi olur.

@tanselozturk

arkadaslar merhaba benımde 3 aydır 200 gs im var 3000 km oldu yanlız hangı servısten memnunsunuz soleyınde bende ona gıdıyım servısımden hıc hosnut deılım hıc ılgı yok nezaman bıraksam bı tarafı cızılıo herseyı kendım yapıorum zıncırı gerdırdım daha tonla sey bılseler garantıden cıkar nerdeyse)bu hafta sonu güsel bi hava filtresi taktım üstüne biraz buyuk ama performansı azda olsa etkıledı ama yakıtı ne kadar etkıledı denıycem bır kac gunde hbr verırım.fıltrenın resımlerınıde cektım en kısa surede koymaya calısıcam.fakat su motorun arkasını nasıl kaldırıosunuz ben baktım ama yukseklik ayarı falan goremedım.bırakın sertlık ayarı bıle bulamadım bana bu konuda yardımcı olursanız sevınırım
    Ben motorumu Seyrantepeye götürüyorum hiç üşenmeden Mor Bisiklet Zealsun Bayiinin servisi var Mehmet Usta, hem keyifli bir insan hemde iyi usta, hiç üzmedi beni bu zamana kadar. Telefondan arayıp randevu al bir götür, sabah erken bırakki motoru soğutup subapları falan da ayarlasın. 0212-264-43-99-(98). Hava filtresini değiştirmeye benimde niyetim var bi ara resimleri ekle de görelim, performans-yakıt olayını da bir açıkla da bilelim önceden.

Kuyruğu kaldırmak için arka amortisörü söküp alt parçasını 6cm kadar uzatıp 5cm merkezde delik açıp tekrar takıyorsun. Önyükleme ayarı var da biraz garip sökersen görürsün. Daha detaylı modifiye örnekleri için bu forumun eski sayfaları ve http://www.motorcyclephilippines.com sitesinin forumunda Motorstar markası altında arama yap çok şaşıracaksın.

Motosikleti
    Opel Astra Hb & cbr 125r
    merhaba aytekin abi bende bu motordan düşünüyorum sen kuyruğu kaldırmışsın çok hoşuma gitti bi de 16t 17 t gibi dişlilerden bahsediyorsun ben fazla bilmiyorum maliyetli parçalarmı bunlar mesela kuyruk kaldırtsak dişlileri değiştirsek ne kadara mal olur bende motoru aldıktan sora yavaş yavş modifiye etmeyi düşünüyorum malum öğrencilik paramız oldukça yaptırcazz bana yardımcı olursan sewinirim

tanselozturk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    kawasaki TENGAİ- BMW R80 GS(X2)-XRV750 RD04
    cok sagol aytekin bende zaten cogu yere baktım hem banada yakın yerlerden bırı mor motor oraya goturucem. Su resımlerınde nasıl eklendıgını kesfedersem hemen koyucam)filtre performansı azda olsa etkilio azda olsa farkedebiliosun bide 5000-6000 devirden sonra ses biraz kalınlasmaya baslıo benim cok hosuma gitti acıkcası bujiyi ne kullanıosun bu arada bende ngk D8EA var ustunde ben bunun iridyumunu takıcam (dr8eıx) miş oda ngk ya sordum ama benim aklımda bosh buji var bosh un iridyum yada varsa 4 tırnaklısı bosh a mail attım ama bizim motor fazla tanınmadıgı için pek anlamıolar bakalım hala yazısıorum işe yarar bir bilgi bulursam sizede iletirim

Motosikleti
    ZS200GS
    Selamlar arkadaşlar;

@hacker_2834
    merhaba aytekin abi bende bu motordan düşünüyorum sen kuyruğu kaldırmışsın çok hoşuma gitti bi de 16t 17 t gibi dişlilerden bahsediyorsun ben fazla bilmiyorum maliyetli parçalarmı bunlar mesela kuyruk kaldırtsak dişlileri değiştirsek ne kadara mal olur bende motoru aldıktan sora yavaş yavş modifiye etmeyi düşünüyorum malum öğrencilik paramız oldukça yaptırcazz bana yardımcı olursan sewinirim
    Bu işlemlerin en çok para tutabilecek kısmı usta parası, söküp takma işlerini kendim halledip sadece parça ve kaynakçı tornacı gibisinden işlere para verdiğim için maliyet 100 lira gibi tutar maksimumda. 16T dediğin motor tarafındaki zincir dişlisi T=Teeth demek, yani diş dişlinin kaç dişi olduğunu anlatıyor. İyi bir dişli sanırım 20 liaryı geçmez ama ben henüz iyisini bulamadım.

@tanselozturk
    cok sagol aytekin bende zaten cogu yere baktım hem banada yakın yerlerden bırı mor motor oraya goturucem. Su resımlerınde nasıl eklendıgını kesfedersem hemen koyucam)filtre performansı azda olsa etkilio azda olsa farkedebiliosun bide 5000-6000 devirden sonra ses biraz kalınlasmaya baslıo benim cok hosuma gitti acıkcası bujiyi ne kullanıosun bu arada bende ngk D8EA var ustunde ben bunun iridyumunu takıcam (dr8eıx) miş oda ngk ya sordum ama benim aklımda bosh buji var bosh un iridyum yada varsa 4 tırnaklısı bosh a mail attım ama bizim motor fazla tanınmadıgı için pek anlamıolar bakalım hala yazısıorum işe yarar bir bilgi bulursam sizede iletirim
    Ben aldığımda iridium taktırmıştım ama kod numaralarına falan kafam basmıyor şimdi, herhangi bir sorun çıkarmadı bana. Bosch da iyidir ama ben motorlarda kullanıldığını hiç duymadım o yüzden vazgeçtim.

Motosikleti
    Opel Astra Hb & cbr 125r
    çok saol abi verdiğin bilgiler için ben üniyi kazandığım için motorumu orduya götüreceğim bakalım orda güzel bi usta bulabilecekmiyiz bi de en fazla kaç dişli takabiliriz mesela 18T olurmu? son olarak zealsunun üstündeki arka lastik 140 lık en fazla kaçlık lastik takabilirizz ??

Motosikleti
    ZS200GS
    @hacker_2834
    çok saol abi verdiğin bilgiler için ben üniyi kazandığım için motorumu orduya götüreceğim bakalım orda güzel bi usta bulabilecekmiyiz bi de en fazla kaç dişli takabiliriz mesela 18T olurmu? son olarak zealsunun üstündeki arka lastik 140 lık en fazla kaçlık lastik takabilirizz ??
    Üniversiten hayırlı olsun kardeşim, O taraflardan yağış eksik olmaz amman dikkat diyeyim. Ordu'da da vardır canım iyi ustalar, olmadı yakın çevreye bakarsın Trabzonda falan bulursun. Dişli olayı biraz karışık, eğer tek kişi kullanıyorsan 17T takabilirsin ama motorun ataklığı düşer son hızın artar, asıl kötü yanı 5. vites bitmek bilmiyor 17 dişliyle beraber biraz güç modifiyesi ister bana kalırsa. 16T'de kalkış ve ara hızlanmalar 17T'ye göre daha iyi tabi. 18T'yi unut motor tarafındaki yuva almaz fazla büyük gelir ve motor o dişliyi kaldıracak güçte değil üstelik. Lastik konusuna gelince Filipndeki kankilerimden 160 takanlar var öne de 120 oluyormuş, lastikçiye göstermek gerek.

kamikaze48 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    zs200gs
    slm arkadaşlar bende bi ay önce zs200gs aldım almayı düşünenler hiç terettüt etmeden alabilir.daha 1700km deyim ve canavar gibi motor.yokuş aşağı140 gördüm hemde 300kmdeyken şimdi 145 yapıyo düzde en fazla 135 gördüm ama nedense bi süre sonra 120-125e kadar iniyo.düzde viteslerin son hızlarını da söyleyeyim merak edenler için 2.vitesle 60-70 3le 100 4le 120 gtördüm.şimdi ikinci yağını değiştirmeyi düşünüyom.

Motosikleti
    arkadaslar bızım motorların kullanma klavuzu varmı sızde ben alırken vermedıler sonrada getırıcez falan dedıler kaynadı gitti

Motosikleti
    ZS200GS
    Alıntı tanselozturk adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    arkadaslar bızım motorların kullanma klavuzu varmı sızde ben alırken vermedıler sonrada getırıcez falan dedıler kaynadı gitti
    Bende ingilizce olanı var ama inan motor kullanmayı hiç bilmeyen biri için bile faydalı bir döküman sayılmaz. Yani gereNk yok mayk, sadece var mı var gibisinden bir kılavuz. Servisteki usatana sor o sana gerekenleri söyler zaten fazlasıyla.

İyi Sürüşler...

Motosikleti
    eyvallah kardesım sagol bende belkı buyuk bı eksıktır kullanma klavuzu dıodum ama değilmiş.artık sıkısınca ustaya muraacat)

ulasoto - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBR600F6
    Merhaba arkadaşlar ben yalovadan zealsun gs 200 aldım ve çok memnunum. Ama hafif rüzgarda viraja girerken kafanın sallanması beni korkuttu ! şu an 150 km de 120 km hızı geçmiyo belki erken zorlamaya başladım ama bide ekzos sistemini değiştirdim orjinalin içini söktüm ve orjinal yoshımura nın iç dizaynını yaptım sonuç belki biraz daha rahatladı motor ama ses aynı. yani ses için özel ekzostlara boşa para harcamayın. Bide kompresöre soktugum zaman pat pat eksoz patlama yapıyoo orjinalindeykende aynıydı bu normalmi sizinkilerde varmı ? başka bi konu daha granaj döktüren olursa banada haber veririn bilgi almak veya tanışmak isteyen arkadaşlar gokhanpiskin@hotmail.com dan ulaşabilirler.

beyler ben bu zealsun gs200 ün fiyatı nedir acaba? bide izmirde nerde yeri var bilen varsa bi gidip bakayım kanuni racer 200 bakıyorum bu aralar sizce ikisi arasında kıyaslama yapsak hangisinin ne gibi avantajları olur?

slm.. bu foruma daha yeni üye oldum.Bu motor hakkındaki yorumları okudum ve hepsi oldukca iyi.Bende bi motor almak istiyom ve bu motor kafama yattı.Ama bi sorunum var :D Ben daha önce hiç motor kullanmadım.Eğer bu motoru alırsam kullanmada bi sıkıntı yaşarmıyım.Benim gibi bi acemi bu motoru kullanırken zorlanırmı??.Yardım ederseniz sevirim

lewoonline - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    kanuni racer 200 repsol
    herkeze hayırlı olsun
    [B][COLOR="Red"]HER DÖRT TEKER VE YUKARISI BİRER TEHLİKE UNSURUDUR:pr: [/COLOR][/B]5562:P

StingY - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Merhaba gene benbu gün istanbula geldim motorla ve ii geldim walla hız yok ama istanbulun trafiği malum bi sağ bi sola motorun gözünü sevem :D neyse depoyu fulledim benzin göstergesi boş göstermeye başladı sola yatırıyom düzeliyoo demekki çinde kimse fullemiyoo başka bi konu 120 km/h hala geçemedi ama km göstergesi kafayı yedi bi çıkıyoo bi düşüyoo belki 200 yapmışımdır ama km bozuldu p işte bu günlük bölee

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 2 kullanıcı var. (0 üye ve 2 misafir)

Bu Konudaki Etiketler