Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

ZEALSUN ZS 200 GS Sport

Motovento
    REKLAM ALANI
    alpero - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Zealsun Zs200GS
    Lubimaya54 sağol dostum ben motoru 3,500'e mal ettim plaka hariç bu hafta içinde faturayı alıp plakayı çıkatıcam o da bi 100 milyon olucak heralde..Motor bildiğim kadarıyla yeni partiden değil bayinin elinde bir tane varmış onu aldım ama gerçekten güzel motor eline geçince anlıyacaksınDaha plaka falan yok pek açılamıyorum yollara:( en kısa zamanda foto video falan paylaşıcam bu topicte herkese kazasız sürüşler....

Aytekin şu grenaj işini gerçekleştirdiğinde topice hemen yazarsan sevinirim merak ediyorum gerçekten kaça mal olucak ve nasıl durucak?
    ........Lastiği yak ama ruhunu asla........

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    userneym - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    ya beyler aranızda hiç modifiye yapan yok mu ???
    bakın bizim 200 GY-A lar catır catır modifiye oluyor sizde hiç hareket yok ...
    oraya girin sizin makinenin ön arka dişlileri nedir ne yapılır?
    hava filtresi için yer var mı egzost değiştireniz hiç olmadı mı?
    hadi ama bizlerden daha çok modifiye yapmanız lazım siz yarışçısınız...

chopperrider - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Goldwing GL1800...
    selam...
    bu gün caddede (çorum) park etmiş bi 200 gs gördüm..arabayla geçiyodum duramadım ama hatırladığımdan çok hoş duruyodu... bakalım bi şeyler olabilur ama tabi ikinci el piyasası oluşursa. bu arada yukarıda o konuda fikrinizi sormuştum...

bu arada ALPERO hayırlı olsun motorun ancak çorumda 2900 peşin 3300 vadeli fiyat veriyo bayi. yeni fiyat broşürünü de gördüm... plaka ve ruhsat için de 100 ytl isteniyo...
    tekrar hayırlı olsun güle güle kullan harika bi seçim...
    .....ve sordu torununa yaşlı kızılderili büyücüsü : sen hiç orta sehpalı supersport gördün mü.....

Seni unutmayacağız
    Nur içinde yat
    Ertuğrul_Öz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Dışı büyük içi küçük sarı şey
    Bakın sizin motorlar Çin'de nasıl yarışıyorlar.

http://video.google.com/videoplay?do...178&q=zongshen
    [COLOR="Blue"]Ne Kadar Yükseğe Çıkarsan, O kadar Yüksekten Düşersin. [/COLOR]

Aytekin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ZS200GS
    Alıntı userneym adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ya beyler aranızda hiç modifiye yapan yok mu ???
    bakın bizim 200 GY-A lar catır catır modifiye oluyor sizde hiç hareket yok ...
    oraya girin sizin makinenin ön arka dişlileri nedir ne yapılır?
    hava filtresi için yer var mı egzost değiştireniz hiç olmadı mı?
    hadi ama bizlerden daha çok modifiye yapmanız lazım siz yarışçısınız...
    Bak tam da bugünki yoğun çalışmalarım ve tırmalarımın cevabı olacak bir soruyu aydınlatayım.

Motorun kuyruğunu kaldırdım amortisörü biraz uzatmak suretiyle oldukça hoş bir görünüm kazandı motor. Daha bu ilk adım sayılır, sırada ön dişli var, motorun üzerinde 15T var onun yerine 16-17T dişli takacam yarın sirkeciye gidebilirsem. Havalar düzelirsede max hız çekiş hızlanma gibi sonuçları bildiririm.

Bu motorun kuyruğu yükseltilmiş hali,

Bu yükseltilmiş kuyruktan yakın plan

Bu da iyi bir iş çıkarmanın sevinciyle sağnak yağmura aldırmadan artiz artiz poz veren ben

PS: Sağnak bastırınca çalışmaya kapalı alanda devam etmek zorunda kaldığımdan resimler berbat çıktı, cep telefonumdan çektiğimi belirtmeme ayrıca gerek yok sanırım. Ama yine de aklınızda bir fikir oluşmasına yardımcı olur kanısındayım.

Herkese İyi Sürüşler...
    Bişnev in ney çün şikâyet mîküned, Ez cüdâyîhâ hikâyet mîküned...

GeCe__ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    K3 GSX R 600 YELLOW/BLACK
    guzel olmus aytekın yaw bu motor kaç beygırdı?? bıde en son kaç bastın bende bundan almak ıstıyorum bızım motorla kafa kafaya yapan olursa alıcam vala

bu arada motorda yakısmıs

Motosikleti
    ZS200GS
    Alıntı GeCe__ adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    guzel olmus aytekın yaw bu motor kaç beygırdı?? bıde en son kaç bastın bende bundan almak ıstıyorum bızım motorla kafa kafaya yapan olursa alıcam vala

bu arada motorda yakısmıs
    Eywallah Gece sağol, düzde 130km civarı gidiyor, yokuş aşşaa saldım bigün köprü çıkışı, ana bi baktım 150km yazıyo. 15 beygir motor işte bu süratler aslında çok bile

userneym - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    150 harika bir surat...
    iridyum buji
    perf. hava filtresi
    perf. egzost
    17 diş ön dişli
    biraz önce hava filtresi aldım takınca resimleri eklerim...
    (bkz: http://www.motosiklet.net/forum/show...=12367&page=12 )

Motosikleti
    ZS200GS
    Alıntı userneym adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    150 harika bir surat...
    iridyum buji
    perf. hava filtresi
    perf. egzost
    17 diş ön dişli
    biraz önce hava filtresi aldım takınca resimleri eklerim...
    (bkz: http://www.motosiklet.net/forum/show...=12367&page=12 )
    Deneme amaçlı 16T dişli taktım bu sabah, 4. viteste 120-130 uzatıyo ama 5. vitesi uzatacak yol yapmadım henüz. Sanırım tek kişi güzel süratlere çıkar. 5000 bakımından sonra hava filtresi takıcam o zaman 17T dişli denerim. Sanırım yeni filtreyle 17T dişli fazla kasmaz.

Motosikleti
    Zealsun Zs200GS
    Chopperrider teşekürler ben biraz kazık yedim biliyorum ama yazın başından beri bekliyordum elime geçti bi tane fazla uzatmadan aldım aslında uğraşsam olurda fiyatların 3 civarında olduğunu biliyorum ama dayanamadım işteAytekin tebrikler kuyruk kalkınca havası bi hoş olmuş şu dişliler falan değiştirdikten sonra bilgilendirirsin umarım performansı ne oluacak merak ediyorum?Aslında en çok merak ettiğim grenaj meselesi kapatabilirsek yanları makul bi fiyata ilk yapmak istediğim değişiklik o Ben motora fazla binemiyorum plaka yok neyse herkese kazasız sürüşler..

full_maniac - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    bu motor baya hoşuma gitti seneye ehliyet alınca bende bundan almayı düşünüyorum.tek beğenmedim yani bir fenerli olarak ismi.bu yaptığınız modifiyelirin takipçisiyim.bu grenaj işinin maliyeti ne civarda olur bir fikriniz warmı.

Motosikleti
    ZS200GS
    Selamlar arkadaşlar, merak edenler için daha iyi çözünürlükteki resimler;

chopperrider - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Goldwing GL1800...
    böyle resim mesim 1 aylık cruiserımı sattırıcaksınız ama hani hayırlısı bakalım
    .....ve sordu torununa yaşlı kızılderili büyücüsü : sen hiç orta sehpalı supersport gördün mü.....

es83tr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Aytekin çalışmların gerçekten çok güzel olmuş ve dahada iyi olacağı konusunda hiç şüpem yok devamını bekliyoruz..

Bir sorum olacak motorun gece kullanımı konusunda biraz bilgi verebilirmisin aydınlatma olayı vs nasıl gece uzun yola gidilebilirmi acaba ..

Motosikleti
    ZS200GS
    Alıntı es83tr adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bir sorum olacak motorun gece kullanımı konusunda biraz bilgi verebilirmisin aydınlatma olayı vs nasıl gece uzun yola gidilebilirmi acaba ..
    Gece kullanımı için ekstra herhangi bir şey yok, diğer motorlarda nasılsa aynı şekilde gece sürüş kurallarına uyarak gidebilirsin. Aydınlatma oldukça iyi ben genelde uzun farlara ihtiyaç duymuyorum. Birtek gösterge panelinin aydınlatmasından hoşnut değildim, onuda söküp arkasından değişebilen lambalarını 1.7w yerine 5w koyarak hallettim. Yola çıkmadan önce yanına yedek far-stop-sinyal lambalarından mutlaka al, takımı 20 lirayı geçmez...

GeCe__ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    K3 GSX R 600 YELLOW/BLACK
    zealsun cu arkadaslar bende keeway superlıgth150 var sızın motorlarla kafa kafa degıstırmeyı dusunuyorum...eyer sızdede dusunen varsa özelden msj atsın...ruzgarınız bol olsun motorunuzu begenıyorum..

grafiker - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    slm herkese, uzun zamandır yoktum, bi ara antalyaya sonrada çanakkale'ye gittim(motorla değil ).. Herkes memnun galiba motorundan ama ben değilim çünkü antalyada bi arkadaşda kawasaki 600 lük vardı. onun tadını alınca dedim benim moturum bu olmalı, sonra araştırma yaptım istanbulda vadeli felan veriyorlarmış ve son kararım motoru değiştirmeye niyetlendim. Motoru da 2.800 e felan vermeyi düşünüyorum. bana 3,300 e mal olmuştu sanırım şimdi de 3,550 e sıfır fiyatı mal oluyor.. ilgilenen arkadaşlar gelip görebilir, sultançiftliği- g.o.paşa da benim yer.. Herkese kazasız belasız sürüşler... buralardayım artık sık sık....

Motosikleti
    Zealsun Zs200GS
    Aytekin abi ya benim motorun ayaklıkları çok gevşek yan ayaklıklık değil arka fren ve vitesin ordaki ayaklıklar giderken çok çabuk kapanıyo sende öle bi problem varmıydı yoksa bana mı öle denk geldi baktım somunlu falanda değil sıkıştırmak ne yapabiliriz?Bide aynaları soracam gövdeye sabitte içte ayarlıyabiliyormuyuz aynaları ben beceremedim?

Motosikleti
    ZS200GS
    Alıntı alpero adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Aytekin abi ya benim motorun ayaklıkları çok gevşek yan ayaklıklık değil arka fren ve vitesin ordaki ayaklıklar giderken çok çabuk kapanıyo sende öle bi problem varmıydı yoksa bana mı öle denk geldi baktım somunlu falanda değil sıkıştırmak ne yapabiliriz?Bide aynaları soracam gövdeye sabitte içte ayarlıyabiliyormuyuz aynaları ben beceremedim?
    Alpero sanki daha önce de sormuştun bunu ama anlayamadım senin ayaklık olayını, daha doğrusu hayal edemedim. Giderken kapanıyor demişsin, kapanıyorsa sen ayaklarını nereye koyuyorsun onu anlayamadım. İstersen bi resim falan ekle daha kolay anlaşılır sanırım. Benim ayaklıklar hafif arka yukarı yöne doğru kapanıp açılıyor, senin ayaklıklar ters olmasın sakın ? Aynalara gelince ondan yana sorun yok bastır çekinmeden istediğin gibi ayarlarsın...

Motosikleti
    Zealsun Zs200GS
    Aytekin dediğin gibi benimkilerde arka yukarı yöne kapanıyor ters değilde çok gevşekler yani çok kolay kapanıyor giderken ayağım üzerinde arka frene basarken falan çok kolay yukarı yöne doğru kayıyor yani topuğumun az bi hareketiyle oynuyo çok gevşek onu sıkmayı düşünüyodum ama baktım bağlantısı somunlu değil nasıl sıkabilirim diye bi sana danışmak istedim?

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 2 kullanıcı var. (0 üye ve 2 misafir)

Bu Konudaki Etiketler