Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

ZEALSUN ZS 200 GS Sport

Motovento
    REKLAM ALANI
    Aytekin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ZS200GS
    Promethe76 Regal alırken takas yapmıştı satın aldığı bayiden, üçüne beşine çok bakmadan öyle bir hareket yapılabilir aslında. Umarım çabucak satar-takas eder istediğin motora kavuşursun, gerçekten sürüşü çok keyifli bir makine

alpero; Aydında yaz daha uzun sürer bizim buralara göre inşallah sende kısa zamanda sahip olursun motoruna da keyfini çıkarırsın.

lubimaya beni iyi kötü bilir, yakında başlayacağım modifiye çalışmalarına. 200gs topiğini canlandıralım biraz değil mi ?
    Bişnev in ney çün şikâyet mîküned, Ez cüdâyîhâ hikâyet mîküned...

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    alpero - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Zealsun Zs200GS
    Sağol aytekin bilgilerin için evet Aydında havalar hayet sıcak ve dediğin gibi motor binme süremiz biraz daha fazla.. Motoru alınca topiğe yazmaya başlıyacam bi aksilik çıkmazsa ayrıca dediğin gibi yaptığın modifiyeler hakkındada bilgi verirsen seviniriz kazasız belasız sürüşler

lubimaya54 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    aytekın abi km gösteegesi düzgün ölcuyormu hiç denedin mi??bilirsin sl ler eksık ölcuyor...bide yakıt göstergesi falan düzgün mü..bu arada zs nın fiyatıda dusmus plakasız 3300...acaba 0 km me alsam..ben 1000 kmde buldum 2600oda plaksaız plaka alanın üstüne cıkacak 2750 mal olur yanı motor??0 alsak plakalı 3450 mal olur aytekın sence ne yapayım abi???oı mı alayım yoksa 2, el mı

bide uzun yolda cok yorar mı iki kişi???uzun yol yaptın mı bizim sl ler cok yoruyo
    Motosiklet bir tutkudur..vazgecilmez

Motosikleti
    ZS200GS
    Selamlar Özkan;

Sende bilirsin 0km makinanın tadı başka olur, adım adım kendin açar kendin biçersin motoru rodajını falan. Ama çok da elzem değil 0km alman, eğer iyi durumda bir motorsa alınabilir. Zealsun-Zongshen gibi motorlar için kapak açmadan 50.000km gibi rakamlar konuşuluyor ki sanırım haklılar da, baksana bana bile daha tık demedi motor

Bir kere SL vibrasyonunu kaffadan unut bu makinanın üzerinde, bana ilk bindiğimde 4silindir gibi gelmişti vibrasyonu, neredeyse tek silindir bir makine için vibrasyonsuz denilebilecek kadar stabil. Motor hacminden dolayı haliyle biraz daha seri ve hızlanması keyifli, ben maksimumda yokuş aşağı 150km, düzde de 120-130km gibi hızlar yakaladım. Motor 11.000rpm'de falan dönüyor frenleri kendi sınıfında rakip tanımaz, şahsına münasır ilginç bir motor kendisi yani

Hoşlanmadığım tek yanı üzerindeki lastikler, fazla sert hamurlu ve suda kalkışta bile patinaj çekip kayıyor, bütçemi ayarlayabildiğim en kısa zamanda Pirelli MT-75 yada Sport Demon takacam ön-arka. Hafta sonları İstanbul yakınlarında 300-400km kadar yol tepiyorum uzun yol sayılabilecek şekilde ve fazla bir yorgunluk hissetmiyorum üstelik nişanlım sağolsun hiç de artçısız gezmem, yakıt tüketimi de SL'den çok çok farklı değil. Yeni başlayanlar için bilhassa biçilmiş kaftan, hem fiyat hem de güç-hız-kalite olarak.

Hayırlısı olsun inşallah alırsın kısa zamanda, buralara yolun düşerse beklerim...

aytekıncım bende sıfır almaya karar werdim..bir aksılık olmazssa haftaya bayiiye moıtorlar gelecek..suan ellerınde yok..artık hayırlısı diyelım..benbım sl yı bayıyıe werecem..üstünüde bişekılde halledecez..motoru alayım benım hatunla bie istanbul yapacaz kask almya gelecez xsmall kask bulamıyoruz..

semih20 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    motorum haşat oldu mahvoldu 650 milyonluk hasar var abim takla attı motorla bu 6. kaza battık nanayı yedik hadi görüşmek üzere ...
    neber

es83tr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    SEMIH kardeş çok geçmiş olsun insallah abine bir şey olmamıştır..

Aytekin kardeş müsait olduğun zaman senden güzel resim ve video lar bekliyoruz. senin sayende tekarar canlanacak bu topik herhalde bizim gibi zealsun 200 gs ' si olmayanlara sen yardımcı ol resim ve video konusunda.
    Birde şunu sormak istiyorum sana daha önceleri motor kullanmamış biri olarak aynı hızla ne kadar süre gidilebilir örneğin 110 120 km hızla yolun el verdiği sürece ne kadar süre gidilebilir.

es83tr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    SEMIH kardeş çok geçmiş olsun insallah abine bir şey olmamıştır..

Aytekin kardeş müsait olduğun zaman senden güzel resim ve video lar bekliyoruz. senin sayende tekarar canlanacak bu topik herhalde bizim gibi zealsun 200 gs ' si olmayanlara sen yardımcı ol resim ve video konusunda.
    Birde şunu sormak istiyorum sana daha önceleri motor kullanmamış biri olarak aynı hızla ne kadar süre gidilebilir örneğin 110 120 km hızla yolun el verdiği sürece ne kadar süre gidilebilir.

Motosikleti
    ZS200GS
    Semih; çok geçmiş olsun, cana gelmesin de mal canın yongası tabi, inşallah çabucak toparlarsınız makinayı.

es83tr; 110-120 gibi hıza yol eğimi ve rüzgar durumuna göre 8000-9000rpm gibi 110-120km hıza ulaşıyosun, normal seyir sürati gibi sayılabilir 100-110km. Bende bu zamana kadar sorun olmadı hiç.

Tornedo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Zealsun zs200
    arkadaşlar s.a
    Kısa bir tatil arasından sonra tekrar döndüm güzel evime
    Bakıyorum yeni arkadaşlar gelmiş topice onlarada hoşgeldin diyorum

Semih sanada geçmiş olsun sen bence motor sevdasından vazgeç kardeş
    aytekin aitho ya ne oldu anlamadım ama sen mi istedn bilmiyorum verdiğin bilgiler çok güzel 6000km yol yapman daha da güzel

Bu arada fiyat 3.300 olmuş bence daha da düşecek beklemek lazım Alacak olanlarada kazasız belasız sürüşler dilerim.Allaha emanet olun

BİSANCI_42 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YOK
    bence güzel motor şu ana kadar kullananlardan ve kullanan arkadaşlarımdan şikayet duymadım ama rodajda sıkıntı çekiyorlarmış niye derseniz bir racingle 4.000 devir gitmek sıkıcı oluyormuş)

arkadaslar bi aksılı olmazsa cuma gunu zs 200 elımde olacak bayıı benım keewayı alacak 2000 ytl yee.. üstünüde faizsiz kefılsızz senetsiz acık hesaptan 6 ayda ödeyecem..ee bayii tanıdık olunca..motor plakalı 3400 mal olcak hemde 6 ay vadeyle

Motosikleti
    Zealsun Zs200GS
    Arkadaşlar bende alıcam demiştim motoru fiyatlar polem motorda 3,300 diyor ben Aydında oturuyorum burada zealsunun tek bi bayisi var OTM motor onlar hala 3,590 dan fiyat veriyorlar..Polene mail attım ama görevli bayan yaklaşık 200 bayimiz var hepsini takip edemiyoruz dediama bu durumu gerekli yerlere ileticem diyerek kapattı ama fiyatı hala aynı veriyolar.Sizin başınıza geldimi ne yapmam lazım şikayet ettik o daişe yaramadı özellikle Tornedo sana sorum olucak(Yeni arkadaşlar katıldı demişsin beni kastettiysen teşekkürler) izmir de 3,300 den satan bayi varmı kargoyla falan halletsem olurmu kaça patlar dicektim yardımcı olursanız seviniri
    ........Lastiği yak ama ruhunu asla........

Motosikleti
    ZS200GS
    Tornedo hoşgeldin, nerelerdeydin ? sen tatilde ye paraları güzel güzel sonra motor alamıyorum diye hayıflan bize aitho'ya bişey olmadı ufak bir kabuk değişimi sadece kafa hala aynı taş kafa :D

alpero; ben yaz başı keeway alırken ötv sebebiyle benzer durumlar yaşadım. Önce ara polen motoru bi şahıs ismi al satış temsilcisi falan gibi mevki sahibi bir abinin ablanın ismini, ondan sonra git senin bayiye pazarlık yap birde bayideki elemanlara arattır polen motoru direk polendeki şahıs bilgi versin senin bayiye. Aradaki fiyat farkını bayiye yansıtmayacaklarını falan söylerler ihtimalle polendekiler sende yavuz hırsız ev sahibini bastırırmış modeli daha bile ucuza alabilirsin belki motoru :D

BİSANCI_42; bu rodaj işleri artık şehir efsanesi olmaya başladı, 4000rpm'de bitmez o 1000km Ben rodajımı 6000-7000rpm arası tamamladım 1500-2000km sonrasıda 10.000rpm ve üzerine tırmandım, motor gayet iyi durumda.

Karambolde birde kask aldım kendime Lazer Vertigo LX mat siyah evlere şenlik çok cici walla 100€ biraz içime oturdu ama için rahat, artçımada Nolan N60 veriyorum. Ne de olsa nişanlım daha kötü kask olmaz herhalde değilmi

Herkese İyi Seyirler, Kazalardan Irak...

Motosikleti
    Zealsun Zs200GS
    Aytekin sağol valla deniyecem bi şansımı artık bakalım ne olacak?Aldığın kaskı sorucaktım Lazer full face mi yoksa çenesi açılabilir olanlardan mı nasıl memnunmusun rahat bi kaskmı bende Lazer almayı düşünüyorum ilk olarak?
    ........Lastiği yak ama ruhunu asla........

Motosikleti
    ZS200GS
    Full face kask, güvenlik ve gürültü açısından full face harici kasklar pek iyi değiller. Lazer Vertigo incelemeler ve karşılaştırmalar sonucunda Nolan N61 ve benzer modelde yakın fiyatlı kasklar arasında en ucuz ve güvenilir olanı. İlk başta bakındığım fiyat aralığının oldukça üzerinde olmasına rağmen canımdan kıymetli değil ya diyerek aldım. Desenli modelleri 20€ daha pahalı ama ben zaten desen renk cümbüşü tercih etmeyen biriyim kendi adıma.

arkadslar benım motor haftaya gelecekms..en gec persembeee..offf 1 hafta için keewayın muayenesınıde yaptırdım..ne olcagı bellı olmaz..basımıza bişey gelır..son 1 hafta hadi bakalım

istanbul bayiilerındede yok dedi adapazarı bayiisi dogrumu??*

Motosikleti
    ZS200GS
    hadi bakalım hayırlısı olsun, sık biraz daha dişini çabuk geçmez 1 hafta ama allahtan altında motor var yine de. 200gs aldığımda ben sadece ruhsat için 1 hafta beklemiştim..

hadi yaa..abi motor gelsınde plakayı beklerım..abi yaa yakıt oolarakta ii dimi???bide artıcıyı yoruyomu benım hatun sl den inince offf layıp pofluyoo..bundada öle olur mu???genel görusun nasıl??sl ile arasındakı en berlırgın fark nedir sence=??=

Motosikleti
    ZS200GS
    Söylerdim ama söylemiyceeem bekle de gör ama çok farklı yani yaşaman gerek ben büyüyü bozmayayım iyisi, sen az daha sabret. Ama ufak bir ipucu veriim; artık kızarkadaşının ayakları gıdıklanmayacak ve senin el nasırlarında bariz azalmalar olacak

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler