Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

ZEALSUN ZS 200 GS Sport

Motovento
    REKLAM ALANI
    kamikaze48 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    zs200gs
    slm millet.uzun zamandır siteye giremiyodum.ama artık girerim.sonunda zs200gs aldım allaha şükür.şimdilik herşey çok ii gidio.yakında videoları atarım

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    efe35 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    bilgiler iiçn saol castrol un 4 zamanlı motorlar için ürettiği yağdan aldım 1 lt fiat 8,00 ytl senin bahsettiğin yağ ile arasında baya fark var acaba yanlış yağ mı verdiler

tufan_tfn - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    selam aranıza bu gun katıldım bu motoru görmedim ama kanuni racer 200 benziyo oda işe yaramaz buda yorumlar guzel ama binilmez bu insanı yolda oldurur racer 200 gıbı gitmiyo abi bunlar.

es83tr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Arkadaşlar bu nasıl bir motor mükemmel bişeymiş yaaa.. Sizlerle paylaşmak istedim
    RESİM 1
    RESİM 2
    RESİM 3

Tornedo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Zealsun zs200
    kaç para abi
    güzel gerçekten ama iki zamanlı kasa gibi duruyor belli olmaz tabe

chocolateman - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    XT 660X
    Alıntı es83tr adlı üyeden alıntı
    Arkadaşlar bu nasıl bir motor mükemmel bişeymiş yaaa.. Sizlerle paylaşmak istedim
    RESİM 1
    RESİM 2
    RESİM 3

Üzerinde yazıyor markası

http://donald.hypermart.net/MCWeb/Mo...%20dunyasi.htm

bu linkte motosiklet üreticilerin genelinin web sayfaları var.
    Free Motorcycle Team

Alıntı Tornedo adlı üyeden alıntı
    kaç para abi
    güzel gerçekten ama iki zamanlı kasa gibi duruyor belli olmaz tabe
    Resimlerini gönderdiğim Benelli Tornado Tre RS modeliymiş 900 CC
    Fiyatıda Birazcık tuzluşmuşş 20.990 EURO

http://www.brabantmotors.nl/Benelli/...20900%20RS.htm

200 gs sahip olana arkadaşlar sizlerden güzel videolar bekliyoruz biz alamadık bari sizin videolara bakalım

alpero - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Zealsun Zs200GS
    Grafiker arkadaşım sağol videolar için ama biraz daha uzun çekebilseymişsin çok güzel olucakmış..Motor gerçekten düşündüğümden de güzel görünüyo hareket halindeyken almaya karar verdim bu motoru ama piyasada yok diyosunuz ne zaman gelirki acaba bayilere?

hdemirkan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ARORA 150T2

selam arkadaşlar

bugünkü direksiyon sınavım iyi geçti sanırım ehliyeti aldım okulun bahçesinde scootercıkla bi tur attım ok neyse esas iş vitesli motoru nasıl öğreneceğim scooterlar otomatik çok pratik ama karizma yokki be kardeşim) bu arada kendi motoruyla katılan 30 a yakın arkadaş vardı hiç birinin ehliyeti yok tabii polis bi çevirse iyi çorba içer ) neyse herkese kazasız belasız sürüşler hehe)
    [COLOR="Red"][B]"I NEVER SLEEP LIKE MY CITY! SO I CANT HAVE DREAMS!.."[/B][/COLOR]

Arkdaşlar Ankarada oturan ve 200 Gs sahibi olan varmı acaba..

Val - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Satılık Zealsun ZS 200 GS

Alıntı hacker_2834 adlı üyeden alıntı
    Arkadaşlar aranızda zs-200'ü 2.el satan birisi varmı yada senet yoluyla 0 km satış yapan bayiler varmı kredi kartı yok bankadan kredi çekemiyorum ancak senet yoluyla taksitle alabilirim 0'ını ama 2 .el varsa alıcam peşin paraya

Bide Gilera hakınnda bilgi edinmem gerekio biliorm burası zealsun topiği ama en azından bi link verin ben aradım bulamadım özellikle GFR125 modeli için??

Ben motorumu satıyorum. www.sahibinden.com 'da. Şu linkten ulaşabilirsiniz: http://www.sahibinden.com/pls/sahibi...t?AdId=2580921

Fiyat olarak; 2,800'e indim. Yarın ilanda da bu fiyat olacak.

Herkese kazasız sürüşler...

Motosikleti
    cz 125(1967)+ZS 200 GS
    slm,arkadaşlar zs 200 gs almak isteyen arkadaş acil satılık (hesaplı )arayın görüşelim 05332496129

lubimaya54 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    falcıon özelıne bak msnımı ekle ozkan054@hotmail.com
    Motosiklet bir tutkudur..vazgecilmez

Motosikleti
    Zealsun Zs200GS
    Arkadaşlar zelasun kullananlar bu konuyu takip etmez oldu ya ben bu ay sonu zs200 ü almayı düşünüyorum..Merak ettiğim çok önemli bi sorunla karşılaştınızmı şu ana kadar motor verilen parayı hak ediyormu sizce kullananlar bana yardımcı olursa sevinirim şimdiden teşekkürler........

neredesiniz arkadslar topıgınız 3.sayfada bende gs 200 dusunuyorum biraz bilgi lutfen...yazın bişeyler

Motosikleti
    Zealsun Zs200GS
    Beyler bi cevap yazın herkes kayboldu gitti bu konudan meşgulsunuz belki ama kullananlardan bazılarınızın tavsiyelerine ihtiyacım var haftaya alıcam çünkü inşallah ondan sizce nası motor bi problem çıkardımı en önemli eksiği ne bunun gibi şeyleri cevaplandırırsanız sevinirim teşekkürler...

nickjack - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    motordan inilmeyen inilirse tekrar binilemeyen bi yerden
    asya malı olması beni korkutuyo yaw

Aytekin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ZS200GS
    Selamlar Arkadaşlar;

Özkan kardeşim iyisindir inşallah, sapancada tanışmıştık seninle Promethe76 falan vardı benim kankim hani Bende keewayden kurtulup 200gs aldım 6000km civarındayım şu aralar ve hiçbir problemle karşılaşmadım. Canına okuyup makinayı sıkıştırmama rağmen gık demior. Frenler sağlam, 110-120km rahat görüyor, biniş pozisyonu çok keyifli racer 200 gibi fazlaca dik değil, motor sesi güzel, 140'lık arka lastik güven verici. Fazlaca düşünülecek bir makine değil ayıbı yok gibi. Servis ve garanti şartları İstanbul'da çok iyi maksimum 3 günde parça siparişi geliyor.

Bu başlığa fazla yazmıyorum çünki yazacak fazla birşey yok, keeway gibi modifiyeye elverişli bir makina değil, fazla oynayamıyorum sağıyla soluyla ondan da yazası gelmiyor insanın. Yakında bir takım lastik atıcam üzerine fren balatalarını değiştirecem siyaha boyatacam gidon sonu ağırlıklarından yaptıracam vs. vs. O zaman yazarım detayları. Bana kalırsa fazla kararsızlık yaşamadan bir motor alın altınıza da yaz geçmeden tadına varın gezip dolaşmanın, kışın da gezilir ama sezonun tadı bir başka tabi

İyi Seyirler...
    Bişnev in ney çün şikâyet mîküned, Ez cüdâyîhâ hikâyet mîküned...

aytekın merhaba
    verdiğin bilgiler için cok teskkur ederim..keewayi satabilirsen bende zealsun alacam..malum fiyatlarda dustu...acıkcası satıp temız km yapmamıs zs alacam..hatta buldumda ama sl yi elden cıkartamadım daha

Motosikleti
    Zealsun Zs200GS
    Aytekin verdiğin bilgiler için teşekkürler arkadaşım inşallah bende haftaya almayı düşünüyorum..Umarım bizde keyifle şu motora binebiliriz kazasız belasız sürüşler herkese...

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 2 kullanıcı var. (0 üye ve 2 misafir)

Bu Konudaki Etiketler