Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

ZEALSUN ZS 200 GS Sport

Motovento
    REKLAM ALANI
    okan4037 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2013 Yamaha WR 125 R
    beyler bu motorun ayrıntılı resmı varmı varsa kacıcı sayfada
    Yeni yine yeniden

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    chocolateman - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    XT 660X
    Alıntı outlawwanted adlı üyeden alıntı
    arkadaşlar meraktan ölücem http://www.bikepics.com/pictures/498735/ bana bu adamın bu motorunun arka kuyruk kısmını nasıl kaldırdığını açıklayabilirmi acaba? teknik olarak bu türlü ulaşamadım ama lütlen bilgili olanlar el atsın konuya ..

Her ne yaptıysa görüntüsü çok güzel olmuş. Kesim kaynak olduğunu sanmıyorum, burada meraklı bir arkadaşımızda bu konuyla ilgileniyor, fiberden kalıp yapıp döküyorlarmış sadece ilave parça. 200-250 ytl civarında maliyet çıkarttılar.
    Free Motorcycle Team

Alıntı chocolateman adlı üyeden alıntı
    Her ne yaptıysa görüntüsü çok güzel olmuş. Kesim kaynak olduğunu sanmıyorum, burada meraklı bir arkadaşımızda bu konuyla ilgileniyor, fiberden kalıp yapıp döküyorlarmış sadece ilave parça. 200-250 ytl civarında maliyet çıkarttılar.
    Benim dediğim fiber grenaj dökümü değil o başka mevzu da, motorun arka kuyruk açısı bizimkiler gibi değil daha dik duruyor. Yüksek ihtimal şasenin kuyruk kısmıyla oynamışlardır, yoksa arka tekerle çamurluk arasında 30cm mesafe yakalamak kolay değil.

Motosikleti
    XT 660X
    Alıntı aitho adlı üyeden alıntı
    Benim dediğim fiber grenaj dökümü değil o başka mevzu da, motorun arka kuyruk açısı bizimkiler gibi değil daha dik duruyor. Yüksek ihtimal şasenin kuyruk kısmıyla oynamışlardır, yoksa arka tekerle çamurluk arasında 30cm mesafe yakalamak kolay değil.
    Haaaaaa!

Ben o kısmını anlayamamıştım.
    Free Motorcycle Team

tigermbz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Ducati 797
    aslında sadece arka amortisörün yükseklik alçaklığı bir vida yolu ile ayarlanabiliyor yaklaşık 6-7 cm kadar farkedebilir kesip biçmeye gerek yok, o şekilde de yapmış olabilirler.

Bana sorarsanız motorun arka kuyruğunu kaldırmak müslümana gavur eziyeti olur. Bu haldeyken bile 100-150km gezindinizmi artçınızla kollara binen yükten bilekler mort oluyor. Ama fena da durmuyor hani bakalım bilekler miii kuyruk yüksekliğimi evla

extrasyon - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Güzel Olmus Zealsun

guven2 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı BBRR adlı üyeden alıntı
    Bir çok arkadaşın ortak sorusu olan cbr 125 ten başka yeni başlangıç için hangi sport model var sorusuna yanıt gün geçtikçe artmakta ama cevap hep pahalı modellerden gelmekte idi derbi gpr 125, aprilla rs 125 gibi fakat bu makineler hem iki zamanlı hemde fiyat olarak cbr ın çok üstünde 2 zamanlı olmasıda kafaları karıştırıyor

son Adana ziyaretimde POLEN motor kataloktaki ZS 200 GS modelini ocak 2006 itibarı ile piyasaya sürmeye hazırlandıklarını söyleyince bu segmenttede ortalığın kızışacağı belli oldu motorun teknik özelliği olarak çok fazla ayrıntı şirketin sitesinde mevcut değil ama resime bakarak şunu söylemek mümkün ön arka disk fren ayrıca siteden 14,2 kw veya 19 hp güç ürettiği ve 200 cc 4 zamanlı tek silindirli olduğunu öğrenmek mümkün
    son olarak motor anahtar teslim 3700 ytl ye piyasaya sunulacak bu fiatta çok cazip
    şirketin sitesi şu
    www.polen-tr.com

satış müdürü: Ahmet ŞAFAK
    tel:0 322 459 07 69

ÖN LASTİK 110,70-17 ARKA LASTİK 140,70-17
    MAX GÜÇ KW/R/MIN 14,2/8000
    SİLİNDİR HACMİ TEK SİLİNDİR 4.ZAMANLI 200CC

satış fiyatı:3600 ytl

MT zs200 gs kullanıcıları

NİCKİ MOTORU RENGİ YER
    1-MELBUR ZS 200 GS Kırmızı beyaz
    2-ULASTURHAN ZS 200 GS Kırmızı beyaz
    3-LEOPAR ZS 200 GS Kırmızı beyaz
    4-ZSARA ZS 200 GS Kırmızı beyaz
    5-MOUNTAİNEERABLE ZS 200 GS Kırmızı beyaz
    6-SEMİH20 ZS 200 GS Kırmızı beyaz Kocaeli /Gebze
    7-PARADAYZ ZS 200 GS Kırmızı beyaz
    8-GRAFİKER ZS 200 GS Kırmızı beyaz
    9-AİTHO ZS 200 GS Kırmızı beyaz
    10-MAVİ YELKEN ZS 200 GS Kırmızı beyaz
    11-RAMAZAN_111 ZS 200 GS Kırmızı beyaz
    12-TAİNTED LOVE ZS 200 GS Kırmızı beyaz
    13-NORTALLO 84 ZS 200 GS Kırmızı beyaz
    14-KAMİL ASLAN ZS 200 GS Kırmızı beyaz
    15-Y.FATİH ZS 200 GS Kırmızı beyaz
    bu motorun kırmızı/beyazdan başka rengi yokmu ya

kenya - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Silverwing 400
    Maalesef yok ama zs 250 nin siyahı var şu an >Türkiye'de yok ama gelecek... Fiyat ise buna göre tuzlu 5000 ytl...
    İnandığınız gibi yaşayamazsanız, yaşadığınız gibi inanmaya başlarsınız...

ninya - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    sym joymax 250 z plus
    beyler bu zealsunu Ankarada satan kim ya bulamadım o kadar aradım bi el atarmısınız?

Motosikleti
    Silverwing 400
    http://www.polen-tr.com/servisler.htm buraya tıkla haritadan anlkarayı seç... orada firma ismi yazılı ama adres yok maalesef:( setr74 adlı üye Ankara'da ona özel mesaj atıp sorabilirsin...

ninya - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    sym joymax 250 z plus
    saolasın cok aradım ama bulmadım özel atıyım arkadasa

NoVaRiX - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı kenya adlı üyeden alıntı
    Maalesef yok ama zs 250 nin siyahı var şu an >Türkiye'de yok ama gelecek... Fiyat ise buna göre tuzlu 5000 ytl...
    Dostum bu 250'lik ne zaman gelecek haberin varmı? Yandan bakınca hayabusa'ı andırıo sanki
    ~ Bütün mesele yolda olmak... ~

Motosikleti
    Silverwing 400
    Alıntı NoVaRiX adlı üyeden alıntı
    Dostum bu 250'lik ne zaman gelecek haberin varmı? Yandan bakınca hayabusa'ı andırıo sanki
    Ya tam olarak bilmiorum. Ama bende Zealsun'un başka modeli var söylediklerine göre yeni mallar ağustos 24 te falan gelcekmiş. Eğer o partide ZS 250 yide getirirlerse ağustos sonu burda ama bunların işine belli olmaz

Tornedo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Zealsun zs200
    semih kırmızı noktana tıkladım

Bu arada grafiker abi videolar için çok teşekkür.
    Ben daha motoru alamadım evet bir kaç problemim var.
    almak istesemde zaten piyasada şu anda yok maalesef

efe35 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Hangi yağı tercih ediyorsunuz birde nekadar yağ koyuyorsunuz bilgileriniz için şimdiden teşekkürler

15-40 Castrol GT4 1 litre kadar alıyor 20-25 YTL fiyatı var

Motosikleti
    XT 660X
    Alıntı aitho adlı üyeden alıntı
    15-40 Castrol GT4 1 litre kadar alıyor 20-25 YTL fiyatı var
    Dostum bu konularda bilgilisin. gy-200 de 20/50 kullanıyorum sürekli yaz döneminde çok ısınıyor motor. 15/40 hele su gibi oluyor, en son değişimde 440 gram 444 katkı, 600 gram 20/50 kullandım. Sakınca olur mu sence? Hatta şu daha katı olan Rom lardan düşünüyorum yağı kalınlaştırmak için.
    Free Motorcycle Team

Selamlar Chocolateman;

20-50 yağları bende yıllardır kullanırdım motorlarıma kışında 15-40, ama şimdi servisteki ustalar "Yook olmaz tü kaka" deyince garanti sevdasına vazgeçtik. Walla bu çin motorları bir ilginç, yılların tecrübelerini bıraktık gitti bir kenara.

Bence 20-50 kullanmanda bir sakınca yok hatta faydalı bile olur sıcak günlerde AMA AMA AMA 444 gibi katkı maddelerini kullanmaman kanısındayım. Malun şanzıman-debriyaj-krakn-piston hep aynı yağı kullanıyor motorlarda, debriyajda kavrama sıkıntısı çıkarabilir bu tür katkı maddeleri.

Daha kalın yağa gelince; yağ ne kadar kalın olursa yağlama o kadar kötü olur, çok kalın yağ görevini yerine getirmez. Kışın 10-40, 15-40 yazında 20-50 tamamdır bana sorarsan. Katkı maddesi olarak geçen BBRR bi konu açmıştı "Bor İçerikli" bir katkı maddesi hakkında ama debriyaj mevzusundan yine emindeğilim bir araştırmak lazım.

İyi Seyirler...

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler