Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

ZEALSUN ZS 200 GS Sport

Motovento
    REKLAM ALANI

Tornedo; baktım ben de dahil kimsenin adam akıllı resim çekip detay göndereceği yok, bari bulunan resimlere link verelim. Alıp topicin altına yapıştırmak zahmetli iş hem o zaman sayfalarda geç yükleniyor, meraklı olan tıklasın baksın bir faydamız dokunsun...

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    grafiker - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    ----700 km ve motorum bakıma girdi-----
    Slm arkadaşlar.. anca daha yeni 700 km yapabildim..
    Sürat konusunda pek yorum yapamam en uzak cumartesi sarıyere gittim sahil yolundan.. 4 ncü viteste 85-90'ı felan gördüm daha fazla sürat denemedim... Bu zamana kadar pek bi sorun yaşamadım motorla ilgili.. ilk çalıştırdığımda bazen istop ettiği oluyor.. bi kerede motoru tazzikli suyun altında allah ne verdiyse yıkadık sonra çalışmadı bujileri felan sildim temizledim kururttum ama yine de çalışmadı 1 saat sonra çalıştı.. sahil yolunda her noktada çevirme vardı ama bir allahın kulu polis gelipde çevirmedi... haftaya da bir kaç fotoğrafçı arkadaşla ve tam teçhizat (fotoğrarf makinası, ayakları, filtreler ve ekipmanlar ile yine gideceğiz)... Motorun görüntüsü ve karizmasına diyecek yok.. Reinanın önünde bile gözleri üzerine çekiyordu Ferrarilerin, X5 lerin arasında bile olsa.... Ne zaman ki kawasaki, honda, yamahalar yanımdan geçti o zaman biraz boynu bükük kaldık...Herkese kazasız belasız sürüşler.. Cumartesi gecesinden bir kaç fotoğraf işte linkleri....

maviyelken - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    zealsun zs 200 gs

:)

[FONT="Comic Sans MS"][SIZE="2"]İmKaNsIz SaDeCe ZaMaN ALıR[/SIZE][/FONT]

Forumdan Uzaklaştırıldı nartallo84 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Sattık makinayı işallah 600 cc
    Selam arkadaşlar.800 km bakım yaptırmam gerekiyor,hangi yağı tavsiye edersiniz ve başka neler yaptırmalıyım.Motoruna bakım yaptırmış olanlardan acil cevap bekliyorum.Hepiniz motorunuzun üzerinde kalın.

Tornedo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Zealsun zs200
    Serkan abi küstüm sana 800km yol yaptın bi uğrayıpta motoru göstermedin valla üzüldüm Arayıp sık boğaz etmek istemedim ama neyse hade

Bu arada yağ olarak castrol 4 zamanlıdan başka birşey koyma İlk yağ deiştirmen mi olcak Valla ii bi usta lazım.Ben MT izmir e bi danışayım senin için

Arkadaşlar zealsun un bayilerinin nerelerde olduğunu nerden öğrenebiliriz. Ben ist'da oturuyordum ancak geçen sene balıkesirde okumaya başladım. Uygun binilebilecek böyle bir motor bnakıyordum kafama yattı ancak burda arıza çıkarırsa servis için illa izmiremi gitmem gerekir yoksa balıkesirde anlaşmalı bir servis bulabilirmiyim.

Motosikleti
    Zealsun zs200
    solid öncelikle unutmaki

Soruna gelince http://www.polen-tr.com burayı bir gez istersen.Tabiki balıkesirde servis vardır

zealsun muuuuu

arkadaşlar mereba aranıza yeni katıldım bu zealsun 200 gs hakında yapılan yorumları okuıyunca dayanamadım üye oldum ben 15 gün önce aldım bu motoru ama aldığım günden beri sorunlarla uğraşıyorum motorsiklet 80 km hızı geçmiyor 3 üncü gün km makarası kırıldı beşinci gün gaz teli koptu motordan çıkan ses mobilet sesinden bile kötü servis 80 km hız problemini çözemedi ve ben bugün bu asla alınmıcak çin malını tüketici koruma derneği yardımı ile geri iade etmek için mahkemeye verdim arkadaşlar çin malı motor alırken 5 kez düşünün motorun sadece görünüşü güzel ama unutmayınki üstünde kendi canınızı taşıyorsunuz

Motosikleti
    Zealsun zs200
    tolgaha770 aramıza Başına gelenlere çok üzüldüm ancak çok büyük problemler olduğunu zannetmiyorum.Polen ile temasa geçtinmi?? Başka bir servise götürüp sorununu çözmeye çalıştınmı.İnşallah herşey istedigin gibi olur ancak burda 145km görenler var 80km biraz garip.Neyse gelişmeleri bizimle paylaşabilirsen seviniriz...Kazasız belasız

dileklerin için teşekkür ederim tornedo ewet polen le görüştüm motorsikleti kendilerine yollamamı istediler ama 15 günlük motorun böyle bi sorunla karşılaşması benisoğuttu motordan eminimki daha birçok sorunu çıkacak onun şu anda mahkemenin sonucunu bekliyorum

Motosikleti
    Zealsun zs200
    senin için hayırlısı çok geçmiş olsun

Alıntı tolgaha770 adlı üyeden alıntı
    arkadaşlar mereba aranıza yeni katıldım bu zealsun 200 gs hakında yapılan yorumları okuıyunca dayanamadım üye oldum ben 15 gün önce aldım bu motoru ama aldığım günden beri sorunlarla uğraşıyorum motorsiklet 80 km hızı geçmiyor 3 üncü gün km makarası kırıldı beşinci gün gaz teli koptu motordan çıkan ses mobilet sesinden bile kötü servis 80 km hız problemini çözemedi ve ben bugün bu asla alınmıcak çin malını tüketici koruma derneği yardımı ile geri iade etmek için mahkemeye verdim arkadaşlar çin malı motor alırken 5 kez düşünün motorun sadece görünüşü güzel ama unutmayınki üstünde kendi canınızı taşıyorsunuz

Geçmiş olsun arkadaşım başına gelenlere üzüldüm ama nerede olduğunu ve hangi servise gittiğini falan yazsaydın önceden belki yardımcı olabilirdik.
    Evet motorlarımız biraz kalitesizler ve ondan dolayı da kalite kontrol aşamaları biraz şişirme geçiyor sanırım. Yoksa bunca motor arasında sana arızalısı denk gelmezdi.

Ben İstanbuldayım Mor Bisikletten aldım motorumu ve kendi servisi var, Mehmet usta saolsun sanki 1000RR getirmişim gibi ilgileniyor, bakım ve ayarlarla da aynı şekilde ilgili. Bu arada adam iyi usta geçen kazalı bi 1000RR topladı gerçekten de on numara çıktı makine. Bana kalırsa makinadan olan şikayetlerinin tamamı iyi bir servisle çözülecek sorunlar ama bi kere soğumuşsun artık ne olsa para etmez keyif vermez.

Mahkeme için iyi şanslar dilerim umarım istediğin sonuca ulaşırsın, motor sezonu geçmeden

sağol kardeşim ben balıkesirdeyim burdaki servis çok yetersiz
    ayrıca motorum 60 km de kafa sallamaya başlıyo yani binilecek gibi değil keşke bu siteyi daha önce görseydimde size danışsaydım almadan önce dilekleriniz için çok teşekkür ederim yeni motor almadan önce kesinlikle fikirlerinizi alacağım sağolun

okan4037 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2013 Yamaha WR 125 R
    aranızda sorun cıkarmayan motor varmı??
    ayrıca 200cc motor nasıl 80 i gecmez hayret dorusu
    Yeni yine yeniden

Motosikleti
    Zealsun zs200
    okan şu ana kadar tek sorunlu motor çıktı o da tolgaha770 ün

Motosikleti
    2013 Yamaha WR 125 R
    zealsun fena fırma deıldır aslında etrafımda tanıdıgım var zealsun kullanan hıcbır sorunları yok ama servısını yedek parcasını bılmıyorum
    Yeni yine yeniden

bu motorların servislerini bayilikler yapıyo tabi bayilerin kullandığı ustalar ne kadar kaliteli tartışılır burdaki servis motorun sorununu çözemedi motoru adanaya göndermek istiyolar ayrıca bu zealsunu balıkesirde 5 kişi kullanıyo ve 5 motorsikletin motorundan istenmeyen sesler geliyo fabrika bunun normal olduğunu söylüyor sizdede bu ses sorunu varmı arkadaşlar

Motosikleti
    2013 Yamaha WR 125 R
    abı sesın nerden geldıgını bulabılırsenız belkı cozumunude bulabılırısnız
    Yeni yine yeniden

okan kardeşim belki bu motora binen arkadaşlar bana kızacak ama onlardan tekrara özür diliyorum ama bu en fazla 1 yıl ömrü olan bi motor bnece herşeyden önce bu motor çin malı hangi çin malının 2 yıl dayandığını gördünüz bu motorlarla arkadaşlarımız 100 km gibi ciddi bi hızın üstüne çıkıyolar bu kalitede bi motorla 100 ün üstüne çıkmak bana göre haytıyla oynamk demek ben bu motoru almadan önce bunları düşünemedim bu motorun sadece görünüşü güzel internetten bi zealsunu 200 cc liği satanların sayısına bakın 20 ye yakın kişi motor daha 150-500 km lerde olmasına rağmen satışa çıkarmışlar

Motosikleti
    2013 Yamaha WR 125 R
    abı haklı olabılrısın kanunının 2000racerınde de acaıp sorun var paran olacak alacaksın honda1000rr ama yok
    ben cınlılerede kızmıyorum onlar ollmasa ben hayyatta motor sahıbı olamazdım
    Yeni yine yeniden

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 3 kullanıcı var. (0 üye ve 3 misafir)

Bu Konudaki Etiketler