Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

ZEALSUN ZS 200 GS Sport

Motovento
    REKLAM ALANI

arkadaslar selam.siteye yeni uye oldum.bende de bi zealsun 200 gs var.
    yedek parca hakkında bilgisi olan arkadaslar var mı.servise gittim.biraz pahalı geldi.uygun bi fiata almam lazım.on kaplamalar ve on cam degisecek.
    bilgisi olanlar varsa sevinirim..

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    desertstorm - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    yamaha rx king 135
    tainted love hoşgeldin kardeş... ya senin gelmen çok iyi olldu... ne zamandır kullanıyosun motoru.. kaç kmde, en son kaç bastın...... bi inceleme yapar mısın motor hakkında.. ya kusura bakma gelir gelmez soru yağmuru oldu ama idare et artık.. tekrar hoş geldin aramıza...

Alıntı Carlitoturco adlı üyeden alıntı
    Arkadaşlar slm, ben de birçok arkadaş gibi racing dünyasına yeni atılıyorum, daha önceden scooter'ım vardı. Ağustos gibi motorumu inşallah alıcam, ama hangi motoru alacağıma henüz tam karar veremedim. CBR 125 R cilerin forumunda bayadır takılmaktayım, ve oradan anladığım kadarıyla cbr 125 r sorunsuz bir motor. Yalnız eksi yanları da yok değil, teker inceliği, ses zayıflığı, aynalar vs., bu zealsun'ı yeni keşfettim, 50 sayfayı okumaya çalştım ama iyi bir inceleme yazısına rastlayamadım, uzun yolda perfonmansı vs. ayrıca bu su soğutmalı mı? Bir de resimlerden kanuni racer'a çok benziyor, gerçekte de benziyor mu? Hızlanması, vites geçişleri, yakıt, motor sesi vs. nsl? Son sürat konusunda aranızda çeşitli çelişkiler var kimi 110 diyor, kimi 140, hatta 160 dahi okudum. Ayrıca servis kalitesi nsl? Bilirsiniz bunlar geçiş motorları yaklaşık 2 sene sonra satılırlar, satıldığında alıcısı olur mu? Özellikle cbr 125 le kıyaslayarak yanıt yazarsanız sevinirim.... Tşşkkrler...
    sevgili kardeşim çokkk haklısın, bu topic te asıl konuşması gereken kullanıcı arkadaşlar yerine, yeni alacak olanlar konuşup araştırma yapmak zorunda kalıyoruz, ayıp ama ayıp ta insanlar için işte

bu arada ramazan_111 sen ne saçmalıyorsun ne alakasız şeyler konuşuyorsun
    bi dosun ybr var bastım mı uçar 200 gs yi katlarım bi diosun bende de 200 gs var bi diosun 600, ya forumu adam gibi okuyup burdaki üsluba uygun yazış yada çık git nerde napıodu isen onu yapmaya devam et.

Criminal kardeşime vekaleten de yazıyroum bu satırları, o şimdi avşa da çok meşgul arkadaşlar, sık sık nete de giremiyor.

Alıntı not_fear adlı üyeden alıntı
    sevgili kardeşim çokkk haklısın, bu topic te asıl konuşması gereken kullanıcı arkadaşlar yerine, yeni alacak olanlar konuşup araştırma yapmak zorunda kalıyoruz, ayıp ama ayıp ta insanlar için işte
    Selamlar not_fear;

Aslında haklısın kullananların oturup yorum yazmaları gerek motor hakkında ama demekki kullananlar motordan inmeye fırsat bulamıyorlar, gez allah gez foruma kimsenin baktığı yok. Bir 200GS sahibi olarak ben tüm fikirlerimi paylaşmaya çalışıyorum ama iş güç fazla vakit bulamıyorum, birde rodaj psikolojisi var motoru fazla sıkıştırmamaya çalışarak açmak için biniyorum ki o da gerçek fikir edinmeme engel bir durum.

Cuma akşamından bu yana 350km yol yapabildim ve inanın yolun her km'sinden zevk alarak biniyorum, sırf motora binmek için gideceğim yerleri en ters ve uzun yoldan dolanarak gidiyorum. Depoyu dolduralı 250km yol yaptım ama deponun hala yarısından fazlası benzinle dolu ki bu da 500km'den fazla gider anlamına geliyor.

arkadaslar 1100 km falan oldu benim.120 bastım ama e4 te.gayet memnunum.

Alıntı aitho adlı üyeden alıntı
    Selamlar not_fear;
    Aslında haklısın kullananların oturup yorum yazmaları gerek motor hakkında ama demekki kullananlar motordan inmeye fırsat bulamıyorlar, gez allah gez foruma kimsenin baktığı yok. Bir 200GS sahibi olarak ben tüm fikirlerimi paylaşmaya çalışıyorum ama iş güç fazla vakit bulamıyorum, birde rodaj psikolojisi var motoru fazla sıkıştırmamaya çalışarak açmak için biniyorum ki o da gerçek fikir edinmeme engel bir durum.
    Cuma akşamından bu yana 350km yol yapabildim ve inanın yolun her km'sinden zevk alarak biniyorum, sırf motora binmek için gideceğim yerleri en ters ve uzun yoldan dolanarak gidiyorum. Depoyu dolduralı 250km yol yaptım ama deponun hala yarısından fazlası benzinle dolu ki bu da 500km'den fazla gider anlamına geliyor.
    Sevgili grafiker yüksek çözünürlükteki 64-68-70 açılmıyor, ve senin hidrolik kutuna ne oldu ?

Sevgili AİTHO, zaten sen grafiker ve bi kaç yeni motor sahibi kardeşlerimizden memnunum, son iki haftadır gayet ii işler çıkarıosunuz, hakkını veriosunuz, benim lafım eski kullanıcılara ve nerden çıktığı belli olmayan bazı zealsun düşmanlarına, bu arada semih kardeşimi tenzih ederim ki onunla telde de msn de de görüşüyoruz, ii niyetli ama biraz heyecanlı bi kardeşimiz, sen demek istediğimi anlamışsındır semih. Artık ALLAHIN izniyle kaza maza duymim valla gelip alıcam motoru elinden he. eski kullanıcılardan olup burda hala varlığını sürdüren tek kişi kendisi.

Bu aradaaa zealsun 200 gs alıp binen kardeşlerime iki satır dicem.
    1-gaza gelmeyin cümlesinin 300 kez düşünün günde, motor üstünde iken.
    2-Kasksız dizliksiz dirsekliksiz binmeyin, adi kasklar almayın. mümkünse motora demir yaptırtın yatarsa motor zarar görmesin diyedir o demir sadece, sizi korumaz
    3-gaza gelirseniz doğru yerde mekanda gelmeyi bilin, normal viraj dönüşlerinde de, herhangi ani durumlarda da ne yapacağınızı o an geldiğinde değil önceden talim yaparak bilin, talimi mi var diceksiniz evet var, ama acemi olanlar bu talimi yapamazlar mutlaka ii bir motorcunun selahiyetinde bunu yaşayarak görmeliler. viraja nasıl girilir nasıl yatılır vesaire. bindim 1-2-3-4-5 viteste atıyorum e 1000 km de yol yapmışım ahada ben motorcuyum demeyin, aksini ispatlar trafik anında size.
    4-ikarus sendromu yazısını bu sitede bulup okuyun, ve DD nin diğer motosiklet teorileri yazılarını, eğer içinizden herhangi biri bu yazıları okurken sıkılıyorsa bizzat beni çaarsın zevk le döverim kendisini hemde nasıl zevk alırım bilemezsiniz.

bu arada haftasonu gezimize de bi göz atın bi sürü resim ve video koydum gözünüz gönlünüz açılsın.
    http://www.motosiklet.net/forum/showthread.php?t=15788
    bu arada mondial 250 mct ile slalom da da gazlamada da devirli eğim tırmanışlardada kanuni racerin eline verdim niceman duymaya, tümerciğim olum napim arkadaşlara şöle bi kanuninin testini sölim dedim de
    ama tabi sorarsanız ne oldu diye artık ön çataldan sesler gelio hemen bakıma sokması gerekcek motorun sahibi arkadaşımın
    Not: zorlanmasından korkunuz olacaksa ki bu söz iyi motorcularadır, asla çin alınmaz, o zaman gidip tabiki honda almalı, ama herkesin bi boyu var dimi aşamıosa çin alıosa, zorlamıcakkkk aleti, ok mi anlaşıldı mesajım umarım.

yaghs - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    ya iyi güzel süper de bu aracın başka rengi yok mu heryerde aynı renk aynı renk valla yol üzerinde kaç kere pisti olacağımı düşünmek bile istemiyorum ayrıca ben bunun gri siyah ını gordum bi de yeşil siyahı gayet çekici ve güzeldi vallaha!!

Alıntı yaghs adlı üyeden alıntı
    ya iyi güzel süper de bu aracın başka rengi yok mu heryerde aynı renk aynı renk valla yol üzerinde kaç kere pisti olacağımı düşünmek bile istemiyorum ayrıca ben bunun gri siyah ını gordum bi de yeşil siyahı gayet çekici ve güzeldi vallaha!!
    başka renk istio isen alırsın motoru gideriz benim boyacıma atarız istenen rengi olur biter, o rengi ile de gider ruhsatı çıkarırsın, ruhsatada işlenmesi zorunludur renk değşikliklerinin çünkü.

Tornedo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Zealsun zs200
    Motoru bulan varmı hiç bir bayide yok olanlarda 3.400 den aşağı vermiyor

Adam renk soruyor biz motor arıoz

Demiştim 3.100 10 ay taksit yapan yerde motor kalmamış kim aldı benden önce

grafiker - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    yüksek çözünürlüklü fotoğrafları yollyamadım.. problem benim internet sayfasından kaynaklanıyor.. aynı fotoğrafların daha büyük hali.. ilerleyen günlerde yeni fotoğraflar koyacam.. dükkana sokmak için marangoza tahtadan bişiler yaptıracam.. 4-5 basamak merdiven var...ve işlerden vakit bulamıyorum, geçen pazar günü bile çalışıyordum.. Kalın sağlıcakla...

Bu arada size kötü bi haberim var, bugün cem-tek motorla görüştüm.. motorlara 600 YTL zam gelmiş bana yeni listeyi gösterdi..3,600 mü 3,700 mü n eyazıyordu ve elinde olan abyiler motorlara zammı uygulamış bile dedi kendisi.. Biz aldığımız fiyattan verdikl dedi.. fiyat farklılığı ondan yükselmiş olabilir.. 1 ay sonra gelecekmiş cem-tek'e motorlar ve yeni fiyatlardan satılacak dedi..

Motosikleti
    Zealsun zs200
    grafiker senin aldığın yer taksit yapıyormu?? Param yok peşin fiyatına taksitle almam lazım Bulduğum yerde motorlar bitmiş.Yeni gelecek motorlar 3.590

es83tr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Grafiker resimler için çok saol devamını bekliyoruz..
    Tornedo dediğin yer sakın http://www.otmmotor.com olmasın World karta vade farkı olmadan 10 ay taksit yapıyor...

Yapıyor elbette ama vade farkını koyuyorlar.. kredi kartı veya kredi veya senet.. ben 2 ay sonraya tek senet yaptım, bi kısmını öderim geri kalanını da senet günü kredi kjartından çektirirm 3 ay taksitle almış gibi olurum .. ama motor yok şuan ellerinde.. ben park problemi yaşamaya başladım yaw, evin orada otopark-yıkamacı bırakıyorum ama oradada erkenden halı yıkamaya başlıyolar sabahın köründe motoru alıyorum.. sorna akşam 11 den sonra kapatıyorlar.. nereye koyacam ben bu motoru evin orada yaa

Forumdan Uzaklaştırıldı nartallo84 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Sattık makinayı işallah 600 cc

Zealsun Zs 200 Gs Sport

Selam motosiklet.net ailesi aylardır almak istediğim motoruma az önce kavuştum artık benimde bir zealsun zs 200 gs motorum var.İzmir çamdibi bayisinden aldım cumartesi günü plaka ruhsatla birlikte teslim edecekler.Ve bende pazar günü kısmetse doya doya motoruma bineceğim.Hepiniz motorunuzun üstünde kalın

Hayırlı olsun.. kazasız belasız kullanırsın inşallah.. Sevgili not_fear, Benim o yağ kutusunun kapağı kırık gelmiş.. bende aldım bant yapıştırdım yenisi gelene kadar

Motosikleti
    Zealsun zs200
    aaa abi nbr hayırlı olsun nerdesin gelcem bende dolaşcam motor nerde serkan abiiiii çok yardımcı oldum ama almış sonunda çambidindeki yerden.Hangi c.tesi yaf çok deilmi 1 hafta bana haber ver abi

semih20 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    ulan ya bu gün farkettim polisler motorun granajını kırmış hafif bi üçgen şeklinde çatlak var ....moralim altüst oldu bea ....arkadaşlar bu motorla hız yapmak konusunda bir tecrübe edindim bu motoru boğarsannız hız yapmıyor
    yani ulan gazı köklim gitsin desen tıkanıyor bir ibrede
    bazen 80 bazen 90 ama benzinini yavaş yavaş yedire yedire verirsen motor hızını alıyor ..şöle diyim her viteste gaz pedalını önce çeyrek çevirin motorun hız ibresinin durmasını bekleyin yarıma geçin hız ibresnin durmasını bekleyin son çevirin motor hız ibresinin durmasını bekleyin vites geçişlerinde gaz pedalını temamen bırakın tekrar dediğim olayı yapın motor açıldığı oranda yapabildiği gerçek hızı yapıyor ...1000 görmüş motor en aşşağı 120 yapar ...hee bide power up 444 gibi yağlayıcıları eksik etmeyin inanın çoooooooooooooooookk faydası var perfomansı artırıyor cızırtıyı kesiyor ...tavsiye ederim...bu arada not_fear anladım...
    neber

Seni unutmayacağız
    Nur içinde yat
    Ertuğrul_Öz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Dışı büyük içi küçük sarı şey
    powerup, 444 gibi şeyleri motorunuza sakın ha yaklaştırmayın bile.

Motosiklerlerde kavrama otomobillerden farklı olarak yağ içerisinde çalışır. Bu yüzden sizin kavrama kavramaz, siz ne olduğunu anlayana kadar yersiniz motoru.

Not: Bu başlık altındaki pek çok kişinin motoru alayım fotoğraf, video koyacağım dediğini hatırlıyorum ama henüz ortada pek birşey yok
    [COLOR="Blue"]Ne Kadar Yükseğe Çıkarsan, O kadar Yüksekten Düşersin. [/COLOR]

semih20 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    ama ben koydum yağ gibi kayıyo motor ne olcak şimdi??? bence miktar abartılmassa bişey olmuyor sonuçta bu yağlar çok kalın yağlar ..üstelik metal aksama entegre oluyor o yğzden sorun olur ..ama miktara dikkat edilmeli he bu arada sözün banaysa motor karakoldaydı yeni aldım....biraz işi var bitsin dilinizi yutucaksınız
    neber

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler