Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

ZEALSUN ZS 200 GS Sport

Motovento
    REKLAM ALANI
    bulosele - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    dun benim twister'la yolda kaldim, ama ne yazikki yoldan gecen zs 200 gs'li 2 arkadas durup bana yardim etmediler neyse ben yine de onlara kırgın degilim..daha once motorun sesini begenmedigimi soylemistim ama bu sefer cok hosuma gitti , goruntuye zaten diyecek laf yok, super..evet ben de video ve resimlerinizi bekliyorum zealsuncu arkadaslar...

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

bulosele, n'oldu, pişman mı oldun yoksa 200 GS almayıp da twister aldığına

zsara - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Zealsun GS200
    bugün polis çevirdi beni köprüde
    baki selam ve dua ile..

Alıntı 6kkkkk adlı üyeden alıntı
    bulosele, n'oldu, pişman mı oldun yoksa 200 GS almayıp da twister aldığına
    yok be kardesim oyle bisey demiyorum, zealsunun kullanmadigim icin bisey diyemem, benim twister daha iyi gibi duruyor, performans olarak yani, ama daha once de bircok kez belirttigim gibi zs 200 gs'nin bende yeri cok ayri, onu mutlaka kullanmak istiyorum...

Alıntı zsara adlı üyeden alıntı
    bugün polis çevirdi beni köprüde
    eeeeeee,sonuc????

Tornedo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Zealsun zs200
    Arkadaşlar Selam öncelikle
    Aranıza yeni katılmış bulunmaktayım gerçi çoktur forumu okuyorum...Baştan sona kadar okudum.Bende öyle bir motor hastalığı yoktu gerçi böle önümüzden 12-13 bin devire vurup caddeyi inleten motor görünce hane içimimden ah be demiyo deilim zs200 ü baya inceleme fırsatı buldum gerçi alanlar hala ne bir video ne bir resim koydular ama işte görünüşüyle bile beni etkiledi.En azından sizin yaşadıklarınız ilginç gelior vede hoşuma gitmeye başladı...
    Arkada mondial 200 mü öle bişi var scooter maxi mi oluo tam bilmiom ama büyük bişi.onu kullandım baya güzeldi.Başka bir arkadaşımın Honda sı vardı siyah kaslı bişi eski ama race gibi onu kullandım vitesli olarak mesela o bana vites atarken yawaş ol falan dedi.

Şöle anlatayım mesela o kullanıodu önce debrıyaja basıodu vitesi atıodu sonra gaz veriodu.Mesela race motorlarının vites deiştirme süresi 1 sn in altındayken arkadaş vites atmayı 2 sn yeye yakın tutuyordu.Sordugumda ise şanzımana bişey olmasın diye dedi? Ben şimdi gs200 ü alınca böle mi kullancam?

Ya bide artık video yükleyin ya böle bagırtın motoru sesini duyalım lütfen artık ya semih çok geçmiş olsun bide melbur vardı kaza yapan öyle hatırlıorum geçmiş olsun arkadaşlar daha sonra görüşürüz

grafiker - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    beyler isteyen olursa aranızda fotoğraf ve video konusunda yardımcı olurum. motoruda göreceğim yaa ondan bu kadar yardımcı olmaya ısrarlıyım.. video çekimi fotoğraf çekimi yapabilirim, hem bizim stüdyonun aşağı taraflaında boş alan ve yol çok.. olmadı stüdyoya sokar çekeriz yaw.. yok mu gelebilecek biri hafta içi hafta sonu, gece gündüz 24 saat -7 gün olabilir...

Alıntı grafiker adlı üyeden alıntı
    beyler isteyen olursa aranızda fotoğraf ve video konusunda yardımcı olurum. motoruda göreceğim yaa ondan bu kadar yardımcı olmaya ısrarlıyım.. video çekimi fotoğraf çekimi yapabilirim, hem bizim stüdyonun aşağı taraflaında boş alan ve yol çok.. olmadı stüdyoya sokar çekeriz yaw.. yok mu gelebilecek biri hafta içi hafta sonu, gece gündüz 24 saat -7 gün olabilir...
    motoru olan arkadaslar bu fırsatı kacırmasınlar

Forumdan Uzaklaştırıldı solistalper - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    mondial 150 Zat
    Hakketten ya şu motorun en azından çalışma sesini duyalım

Forumdan Uzaklaştırıldı nartallo84 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Sattık makinayı işallah 600 cc
    Selam arkadaşlar bende bu çılgın makinayı yakından gördüm.Ve hayran oldum, görüntüsü harika zealsunu almayı düşünüyorum İzmirdeki bayii fiyatının 3400 olduğunu söyledi.Bence bu fiyata bu makina gayet güzel.Zealsunu olan arkadaşlardan bilgi ve video istiyoruz( hepiniz motorunuzun üstünde kalın)

kamikaze48 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    zs200gs

kampana mı nasıl yaaaaaaaa

ya bu www.otmmarket.com da 200gs nin arka freni kampana gösteriyo .disk değilmiydi yaaaaaaaa.yoksa ben en başından beri yanlış mı biliyodum

zsara - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Zealsun GS200
    Alıntı kamikaze48 adlı üyeden alıntı
    ya bu www.otmmarket.com da 200gs nin arka freni kampana gösteriyo .disk değilmiydi yaaaaaaaa.yoksa ben en başından beri yanlış mı biliyodum
    ön fren çift disk arka fren tek disk.. bahsettiğin bilgi hatalı.
    baki selam ve dua ile..

hardestman - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    ağğğğğğğğğğğ ulan motor servisten bir çıksın bakın ne resimler koyucam ne vidyolar çekicem...

Alıntı akbulutkh2 adlı üyeden alıntı
    akbulutotomotiv olarak 4000 ytl zealsun 200gs ye fıyat alan arkadas 12 ay %0 kredi kartın a ibaresini her halde acıklamayı unutmuş olsa gerek elimizde istediginiz kadar zealsun var hepsine 12 ay % 0 komısyon yapıyoruz saygılarımızla
    pekı pesın fıyatı ne kadar??

Motosikleti
    zs200gs
    inş. fiyatların içinde peşin peşin seçeneği de vardır sanki bana tek fiyat belirlenmiş gibi geldi de

Alıntı hardestman adlı üyeden alıntı
    ağğğğğğğğğğğ ulan motor servisten bir çıksın bakın ne resimler koyucam ne vidyolar çekicem...
    nedense herkesa almadan önce böyle diyo ama daha video ses falan koyan olmadı

bende az once zealsun alan bırıyle konustum.. adam alma dıe yalvarıyodu.. bı turlu karar veremedım cok aklım yatmıstı ya bu zealsun 200gs ye

kenya - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Silverwing 400
    Ben -yani akbuluttan fiyat alan arkadaş- fiyat sorduğumda direk 4000 ytl peşin dendi... 3100 değilmiydi diye sorduğumda eski fiyat dendi 12 ay %0 die bişey denmedi... Taksitle nasıl alabiliriz diye sordum "Biz bankadan kredi çekeriz ama o zamanda 4000 olmaz faiz gelir dendi... Hem 4000 ytl ye 12 ay %0 yapsanız ne olacakki motorun gerçek fiyatı 3100...
    İnandığınız gibi yaşayamazsanız, yaşadığınız gibi inanmaya başlarsınız...

semih20 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı CUSTAV adlı üyeden alıntı
    bende az once zealsun alan bırıyle konustum.. adam alma dıe yalvarıyodu.. bı turlu karar veremedım cok aklım yatmıstı ya bu zealsun 200gs ye
    kim o adam kardeş bizede söyle ..konuşalım bakalım neymiş derdi..yoksa herkeste olmasın hesabındamı bu adam...

valla ben çok menmundum hiç bir sorunu yoktu bir tek virajlarda zorluk çekiyorsununz ama oda bu motorun standartı artık nede olsa yarış motoru ....ha kamikaze motor serviste yapılıyor tamir görüyor çıksın halledecez video işini merak etme
    neber

Motosikleti
    zs200gs
    saol semih çok iyi olur aslında paradayz ile zsara da aldı ama artık pek ses seda çıkmıyo onlardan. duy sesimi zsara isyanlardayım.ama içimde kaldı alayım şumotoru burayı video çöplüğü yapmazsam ne olsun.

punkermanmania - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    olacak olacak
    beyler ben bu gun antalyada konustum pesın 3100 sakın kanmayın 4000 falan degıl yemeyın acın polene soyleyın !!!!!!!

hakikaten yaw, motoru alan arkadaslar ortadan kayboldular resmen, ayıp ettiler

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler