Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

ZEALSUN ZS 200 GS Sport

Motovento
    REKLAM ALANI
    kamikaze48 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    zs200gs
    paradayz motoru düşürmek istemiyosan ve kullanmasını yeni öğreniyosan ilk önce şu vites işini hallet. genelde en büyük sorun bunda yaşanır başlangıçta ama sanırım dönüşlerde de sorun yaşayacaksın anlatılanlar onu gösteriyo.
    sana tavsiyem boş bi yer bul ve hızlanmadan bol pratik yap bide şuna dikkat et yavaş gideceğin için fazla yavaşlarsan istop eder elin debriyajın üstünde hazır tut.gerisi sana kalmış dikkatli olda başına bişey gelmesin bide tam öğrenmeden sakın trfiğe çıkma allah korusun bidesen kaza etme

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

arkadaslar ben bu 200 gs yı almayı dusunuorm.. yenı ogrenıorm motor kullanmayı bu 125-200 cc motorları arastırdım bana en mantıklı secım zealsun gıbı geldı.. ancak oncelıklı merak ettıgım sız bu motordan racıng dıye bahsedıosunuz ama almayı dusundugum bayı bıle bu motorun racıng deıl tourıng tarzı bı motor oldugunu soluyor

semih20 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    paradyz dostum motora binmeden önce biraz kas geliştir ..yeni başlayanların en büyük sorunu kendi motorlarının altında kalmalarıdır ...çok ağır bir veled yaw...........................boş bir alanagit birine vitesi ayarlattır 1 re yavaş yavaş git ..alış..benim önerim bu.ok ..kazasız belasız sür inş......

bulosele - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı CUSTAV adlı üyeden alıntı
    arkadaslar ben bu 200 gs yı almayı dusunuorm.. yenı ogrenıorm motor kullanmayı bu 125-200 cc motorları arastırdım bana en mantıklı secım zealsun gıbı geldı.. ancak oncelıklı merak ettıgım sız bu motordan racıng dıye bahsedıosunuz ama almayı dusundugum bayı bıle bu motorun racıng deıl tourıng tarzı bı motor oldugunu soluyor
    motor tarz olarak racing, touring degil, ama 200cc'lik 4 zamanlı racing olur mu diyorsan bilemem...

Alıntı semih20 adlı üyeden alıntı
    evet zsara hakverişinde haklısın birebir kıyasladık arkadaşlarla direksiyon dönüşü diğerlerine göre az ....ha şunuda söyleyeyim bir kimsenin kaza yapmış olması onun dikkatsiz yada iyi bir sürücü olmadığını göstermez..kaza geliyorum demez ..olucaksa oluyor engellenemez..benim en usta sürücü olarak tanıdıklarım bile hala kaza yapıyorlar ..belki kabul ediyorum ben usta bir sürücü değilim ama ...bunu böyle benimsenmemesi daha adil olur ...
    ben bunun aksini savunmuyorum zaten, herkes kaza yapabilir, dedigin gibi bazi seyler bizim elimizde degil, ama .................................................. .................................................. .................."paradayz hayırlı olsun motorun iyi günlerden Kullan inşallah ...arkadaşım bak sana bİr tavsiyem olcak ..nazarlığı motorun üstünden eksik etme bir canlı hayvan kurban et ...çoooooooooooookkk dikkatli sür...ben aldığım ilk gün 10 kaza atlattım ikinci gün 5 şincisinde küt ettik ...nazar çok yiyor bu motor çünkü baya güzel ..o yüzden sana söyledik lerimi mutlaka yap özelliklede fakir bir kesimde oturuyorsan ..inan kaza atlatmaktan motorun keyfini alamadım ..kazalar hiç yoktan doğuyor ..mesela freni patlak bir tırın sana rast gelmesi yada bir cam şişenin yolun ortasında sana rast gelmesi..yada bir ufak çocuğun sen geçmeden son ana kadar karşıya geçmemesi ve son anda koşması.......haa şunuda söyleyeyim dönemeçlerde bu motorla dönmek ölüm ..çok zor motora güvenip virajlara hızlı girme dönmüyor ..çok zor..dikkatli ol kardeşim motorun zekatını ver zira belalardan uzak olursun ...Allah cc. korusun seni kardeşim yolun açık olur inşallah..."...................................... .................................................. .................................................. ..) burada yazdiklarina bakilirsa sanssizliktan, nazardan cok senin dikkatsizligin on plana cikiyor bence!..tekrar gecmis olsun diyorum arkadasim..herkese kazasiz, belasiz, cezasiz surusler diliyorum

hardestman - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    bulosele dostum demek çocuğun önüme fırlamasını benim dikkatsizliğim olarak görüyorsun yada arabanın karşıya geçerken beni bekleyip tam ben önünden geçecekken gaza basmasınımı dikkatsizlik olarak görüyorsun ...neyse..özgürsün ..düşün.....***

vedo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    yamaha fz6
    Zealsun almak isteyen arkadaşlar,
    Bu motorun fiyatı 3100 + plakadır. Bazı uyanık bayiler spekülatif olarak tutturabildiklerine satmak istiyorlar. Bütün bayilerden fiyat alın. Hatta bir bayi 4000 ytl fiyat çekti utanmadan...
    Less is more...

paradayz ben ne güne duruyorum cık cık
    bende tarabyaüstünde oturuyorum
    üstelik her iki haftada bir rumelifenerindeyim
    msn imden yazışalım

outlawwanted - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    pcx
    milleti enayi sananlardan biri daha http://www.sahibinden.com/pls/sahibi...t?AdId=2537750

aslında polene bi mail çekseniz biz(ben) bu motoru almak için bayiye gittim bana bu fiyatı verdiler nedir bu rezalet diye bakalım polenden iş çıkarmı? gereğini yapar herhalde büyük ve dişli bir firmaysa tabi??

batuhan35 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawasaki ER-5 Motosikleti: Kymco Activ 110
    Alıntı bartender07 adlı üyeden alıntı
    arkadaşlar benim kişisel düşüncem beğenmedim fiyat yüksek parça sorunu var pazarda daha çok yeni bi model kendini zor ispatlar 3500 ytl ye 125cbr al adı var HONDA bence biraz daha beklemek lazım martta çok güzel racing ve enduro motorlar çıkacak çin menşeeli fakat işçilik iyi olacak alacaklar martı nisanı beklesin derim bence
    arkadasa kesınlıkle katılıyorum...
    bırde ZS-250-GS modelı var onun goruntusu de hemen hemen aynı ama 250cc
    ve fıyat olarak ta uygun ama kalıte konusunda yorum yapamam....
    ____it's my life_1982____

sahibinden.com a uzun zamandır üyeyim, ve olay ile ilgili biraz önce gerekli şikayet yazısını sahibinden.com adminine ilettim,

ONU BUNU BIRAKIN ARKADAŞ LAR MOTOR DİLLERE DESTAN EBRU DESTAN HESABIIIIII http://www.bikepics.com/zongshen/zs200/05/pics.asp BU SİTEYE GİRİNDE BİDE ORDA BAKIN MOTORA BİDAHA AŞİK OLURSUNUZZZ

vedo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    yamaha fz6
    yok almıcam. çok daha uygun olursa belki
    Less is more...

zsara - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Zealsun GS200
    bugün benim motoru bi arkadaşa kullandırdım. Kendisi bugüne kadar sadece scooter kullanmış. bir kez daha anladım ki bu motor çok yeni başlayanlar için ideal bi makina değil.
    baki selam ve dua ile..

paradayz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    yok be abi abartmayın,neyse, ben celdim.hehe.
    beyler dusunun hayatında hiçbir motosiklet kullanmamıs olan ben,dusunun scooter ı bile kullanmamıs ve maalesef ki motosiklet arkasına bile yeminlen hiç oturmamıs biri olarak soluyorum ki ,bu işide cok kısa bi zamanda PERFECT ledim yani hedefim İKİTEKERLİ KAMYON falan varsa odur arkadaslar,araba yı da kısa zamanda sokup milletin elini azina goturten ben, bunda da aynı seyi yapmayı basardim yani ,hehe,bi cesaret iki atılganlık sole bi karizma falan atladım abi motosiklete tum mahallenin de saskın bakısları altında sanki de 40 yıllık motorcuymus gibi bi bindim gidiş o gidiş yolun en sagın dan tırsa tırsa.ama yeminlen kimse cakmadı.ole yalandan motorun iç aksamına bakıomus gibi yaptım ilk gun bi yerlerde stop edince,bole karizma karizma arkaya falan baktım,ee napiyim en azından acemi ama cesaretli gorunumunu cizmeye calıstım.
    su an zaten superim istop mistop hicbiri yok.hiçbir korkum yok yani ama yinede temkini elden bırakmam,....
    2 gun once 40 yıllıkgibiydim,simdi oldum bi 50 yıllık)))))

ok birazda motordan bahsedelim:
    arkadaslar oncelikle sunu belirtmek istiyorum ki bu motor hakkında cok spekulasyon yapıldı.fakat bu motor hakkındaki asıl belgeler elime ulastı..

yani bu motor gercekte ole 19 beygir falan diil.
    tam olarak 10.8 kw.ingilizce olan kullanım klavuzundan yazıyorum hatta su an.hesapladım ve 14,5 beygir yapıo.ve 20 litreden daha fazla yakıt deposu var.eksik bilenlere ve alacaklara dogru bir bilgi olarak veriyorum bunu.artı baska sorular olursada kullanıcı klavuzunda yazan bilgiler dahilinde yardımcı olmaya calısırım,neden olmasın.

bu arada yeni bu motosikleti almak isteyen arkadaslara bi tavsiyem olacak ki o da sudur...bakın biz aldık bu motosikleti...ama gonul isterdiki soyle alacaklar birleselim 4-5 hatta 6 olalım oyle alalım.ole degil mi yani.alacaksaniz toplanın.bayiye baskı yapın.işte nedir fiatı 3.100 ... biz 5 kişiyiz iste bize su fiattan verin...bole yapın bence bu akıl işi.300-400 ucuza alın.allahın aclarına da paranızı kaptırıp kendinizi enayi yerine koydurmayın.bisikletciden duzme bayii olmus insanlara karsi hakkinizi cignetmeyin.siz o paraları kolay mı kazanıosunuz.kolay kazanmadıgınıza gore harcarkende nasıl zor kazandıgınızı dusunup harcayın..belki yardımı olur,uheeuhee..

onun dısında motosikletle pek bi sorunum yok.fakat iste motor sogudugunda baya bi beklemek zorunda kaldıgın oluyo.cikle miklede tras gibi geldi bana.cekiorum calısmıo.cekmiorum calısmıo.bisey degismio yani.anlamadım orasını.ama iste isinması gerekio.artı bikac defa oldu bu vites 2 den 1 e atmadı.2 den 3 e aldım sonra 1 attım.ole oldu yani.bide sanırım ilk bakıma kadar km ye 140 yakarken yok dedi rodajdan sonra 80 e dusermıs.ben acıkcası inanmadım adama.hatta alaycı bi sekilde de sordum 80 e mi dusuomus dedim,he he dedi.niceleri ni duyduk sonucta ,heralde aramızda rodajı bitiren bi melbur var o da anladıgım kadarıyla tarih olmus durumda)
    zaten bana gore 95 -100 de de kalsa fena degildir.
    bide motor bilindigi uzre race touring modeli oldugu icin gerci bu benim lik motom daha onceden herhangi birini kullanmadım ama sonucta bi scooter gibi degil emin olun.chopper gibide degil.sonucta gosukuo.suda bilinsinki virajlarda zayıf.kesinlikle yavaslamak zorundasın. cunku birden bire kendini bi yan seritte bulabiliosun. neyseki araba gelmiodu.yoksa sıcmıstımmmmmmm..ueheuh.bana bisey olmazdı hızım 50 falandı ama motosikletin g.t e kaymıstı..hehehe
    bide o kotu abi bi dusse granaj mranaj,,iiii,hadi bakalım..ben bikerem onun korkusuylan,2 kere 3 kere yolla butunlesiom valla.
    bu arada sariyerden hic cikmadım.ama bizim buralar geniştir bilirsiniz.trafik yoktur hem.sariyer,kilyos ,rumeli kavagı,garipce,kilyos,gumusdere.bayagı bi arazi yani.hehe
    yarında seye gitcez,acemilik geride kaldı artık ...o 2 gun onceydi.simdi korna calıp,adamı paylıom bile:) bi bilse ler ehliyetim olmadıgını bi carpsa bana yalandan tutarım valla...
    neyse yarında guneslenmeye kilyosa gitcez.arkama artcıu bile aliom siz ne dionuz.hatta sunu bile diyebilirim ki artçısız olmaz abi...hehe.
    sezon da acılmamıstır henuz.beleş girecem plaja,beleş de guneş.yaza bronz gireyim,millet peynirkene.... bayysss

yakıt hakkinda

arkadaslar bu motorun yakiti hakkinda bilgi verirmisiniz ben senelerdir arabalarda yakıt almaktan gına gelmiş biri olarak hic değilse yazin hem gezip hemde az sarfiyat icin motor almayi dusunuyorum zealsun zs 200 ve kanuni racer arasinda takıldım performans tabiki onemli ama yakıt da benim icin onemli bu konuda bilgisi olanlar bilgilendirirse sevinirim ...

saygılar ..

Alıntı paradayz adlı üyeden alıntı
    yok be abi abartmayın,neyse, ben celdim.hehe.
    beyler dusunun hayatında hiçbir motosiklet kullanmamıs olan ben,dusunun scooter ı bile kullanmamıs ve maalesef ki motosiklet arkasına bile yeminlen hiç oturmamıs biri olarak soluyorum ki ,bu işide cok kısa bi zamanda PERFECT ledim yani hedefim İKİTEKERLİ KAMYON falan varsa odur arkadaslar,araba yı da kısa zamanda sokup milletin elini azina goturten ben, bunda da aynı seyi yapmayı basardim yani ,hehe,bi cesaret iki atılganlık sole bi karizma falan atladım abi motosiklete tum mahallenin de saskın bakısları altında sanki de 40 yıllık motorcuymus gibi bi bindim gidiş o gidiş yolun en sagın dan tırsa tırsa.ama yeminlen kimse cakmadı.ole yalandan motorun iç aksamına bakıomus gibi yaptım ilk gun bi yerlerde stop edince,bole karizma karizma arkaya falan baktım,ee napiyim en azından acemi ama cesaretli gorunumunu cizmeye calıstım.
    su an zaten superim istop mistop hicbiri yok.hiçbir korkum yok yani ama yinede temkini elden bırakmam,....
    2 gun once 40 yıllıkgibiydim,simdi oldum bi 50 yıllık)))))

ok birazda motordan bahsedelim:
    arkadaslar oncelikle sunu belirtmek istiyorum ki bu motor hakkında cok spekulasyon yapıldı.fakat bu motor hakkındaki asıl belgeler elime ulastı..

yani bu motor gercekte ole 19 beygir falan diil.
    tam olarak 10.8 kw.ingilizce olan kullanım klavuzundan yazıyorum hatta su an.hesapladım ve 14,5 beygir yapıo.ve 20 litreden daha fazla yakıt deposu var.eksik bilenlere ve alacaklara dogru bir bilgi olarak veriyorum bunu.artı baska sorular olursada kullanıcı klavuzunda yazan bilgiler dahilinde yardımcı olmaya calısırım,neden olmasın.

bu arada yeni bu motosikleti almak isteyen arkadaslara bi tavsiyem olacak ki o da sudur...bakın biz aldık bu motosikleti...ama gonul isterdiki soyle alacaklar birleselim 4-5 hatta 6 olalım oyle alalım.ole degil mi yani.alacaksaniz toplanın.bayiye baskı yapın.işte nedir fiatı 3.100 ... biz 5 kişiyiz iste bize su fiattan verin...bole yapın bence bu akıl işi.300-400 ucuza alın.allahın aclarına da paranızı kaptırıp kendinizi enayi yerine koydurmayın.bisikletciden duzme bayii olmus insanlara karsi hakkinizi cignetmeyin.siz o paraları kolay mı kazanıosunuz.kolay kazanmadıgınıza gore harcarkende nasıl zor kazandıgınızı dusunup harcayın..belki yardımı olur,uheeuhee..

onun dısında motosikletle pek bi sorunum yok.fakat iste motor sogudugunda baya bi beklemek zorunda kaldıgın oluyo.cikle miklede tras gibi geldi bana.cekiorum calısmıo.cekmiorum calısmıo.bisey degismio yani.anlamadım orasını.ama iste isinması gerekio.artı bikac defa oldu bu vites 2 den 1 e atmadı.2 den 3 e aldım sonra 1 attım.ole oldu yani.bide sanırım ilk bakıma kadar km ye 140 yakarken yok dedi rodajdan sonra 80 e dusermıs.ben acıkcası inanmadım adama.hatta alaycı bi sekilde de sordum 80 e mi dusuomus dedim,he he dedi.niceleri ni duyduk sonucta ,heralde aramızda rodajı bitiren bi melbur var o da anladıgım kadarıyla tarih olmus durumda)
    zaten bana gore 95 -100 de de kalsa fena degildir.
    bide motor bilindigi uzre race touring modeli oldugu icin gerci bu benim lik motom daha onceden herhangi birini kullanmadım ama sonucta bi scooter gibi degil emin olun.chopper gibide degil.sonucta gosukuo.suda bilinsinki virajlarda zayıf.kesinlikle yavaslamak zorundasın. cunku birden bire kendini bi yan seritte bulabiliosun. neyseki araba gelmiodu.yoksa sıcmıstımmmmmmm..ueheuh.bana bisey olmazdı hızım 50 falandı ama motosikletin g.t e kaymıstı..hehehe
    bide o kotu abi bi dusse granaj mranaj,,iiii,hadi bakalım..ben bikerem onun korkusuylan,2 kere 3 kere yolla butunlesiom valla.
    bu arada sariyerden hic cikmadım.ama bizim buralar geniştir bilirsiniz.trafik yoktur hem.sariyer,kilyos ,rumeli kavagı,garipce,kilyos,gumusdere.bayagı bi arazi yani.hehe
    yarında seye gitcez,acemilik geride kaldı artık ...o 2 gun onceydi.simdi korna calıp,adamı paylıom bile:) bi bilse ler ehliyetim olmadıgını bi carpsa bana yalandan tutarım valla...
    neyse yarında guneslenmeye kilyosa gitcez.arkama artcıu bile aliom siz ne dionuz.hatta sunu bile diyebilirim ki artçısız olmaz abi...hehe.
    sezon da acılmamıstır henuz.beleş girecem plaja,beleş de guneş.yaza bronz gireyim,millet peynirkene.... bayysss
    islerinin yolunda gitmesine sevindim, ama sen yine de tedbiri elden birakma, dikkatli ol!
    kazasiz, belasiz surusler dilerim...

semih20 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    eveeet..parçalar gelmiş beklediğimden daha çabuk cuma faxsladık parçaları pazartesi geldi dün tel açtılar parçaların geldi motoru getir diye..bu gün götürdüm motoru ..iki gün sonra gel al dediler...bu motorla aldığım ikinci gün e 5 te 120 yapmıştım devir göstergesi 5. viteste 7. devir üzerindeydi ibre 120 idi rodajı bile bitmemiş açılmamış hali bu..düşündüm ulan dedim bide açılsa kaç yapar diye ..çok mutlu olmuştum....bundan yarım saat sonra mahalle içinde kaza yapmıştım motor aksamında bişey yoktu ama ön tememen dökülmüştü 500 milyonluk zarar çıktı motorda ....evelsi gün beni arkadaşlar motorlarla iş yerimden almaya geldiler iş çıkışı neyse çıktık gidiyoduk e 5 te ulan ilk yola çıktık yol serbest..bende zs 200 mehmet arkadaşımda yamaha ybr 125 ..ayhan arkadaşımda 150 lik ramzey scooter ..herkes yolu boş görünce basmaya başladı ben en arkadan girmiştim yola yani onların arkasından 2. vitesle girdim yola çok seri bir şekilde 5. vitese ulaştım ilk yola girişimizde aramızda onlarla 200 metre kadar frk vardı ben onlara bu mesafeyi bilerek vermiştim ..anlarsınız...neyse herkes son hıza ulaşmaya çalışıyor ..bende dahil ilk serilikle bunlara yetiştim amaaaa... adamlar 80 ibreden sonra arayı açmaya başladılar :( ....adamlar 400 metre far açtılar çünkü onlar 110 la gidiyor benim motor 80 i geçmiyordu..basıyorum basıyorum gitmiyor 80 den yukarı çıkmıyor anlicanız motorun karizma sıfır oldu onlar bekliyorlaki bunları solda sıfır edicem diye ama onlar uçtu gitti hatta öle olduki onları önde göremedim..yıkııldım utandım ..ağlamak istiyorum ..:( :( :( adamlar bide önden telefon açmasınlarmı olum nerde kaldın diye sanki alay edermiş gibi ..ulan perişan olduk ..hiç yakışmadı bana ve motoruma ..servisten çıksı düzelir inşallah cc. gösteririm onlara günlerini çünkü.rodajı bitmemiş açılmamış bir motor 7000-7500 devride 120 yapıyosa 10000 de artık rahat yapar 140 birde açıldığını düşünün bu motorun rahat 150 görür belki 160 ı dayar..ne oldu motoruma ya ...inş. servisten çıktıktan sonra düzelir..dua ediyorum bol bol off ulan off başıma gelene bak........deve agle kardeşim bu motor 100 km. de 3.0 ile 3.5 litre arasında benzin yakıyor ..motrum 120 km den sonra benzine doyduğunu düşünerek bir deneme yaptım..motorun benzinini sonuna kadar boşalttım depo altından ..sonra içine 2.5 litre benzin koydum depo bitene kadar gezdim km farkına baktın 88 km.. fark vardı ..birde motorun içindeki benzinide sayarsak 3 litreyi bulur ben 3 litre benzinle 88 km yol gittim tabi bu motorun 120. km sinden sonra ki analiz yani dersenizki analiz için erken bir vakitmiş ...sonrası için daha az bir miktar tahminime geliyor ...100 km de 3 -3.5 litre yakıyor bu motor ..ilk aldığımda köpek gibi yemişti benzini ..eğer böle bişey olursa panik yapma bu normal bişey..kanuniyi tavsiye etmem performansı bunun kadar iyi değil ..hızlanması falan ..yakıt bakımından kanuni birazcık daha ekonomik ..bende ikisi arasında kalmıştım ama bunu seçtim arkadaşım ..her iki motoru yan yana getir eminim sende zealsun diyeceksin....
    neber

grafiker - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Arkadaşlar herkese merhaba, kaza yapan arkadaşlarada geçmiş olsun... geçen seneki yaz niyetine girdiğim motor alma hevesime umarım bu yaz kavuşacağım..bende araştırmalarım ve formdaki tavsiyeler sonucu kanuninin race modeliyle bu motor arasında kaldım.... Benim öğrenmek istediğim yeni motor kullanacak biri olarak(gerçi bir kaç kez scoter tarzı motor kullandım) bu motor bana 2 gömlek üstün gelir mi..? kısa boyluda sayılırım 1,68 boyum var.. motoru kendi gözlerimle hiç bi yerde görmedim.. Hangi servisi arasam yok elimizde dediler.. Sonra Polen'i aradım onlarda şuan yok ay sonunda gelecek dediler.. Bu dövüz artışının bi farkı olurmu yeni kafileye dedim.. şuan için yok ama eğer dövüzdeki artış devam ederse kaçınılmaz olur dediler.. Bu arada ben bayrampaşa /ist. da oturuyorum.. ve aynı zamanda fotoğrafçıyım.. imkanı olan arkadaşlar var ise stüdyoma misafir etmek isterim...hem motorun bir iki yüksek kalitede fotoğrafını çekmiş oluruz hemde bahaneyle ben de görmüş olurum. ve [paradayz] arkadaşın dediği gibi almak isteyen arkadaşlar birlikte hareket eder isek %10 gibi bi indirim kesin yaptırabilirz.. ki en son biz 3 fotoğrafçı arkadaş dijital baskı makinası aldık tek olarak aldığımız son fiyatın haricinde, 3 makine için pazarlığımızda %15 gibi bi indirim + yanında belli bir adette kağıt aldık..son bi de..bu motor ehliyetin olmayışının kanunen cezası nedir ve ne kadar sıklık ile trafik polisyle karşılaştınız ve sorunlar yaşadınız.....Herkese kazasız belasız sürüşler...

grafiker,
    arkadasim boy olarak sakın korkma, boyuna cok uygun bir motor!

es83tr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    ARkadaşlar artık şu makinanın videosunu çekseniz olmazmı

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 2 kullanıcı var. (0 üye ve 2 misafir)

Bu Konudaki Etiketler