Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

ZEALSUN ZS 200 GS Sport

Motovento
    REKLAM ALANI
    TysonPit - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    resim, video? hani arkadaslar yollayın yaw bişeyler okadar alan var
    bende düşünüyorum inş alacam yakın bi zamanda.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    semih20 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı zsara adlı üyeden alıntı
    Bazı arkadaşları anlayamıyorum açıkcası. Şu motor zealsundan iyi zealsun bu motordan daha kalitesiz yada daha yawash falan filan vesaire.. Arkadaşlar ben tercihimi zealsun dan yana kullandım ve pişman değilim. bu motorum piyasadaki en iyi motor olması yada en iyi çinli olması gibi bir iddiam yok. Tek iddiam şu.. zealsun görüntü ve fiyat açısından bakıldığında benim için en ideal motor. ve benim için en ideal olan aynı zamanda benim için en iyi motordur.
    Demek zealsun aldın ..hımm...peki nasıl gidişi falan iyimi şu ana kadar kaç basa bildin merak ediyorum anlat, anlat ,hadi anlat nasıl...!!!

kamikaze48 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    zs200gs
    bu motoru alan kaç kişi oldu. heyyy zs 200 gs si olanlar nerdesiniz yav aldınız kayboldunuz.zsara dan başka kimler var .tecrübelerinizi paylaşin arkadaşlar. alan kaçmasın

bulosele - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    bence de bazı arkadaslar motoru aldıktan sonra kayboldular, yahu ben twister aldigim halde hala bu topic'teyim...

hardestman - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

nasıl olsa hepsi kul yapısı değil mi?

arkadaşlar nasıl olsa hepsi kul yapısı hepsinde bir aksaklık olabilir.... bence ayağınızı yerden kesecek hem hesaplı ve hesaplı olmasına göre de güçlü ve estetik bit motor istiyorsanız zaelsun gayet uygun bir motor .tavsiye ederim hani valla ben ondan alacam bu arada hayalimdeki motorun resmini koyayım dedim bakın ....

yok hardest sen alma ben alacam..............bu motorun 100 km.de yaktını bilen varmı acaba ne yakar bu motor........aloooooooooooooooooooooo motorcular hadi ya anlatın nedir neyin nesidir bu motor pazartesi alcaz daaaaaaaaaaa

ulasturhan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Taze bitti :(
    not_fear , kamikaze48 , paradayz , zsara , desertstorm teşekkürler arkadaşlar sağolun. nazar boncuğu oldu ama yinede ön panelin üstündeki cama bi nazar boncuğu çıkartması yapıştırmayı düşünüyorum. henüz plakam çıkmadı bunun için rahat rahat gezemiyorum. şimdi gelelim motordan izlenimlere... egzos sesi yüksek devirlerde gerçekten rahatsız edici ama diğer yönden şöyle düşünebiliriz yüksek ses nerden geliyo diye durup bakıyolar yani uyarıcı etkiside var karşıdan karşıya geçen yayalar için özellikle daha uyarıcıdır diye düşünüyorum... benzin göstergesinn olduğunu ve bi çok motorda bunun olmadığını hepiniz bilirsiniz... peki vites göstergesinin dijital olarak bulunduğunu biliyormuydunuz?? evet hangi viteste olduğunuzu görebilirsiniz... motorun orta ayağı yok sadece tek yan ayak mevcut bu da spor olmasının getirdiği bi durum tabi... cuma akşamından beri ve halada motorumu görmedim binmedim sürmedim ankaraya düğüne gitmiştim. bıraktığımda 50 km yi devirmiştim 2 günde iyi gezmişim yani mahalleden çıkmadığım için bana çok gezdim gibi geliyo... bi kadiköye git gel 50 km yaparsın zaten ama mahhalle içinde 50 km çok gibi geldi bana plaka olayını halledemedim acaba sizden halledebilen oldumu?? ruhsat plaka çıkması için polen motordan kafa kağıdının verilmesi gerekiyomuş. oda henüz yollanmamış bayiye... nesa arkadaşlar motorun dinlendikten sonra çalıştığında ısınana kadar beklemek gerekiyo çünkü cikleyi indirince direk (i)stop ediyo bi ara cikle açık kullanmışım gaza basınca titreme yapıyo motor sendeleniyo felan sonra indirdim cikleyi düzeldi... ilk günde kazadan sonra hava karardı tabi sonra mahallede dedim çalıştırayım çalışmadı sonra dedim bostancıdan buraya gelene kadar benzin bitti herhalde kazadan dolayıda benzin almayı felan unutmuştum sonra gittim benzin aldım bidonlar geldim koydum. sonra yine çalıştırıcam ama bi baktımki benzin bittiği için değil motoru durdurmak için kullanılan bi düğme var o açık kalmış onu kapattım ve küt diye çalıştı

nesa işte bu kadar şu plaka bi çıksın ah ah

zsara - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Zealsun GS200
    bende ulaş arkadaşıma aynen katılıyorum. anlattıkları bire bir bende de oluyor. motor ısınana kadar beklemek gerekiyor aksi takdirde stop ediyor ve jikle çekik kullanında vibrasyon artıyor. henüz 60 km deyim ben de. şu ana kadar 80 km hız gördüm. daha basacak olsaydım motorun gidesi var gibiydi ama rodaj olayı nedeniyle fazla zorlamak istemedim. birazdan motoru servise götürüp benzin şamandırasını kontrol ettiricem. oda halledilirse motorda sorun olarak adlandırılabilecek hiçbirşey yok diebilirim. Bu arada benim de tek memnun olmadığım konu motorun yüksek devirdeki yüksek sesi. tok bir ses değil ancak bazı insanlar motoru duyunca sesi çok güzel falan diyor..
    he bu arada bir şikayetim de durduğum yerlerde insanların gelip bana motor hakkında soru sorması, 1 hafta oldu ama şimdiden sıkıldım insanlara sürekli motor hakkında bilgi vermekten. gezici zealsun reklamcısı hissetmeye başladım kendimi. en son dün soran bi adama motor arkadaşımın dedim de yırttım
    benim de plaka halen çıkmadı. sanırım bu hafta başı o da hallolur..
    baki selam ve dua ile..

Motosikleti
    zs200gs
    motordan memnun olmanız içimi rahatlattı kimse kullanmadığı için tereddütüm vardı acaba boşuna mı hayal kuruyorum gibisine . motorun ii olmasına sevindim. inşallah sorun yaşamassınız bundan sonrada.kanuni racer gibi olmasın da o motor çok sorun çıkarıyo.yolunuz açık keyfiniz bol olsun

arkadaşlar yarın alıyorum motorumu...çok heyecanlıyım hergün mutlaka yolum düşmesede mağazanın ordan geçip bakıyorum ..bakmassam gece uyku tutmuyor .ağğğ ne zaman yarın olacak ya ..yarınmı yarın olacak.. kim bekleyecek....ben kocaelideyim gebzede burda bu motor kapış kapış zealsun en çok satılan motor oldu kanuni arkasında ....bundan öncesinde ramzey racing e hevesim vardı ..otobanın yanından geçerken bitane otobanda seyir halindeyken gördüm motorda 220 ibre var 5 vites 14 beygir adam nerdeyse motoru patlatcak songaz son vites gittiği belli ama nerde 180 150 motor inanın 85 anca gidiyordu .adamda motordan çıkan sese aldanıyordu herhalde ..kafasını direksiyonun önüne eymiş gözler teker hizasından bakıyor ...kendini çok hızlı gidiyor sanıyordu ...her neyse orda koptum o motordan .....varsın çalışması için ısıtalım ..başka bişey olmasında ...kimse hız denemesi yapacak duruma gelememiş heralde ....???????????

hadi beyler yahu,alın artık su motorları, yaz da geliyor zaten artık gezi duzenlemenin vakti geliyor..

Motosikleti
    zs200gs
    şu 15 i gelsin okul bitsin inşallah hemen alacam ama ben sizin organizasyonlara katılamam.okul kapandı mı muğlaya dönüyom.inşallah muğla mt bişeyler ayarlar. bbrr duy sesimi yap bi güzellik topla muğla mt yi

Motosikleti
    Zealsun GS200
    bugün dayanamadım ve 110 km hız yaptım. kaskım olmadığı için daha fazla abartmak istemedim. Birde ümraniye girişinde polis vardı. adamlar uzaktan beni görür görmez fırladılar beni bekliyorlardı. usulca u dönüşü yaptım kask yok ruhsat yok plaka yok ehliyet yok. bi motor bide ben. sanırım polisle yüzleşmek için hazır hissetmedim kendimi
    baki selam ve dua ile..

yok bide hisset...))

şu motoru alimm toplu gezeriz inşallah
    bu gün otobanda 5 -6 kişi peşpeşe geziyodu manyak görünüyo ....bizde yapalım bu olayı

Alıntı zsara adlı üyeden alıntı
    bugün dayanamadım ve 110 km hız yaptım. kaskım olmadığı için daha fazla abartmak istemedim. Birde ümraniye girişinde polis vardı. adamlar uzaktan beni görür görmez fırladılar beni bekliyorlardı. usulca u dönüşü yaptım kask yok ruhsat yok plaka yok ehliyet yok. bi motor bide ben. sanırım polisle yüzleşmek için hazır hissetmedim kendimi
    ne gerek var dostum kasksız bunları yapmaya, en azindan baskalarina kotu ornek olma burada!!

Motosikleti
    Zealsun GS200
    Alıntı bulosele adlı üyeden alıntı
    ne gerek var dostum kasksız bunları yapmaya, en azindan baskalarina kotu ornek olma burada!!
    cuma günü 130 kaat para verip kask aldık dün öğlen çalındı kasksızlık mecburiyetten oldu yani, keyfi bişey değildi.
    baki selam ve dua ile..

seruven17 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ybr
    Arkadaşlar....

Zealsun 250 gs çıktığından haberdar mısınız?

Polen haziranda 250 likleri getiriyor ve fiyatıda 4500 olacakmış!!!

Motorun özellikleri için bisan için açtığım topiki inceleyebilirsiniz...

http://www.motosiklet.net/forum/showthread.php?t=11273

Sonuçta aynı motor....

ya arkidişler
    acaip heyecan bastı beni yaaa
    niyemi
    e siz takır tukur alıp duruosunuz makinayı
    bende hasta oluom, hala karar veremedim 200 gs mi 150-19 mu
    çıldırcam yaaaaaaaaaa
    ben 200 gs istiom race kaldırır ancak beni biliyorum, ama diğerinide tipi için istiyorum o da çok güzel baba bi motor, güç dersen çok önemli değil.
    bide istanbul ankara yapıcam motorla bu yaz 4 kez, e bu durumda 200 gs mi 150-19 mu bu da kriter haline gelior, hava soğutma yağ soğutma aralarında çok fark yok anladığım kadarı ile, su soğutma gibi değil yağ soğutmanın işlevi daha basit kalıyor.

arkadaşlar nihayet bu gün motorumu aldıımmm ve şunu söylüyorum ..dehşet bişey ya
    ..tavsiye ederim ..çabuk devir alıyor konforlu sorunsuz ya katogorisinde en iyisi kanuniyide denedim ..sesi hele manyak çıkıyo sesi ..tek düğmede çalışıyo soğuk sıcak farketmiyo off ya yarın olsada binsem ya ...görünüşü duruşu çok manyak ya ...park edip git uzaktan izle..bir kalabalıktan geçiyorum millet ıslık basıyo...baya güzel duruşu muruşu tekerler kalın izli motor konfor ya çok menmunum anlicanız kanuniye bindim acayip vibrasyon var midem bulandı artı bunun kadar çabuk hızlanmıyor ...görüntü olarakta bunu kadar iyi babayiğit durmuyor ..ilk almama ramen yamaha 125 ile kapıştık benimki 4. saniyede 65 gösterdi kalkışta geçtim bikere ..arayı açtım neyse gerisi öleya
    bu gün çok manyak geçti ...yarın ne zaman olcak yarınmı??kim beklicek yarını ...

diğer motosikletin hangisi olduğunu anlayamadım ama, eğer race istiyorsan gs200 güzel bir motor. eğer birazda boyun uzunsa başka alternatif yok bu fiyatlara.
    tabi bu benim kişisel görüşüm.
    supermoto almaya karar vermeseydim bunu alırdım

hayırlı olsun semih
    hangi bayiden aldın?

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler