Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

ZEALSUN ZS 200 GS Sport

Motovento
    REKLAM ALANI
    kamikaze48 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    zs200gs
    ya bu polenin bu kadar saçmalayacağını sanmıyodum kim 4500 ytl verir o 250 cc motora. 50cc fark bu kadar da yapmaz.onun yerine twister alınır. bide granajsız.bunlar neyine güveniyo hem çinli hemde tanınmıyolar.bunlar da saçmalamaya basladı

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    es83tr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Arkadaşlar bu 200gs 100 km hıza kaç saniyede ulaşır..

bulosele - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    tarih 1,05,06. zs 200 gs'nin bayilerde olmasi gerekiyor! evet arkadaslar alan yok mu motoru?

Biraz önce bayiyi aradım daha kargodan çıkmadı 2-3 gün içinde gelecek dediler... Bekliyoruz valla

zsara - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Zealsun GS200
    bende bugün öğlen aradım akşama gelmesini bekliyoruz dediler. Eğer akşama yetilmezse yarın kesin elinizde olur diye de eklemişlerdi.. az evvel aradım yarın akşam diyorlar bu kez de..
    baki selam ve dua ile..

ben bu aksam bir tane zs 200 gs gordum bir arkadasta..gorunus itibari ile cok tatmin edici, 600luk makinalarla denk gibi, ama sesini begenmedim, egsozla oynanirsa sanirim guzel bir ses elde edilebilir, performansa gelince arkadasin soyledigine gore bu motor 120km/h'i gecmez! bilmiyorum artik, hayırlısı olsun, motoru alanlar lutfen yazsinlar...

Abi o adam geçemiyodur belki 120 yi yoksa 200 cc 19 beygirlik bir motor en aşa rodajdan sonra 150 yapar mantıken yani...

desertstorm - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    yamaha rx king 135
    kardeş bu motor bildiğim kadarıyla 19 değil 15 beygir... bu da büyük bi fark bence yani hız açısından.......

mountaineerable - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    arkadaşlar motorun boyutları hakkında bilgi verecek olan var mı ?

kimse altında ufacık kalan bi motora binmek istemez sanırım

cbr için çocuk bisikleti gibi kalıyor denildi... yan yana fotoğrafı olsa da karşılaştırabilsek..

veya kanuni nin 200 cc lik racer i ile karşılaştırsak boyut olarak...

desertstorm - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    yamaha rx king 135
    kardeş santim olarak bilmiyorum ama motor cbr125 ile 600 lük arası bi kalınlığı var ama biraz alçak işte... açıkçası alçak olması motoru çok gıcık gösteriyo.... ama cbrye göre epey kaslı yani......

2010×760×1080 mm... beyler zongshenin sitesinde verilen boyutlar bunlar.......

Motosikleti
    zs200gs
    aslında arka süspansiyon biraz kaldırılsa iyi olabilir.denemek lazım. alan arkadaslardan deneyen olur belki bizde öğrenmiş oluruz .zaten motorlarda geldi sayılır.inşallah en kısa sürede motorunuza kavuşursunuz.hadi hayırlısı

OFF off daha gelmemiş bekleye bekleye bi hal olduk valla gelse direk video foto ne varsa atacam

Alıntı mountaineerable adlı üyeden alıntı
    arkadaşlar motorun boyutları hakkında bilgi verecek olan var mı ?

kimse altında ufacık kalan bi motora binmek istemez sanırım

cbr için çocuk bisikleti gibi kalıyor denildi... yan yana fotoğrafı olsa da karşılaştırabilsek..

veya kanuni nin 200 cc lik racer i ile karşılaştırsak boyut olarak...
    boyutlarina kimse laf edemez dostum, kesinlikle boyut olarak begenirsin!
    dusunmen gereken konu motorun performansi! motorun 19 hp oldugunu hic sanmiyorum..

Motosikleti
    zs200gs
    zaten 19 değil 15

dyonizos - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Arkadaşlar ilk motorunu almak için araştırma yapan biri olarak öncelikle herkese ''merhaba''
    Ebay'da bu motorun detaylı resimlerini gördüm.Merak edenler ebay'a girip ''zongshen'' diye aratırlarsa motorun satışının yapıldığı linkte oldukça detaylı resimlerini görebilirler.Ayrıca motorun özellikleri ingilizce çok detaylı olarak açıklanmış...

RESİMLER BUNLAR

Ya arkadaşlar İbre 100 km/s gösteriyor hani 160 ibresi vardı bu makinanın

Seni unutmayacağız
    Nur içinde yat
    Ertuğrul_Öz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Dışı büyük içi küçük sarı şey

100 mph=160.9344 km/h

Resimler ebayden mi?
    [COLOR="Blue"]Ne Kadar Yükseğe Çıkarsan, O kadar Yüksekten Düşersin. [/COLOR]

Beyler bu nasıl iş abi biraz once bayiyi aradım adam bana ayın 10-15 arasında geleceğini söledi başka bayilere gelmiş varmı acaba ?

Evet Ebay dan bilgi için sağol Buraya gelen modellerde o zaman 160 km/s yazıyor şimdi anladım saol..

Bir de 2 defa sordum ama cevap gelmedi bu makina 100 km hıza kaç saniyede ulaşır?

zsara - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Zealsun GS200
    Alıntı merssk adlı üyeden alıntı
    Beyler bu nasıl iş abi biraz once bayiyi aradım adam bana ayın 10-15 arasında geleceğini söledi başka bayilere gelmiş varmı acaba ?
    saat 19:30 itibariyle bende sordum ancak motordan halen ses seda yok. Bence bu motorlar hafta sonuna kadar anca gelecek. hatta belki önümüzdeki haftaya bile sarkabilir. Benim gibi kaporasını vermiş olan yada beklemede olan diğer arkadaşlara tavsiyem bi kaç günü daha gözden çıkarmaları..

geç olsun güç olmasın arkadaşlar.. bayilere de kızmayın boşuna çünkü onlar polen ne diyorsa onu söylüyorlar. elçiye zeval olmaz
    baki selam ve dua ile..

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 2 kullanıcı var. (0 üye ve 2 misafir)

Bu Konudaki Etiketler