Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

ZEALSUN ZS 200 GS Sport

Motovento
    REKLAM ALANI
    ulasturhan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Taze bitti :(
    aldıktan sonra aldım diye mesaj atarım gümrükçü abilerimizi bekliyoruz...

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    zsara - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Zealsun GS200
    bu arada bende kaporamı verdim bekliyorum. bir firmada ithalat sorumlusu olarak çalıştığımdan uzak doğu mallarının gümrüklenmesinde ne kadar sorun çıkabileceğini biliyorum :( yine de benim gibi beklemede olan herkes adına; umarım polen motorun işleri gümrükte yolunda gider demek istiyorum. Motoru alınca bende aldım diye mesaj atıcam
    baki selam ve dua ile..

bulosele - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    ben ya zealsun ya da 2. el twister almayi dusunuyorum...

Motosikleti
    Alıntı bulosele adlı üyeden alıntı
    ben ya zealsun ya da 2. el twister almayi dusunuyorum...
    param olsa düşünmez honda twister alırdım... haberin olsun. bunu alıyorum çünkü sıfır çünkü kredi kartına taksit yapıyolar ve çünkü ancak bu kadar ödeme yapabilirim. belki ilerde...

Motosikleti
    Zealsun GS200
    zealsun vitesleri 1 aşağı, 2-3-4-5 yukarı diye mi gidiyor? bilgisi olan var mı acaba?
    baki selam ve dua ile..

kamikaze48 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    zs200gs
    ne zaman almış soramadım aslında herşeyi soracaktım yanında kız arkadaşi vardı kısa kesmek zorunda kaldım. sanırım bundan önceki gelişinde almiş.ama motor çok güzel duruyodu kesinlikle 200cc lik bi görünüşü yok.yeni gelecek motorların granajlı olup olmadığı hakkında bilgisi olan var mı?

melbur - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Suzuki GSX R 1000
    Alıntı zsara adlı üyeden alıntı
    zealsun vitesleri 1 aşağı, 2-3-4-5 yukarı diye mi gidiyor? bilgisi olan var mı acaba?
    evet dostum aynen öyle
    [B][CENTER]MoToRiZe 07 Antalya[/CENTER][/B]
    [CENTER]HIZLI YAŞA GENÇ ÖL Kİ CESEDİN YAKIŞIKLI OLSUN[/CENTER]

Motosikleti
    bu gün yağmurda motor sürdüm biraz inene kadar sırılsıklam olduğumu anlamadım hem keeway i hemde ramzey sport u sürdüm keeway çok hantal geldi gerçi motor gücü ramzeyden iyi ama hakim olmak zor ağır motor tabi... neyse sonrada bayiye gittim henüz gelmemiş pazartesi dediler bakalım böyle kaç gün daha geçicek... bayinin bi suçu yok tabi suç polende...

Motosikleti
    zs200gs
    bügün polenin msnini aldım kaydettim baktım çevrimiçi merak edilenleri sormaya çalıştım ama pek istekli görünmüyolar.sanki satıcı onlar deeğilde benim.herneyse öğrenebildiğim şu motoru kapalı olan model 250cc miş ve sanırım yakında 200lük yerine 250lik getiriyolar ama emin değilm. pek sallamadıkları için yarım yamalak cvp verdiler fiyat farkını sordum sadece ötv farkı dediler yani 3600 işlemsiz.tplamda 3800 civarı sanırım.

kardeş ben sordum ötvl li fiyatı 3.100...

Bunların da ne dedikleri belli deil ha şöyle adam gibi iş yapan motor bayisi bulamıcaz galiba...

ylmzzz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawasaki Z800
    plakayı kendiniz yaparsanız 90 ytl filan tutuyor. 3100+90 olur yani.
    Korkarak yaşıyorsan yalnızca hayatı seyredersin

paradayz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı merssk adlı üyeden alıntı
    Kesin alacak olan 3 kişi var sanırım

3+1..bende alabilirim.

desertstorm - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    yamaha rx king 135
    arkadaşlar merhaba ben de bu motoru almak istiyorum.. şu an konya da üniversitedeyim ve bizim yurdun karşısında motorcuda bu motoru inceledim.. gerçekten çok hoş bi motor tabi renginin ve biraz alçak olmasının dışında... ama ben de en büyük taliplilerden biriyim.. bu arada yine yurdun karşısındaki motorculardan birine sordum bisan haziran ayında zongshen 250 cc race motoru TÜRKİYE'YE getirecekmiş haberiniz olsun..bildiğiniz gibi gs 200 ün orijinali de zonshendir.. bence acele etmeyin.. ben de bekleyecem... ayrıca 250 cc olan motor gri ve siyah renkte... melbur kardeşten geniş kapsamlı bi yazı ve motorun sesinin olduğu bi video bekliyorum.. sevgiler.. yolunuz açık olsun....

Motosikleti
    zs200gs
    merssk bu 3100 ytl 200gs için değil mi benim merak ettiğim aslında motoru tamamen kapalı olan yeni modelin 200gs si yok mu. ben onu sormak istedim adamlara 250cc dediler.senin bi fikrin var mı bide bu 250 olanın fiyatı ne olur acaba

Motosikleti
    yamaha rx king 135
    kardeş ben 250 cc olanı sordum benim yurdun karşısındaki mondial bayisine zongshenin bayiliğini almışlar galiba.. motorun fiyatı 3600 yada 3700 olur dedi bilginize.... ama ne kadar doğru onu bilemem tabi....

ZS-250-GS

ÖN LASTİiK: MT2, 75-17 ARKA LASTİiK: MT3,5-17
    MAX GÜÇ: 13/(750-500)
    SiLiNDiR HACMi: 230 ml

MAX. TORK: 16.5 /6000-500)

polen motor 250 cc zongsheni listeye koymuş ve 4500 fiyat çekmiş.. kusura bakmayın fotoraf ekleyemedim...zaten özelliklerine de bu kadar yazmışlar..

Desertstorm demek konyaya gelmiş motor bende sakaryadaki bayiden alacam bekliyorum hala gelmedi yaw

Motosikleti
    Zealsun GS200
    Alıntı kamikaze48 adlı üyeden alıntı
    merssk bu 3100 ytl 200gs için değil mi benim merak ettiğim aslında motoru tamamen kapalı olan yeni modelin 200gs si yok mu. ben onu sormak istedim adamlara 250cc dediler.senin bi fikrin var mı bide bu 250 olanın fiyatı ne olur acaba
    kamikaze, bu motor hakkında motoru kapalı granajlı haliyle gelecek diye çok söylenti çıktı. ancak malesef böyle bir model yok. zonghsen markasıyla üretilen 250 cc motorların granajları var ancak onlar şimdilik türkiyeye ithal edilmiyor. elbet bir gün onlar da satılacaklar ama çok farklı söylentiler dolaşıyor ortada. 2500 cc nin fiyatına gelince.. 50 cc artı granaj dışında bire bir aynı olan iki motor arasında çok bi fark olacağını ben şahsen düşünmüyorum. kendi tahinim olarak söyleyecek olursam, bu yaz sezonuna kadar böyle bir motor yetiştirilir se bence fiyatı 4000 ytl nin az bişiy üstünde olur. şayet yaz sezonuna yetiştirelemezse muhtemelen 4000 ytl nin az altında bir fiyatla satışa sunulacaktır. neticede 200 cc motor 3100 ytl iken kimse granajdan dolayı o motora 5000 ytl ödemez bence..
    baki selam ve dua ile..

zsara kesinlikle haklısın grenaj ve 50 cc için kimse vermez o parayı ki bu gs 200 e de grenaj taktırmak çok ta zor deil.. fakat bana sakarya , istanbul ve bursadaki bayilerin sölediği grenajlı gs 200 gelecek.... Polen motor da öyle bişey yok diyor.. Bende anlamadım bu işi inş. yarın gelir bayiye de gider görürüm

tigermbz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Ducati 797
    zongshenin sitesinde zs200 ile zs 250 arasında max speedde 10 mil fark var buda 16 km demek. tahminim bir zs 200den 20 kmh daha hızlı gider bu makina.
    zs 200ün 150 lere dayandığını düşünürsek bununda 160-170 yapması işten değil.

Motosikleti
    yamaha rx king 135
    yok mersssk kardeş ben sordum sadece haziran gibi gelir dedi... sadece o kadar bi bilgi var hatta az önce yine konuştum hep aynı hep aynı....

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 2 kullanıcı var. (0 üye ve 2 misafir)

Bu Konudaki Etiketler