Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

ZEALSUN ZS 200 GS Sport

Motovento
    REKLAM ALANI
    es83tr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Polen firmasıyla konuştum onlar bana bu bilgiyi verdiler 200 Gs 3.100YTL 2 ay sonra jrenajlı olarak 250 cc lik fiyat tam belli değilmiş 4.500 gibi olması bekleniyormuş.
    Aşağıda adresini verdiğim firmada 200GS 3.100YTL ye eve deslim ediyormuş.(200 Gs 4.000 ytl diyen arkadaşlara duyurulur)
    http://www.otmmarket.com/motor/main/..._ID=4&cat_ID=2

Piyasada var olan sadece bu renkmiş

Motor sahibi olan arkadaşlar bilgilerini paylaşırlarsa kendi adıma sevinirim

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Arkadaşlar biraz önce bayiden geldim motor gelmemiş 30 una kadar gelecek dediler...
    Ayrıyetten siyah-gri ve kırmızı-beyaz olarak 2 renk te gelecekmiş ve grenajlı olarak geliyormuş... defalarca sordum adamlar böle dedi..

es83tr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Arkdaşım nereye sordun ben telefonla Adana Polen firmasını aradım bana önceden yazdığım gibi dediler benim bildiğim polen firması Zealsun' ın Genel dağımtımını yapmıyormu onlar neden tekrenk seçeneği var diyorlar şimdilik.

sogulcan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    GT 250 R düşünüyor
    mrb arkadaşlar.öncelikle başka bi motordan bahsedeceğim için özür dilerim ama konuyla bence yakından ilgili.biraz önce Honda bayisinden geldim.adamla biraz sohbet ettik.aynen dedikleri şöyle.bildiğimiz gibi yamaha ybr 125 lere honda da rakip olarak cg ler var.ama onlar tamamen japon üretimi olduğu için yamaha ybr lerden çok daha pahalı.(ybr ler yamahanın çindeki fabrikalarında üretiliyomuş).honda da yamaha ybr lerle rekabet edebilmek için çindeki fabrikalarında yeni bi motor üretmiş.200 ve 250 cc.üstelik de racing.tahmini fiyatı 2500-3000ytl.yamaha ybr lerle aynı fiyatlarda yani.bu yaz piyasada olacakmış.ben elçiyim elçiye zeval olmaz.bilmem doğrumudur ama adam aynen böyle dedi.eğer aslı çıkarsa süper olur gibi geldi bana.ilginize...ozaman kimse zealsun a bakmaz galiba.

TysonPit - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    200-250cc racing hadi çıktı diyelim. fiyatı asla okadar ucuz olmaz. ben hiç zannetmiyorum

Seni unutmayacağız
    Nur içinde yat
    Ertuğrul_Öz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Dışı büyük içi küçük sarı şey
    Ay bitti hala gelemedimi şu makina ?
    [COLOR="Blue"]Ne Kadar Yükseğe Çıkarsan, O kadar Yüksekten Düşersin. [/COLOR]

30 una kadar gelcek inş. beyler gelir gelmez bayiye gidicem fotoları atarım direk

ulasturhan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Taze bitti :(
    Alıntı sogulcan adlı üyeden alıntı
    mrb arkadaşlar.öncelikle başka bi motordan bahsedeceğim için özür dilerim ama konuyla bence yakından ilgili.biraz önce Honda bayisinden geldim.adamla biraz sohbet ettik.aynen dedikleri şöyle.bildiğimiz gibi yamaha ybr 125 lere honda da rakip olarak cg ler var.ama onlar tamamen japon üretimi olduğu için yamaha ybr lerden çok daha pahalı.(ybr ler yamahanın çindeki fabrikalarında üretiliyomuş).honda da yamaha ybr lerle rekabet edebilmek için çindeki fabrikalarında yeni bi motor üretmiş.200 ve 250 cc.üstelik de racing.tahmini fiyatı 2500-3000ytl.yamaha ybr lerle aynı fiyatlarda yani.bu yaz piyasada olacakmış.ben elçiyim elçiye zeval olmaz.bilmem doğrumudur ama adam aynen böyle dedi.eğer aslı çıkarsa süper olur gibi geldi bana.ilginize...ozaman kimse zealsun a bakmaz galiba.
    honda kendi motorları arasındaki en dandik race motoru bile 4700 e bırakırken söylediği hiç akıl karı değil o adama söyle bunlara gerennnnkkk yok bunlar reklam kokan hareketler...

bulosele - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    ulas merhaba,
    abi sen fuarda motoru gordun,uzerine bindin,sana bisey sormak istiyorum. motor cok mu alcak, cbr 125 ile kıyaslayabilir misin,ya da ybr ile?

VampiReCRoW - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    [Kanuni TIGER (AYı) : Mondial 250mct (KuZGuN)] şu aN ==> Suzuki GS500E (TuğLa)
    beyler yapmayın allah aşkına bırakın şu granaj konusu kapatın bakın yollanan tüm granajlı resimler de yalnızca biri orjinal fabrika çıkışı oda 250cc lik başka bir modeli çinli zongshen firmasının diğer tüm resimlerdeki granajlar özel döktürülmüş olanlar elimde filipinlerden bi grup 200gs cinin resmi var siteyi hatırlarsam yazarım tonlarca resimleri var ayrıca polen firması der ki sadece kırmızı beyaz olan 200cclik modeli getiriyoruz
    herkese ii sürüşler bu arada oldu artık bir motorum var ve adı KAPLAN...

ulasturhan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Taze bitti :(
    Alıntı bulosele adlı üyeden alıntı
    ulas merhaba,
    abi sen fuarda motoru gordun,uzerine bindin,sana bisey sormak istiyorum. motor cok mu alcak, cbr 125 ile kıyaslayabilir misin,ya da ybr ile?
    yere yakınmı bilemem ama motor cbr a göre daha oturaklı cbr a bindiğimde sanki bisiklete binmiş gibi hissettim kendimi... ama bu öyle değil motora bindiğini anlıyosun yani...

akadaşım çindeki fabrikanı ismi zongshen. şimdi şöyle anlatayım nasıl tofaşın şahin kartal doğan modeli varsa zongsheninde zealsun ve zipstar modeli var. zealsun u adana da POLEN firması getirio zongshen i ise mototurka getirio. AMA MOTOTURKANIN FİYATLARI DAHA YÜKSEK. ZEALSUN da servis ve yedek parça sorunu yok.

arkadaşlar zealsunu modeli ve kalitsi tartışılmaz.

Alıntı bulosele adlı üyeden alıntı
    yaw kardesim, 3-4 hafta once bursadaydim, internetten polen'in sitesine baktim sadece 1 tane bayi oldugu yaziyordu,TEK YILDIZ, bu bayiyi aradim,ellerinde motor olmadigini soylediler!..ben de sinir olmustum koca bursada sadece bir bayi var diye! siz neden internette gorunmuyorsunuz? arkadasiniza bu motoru ne zaman sattiniz, su an elinizde motordan var mi?
    allah askina reklam yapmayi da hic bilmiyorsunuz!..hazir musterileri kaciriyorsunuz!
    arkadaşım sinir olmana gerek yok yaw dur kızma. sen sitenin ik kurulduğunda girmişindir siteye şimdi gir tüm bayilerin tel nosu var.ama bursa da zealsun bursa bölge bayisi tek biziz TEK YILDIZ MOTOR. RACİNG MOTOR şuanda elimizde yok ama 1 ay içinde gelecek tel numaramdan bana ulaşabilirsin.
    0224 253 54 50 SAMET YILDIZ

stenza - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    değişik segmentlerde var
    http://www.motosiklet.net/forum/showthread.php?t=12269

sizde katılın oyunuzu kullanın doğru olan kazansın böyle olmaz model sayfasında reklam ediyorlar sonra girip manüple etmeye çalışıyorlar oylamayı
    Bastığın yerleri \'toprak!\' diyerek geçme, tanı:
    Düşün altında binlerce kefensiz yatanı.
    Sen şehit oğlusun, incitme, yazıktır, atanı:
    Verme, dünyaları alsan da, bu cennet vatanı.

Aziz Üstad Mehmed Akif Ersoy

kamikaze48 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    zs200gs
    merhaba millet. ben daha yeni üye oldum ve bir süredir de zeulsan gs200ü basliğini takip ediyorum .bende yakında almayı düşünüyorm.sanırım bu sorunlara eniyi cvp zeulsanbursa verr.arkadaş gelecek olan motorlar granajlı mı yoksa eskisi gibi mi.değilse niye granajlısını getirmiyolar ki.ayrıca renk seçeneği olacak mı yoksa yine tek renk mi

paradayz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    ayrıca zealsunbursa arkadasım bize zs200gs modeli hakkında ayrıntılı bilgi verirsen iiyi olur.sanırım bu senın icin kolay ,halledebilirsin....tsk

bulosele - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    polenin sitesinde motorun gücü kw/r/min=14,2/8000 olarak yaziyor, bu deger ve birimler dogru mu? cok defa diger forumlarda kw degil de hp olarak ifade edildi bu degerler??!!

kamikaze48 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    zs200gs
    arkadaslar biraz önce dışarı çıktım ve gs 200 le karşilaştım. sahibinin fikrini almak için biraz bekledim. arkadas motordan çok memnun ve daha önemlisi motoru denemek için almiş aslında daha büyüğünü almak istiyo ve şimdi satacakmış.motor temiz sorunsuz ilgilenen arkadaşlar için mumarasını aldım (05367408959)

Arkadaşım daha bayilere gelmedi hangi ara aldı hangi ara satıyor ?

zsara - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Zealsun GS200
    arkadaşlar selam,
    forumda bulunan kaç kişi bu motordan almayı planlıyor merak ettim..
    baki selam ve dua ile..

Kesin alacak olan 3 kişi var sanırım

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 3 kullanıcı var. (0 üye ve 3 misafir)

Bu Konudaki Etiketler