Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

ZEALSUN ZS 200 GS Sport

Motovento
    REKLAM ALANI

bulosele kardeş ayın 24 ünde dağıtıma başlanacakmış 25-26-27 si gibi bayilere ulaşacak sanırım

Arkadaşlar yeni aldığım bilgiye göre Zeal sun Gs 200 grenaj lı olarak gelecek yani motor hiç bi şekilde gözükmüyor

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    ulasturhan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Taze bitti :(
    fisilti bunlar fisilti... nerden duydun bizede söyle varsa resmi yollada bizde bilelim. masum duygularimizla oynama bizim

bulosele - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    yapma merssk kardes, ulas'i heyecanlandiriyosun,bak bu gece motorun grenajli halini dusunmekten uyuyamaz...

eheh arkadaşlar cidden ilk gittiğim bayide ben dedim grenaj taktırmak istiyorum adam dedi zaten bu gelen modeller de motor gözükmüyor grenaj lı dedi inanmadım gittim başka bi bayiye orasıda öyle dedi Ulas kardeş fisilti deil yani

abi bu motor iğrenç yaa niye üzerinde bu kadar duruyersunuz ki
    hiç tartışmasız cbr125 derim
    bizimburada u motor 2-3 aydır ar bayide.gittim gördüm inceledim... pek ahım şahım bişi değil. çalıştır dedim adama sesi nasıl diye baktım iğnreç scooter sesi gibi. tok bir ses bekliyordum 200 cc olmasına rağmen bi tok ses alacağımı düşündüm ama yok yok yok

benim pek hoşuma gitmedi
    cbr 125 in sesi çok dha iyii

İsteyen varsa bugün bu motorun bayide resimlerini çekip hatta birde sesi ile ilgili video koyabilirim ;) isteyen var mı ?

es83tr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Öncelikle Herkese selam formları 3 haftadır takip ediyorum önceleri kanuni 200 cc nin formunu baya takip ettim ve 1-1,5 haftadırda bu formu takip etdiyorum ben bugune kadar hiç motor'a binmedim fakat son 1 yıldır bir motor sevdası başladı ve bende motor sahibi olmak istiyorum şahsen 2 motoruda görmedim (200gs ve racer 200) anlatılanlara bakılırsa 200 gs gösterişli bir motor racer 200 ' göre benim de kafama bayağı yattı fakat ne videosunu nede tatmin edecek bir resmini göremedim sizlerden ricam bu motoru kullanan arkadaşlar

ilk defa motora başlayan birisi olarak bu motoru kullanabilirmiyim + boyum da pek uzun sayılmaz 173 cm
    bu motor tek silindir diye bahsediyor herkes, 2 silindirli olunca çok çok fark oluyormu artıları nelerdir
    bir de bu motor 100 km hıza kaç sn ulaşır.

aklıma takılanlar bunlar biraz fazla soru oldu ama merak işte sorularımı cevaplaya arkadaşlara şimdiden teşekkürler.

TysonPit - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Resim ve Ses güzel olur yollarsanız. tesekkurler.

hacker_2834 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Opel Astra Hb & cbr 125r
    ewet es83tr sesli bi video güsel olur bende motorun her yerini inceledim bi tek sesini duymamıştım zahmet olmazsa bekliyorum şimdiden teşekkürler

ulasturhan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Taze bitti :(
    Alıntı merssk adlı üyeden alıntı
    eheh arkadaşlar cidden ilk gittiğim bayide ben dedim grenaj taktırmak istiyorum adam dedi zaten bu gelen modeller de motor gözükmüyor grenaj lı dedi inanmadım gittim başka bi bayiye orasıda öyle dedi Ulas kardeş fisilti deil yani
    direk polen motorla görüştüm ve onlar böyle bişey yok dediler geçen seneki motorlarla görüntü açısından hiç bir değişiklik olmadığını belirttiler. bi şey daha öğrendim motorlar gümrükte bekliyormuş. gümrükten geçirememişler galiba ve 25 dedikleri tarih hafta sonuna olmadı pazartesiye kadar sarkabilirmiş. haberiniz olsun...

Ulas kardeş polen e sormadım fakat dediğim gibi 2 bayi bana önceki modellerden farklı ve grenaj lı geleceğini sölediler bakalım bekliyecez ve görecez

iste bu tip seyler zealsun'a olan guvenimi acayip sarsiyor benim...ayrica hic resim ve video olmamasi da cabasi...

zsara - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Zealsun GS200
    arkadaşlar selam,
    öncelikle bu motorun resimlerini görmek isteyenler için ;
    http://www.bikepics.com/zongshen/zs200/ (zonghsen etiketiyle aynı motor )
    ben bu motoru henüz 3-4 gün kadar önce duydum ve nette bulabildiğim nerdeyse her forum yazılarını okudum. bugüm ümraniyedeki bayiye gidip fiyat konusunu konuşmak üzere yola çıkmışken motoru ümraniyede park halinde gördüm ve uzun uzun inceledim. motorda çok ufak tefek işcilik hataları dışında gözüme takılan olumsuz bişey olmadı. Ancak direksyon üstündeki hidrolik kutusu görüntüyü feci bozmuş gibi duruyor. Lastikler bu sınıf diğer motorlara göre tatmin edici ölçülerde, gövde çocuk motoru ebatlarında değil. Renk konusunda ise zealsun un neden en kötü rengi tercih ettiğini anlayamadım doğrusu.
    fiyat konsuna gelince; 3.500 YTL anahtar teslim fiyat aldım son olarak ancak bu fiyata 1 adet eksozu da dahil etmeyi denedim, sanırım bunu kabul edecekler ( egsoz fiyatı 100 ytl ). Motorların yarın dağıtımına başlanabileceğini söylediler bana. En kötü ihtimalle hafta sonuna kadar yada pazartesi motorların teslim alınabileceğini düşünüyorum. Bu arada ben yarın kaporamı vericem. Bu güne kadar sadece scooter kullanmış biri olarak bu fiyata alınabilecek en ideal motor olduğunu düşünüyorum. Bu partiden sonra gelen motorlarda mevsimden dolayı ufak bir fiyat artışının olmasını bekliyorum ama buda sadece kişisel bir yorumum. Benle birlikte bu partiden alacak olan herkese şimdiden hayırlı oılsun..

Eyw kardeş... Bu kadar alıcısı var madem öle herkez alınca bi toplanıp gezi düzenleyelim arkadaşlar

http://www.bikepics.com/pictures/498735/ arkadaşlar ben 2006 model bi zonghsen gs 200 fotoğrafı linki verdim size orda tam grenaj var

koray_77 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    güzel motor ama hergün bir tane çıkıyo sanki kafa karıştırıyo ya

Yok yok motor aynı sadece grenaj lısı çok guzel

dun ayın 25 idi, motoru alan var mi?

zsara - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Zealsun GS200
    bulosele, motoru teslim alamadım ama en azından bugün kaporasını verdim. En geç pazartesi elimde olmasını bekliyorum. belkide fazla iyimserim bilemiyorum
    motoru aldıktan sonra motorun durumu hakkında bol bol bilgi vermeyi planlıyorum.. meraklı bekleyişim sürüyor
    baki selam ve dua ile..

es83tr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Arkdaşlar 200 Gs nin grenajlı modeli yokmuş tek renk kırmızı beyaz olarak geçiyor fakat 2 ay sonra 250 cc lik ve grenajlı modeli gelecekmiş fakat fiyatı 4.500 civarı olacağı söyleniyor..

seruven17 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ybr
    Alıntı es83tr adlı üyeden alıntı
    Arkdaşlar 200 Gs nin grenajlı modeli yokmuş tek renk kırmızı beyaz olarak geçiyor fakat 2 ay sonra 250 cc lik ve grenajlı modeli gelecekmiş fakat fiyatı 4.500 civarı olacağı söyleniyor..
    Kim söylüyor bunu,açıklarsan seviniriz....

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 3 kullanıcı var. (0 üye ve 3 misafir)

Bu Konudaki Etiketler