Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

ZEALSUN ZS 200 GS Sport

Motovento
    REKLAM ALANI
    mountaineerable - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    bebek makyaj yapmış......

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    MeTaL - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Artık Yok ama Olacak ...
    Önemli değil Melih. Biz "arkadaş" dediğimiz adam için gerekirse can veririz. Ama değer mi deymez mi bilemem. Benden yardımı isteyende Burak değildir ben yardım etmeyi teklif ettim zorla teşekkür etmenede gerek yok ...
    Eşini Seviyorsan, Onun (2 teker) Hayallerini de Seveceksin.

ulasturhan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Taze bitti :(
    Alıntı mountaineerable adlı üyeden alıntı
    bebek makyaj yapmış......
    çok güzel makyaj ama photo shopu iyi biliyomuş makyajı yapan gerçekten güzel olmuş gelde buna 200lük de... ;)
    bu arada melbur da büyük kaza atlatmış onada büyük geçmiş olsun... tez zamanda sağlığına kavuşur inşallah...

Arkadaşlar bugun Güçlü Motor a gittim İçerenköy deki 25 inde gelecek olan Gs 200 için adam bana 4 milyar oldu dedi dolayısı ile çok şaşırdım en fazla sana 3.900 olur dedi.... gerçekten Ötv den soraki fiyatı bumu bu motorun ?

bulosele - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Ohaaaaaaaaa......olmasi Gereken Fiyat 3,250 Ytl !!!!!!

VampiReCRoW - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    [Kanuni TIGER (AYı) : Mondial 250mct (KuZGuN)] şu aN ==> Suzuki GS500E (TuğLa)
    sLm beyler herkese kazasız belasız sürüsler ...
    dinleyin ben adanadan polen motorla şahsen telefonda konuştum adamlar kataloglarını basmış ötvden sonraki satış fiyatınıda 3100 lira olarak belirlemişler isteyen arasın sorsun polen motora (yine sanıyorum bu sitede bir bayii 3100+plaka ruhsat şeklinde bu motorun son ödeme tutarını açıklamıştı ki bu da benim aldığım bilgiyi doğruluyor (ah bir de hatırlasam linki vericem ama hatırlamıyorum))
    bu arada hiç bir perakende satıcı bu fiyatın üstünde fahiş fiyatla satamazmış bu motoru öyle bir durum olursa denk gelirseniz daha fazla fiyata satan hemen açın polene telefon iptal etsinler bayiliklerini ötv adı altında fahiş fiyatlarla insanların sırtından para kazanmaya çalışanlarında önünü kesmiş oluruz
    herkesi dikkate davet ediyorum
    bence her an www.polen-tr.com dan resmi tedarikçinin katalog fiyatına bakarak konuşun bayilerle diyeceğimmm budur
    (not: sitede hala eski fiyat gözüküyor ama sitedeki iletişim numarasından polen firmasına telefonla ulaşırsanız yeni kataloglarını bastıklarını , bayilerine dağıttıklarını ve yeni katalog fiyatını sizede pek tabii söyleyebilirler denemesi bedava ben denedim çünkü izmirdeki bayii net fiyat söyleyemiyordu ötv olayından sonra aradım konuştum aldığım yanıt buydu )

ayrıca 19 hp ile 14 hp olayına benim bakış açımda şudur inceledeğim kadarıyla zongshen motor olarak çinde üretilen model tek silindir 14 kw firmanın resmi sitesinde motora dair bölümü incelerseniz görebilirsiniz bunun dışında zealsun adıyla ülkemizde satışa sunulan modelse çift silindir 19 hp olarak açıklanmış
    yani 14 kw = 19 hp eder yaklaşık olarak zaten kw/hp hesabına göre de ( 1 kw = 1,33 hp )
    anladığım kadarıyla aradaki tek fark türkiyedeki modelin çift silindir olmasıdır ki bu da yokuş ve 2 kişi vs. durumlarda motorun sizlere daha ii performans vermesi demektir

Wampirecrow verdiğin bilgiler için çok teşekkür ederim.. demek ki sormasam bu güçlü motor bana sağlam bi kazık atacak bu kadar da olmaz adam bana 4 milyar diyor tekrardan teşekkür ederim.....

hacker_2834 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Opel Astra Hb & cbr 125r
    Arkadaşlar ben bu motoru krediyle almak istiyorum fakat kasko yaptırmak gerekiyormuş ve kasko ücretinin ne kadar tuttuğunu bilmiyorum yardımcı olursanız sevinirim

VampiReCRoW - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    [Kanuni TIGER (AYı) : Mondial 250mct (KuZGuN)] şu aN ==> Suzuki GS500E (TuğLa)
    hacker kardesim
    taşıt kredisi yada motorsiklet kredisi altında bu motoru almak bence hata neden dersen bankalar kasko değerinin maximum %70 ini ödüyor ve kaskosunu krediyi aldığın bankaya yaptırman şartı var
    ONERI : vakıfbank şu anda 1,5 aylık faizle 52.yıl kredisi adı altında ferdi kredi veriyor tavsiyem odur ki bul bir kefil gir 4000 lira kredi al nokta

hacker kardesim
    taşıt kredisi yada motorsiklet kredisi altında bu motoru almak bence hata neden dersen bankalar kasko değerinin maximum %70 ini ödüyor ve kaskosunu krediyi aldığın bankaya yaptırman şartı var ayrıca çin motorlarına vermiyorlar genelde
    ONERI : vakıfbank şu anda 1,35 aylık faizle 52.yıl kredisi adı altında ferdi kredi veriyor tavsiyem odur ki bul bir kefil gir 4000 lira kredi al nokta

mountaineerable - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    motor ayın 24 ünde Türkiye ye gümrükten giriş yapıcak... yani 24 ünden sonra bayilere dağıtım başlayacak...

Alıntı ulasturhan adlı üyeden alıntı
    çok güzel makyaj ama photo shopu iyi biliyomuş makyajı yapan gerçekten güzel olmuş gelde buna 200lük de... ;)
    bu arada melbur da büyük kaza atlatmış onada büyük geçmiş olsun... tez zamanda sağlığına kavuşur inşallah...

güzel kardeşim...
    gel de buna 200 lük de demişsin...

BU 200 LÜK

ben dedim ...

resim photoshop la yaılmış da demişsin ...
    bi bildiğin var galiba ... gel paylaş biz de inanalım ...

hacker_2834 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Opel Astra Hb & cbr 125r
    Alıntı VampiReCRoW adlı üyeden alıntı
    hacker kardesim
    taşıt kredisi yada motorsiklet kredisi altında bu motoru almak bence hata neden dersen bankalar kasko değerinin maximum %70 ini ödüyor ve kaskosunu krediyi aldığın bankaya yaptırman şartı var
    ONERI : vakıfbank şu anda 1,5 aylık faizle 52.yıl kredisi adı altında ferdi kredi veriyor tavsiyem odur ki bul bir kefil gir 4000 lira kredi al nokta

hacker kardesim
    taşıt kredisi yada motorsiklet kredisi altında bu motoru almak bence hata neden dersen bankalar kasko değerinin maximum %70 ini ödüyor ve kaskosunu krediyi aldığın bankaya yaptırman şartı var ayrıca çin motorlarına vermiyorlar genelde
    ONERI : vakıfbank şu anda 1,35 aylık faizle 52.yıl kredisi adı altında ferdi kredi veriyor tavsiyem odur ki bul bir kefil gir 4000 lira kredi al nokta

Teşekkür ederim VampiReCRoW kardeş şimdi araştırıyorum alıcam inşallah

ulasturhan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Taze bitti :(
    yok bi bilgim yorum yaptım gerçekte olabilir ama daha kalıplı duruyo hepsi bu dostum...

seruven17 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ybr
    Motor 14 hp dir ve çift silindirlisi yoktur!!!
    Fuar da zelsunun altından girdim üstünden çıktım,ekstra bir silindir daha göremedim!!!Bilginize....

Alıntı seruven17 adlı üyeden alıntı
    Motor 14 hp dir ve çift silindirlisi yoktur!!!
    Fuar da zelsunun altından girdim üstünden çıktım,ekstra bir silindir daha göremedim!!!Bilginize....
    dostum senin ybr 17 hp heralde, plakana bile kazimissin bunu

Evt arkadaşlar VampirEcrow arkadaşımızın da dediği gibi motorun ötv den sonraki fiyatı 3.100 istanbul daki polen motor bayisi demek ki insanları kazıklama peşinde...Başka bayilere sordum onlarda 3.100 dediler... 25 ini bekleyen arkadaşlara şimdiden hayırlı olsun )

acaba tam ayin 25'inde bayilerde olur mu?

gazkesmes - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    kanuni racer 200
    slm arkadaşlar bu motordan burdada yani tekirdağdada var üstelik serviside var ama bildiğiniz gibi kanunide bir race çıkardı hemde çin malı deil sanırım hem serviside bol parça sorunuda olmaz siz hangisini önerirsiniz?

TysonPit - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Kanuni servis açısından tabiki daha iyidir fakat bu modelinin race ile uzaktan yakından bir alakası olmadıgını dusunuyorum ben. Su an kanuni hussar kullanıyorum bende. Arka fren sistemi bile tambur olan bi motora race diyemem ben. Herşeyden geçtim Zealsun enazından sekil olarak bir race. önde çift diske sahip. ve arkada disk. herşey frenler degil tabiki. Çok daha agır basıyo düşüncesindeyim ve mayıs sonu gibi almayı düşünüyorum.

sayın fastboy...

arkadaşım sen önce dükana gel bidaha incele motoru ondan sonra konuş. motor un ibresi 160 ben yakın bir arkadaşıma sattım motoru şuan 1600 km de 160 km hıza ulaştı motorda hiçbir titreme yok sorunsuz kullanıo. zealsun bursa servisi de eski batı garajı içinde bilgin olsun
    .

zealsunbursa;
    yaw kardesim, 3-4 hafta once bursadaydim, internetten polen'in sitesine baktim sadece 1 tane bayi oldugu yaziyordu,TEK YILDIZ, bu bayiyi aradim,ellerinde motor olmadigini soylediler!..ben de sinir olmustum koca bursada sadece bir bayi var diye! siz neden internette gorunmuyorsunuz? arkadasiniza bu motoru ne zaman sattiniz, su an elinizde motordan var mi?
    allah askina reklam yapmayi da hic bilmiyorsunuz!..hazir musterileri kaciriyorsunuz!

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 3 kullanıcı var. (0 üye ve 3 misafir)

Bu Konudaki Etiketler