Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

ZEALSUN ZS 200 GS Sport

Motovento
    REKLAM ALANI
    bulosele - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    leopar kardes;
    seni bize allah gonderdi heralde, bugune kadar nerelerdeydin sen.. dostum ben de zealsun zs 200 gs'i dusunenlerdenim..sen motoru 5 ay once kaca aldin, servis imkanlari hakkinda bilgin var mi? titresim nasil motorda? motorla birlikte fotograflarinizi koyarsan boyut kıyaslamasi yapabiliriz, cok sevinirim, ayrica cekebilirsen videonu bekliyoruz..
    cok rica ediyorum, yorumlarini bizlerle paylas...

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    MeTaL - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Artık Yok ama Olacak ...
    leopar atıp tutuyor bulosele ne Allah göndermesi ya o motor 140 ı geçsin ben kafayı koyarım ortaya ...
    Eşini Seviyorsan, Onun (2 teker) Hayallerini de Seveceksin.

metal kardes;
    hız konusunda bence de leopar abartmis ama sonucta motoru olan biri ve bize faydasi dokunabilir karar vermemizde..

muratdiksöz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    PRINCE cruiser Zs150/19
    jeansatar merhaba
    zs 150-19 alma kararını neredeyse verdim dün Mor bayi ile görüştüm ancak ayın 20 si dolayları Gebze gümrrüğünde olacağını söyledi,,, ama 5yüzevlerdeki esnaf konusundaki olumlu önerin yeni bir değerlendirme olasılığı getirdi .Ona ulaşabileceğim tel varsa sevinirimbirde kullanıcı olarak performans nasıl desem Ötv sonrası fiat arttı ama Keeway motomax ötv zammını yansıtmadığı için crisuer leri cazip olmaya başladı yanıtın hayli rahatlatacak selamlar iyi seyirler

melbur - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Suzuki GSX R 1000
    Alıntı MeTaL adlı üyeden alıntı
    leopar atıp tutuyor bulosele ne Allah göndermesi ya o motor 140 ı geçsin ben kafayı koyarım ortaya ...
    ben geçiririm kafayı koyacakmısın???
    [B][CENTER]MoToRiZe 07 Antalya[/CENTER][/B]
    [CENTER]HIZLI YAŞA GENÇ ÖL Kİ CESEDİN YAKIŞIKLI OLSUN[/CENTER]

ulasturhan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Taze bitti :(
    ya arkadaşlar konusulanların yanlış olduğunu düşünsek bile saygılı olmalıyız birbirimize bizler bu aletleri seviyoruz değilmi ortak özelliğimiz bu. sonuçta bu sitede konuşup tartışıyoruz paylaşım içerisindeyiz e ozaman ne gereyi var bir birimizi kötülemeye yada bir birimizin motorlarını kötülemeye. bunun en başında barış abimiz (BBRR) motoru tanıtmak için açılmış bi forum başlığı olduğunu unutmayalım. ve de şu afedersiniz ama kullanıcam sidik yarışını bırakalım ya. yok bu yarışı yapanlar 10 -616 yaş arasıysa sölesinler kaile almayalım. demiyelimki atıp tutuyo bunun kibar yolu var biraz abarttığını düşünüyorum de olsun bitsin. bazıları var sanki bu motorun satışına engel olmak için elinden geleni yapıyo acaba bunlar birer bayi sahibi ve zs müşterilerini yanıltmaya yıldırmayamı çalışıyo diye düşünüyorum. her neyse. bu nasihatlerden sonra...
    Arkadaşlar 2 gündür ilk vitesli motor tecrubelerimi yaşadım. dün ilk başlangıcı yaptım bir ramzey 150 ile çok hoşuma gitti bu iş ya 3.vitese kadar çıktım 3.ün sonunda çalıştığım saha bitiyodu diye 4.e alamadım ama hakkaten çok zevkliymiş vites değiştiremem el ayak koordinasyonunu sağlayamam diye korkuyodum ama çok çabuk alıştım bu gün slalom mudur nedir ondan bilenem yaptım. anlaşılan o ki ben bu motor işini çabuk kavrıycam. ee zealsunımla aldıktan sonra ehliyeti bi ege tutu yapmayı düşünüyorum. herşey cesaret işidir ve cesaretim şimdilik var şu iki günden sonrada olmaya devam edicek. bakalım bide trafikte yapmak lazım şu işi onuda kısmet alınca artık. bu arada melbur kardeş bu ramzeyin vitesleri sabit aşşağıya doru büyüyo yukarıya doğru küçülüyo bizim zeal sunda vites olayı nasıl? bi açıklasan ya dostum bilgi sahibi olalım 25ine ne kaldı ki dimi?
    acaba diyorum içeren köyden kartala tek başıma getirebilirmiyim motoru?? ) aklımdan geçmiyo değil ama bu da aptaal cesareti olur tabi ve elbette bi abimizi alıcaz onla motorumuza binip dönücez nesa çok uzun oldu yazıyı sonuna kadar okuduğunuz için teşekkürler değerli vaktinizi belkide sizi ilgilendirmeyen konularla çaldıysamda özürdilerim. görüşmek üzere zs 200 dostları...

ulas;
    ayıpsın yahu ne demek vakit calmak, yazilarin keyif veriyor, hele ki su yazin ege turu kulaga cok hos geliyor..benim zs 200 gs'den baska 2 alternatifim daha var dostum eger zs 200 gs yerine bunlardan birini alirsam beni ege turuna kabul etmez misin?
    melbur;
    sevgili arkadasim, allah askina neden bir video cekip gonder miyorsun bize, bu kadar zor mu? ayni sey senin icin de gecerli "leopar" kardes!
    gorusmek uzere...

Motosikleti
    Suzuki GSX R 1000
    Alıntı bulosele adlı üyeden alıntı
    ulas;
    ayıpsın yahu ne demek vakit calmak, yazilarin keyif veriyor, hele ki su yazin ege turu kulaga cok hos geliyor..benim zs 200 gs'den baska 2 alternatifim daha var dostum eger zs 200 gs yerine bunlardan birini alirsam beni ege turuna kabul etmez misin?
    melbur;
    sevgili arkadasim, allah askina neden bir video cekip gonder miyorsun bize, bu kadar zor mu? ayni sey senin icin de gecerli "leopar" kardes!
    gorusmek uzere...
    dostum video cekme şansım olsa hemen çeker yollarim ama öle bi şansim yok

mountaineerable - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    bi kaç resim ekleyelim..

slm

ben 2006 model zealsun 125 zs aldım fiyatlarını öğrenebilirmiyim

arkadaşlar herkes sussun tigermbz vatandaşimiz konussun o daha iyi biliyomus

tigermbz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Ducati 797
    Alıntı esnaf adlı üyeden alıntı
    arkadaşlar herkes sussun tigermbz vatandaşimiz konussun o daha iyi biliyomus
    :hönkkkkk:
    iyide sen kimsin inmisin cinmisin ne alaka yani bu lafı dedin
    benim böyle bir iddiam olmadığı ortada, ozaman senmi bana takılıyorsun yoksa tanıdığım birimisin.

Motosikleti
    Alıntı bulosele adlı üyeden alıntı
    ulas;
    melbur;
    gorusmek uzere...
    AQyıpsın yaa ne demek ama ben geri dönmiycem epeyce ) orada takılıcam yaz boyu haberin olsun ;)

ya arkadaşlar mountainerable arkadaşın eklediği bordo renkli resim eğer zealsunsa bence hepimiz gidelim 10 tane alalım sonrada gidip en iyisinden ustaya o grenajı yaptıralım herşekilde fiyatlar düşmüş olur (10 diye lafın gelişi dedim sazanlar atlamasın)yani demem o ki eğer bu motordan edinmek isteyenler varsa topluca gidelim konuşalım soralım bakalım edelim istanbul için tabiii

geriye sayım basladi, son 8 gun...(tabi dedikleri gibi 25'inde gelirse...)

Motosikleti
    Artık Yok ama Olacak ...
    Melih yani Melbur arkadaşımız kaza yaptı. Dün motorunu ben ve arkadaşlarım almaya gittik. Çalıştırdım yürüyor epey birde sürdüm. Çok hasar var ama cana geleceğine mala gelsin dedik. Melih iyileştikten sonra seninle iddaya varım kardeş kafayı koyuyorum ortaya sen o motora 160 yaptıramazsın normal şartlar altında. Hatta iki motorun anahtarını koyuyorum 160 YA-PA-MAZ-SIN ...

Hatta diyorum ki bırak 160 ı, sen o motorla 140 yap be ...

Motosikleti
    dostum o motorun 150 yaptığını melbur kendisi söylemişti. sen arkadaşına inanmıyosan yapabileceğimiz bişi yok 120 yapsın yeter zaten fazlası risktir. bide 19 beygir değil 14 beygir heberin ola...
    haftaya bu gün büyük gün

Motosikleti
    Artık Yok ama Olacak ...
    Ben 19 hp olarak hatırlıyorum banada bu forumdan bir arkadaş söylemişti. Melih o motorla 150 yapmış ama nasıl yapmış istersen ona bir sor . Pek normal şartlar altında yapmamış. 120 km. sürati havada karada yapıyor üstteki test sürüşü hakkındaki düşüncelerimi okursan görebilirsin ...

Motosikleti
    banada sölemişti yakıtını değitirmişti galiba her neyse zaten yukarıda yazdığın test yazısını okumasam seni uyarmazdım 19 değil diye ;) havada karada yapıyosa mesele yok benim için.

Motosikleti
    Suzuki GSX R 1000
    ya tartışmaya gerek yok arkadaşlar zevkler tartışılmazmış.isteyen istediğini yapsın.bu arada semih sana da teşekkür ederim motoru getirdiğiniz için ben ceza arkadaşıma sölemiştim motoru getir diye sanırım o istemiş senden yardımı.
    yinede herşey için teşekkürler.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler