Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

ZEALSUN ZS 200 GS Sport

Motovento
    REKLAM ALANI
    bulosele - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    ulas; motorun gelis tarihini sana tam olarak ayin kaci dediler?

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    mountaineerable - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    arkadaşlar...
    bayii motorun doğu karadenize, 15-20 nisan arası geleceğini söylüyor. biz 20-25 arası diyelim. bir de site ismi veriiim size.
    sıradan bi çin malı diyenler için ...
    çin in en büyük motor üreticisi zongshen den..motorun detaylı özellikleri de var ayrıca

http://www.zongshenmotor.com/zongshe...e=2&cc=ZS200GS

melbur - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Suzuki GSX R 1000
    arkadaşlar uzun zamandır forumu takip edemiyorum uzgünüm buda benim motorun son hali
    bir ay sonra granajlarıda dökülecek o zmanda fotolarını eklerim

[B][CENTER]MoToRiZe 07 Antalya[/CENTER][/B]
    [CENTER]HIZLI YAŞA GENÇ ÖL Kİ CESEDİN YAKIŞIKLI OLSUN[/CENTER]

ulasturhan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Taze bitti :(
    melbur motor çok güsel olmuş eline sağlık. boyaları felan çok hoşuma gitti. farı öle beyaz kaplamışsın ya gece nasıl etkisi olmuyomu ??
    performanstan söz et biraz ya yada kaç litre yakıt alır? nekadar yakar? felan biraz anlat bize ya farz etki satıyosun bu motoru ve karşındakine tanıtıyosun öylece anlat bize.. ne dersin melbur? yoldaşların için değmezmi?

arkadaşlar ben güçlü motorla anlaştığımı söylemiştim size ama fiyat konusunu henüz görüşme şansım olmadı. bi fiyatını öreniyimde vaz geçermiyim geçmezmiyim bilemem. güçlü motoru seçmemin nedeni evime en yakın bayi idi hepsi bu. içerenköyde...

frontier - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    melbur dostum harika olmus makina yaa eline saglik su bizimkilerde bi gelse
    melbur egzosda bi oynama veya bi degisiklik yaptinmi? biraz anlatsan ulasin dedigi gibi makinada aldigindan beri problem yasandinmi falan?

bu arada mor bayi ötvden sonraki fiyati yarin bildirecegini söyledi hayirlisi bakalim..

burdizo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    bmw f 650 GS
    bugünküm gazete de asya motor ötv zammını kısa bir süre için kendilerinin karşılayacaklarını yani eski fiyattan satış yaptıklarına dair ilan vermişler..Bu durum diğer markalarada yansır bence ..mesela honda ötv nin yarısını kendisi karşılıyormuş..

melbur - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Suzuki GSX R 1000
    arkadaşlar motorun egzostunun içindeki susturucuyu iyi bir ustaya kestirirseniz zzr1100 e yakın bi ses alıyosunuz.farıda beyaz transparan delikli folyo ile kaplattım tabi biraz ışığı kesiyor ama fazla değil %10 diyebiliri.ben aldığımdan beri hiç problem yaşamadım.depo 55 milyona doluyordu zam gelmeden önce.yakıtta ilk başlarda 110-120bin yakıyor kmde.motor tek kişi çok güzel kaçıyor fakat düz yolda 2 kişi fark ediyor yalnız motorda tork çok fazla mesala rampa çıkarkende fark ettirmiyor hiç 2kişi tek kişi fark etmiyor.ben tavsiye ederim bu fiyata daha iyisinide bulamazsınız.önümüzdeki ay içinde granajlarıda dökülecek ama kalıpı falan hazırlanmadığı için tam fiyat veremiyorlar.tam fiyatı çıktığı zaman onuda size bildiririm iyi geceler
    [B][CENTER]MoToRiZe 07 Antalya[/CENTER][/B]
    [CENTER]HIZLI YAŞA GENÇ ÖL Kİ CESEDİN YAKIŞIKLI OLSUN[/CENTER]

sagolasin melbur kardes...yazi ve resimlerinin devamini bekliyoruz, tabi bir de videonu...

frontier - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    arkadaslar mor bayi(levent) makinanin ötvden sonraki fiyatinin 3,250 + plaka oldugunu bildirdi

Motosikleti
    3220 de ısrar edin beyler. neye göre 3250 imiş hesap yap 3220 çıkıyo... daha öncede yazdım bunu...
    daha önceden yüzde 8 imiş. işte formul...
    yeni satış fiyatı = (motorun eski satış fiyatı / 1,08) x 1,22
    yap hesabını ya söle adama d,ret bakalım...

motosport - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW boxer (nostalji) inşallah
    melbur kardeş motorun gerçekten güzel olmuş davamını bekliyoruz bide videoda şu egsoz sesini dinletebilirsen bize memnun olurum bende almayı düşünüyorum bu motordan inşallah kazasız sürüşler
    [URL="http://www.motosiklet.net/forum/showthread.php?t=8625"]KONYALI MOTORCULAR TOPLANIYORUZ[/URL]

tigermbz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Ducati 797
    Alıntı ulasturhan adlı üyeden alıntı
    3220 de ısrar edin beyler. neye göre 3250 imiş hesap yap 3220 çıkıyo... daha öncede yazdım bunu...
    daha önceden yüzde 8 imiş. işte formul...
    yeni satış fiyatı = (motorun eski satış fiyatı / 1,08) x 1,22
    yap hesabını ya söle adama d,ret bakalım...
    ha 3250 ha 3220 ne farkeder.
    siz plaka ruhsat dahil 3300 de pazaralık edin ikna edin satıcıları olsun bitsin
    biraz pazarlıkçı olun

jeansatar - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    kocaoglan
    arkadaşlar merhaba...........
    ben de zealsun cruiser 150-19 modeli kullanıcısıyım ve beşyüzevler cevatpaşa bayisi olan cem-tek motosikletten almıştım 1,5 ay önce.istanbul dan ilgilenen tüm arkadaşlara tavsiye ederim bu bayiyi orhan bey çok iyi ve ilgili bir esnaf gerçekten.en önemlisi de servis hizmetinde oldukça başarılılar.motosiklet sevdalılarına sevgilerimle
    “Bir memlekette; namuslular, namussuzlar kadar cesur olmadıkça, o memlekette kurtuluş yoktur”
    MUSTAFA KEMAL ATATÜRK

melbur kardes;
    motorun gucu farkli sitelerde farkli degerlerde yaziyor, senin motorun gucu kac hp? ayrica max. hiz kac yaptin motorunla?

Arkadaşlar, merhaba. Ben de yaptığım araştırmalardan sonra en uygun motorun bu olduğuna karar verdim. Önümüzdeki sene Bisan'ın getireceği 250ccl'liği çok daha güzel ve kaliteli olacak anlaşılan ama bu kadar heyecanlandıktan sonra beklemek zor olur. Şimdi hani toplu alımlarda kolaylık sağlar ya bayiler, bu motoru da bayilerden biriyle konuşup, kaç kişi isek almayı düşünen ona göre anahtar teslim olarak 3300 gibi bir fiyata bağlayabilir miyiz? Ne dersiniz?

Motosikleti
    Alıntı tigermbz adlı üyeden alıntı
    ha 3250 ha 3220 ne farkeder.
    siz plaka ruhsat dahil 3300 de pazaralık edin ikna edin satıcıları olsun bitsin
    biraz pazarlıkçı olun
    katılıyorum dostum...

+1

Motosikleti
    Alıntı 6kkkkk adlı üyeden alıntı
    Arkadaşlar, merhaba. Ben de yaptığım araştırmalardan sonra en uygun motorun bu olduğuna karar verdim. Önümüzdeki sene Bisan'ın getireceği 250ccl'liği çok daha güzel ve kaliteli olacak anlaşılan ama bu kadar heyecanlandıktan sonra beklemek zor olur. Şimdi hani toplu alımlarda kolaylık sağlar ya bayiler, bu motoru da bayilerden biriyle konuşup, kaç kişi isek almayı düşünen ona göre anahtar teslim olarak 3300 gibi bir fiyata bağlayabilir miyiz? Ne dersiniz?
    mantıklı beni düşün kaporamı verdim. ama diğer almaya hevesli ve ciddi olanlar buluşup tek bir bayi ile anlaşıp fiyatı düşürebilirler...

MeTaL - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Artık Yok ama Olacak ...
    1 ay kadar önce Melih arkadaşımızın motorunu sürdüm. Yamaha servisindeki arkadaşlarım "çok titriyor, her tarafı zangır zungur" dediği için almaktan bile vazgeçmiştim. Fakat Melih arkadaşımızın motorunu sürdükten sonraki izlenimlerim şöyle oldu;

1. Motosiklet 115-120 km. arasındaki hıza öyle çabuk ulaşıyor ki anlamıyorsunuz bile!

2. 120 den sonra gideceğini düşünmüyorum ama benim kullandığım alet henüz rodajdaydı belkide gider .

3. Çok benzin yakıyormur(muş). Melih sürekli şikayet ediyor .

4. Frenleri çok sağlam. Bir Aprilia RS 125 bir Zealsun diyebilirim . İnsanın içine sürekli "stop stop stop" diye bir ses hakim oluyor .

6. Titreşim arkadaşlarımın dediği kadar yok. Hatta hiç yok diyebilirim.

7. Elcikleri beni rahatsız etti belkide racing hafasında bir motosiklete alışkın olmadığım içindir. Biraz sert elciklere sahip, titreşimi direk avuç içine hapsediyor ve ağrı yapıyor. Sanırım ilk sürüşüm olduğu için rahatsız etti.

8. Eksoz sesi berbat . Tabii zevkler ve renkler tartışılmaz ben tok sesli eksozları severim.

9. Tork biraz düşük gibime geldi 19 hp bir alet için.

10. Ben 10 üzeriden 8,5 veriyorum bu alete ve diyorum ki "ÇİN DE ÜRETİLEN EN İYİ MOTOSİKLET, VERDİĞİN PARAYI FAZLASIYLA HAKEDİYORSUN"

11. Melih abi plakanı uçurduğum için tekrardan özür dilerim ...
    Eşini Seviyorsan, Onun (2 teker) Hayallerini de Seveceksin.

leopar - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    zealsun gs 200 manyaq bi motorsiklet ben 5 aydır kullanıyorum.Hiç bir sorun yok.Ben daha hiç düşmedim ama o motoru bir düşürürsen bilmiyorum ama çok masraf gider.Motorun performansına gelince bu paraya daha iyi bi mtor bulabilecek bi arkadaş warsa bilmiyorum artık.Tip desen tip war ses desen ses war birde susturucuları çıkarıp deiştirirsen ben gibi daha deli olur.Ön kaldırmak isteyenler dikkat etsin takla attırmasın motor gücü çok yüksek son hızını soruyosanız daha 600km de ama şu anda 150 km yi buluyo motor sikleti nasıl açarsanız o kadar hızlıdır benim hiç bi şikayetim yok motordanbenim bi arkadaşımda da war ama onunkisi 1000 km de ama motor 160 ı geçiyo yani ibresini geçiyo tahminim 180 falan bastım onun motorunda. SAygılar sunarım

seruven17 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ybr
    Alıntı leopar adlı üyeden alıntı
    zealsun gs 200 manyaq bi motorsiklet ben 5 aydır kullanıyorum.Hiç bir sorun yok.Ben daha hiç düşmedim ama o motoru bir düşürürsen bilmiyorum ama çok masraf gider.Motorun performansına gelince bu paraya daha iyi bi mtor bulabilecek bi arkadaş warsa bilmiyorum artık.Tip desen tip war ses desen ses war birde susturucuları çıkarıp deiştirirsen ben gibi daha deli olur.Ön kaldırmak isteyenler dikkat etsin takla attırmasın motor gücü çok yüksek son hızını soruyosanız daha 600km de ama şu anda 150 km yi buluyo motor sikleti nasıl açarsanız o kadar hızlıdır benim hiç bi şikayetim yok motordanbenim bi arkadaşımda da war ama onunkisi 1000 km de ama motor 160 ı geçiyo yani ibresini geçiyo tahminim 180 falan bastım onun motorunda. SAygılar sunarım
    Bu motorun 180 yaptığına inanırsam,ben motor hakkında hiç bir şey bilmiyorum!!!!

En iyi şartlarda 140 yapar,dahasına inanılmaz!!!

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler