Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

ZEALSUN ZS 200 GS Sport

Motovento
    REKLAM ALANI
    bulosele - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    beklemekten bıktım artık, su motor gelsin artik...
    sundan eminim arkadaslar bu motordan turkiyede cok az sayida olacak, sanirim tum zs 200 gs sahipleri birbirini taniyabilir, ne dersiniz?.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    seruven17 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ybr
    ulasturhan

Sana önerim

http://www.motosiklet.net/forum/showthread.php?t=11213

Görüntü diğeri kadar yok ama kalite ve performans var ve aynı fiyat,istersen araştır...

frontier - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    ya bu makinayi neden bu makinayla alakasiz arkadaslar yorumluyor yani bana göre makinayi en iyi anlaticak olan kullananlardir nerde gs200 kullanicilari vardi burda ya

seruven 17 kardeş 2. fuara bende gittim motordan pek anlamam(memlekette 150cc mez kullanırdım) ama görünürde birşey yoktu bahsettiğin gibi. özellikle eksozdaki pasa baktım yoktu pas ön panelde paslanma vardı ne bekliyosunki 2.850 lik motordan daha başka ve bu motor 1400 kusur km de yani bu motor antebe gitmiş gelmiş nerdeyse paslanmayı normal görüyorum ama senin sölediğin daha ciddi bişey var gaz teli takılmış dedin bunda ciddimisin? [/B]bu korkuttu beni(gaz takılınca mzden düşmüştüm bir kere biraderle ). valla gaz teli takılsada neresi takılırsa takılsın ben bu motoru alıcam bu fiyata başka ne alırsınki linkini verdiğin(malezya malı) motor görüntü hoşuma gitmedi türkiyede üretilecek olmasından dolayı tercihimdir ama ne zaman geleceği belli değil. zealsun bayiyle konuştum 25 nisanda gelecek motorlardan biri benim.

arkadaslar, fiat hala ayni mi,yani 2,850ytl mi? ötv eklenmeyecek mi yani bu fiyata?

kayip1234 dostum nisanda gelen makinalardan biride benim sen nerdensin

ulasturhan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Taze bitti :(
    zealsun club kuralım biz ya nesa biride benim25nisan dediler banada...

frontier ben başakşehirdeyim ama motoru bayrampaşa bayinden alıcam bu motorun bayilini almış olan cem teknik yılların motorcusu ben çocukken ordaydı hala orda hatta sordum bizim arkadaşlara onlarda yıllardır tanıyormuş ve adam bana ben burdayım diyor servis sıkıntın falan olmaz diyor.3-4 yıl önce cep telfonu reklamı vardı kıpraşımlı abi garantiside benim diye bizimki biraz buna benzedi ama ben güvendim bu adama. ulaşturhan hele şu motorlar gelsin club kurarız harleyden ne eksiğimiz var canım hepsi 2 teker.

kalyoncumotor - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Titan, CF NK 250
    bunun tank pedi bile üzerinde ne motor be full aksesuar tam bir kalitesiz çin motoru.

clubunuze benide yazin bende makinayi mor (4. levent) bayine siparis ettim ulas senin siparis hangi bayide ?

tigermbz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Ducati 797
    Alıntı kalyoncumotor adlı üyeden alıntı
    bunun tank pedi bile üzerinde ne motor be full aksesuar tam bir kalitesiz çin motoru.
    sana bişey söyleyeyimmi kalyoncu:
    üzerine oturup poz verdiğin avatardaki motora 10 basar bu motor. ben ikisinide yakından iyice inceledim çok iyi biliyorum yani.
    ayrıca senin benim motorla (kuba motor 150 cc racing) ilgili bir sözün vardı 100 km hızı geçsin sana bitane de benden demiştin umarım unutmamışsındır çünkü ben bu motorla gerçek 110 km hız yaptım (ölçtük) daha max hıza ulaşmamıştım.
    sözünü tutmanı bekliyorum

zs 200 gs icin siparis veren arkadaslar, bildiginiz gibi ötv kabul edildi ve pazartesiden itibaren yürürlüge giriyor, bu durumda siz bundan etkileniyor musunuz, fiyatlar degisecekse ne kadar olacak?

Alıntı bulosele adlı üyeden alıntı
    zs 200 gs icin siparis veren arkadaslar, bildiginiz gibi ötv kabul edildi ve pazartesiden itibaren yürürlüge giriyor, bu durumda siz bundan etkileniyor musunuz, fiyatlar degisecekse ne kadar olacak?
    dostum mor bayi tam fiyatı makina gelince verebilecegini ama yaklasık 3,500 gibi bisey olacagını söyledi... bu cok kotu oldu benim icin napacagımı bilmiyorum

aynen dostum, zaten kararsizdim bu ötv'den sonra isler iyice karisti...ben artik 2. el dusunmeye basladim, zs 200 gs'ye alternatif olarak 94-95 model zzr-250, 2000-2003 model cbx-250 twister ve 97-98 model gs 500 modellerini arastirmaya basladim...benim verebilecegim fiyat max 4,000ytl, sıkı pazarlık ve iyi bir arastirmadan sonra sanirim bulunabilir bu motorlar..

burdizo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    bmw f 650 GS
    arkadaşlar forumu zun süredir takip ediyorum yeni üye oldum.
    zealsun gs200 düşünüyorum ötv den önce 2850 idi fiyatı ötv %8 den %22 çıktı bu hacimde motorda yani 300 ytl civarı attı. bu durumda motor nasıl 3.500 ytl olur?

burdizo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    bmw f 650 GS
    ayrıca forumda motoru kullanan arkadaşlar var. motoruyla beraber bir fotosunu koysa da boyut kıyaslaması yapsak

melbur nikli bir zs 200 gs kullanicisi arkadasimiz vardi ama nedense uzun suredir ortalarda gorunmuyor...baska zs 200 gs kullanan arkadaslarimiz muhakkak olmali, rica ediyorum, motorlariyla birlikte cekilmis fotograflarini koysunlar...bu bircok kisiye karar vermede yardimci olacak....

melbur bize yardimmci olacak arkadas bekliyoruz valla kendisini ama o gelmesse ben galiba alicam bu makinayi kafama cok yatti su iki hafya bi gecse o zaman sorun bana sorabileceginiz kadar... bide fiyat tam 3,500 degil tam fiyat gelince belli olucak

ulasturhan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Taze bitti :(
    arkadaslar hesap yaparsaniz...
    (2850 / 1,08)*1,22 = 3220 ytl den fazla olmaması gerekiyor.
    2850 yi daha önceki ötv oranına bölüp daha sonrada yeni oranla çarptığımızda bı sonucu veriyo... aklınızda olsun... kazıyalım aklımıza ki kazıklanmayalım...
    3220, 3220, 3220, 3220, 3220, 3220, 3220..........

ulas sen kapora vermismiydin verdiysen hangi bayiye ve bu ötv olayindan sonra kararinda bi degisiklik varmi ?

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 2 kullanıcı var. (0 üye ve 2 misafir)

Bu Konudaki Etiketler