Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

ZEALSUN ZS 200 GS Sport

Motovento
    REKLAM ALANI
    kotumuren - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Jinlun 150-5 (Mavi) :)
    Sitede bu motoru kullanan benim hatırladığım bir arkadaş vardı..bu topicle bağlantısını kesti ,motor nbe durumda falan,hiç uğramıyor.neyse ben genede sorayım...
    Melbur dostum motorun kaç kilometrede,ve durumu nasıl,fuarda 1200 kilometrede olan bir zealsun vardı ve egsozu çok kötü yanömıştı.Bu problem senin maikinadada oldumu.ve ayrıca o motorda paslanmalar vardı.seninki ne durumda..

yada buraya uğramadığına göre bir motorun kaldımı
    şaka bir yana bu motru merak ediyorum..
    cevaplarsan sevinirim
    ŞŞŞŞŞŞŞ...sadece sessiz ol.....

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    tigermbz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Ducati 797
    Alıntı bulosele adlı üyeden alıntı
    tigermbz kardesim, oncelikle hayırlı olsun yeni motorun...zealsun'u almaktan neden vazgectin?.. aldigin motor hangi marka,kac cc, fiati ne kadar?..memnun musun?..bunlari bizimle paylasirsan sevinirim, sonucta biz de motor almak istiyoruz ve izlenimlerini aktarirsan bize yol gosterici olabilir...10x
    benim aldığım kuba motor 150 cc racing motosiklet modelleri bölümünde var konusu. beklemek istemediğim için onu aldım
    eğer bekleyebiliyorsanız zealsunu beklemenizi öneririm

NeTMaViSi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    3 motosiklet parçaladım şimdi tabanvayım :)
    arkadaslar bazı yazıları okudum ve yanlıs bılgılendırıldıgını gordum
    ben ıkı aydır zelsun 200 kross kullanıcısıyım bu motorumla cok kaza yaptım ve benım parca bekledıgım gun satyısı en fazla 3 gundu oda adanadan gelıyor dıe tamam servıs olayı bıraz kısıtlı oldugu ıcın sureklı aynı yerle muhattabım ustasıda ıyı yedek parca sorunuda yok bılgınıze bayi beşiktaş mor motorsıklet sahibi Burak bey ılgılenen veya almak ıstıyen varsa yardımcı olurum
    [COLOR="DeepSkyBlue"]øØ |[ ߀Nim s€vdคM maviDir , mคvi iSe uMut... รєภ ђ€p yür€ğiNi mคvi Tut... ® ]| Øø
    TR - - A Rh+ ---> MæVi PæNT€RL€R - [/COLOR]

Motosikleti
    hee bu arada benım motorcumda bunu kullanıo bılgı almak ıcınde onu arayabılırsınız ben aracılıgımla tabı ısteyen arkadaslar ozel msj atabılır
    [COLOR="DeepSkyBlue"]øØ |[ ߀Nim s€vdคM maviDir , mคvi iSe uMut... รєภ ђ€p yür€ğiNi mคvi Tut... ® ]| Øø

ulasturhan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Taze bitti :(
    Alıntı kotumuren adlı üyeden alıntı
    ,fuarda 1200 kilometrede olan bir zealsun vardı ve egsozu çok kötü yanömıştı.Bu problem senin maikinadada oldumu.ve ayrıca o motorda paslanmalar vardı.
    bakmakla alakali mor bayinin satiscisida bu motoru kullaniyo ve 34 plakali bu aracini bu hafta yapilan fuarda görmek mümkün en ufak bi kusur göremedim pırıl pırıl hem bindim de bu sefer üstüne diger fuarda üstüne binilecek bi pozisyonu yoktu havadaydi motor bu sefer bindimde rahatladim ısındım motora çok fena usta motorcular bu paraya bedava gayet iyi diyolar. mor bayi istanbul sorumlusu imis bu arada haberiniz olsun. nesa beklemekteyim. bakalim hele neler olucak güçlü motor 20 nisanda elinde olur dedi ama hayirlsi ya bi bakalım... bu arad bazen karakterlerde yanlış basmış olabilirim ogame'den kalma bi alışkanlık

hdemirkan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ARORA 150T2

zealsun-kanuni*fuar

Selam arkadaşlar tam da zealsun mı kanuni mi diye kafayı yediğim anda birisinin bu forumu açması çok iyi oldu Allah razı olsun ) yazılanları okudum karşıt görüşler olmakla birlikte çoğu arkadaş zealsun lehine konuşmuş.Fuara gitmiş iki modeli de defalarca incelemiş birisi olarak ben de konuşmak isterim.Zealsun 200 gs görünüş olarak doyurucu lastik kalınlıklarıyla da kanuniye (racing)fark atıyor benim gibi kısa boylular için de ideal (1.75 cm) kafamı karıştıran tek şey de servis olayı.Fiyatı da zam gelmezse çok uygun!kanuniye gelince servis olarak güven veriyor köklü bir firma ama göstergeleri insanı dehşete düşürüyor,çünkü plastik bir oyuncak motorunki gibi eğreti duruyor!soğuk ve donuk.Sonuçta zealsun almayı düşünüyorum ama servis listesini(istanbul)bulamadım!fuarda dikkatimi çeken bir diğer nokta da bisiklet üreticilerinin de bu işe girmeleri!cbr 125 tarzı motor pisikletler çoğunluktaydı!motorpisiklet diyorum çünkü bunların teker kalınlıkları aynen bir bisiklet kadardı buna ve zayıf motorlarına rağmen nasıl olur da 2500-3000 ytl ye satılırlar anlamadım!zealsun gs200 ve kanuni bunlara 10 basar!bırakın da onlara çocuklar binsin...Tekrar görüşmek üzere arkadaşlar rüzgarınız bol olsun...bu arada fuar bence çok sönüktü (cnr daki)bu konuda konuşmak isteyen arkadaşların görüşlerini bekliyorum. Hoşça kalın...

Motosikleti
    ARORA 150T2

boy

Alıntı kocaday adlı üyeden alıntı
    Lodos kardeşim çok tutarlı bir açıklama yapmışsın sana yürekten katılıyorum vede ayriyetten soruyorum.Sen zealsun'u kullandın mı?1.95 boyunda yapılı birisinin altında acaba çok sırıtır mı???
    dostum kusura bakma soruyu bana sormamışsın ama ben fuarda bu modeli inceledim bana yere yakın geldi yani boyum 1.75 ve iki ayağım da yere basıyordu şimdi var kararı sen ver

Motosikleti
    ARORA 150T2

zealsun gs 200

dostum zealsun gs 200 den mi bahsediyorsun?

Motosikleti
    ARORA 150T2

votka-zealsun gs 200

VOTKA dostum zealsun gs 200 den mi bahsediyorsun?

Motosikleti
    Alıntı ulasturhan adlı üyeden alıntı
    bakmakla alakali mor bayinin satiscisida bu motoru kullaniyo ve 34 plakali bu aracini bu hafta yapilan fuarda görmek mümkün en ufak bi kusur göremedim pırıl pırıl hem bindim de bu sefer üstüne diger fuarda üstüne binilecek bi pozisyonu yoktu havadaydi motor bu sefer bindimde rahatladim ısındım motora çok fena usta motorcular bu paraya bedava gayet iyi diyolar. mor bayi istanbul sorumlusu imis bu arada haberiniz olsun. nesa beklemekteyim. bakalim hele neler olucak güçlü motor 20 nisanda elinde olur dedi ama hayirlsi ya bi bakalım... bu arad bazen karakterlerde yanlış basmış olabilirim ogame'den kalma bi alışkanlık
    mor bayiden aldım bende motoru sıze solemıstım burak bey ılgılenıyor konuyla ve ulasturahan arkadasım guclu motor egerkı umranıyedekı yerse benım tavsıyem bıraz uzak dur paracı bı ınsan ben onla sorun yasadım
    yedek parca ıstedım parasını ver getırıyım dedı bende olmaz dedım once parcalar ıstıosan dedı onun yanında burak bey [ mor motorsıklet ] e telefon actım ve ıkı gun sona parcaları aldım yanı telefonla hallettım bence bunlar onemlı konular ! servısımızı tanımamız lazım

Motosikleti
    NOT: Yesalbum dandiklik yaptigindan resim kaldırılmıştır... ;)
    boyumun 184 oldugunu söyleyeyim işte altımda böle duruyor fuarda cep telle çekilmiş bir resim... iyi bakın kendinize...

frontier - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    arkadaslar bu makinanın son durumu nedir simdi ne zaman gelicekmis en yakın zamanda, kapora falan veripte bekleyen varsa lütfen yazsın bende alıcam bu makinadan insaalla..

bulosele - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    dostum 15-25 nisan arasi gelecek diyor tum bayiler!.. bence pek emin olma alicam diye,cunku hangi bayiye sorsam 2-3 tane gelecek diyorlar,yani senden once davrananlar olabilir...ben de bu motordan almak istiyorum,bayiye telimi biraktim,kesin arayacagini soyledi ama ben pek guvenemiyorum, ayrica eger bu motoru alirsak cok problem yasacagimizi dusunuyorum yedek parca ve servis acisindan....umarim hersey yolunda gider zs 200 gs bekleyenleri.....

Motosikleti
    ARORA 150T2

Ya Arkadaşlar

BEN DE ALMAK İSTİYORUM AMA SERVİS MERVİS BELLİ DEĞİL BİDE PARANLA ALAMIYOSUN!EN İYİSİ KANUNİ ALIP İŞİN İÇİNDEN ÇIKSAK MI?OHOOOOOOOO DAHA ÇOOK İŞİMİZ VAR EHLİYET ALMASI BİLE 5 AYI BULUR BURASI tÜRKİYE!...NEYSE HAKKIMIZDA HAYIRLI OLSUN!!
    [COLOR="Red"][B]"I NEVER SLEEP LIKE MY CITY! SO I CANT HAVE DREAMS!.."[/B][/COLOR]

seruven17 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ybr
    Ben de bu motoru fuar da inceleyenlerdenim...
    İlk önce motorun görünüşü ile ilgili bir kaç şey yazacağım....
    Açıkcası genel olarak beni hayal kırıklığına uğrattı diyebilirim...Ben de bu motoru düşünenlerdendim ama artık almayı kesinlik ile düşünmüyorum....!!!!Ne işçiliği ne de kaportası bana kaliteli bir izlenim vermedi!!!Oraya getirdikleri bin küsür km deki motorun şöyle eksozuna doğru bakarsanız paslandığını motorun aksamında da bir kaç yerin aynı kaderi paylaştığını rahatlıkla görebilirdiniz!!! BU malzeme kalitesinin ne kadar adi olduğunu bize ispatlar!!!!Bir de gaz koluna bir dokunayım dedim o da ne çevirdiğim gaz kolunu bıraktığımda geri gelmiyor!!!!Frene baıyorum taş gibi,debreyaj da ondan farksız!!! Hadi bunlar ayarlanır diyenlere ben de neden ayarlamadılar diyorum!!!FUara motor getiriyorsunuz ve motorun içler acısı bir durumu var, bir de şirket sahibi olacaklar!!!

Bir de başka bir açıdan yaklaşmak istiyorum olaya!!!!
    Oradaki yetkili arkadaşlar la görüştük bir iki bir şey soralım dedik işte sorular ve cevaplar.....
    Bu motor kaç yapar???
    Valla arkadaş bu motorla basmış yolda 140 görmüş daha da gidecekmiş yol müsait değilmiş!!!!
    Diğer bir yetkiliğe aynı soruyu sorduk(ayrı yerlerdeydiler...)
    Bu motor kaç yapar???
    Arkadaş basmış 130 görmüş,yol bitmiş ama daha da gidecek gibiymiş!!!

Yani bunlar bu motoru getiren adamlar daha motorun kaç yaptığını net bilmiyorlar,bilmedikleri bir şey daha var tabiki!!!!

Yine sorduk,bu motor kaç hp???
    18 hp dediler...
    Peki dedik 14.2 yazıyor
    O kw dediler...
    Bİz dedik bunu araştırdık ve motorun çin deki sitesine girdik 10.7 kw yazıyor bu da 14 hp yapar dedik....
    Bilmiyorum katalog da öyle yazıyor dedi!!!

Aranız da hala gücü hakkında böyle yanlış bilgilere sahip olan varsa şu topiği bir incelesin
    http://www.motosiklet.net/forum/showthread.php?t=11273

Bu arada bilmek istersiniz belki motorun bayiğe satışı 2150 ytl...

Motosikleti
    seruven17 kardeşim birinci fuardaki motor da bu pası vesaireyi bende gördüm ama o motora bakılmamış dışarıya koymuş adam öle kalmış soruyorum gittinmi 2. fuara?? hayır diyeceksin nerdenmi biliyorum 2. fuara gitseydin bunları söylemezdin çünkü 2. fuardaki motor gayet bakımlı idi ve en ufak bi yerinde bas zedelenme yoktu bakarsan bağ bakmazsan dağ olur. 14 beygir olduğunu oradaki esra hanım bana söyledi bunu onlarda biliyorlar ama 1. fuarı önemsemediklerinden adam gibi insanlar gelmemiş 2. fuarda polenin temsilciside müşterisini önemsiyordu mor bayi de bu motoru morbayideki satışçı arkadaş kullanıyor ve kullandığı motoru getirmişti bu motoru görmek istersen mor bayiye gitmen yada merak ettiklerini telefon açıp sorman yeterlidir. 1.fuar polen için kocaman bir eksi dir 2. fuarda daha ciddi davranmışlar.

görüşlerine saygı duyuyorum.

iyi günler herkese...

seruven17 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ybr
    Ben ikinci fuardan bahsediyorum.....Yani daha pazar günü oradaydım...

Oradaki bayan bana 18 beygir deyip size 14 beygir diyorsa o zaman burada daha da kötü bir durum var!!! Yani bilmiyenlerin gözünü boyamaya çalışıyor denilebilir, ben de zaten ne diyecekler diye bilmiyor ayağına yattım baştan sonra da ben konuşunca ne söyleyeceklerini şaşırdılar!!!

O motor paslıydı md arkadaşım evet karşıdan bakınca belli olmuyor du ama şöyle bir aşağıya doğru eğilip yakın plan bakıldığında pas tutmuş olan yerler harıta gibi gözüküyordu!!!

Ben de isterdim motor pas tutmuyor ve kaliteli demek, isterdim arkası sağlam demek ama maalesef bu böyle değil.... Benim de listem de olan bir motor du....Zaten fuarların amacı nedir ki....!!!!

Motosikleti
    açık söyliyim ben okadar dikkat etmedim ama görünüşte bi problem yoktu yukarda resmide var.
    NOT: Yesalbum dandiklik yaptigindan resim kaldırılmıştır... ;)
    bu motordan bahsediyosak dediğim gibi dikkatli bakmadım. ve ben perş. günü gittim fuara orda esra hanım yoktu. ve bu motorda 34 plakaydı. neyse dediklerin doğru olabilir. ama ben bu motoru almaya kararlıyım. madem bu alınmaz alınacak başka bu fiyata yakın bi motor öner bize...
    ne dersin?

frontier - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    ulasturhan dogru soyluyo seruven arkadasim bakarsan bag bakmassan dag olur ve bu fiyata bu makinanin benzeri yok

ulas sen ne taraftasin nerden alican makinayi kapora falan verdinmi bi bayiye ?

mountaineerable - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    arkadaşlar zs 200 gs almaya karar verdim ..yalnız motorun granaj kısmını nerde bulabilirim ? fiyatı nedir ? bu konuda bilgisi olan arkadaşlar...

bi de...

dostlar motor ülkede yok. (daha doğrusu seri olarak satışına başlanmadı ) gelene kadar resimleriyle idare edicez.. elinizde varsa paylaşalım..

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 2 kullanıcı var. (0 üye ve 2 misafir)

Bu Konudaki Etiketler