Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

ZEALSUN ZS 200 GS Sport

Motovento
    REKLAM ALANI
    kotumuren - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Jinlun 150-5 (Mavi) :)
    votka dostum o yazılanlar kross modeli için...keşke resimlere bakarak o yazıyı ekleseydin..
    O yazı motordelisinden Demirkan arkadaştan alıntıdır ve kross motoruna hitafen yazılmıştır.. ))
    ŞŞŞŞŞŞŞ...sadece sessiz ol.....

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    ulasturhan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Taze bitti :(
    Alıntı bulosele adlı üyeden alıntı
    son bilgilere gore ne zaman geliyor simdi bu motor?
    nisan ayı içerisinde gelicek dostum...

Alıntı kotumuren adlı üyeden alıntı
    votka dostum o yazılanlar kross modeli için...keşke resimlere bakarak o yazıyı ekleseydin..
    O yazı motordelisinden Demirkan arkadaştan alıntıdır ve kross motoruna hitafen yazılmıştır.. ))
    dostum zaten önemli olan kross olması değil adamlar modele göre işçilik yapmıyolar yaptıkları şey motosiklet yani kalite genelinde aynıdır diye düşünüyorum arkadaşın ifade etmek istediği şey zealsun ın nekadar sorunsuz olduğu gibi geldi bana belki seni yanlış anlamışımdır ama kross motor kaliteli olabilir ama bu motorun kalitesi yle alakası yok demeye çalışmışsın gibi hissettim tabi tekrarlıyorum yanılmışta olabilirim. ve son söz olarak votkanında dediği gibi anaları aynı...

bulosele - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    ulasturhan kardes, zealsun servis agi ve yedek parca olarak nasildir acaba, bunu da arastirdin mi?

mountaineerable - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    dostlar.... bu motor kafama iyice yatmaya başladı...ilk motorum zealsun ZS 200 GS olacak galiba. yetkili bayi nisan ayının 15 inden sonra elimizde olacağını belirtti.
    şunu öğrenmek isterim ... motorun bakımını ille yetkili servisinde mi yaptırmak gerekiyor... yedek parça konusunda arkadaşların irtibat halinde olduğu yerlerden parça temin etmemiz mümkün olur mu ?

Khutuck - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2.5 yıl akbil, sonra CuBuF150, şimdi Fazer, az KTM
    Bugün fuarda 218km'de ZS200gs vardı. Egzozun motorla susturucu arası kısmı tamamen paslanmıştı.

Motosikleti
    Alıntı bulosele adlı üyeden alıntı
    ulasturhan kardes, zealsun servis agi ve yedek parca olarak nasildir acaba, bunu da arastirdin mi?
    ben kendimi şöyle kandırıyorum şimdi yedek parça sorunu olan çin mallarının neden sorunlu olduğunu araştırdım biraz genelde çindeki iş adamları çok ender olarak sabit bi iş üstünde yoğunlaşırlarmış yani baktı adam motor işinde para var belli bi süre motor işine girip sağa sola ihracat yapıp ondan sonra parayı vurdularmı dükkanı kapatıp başka işlerde uğraşıyolarmış tabi açık olduğu sürece yedek parçada bi sorun yok ee gelelim bu motora bikere ithalatçısının ilk işleri yedek parçacılıkmış. ithalatçıdan yana sorun yaşayacağımı sanmıyorum ama ithalatçıda getirdiği motor şirketi kapanırsa bişey yapamaz bunu bilmek lazım. bu durumda bu motorun üreticisinin kapanması lazımki yedek parçasız kalalım buda çok düşük bir ihtimalmiş gibi duruyo çünkü bu firma çini moto gpde temsil eden bi marka zhongshen çinin en büyük motor fabrikalarından biriymiş. ve bu durumda bu üretici şirketimizin kolay kolay kapanmayacağı kesin yani bu durumda ithalatçı firmamızda güvenilir yani bu durumda yedek parçadan sorun yaşamayız servis sorunuda zamanla çözülecek bi sorun www.polenmotor.com dan bayilerini bayilerindende servislerini sorabilirsin... neyse dostum çok konuştum görende beni polen motorun adamı sanar )

ve çok yararı olacağını düşündüğüm bi kaynak mesela burda keewayinde bir zhongshen firması tarafından çıkarıldığını görmek mümkün
    "KEEWAY ZONGSHEN INDUSTRIAL GROUP CO. LTD CHAOYOUCHANG – BANAN DISTRICT 400056 CHONGQING "
    her neyse işte adres kanuni motordan ramzeye kadar bi çok motor var

Tıkla ve gör...

tıklanacak yer yukarda ya ben baktım dikkat çekmiyo pek ondan bi düzelteyim dedim

canerthereal - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    ulaş bugün güçlü motora gittim de bu arada bende içerenköyde oturuyorum zaten senin msn varmı

Motosikleti
    caner
    dostum özeline attım msn adresimi... görüşmek üzere...

yaw arkadaslar ben kesinlikle bu motoru almak istiyorum,ama edirnede bu motoru bulabilecek miyim acikcasi pek emin degilim!..

arkadaşlar bu motorun kaç vites olduğunu bilen var mı ? 5 mi 6 mı ?

Motosikleti
    iL BÖLGE ÜNVANI TELEFON
    EDİRNE MERKEZ ARDA TİC. 0.284.2131962-0.542.3650636
    HAVSA KARANFİL MOTOR 0.284.3360798
    iL BÖLGE ÜNVANI TELEFON
    KIRKLARELİ MERKEZ GÜNDÜZ TİC. 0.288.2146267-0.543.2725242 LÜLEBURGAZ TUANA ELEK. 0,288,4179444/0,532.4824470 BABAESKİ ÖNERLER TİC. 0.288.5121484-0.533.6248458
    iL BÖLGE ÜNVANI TELEFON
    TEKİRDAĞ MERKEZ MOTOTEK 0,282,2628888-6501105- 0.535.3827570
    HAYRABOLU ALP TİC. 0.282.3151283-0.532.2830947
    ŞARKÖY MERT TİC. 0.282.5189056-0.536.3181153
    ÇORLU YÜCEL A.Ş. 0.282.6511139-0542.2179251
    ÇORLU MUSTAFA KARACA 0.282.6863540-0.532.2320179

dostum sana site ismi veriyoruz girip bakmıyosun al bide bayisinin tel nosu... edirnede aç sor...

cok sagol ulas kardes...

motosport - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW boxer (nostalji) inşallah
    Alıntı mountaineerable adlı üyeden alıntı
    arkadaşlar bu motorun kaç vites olduğunu bilen var mı ? 5 mi 6 mı ?
    zs 200 gs bu motor 5 vites
    [URL="http://www.motosiklet.net/forum/showthread.php?t=8625"]KONYALI MOTORCULAR TOPLANIYORUZ[/URL]

teşekkür ederim kardeşim..

teşekkür ederim kardeşim..

Motor Tipi : ZS 200 GS ZEALSUN WINNER
    Motor Hacmi : 200 cc tek silindir 4 zamanli
    Motor Gücü : 14,5 /7000
    Atesleme : elektronik cdi
    Çalistirma : elektrikli mars
    Debriyaj : 5 vites
    Tank : 10 lt
    Akü : 12v 8.5 ah
    Max. Hiz : or.140 km/hm
    Ön Süspansiyon : teleskopik hid. amortisör
    ARka Süspansiyon : amortisörlü
    Ön Fren : disk
    Arka Fren : disk
    Ön Lastik : 110,70-17
    Arka Lastik : 140,70-17
    Ön Jant : çelik
    Arka Jant : çelik
    Garanti Süresi : 2 Yıl

"Motor Gücü : 14,5 /7000 "...mountaineerable arkadasim bunun birimi nedir? kw mi hp mi?

canerthereal - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    sitede kw yazıyo ama yanlış yazılmış hp cinsinden 14,5. Bu arada bir arkadaş motorun 90 bin lira yaktığını söylerken motora sahip başka bir arkadaşın verdiği bilgiye göre 30 bin lira yakıyo hatta 90 bin yakıyo dediğim zaman karbüratör ayarının yapılması gerektiğini söyledi ama 2 kişiden aldığım bilgide aynı ikiside 150 km/sa görmüş

Forumdan Uzaklaştırıldı nartallo84 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Sattık makinayı işallah 600 cc
    Merhaba arkadaşlar ben İzmirden aranıza yeni katıldım.Bende motosiklet tutkunuyum.Daha almadım ama mayısta 200cc racing modeli düşünüyorum.Birkaç model var ama bugün yeni birtane daha gördüm motosiklet.nette resmi vardı 200cc düzgün bi makınaya benziyor.ben beğendim sizlerde bakın daha sonra konuşalım.(BBBR nin gönderdiği bütün mesajların ikinci sayfasında güçlü 200cc racing diye yazıyor oradan görebilirsiniz)

Bence biraz bele bende alıcam ama mayısı bekliyorum.Çünkü hergün yeni model geliyor sonra keşke bekleseydim demiyesin.BBBR nin gönderdiği bütün mesajların ikinci sayfasında 200cc güçlü racing diye yazıyor oradan görebilirsin honda alma ben gördüm arka lastiği bisiklet lastiği gigi altında kayboluyor çok ince makina genede sen bilirsin.

nartallo84,arkadasim su güçlü 200 cc racing dedigin hangisi? hicbisey anlamadim!!

Süper Moderatör (BBRR) Barış Şuşut - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    BBBR nin gönderdiği bütün mesajların ikinci sayfasında 200cc güçlü racing diye yazıyor oradan görebilirsin honda alma ben gördüm arka lastiği bisiklet lastiği gigi altında kayboluyor çok ince makina genede sen bilirsin.
    bende bunu anlamadım
    [B][COLOR="DarkOliveGreen"]"İnanç, görünmeyene inanmaktır. Görünmeyene inanırsanız kimsenin göremediğini görürsünüz"[/COLOR][/B] [B]A. Şerif İZGÖREN[/B]

HAYALBUYSA - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YZF - R6
    Herşeyi güzel ancak ayaktan kick-start bir çuval inciri berbat ediyor.

İnsan onuda yapar o zaman süper olurdu vallaa......
    FAZER FZ-1 OLACAK YAKINDA......

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler