Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
8. sayfa BirinciBirinci ... 6789101858108 ... SonuncuSonuncu

ZEALSUN ZS 200 GS Sport

Motovento
    REKLAM ALANI
    kotumuren - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Jinlun 150-5 (Mavi) :)
    eleman aç karınla hiç yememiş galiba...ne diyo yahu bu..4000 ytl..
    ŞŞŞŞŞŞŞ...sadece sessiz ol.....

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    melbur - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Suzuki GSX R 1000
    zuhahahaa mala bak ya
    [B][CENTER]MoToRiZe 07 Antalya[/CENTER][/B]
    [CENTER]HIZLI YAŞA GENÇ ÖL Kİ CESEDİN YAKIŞIKLI OLSUN[/CENTER]

kotumuren - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Jinlun 150-5 (Mavi) :)
    Alıntı tigermbz adlı üyeden alıntı
    sağol da bizim motor işi yılan hikayesine döndü.
    samsunda kalmadı bundan, adanadaki başka bir bayi ile görüştü bizim bayi. adam bayiye 2850 ytl fiyat çekti(normal satış fiyatı) + 200ytl kargo 150 ytl bizim bayi kar koysa + 200 ytl plaka ruhsat 3400 ytl. tabi bu durumda kesinlikle alacak değilim,
    40 gün daha beklemek istemiyorum bu kadar sonuna yaklaşmışken işin, parayı güç bela denkleştirmişsin gidiyorsun motor yok 2 ay bekliyceksin diyorlar zaten bu zamana kadar beklemişim felaket hırs yapmış durumdayım.
    ama mecbur kalırsam tabi beklerim
    bana kargosuydu bizim bayinin karıydı(150 ytl) plakasıydı hepsi 3150 ytl yi geçmeyecek şekilde bu motoru bulabileceğim bir yol söyleyecek olan varmıdır arkadaşlar.
    Dostum bence biraz bekle..iki aydedğin çok çabuk geçer..hem bak fuar zamanıda geldi..belki fuardan bile alabilirsin motorunu..ama şimdi acele davranıp sonra pişman olma.motor hoş motor gibi duruyor,bekle gör,tanı al )
    ŞŞŞŞŞŞŞ...sadece sessiz ol.....

bence bunu al hiç düşünmeden al en azından yedek parça sorunu yok

zero - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Bende motor ikinci ele düşünce ucuzlar sanıyorum meğer değeri artıyormuş,bu mantıkla bu arkadaş 2035 de bu motoru 20 milyara satar ,değeri zaman geçtikçe artıyor bu zealsunların çünkü

ulasturhan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Taze bitti :(
    valla bak 150 kargomu naapti 3 ruhsat islemlerinide kendin halledersin o 200 düser 90 milyona. yani sen 3090ytlye kapatmış olursun haberin ola demedi deme bu ruhsat plakayı kendinde halledebiliyosun ve ara eleman senin üzerinden yüz ytl kazanmamış oluyo...

deltasahin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    yamaha ybr 125

kardeşimm al gitsin

Alıntı badabat adlı üyeden alıntı
    arkadaşlar ben almayı düşünüyodum hala düşünüyorum istanbula gıdınce zeynepkamılde bayısı var arac ta 160 a rahat çıkıyomus ole soledı 120 değil yanı ama bi türlü karar veremedim zealsun nımı alsam yoksa mondial scooter mı alsam baska bana fıkır verecek arkadas varmı 3,5 milyar param var honda ufacık duduyomus benım bı abı var ole soledı senın boyun 1,80 altınca oyuncak gıbı duru dedı ne dersınız bu motor için veya bana fikir verirseniz sevinirim
    düşündüün şeye bak al gitsin kardeşim hepsi çin deilmi zelsun hepsinden iyidir.

raven - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    mondial uydurma bir isim fakat zealsun gerçek bir marka. ben kullanmadım ama bir tarafta marka bir tarafta uydurma varsa tercihimi markadan yana yaparım. gerçi ben ve bir kaç arkadaş gaza gelip (sonra gaza değilde g..te geldiğimizi anladık) mondial ft100 aldık ve servisten çıkmaz olduk. genede karar senin.

ylmzzz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawasaki Z800
    110ft olmasın o motor. bende de var servise bakımlar dışında gitmem. nasıl sürüyorsunuz motoru anlamadım. tamam dayanıklı olmayabilir 1250ytl lik motor sonuçta ama bende sorun çıkarmayan motor nasıl olurda servisten çıkmıyor anlamadım
    bu arada ben de zealsunun daha iyi bir marka olduğunu kalite yönünden biliyorum. ama servis yönünden çok eksileri var. ankara merkezde servisleri yok mesela.
    Korkarak yaşıyorsan yalnızca hayatı seyredersin

jeansatar - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    kocaoglan
    arkadaşlar merhaba..............
    ben zealsun chooper 150-19 modelini kullanıyorum henüz bir hafta oldu ama işçilik ve görüntü kalitesi oldukça iyi.Diğer bilinen ve daha gözönündeki markalardan aşağı değil bu makina !!!zealsun çin deki enbüyük motosiklet üretim tesislerinden biri olan zongshen in fabrikasında üretilen alternatif bir üründür.diğer markadan daha ucuza satılıyormuş çinde.bu arada servislerinin az ve yetersiz olduğu doğru türkiye sınırlarında ama bu konuda ithalatçı polen firması günden güne çoğalıyor yeni bayilikleriyle.BU fiyatlarla alınacak en ekonomik ve sağlam motosiklet olduğunu düşünüyorum ve tavsiye ediyorum yeni başlayacaklara.....motosiklet dostlarına selamlarımla rüzgarınız bol olsun
    “Bir memlekette; namuslular, namussuzlar kadar cesur olmadıkça, o memlekette kurtuluş yoktur”
    MUSTAFA KEMAL ATATÜRK

Forumdan Uzaklaştırıldı ZEALSUN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    satış fiyatı 2850

seruven17 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ybr
    Arkadaşlar,br konuya açıklık getirmek istiyorum...
    İlk önce sizin hesapladığınız gibi bu aletin beygir gücü 14 Kw değil,bu durum da 19 beygir de olmuyor!!!!

Bu motor 10.8 Kw gücüne sahiptir....Bu da 14 küsür hp yapar,zaten torku da buna uygun 13 Nm....
    İşte motorun internet adresi,inanmayanlar bakabilir...
    http://www.zongshenmotor.com/zongshe...ch/top1-4e.jsp

Motosikleti
    Suzuki GSX R 1000
    Alıntı seruven17 adlı üyeden alıntı
    Arkadaşlar,br konuya açıklık getirmek istiyorum...
    İlk önce sizin hesapladığınız gibi bu aletin beygir gücü 14 Kw değil,bu durum da 19 beygir de olmuyor!!!!

Bu motor 10.8 Kw gücüne sahiptir....Bu da 14 küsür hp yapar,zaten torku da buna uygun 13 Nm....
    İşte motorun internet adresi,inanmayanlar bakabilir...
    http://www.zongshenmotor.com/zongshe...ch/top1-4e.jsp
    yalnız arkadaşlar antalyada nebioğlullarının bana dediğide zealsun markası altında üretilen motorun beygir güce zongshenden fazla diyorlar yani sölenene göre polen motorun sitesinde yazılan motor gücü türkiyeye gelen motorun teknik özellikleriymiş.

cihans - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda cbr125R,yamaha bws 100
    yok abi ya ben cbr 125 le bu aleti tokatladım nasıl 200 lük bir motor bu bırakın şu çin malı muhabbetini yaws bu motora 2650$ çok

Motosikleti
    Suzuki GSX R 1000
    Alıntı cihans adlı üyeden alıntı
    yok abi ya ben cbr 125 le bu aleti tokatladım nasıl 200 lük bir motor bu bırakın şu çin malı muhabbetini yaws bu motora 2650$ çok
    dostum bende bu motorla cbr125i tokatladım senin tokatladığın motorun üzerindeki sürmesini bilmiyordur.

ylmzzz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawasaki Z800
    fiyatı 3250ytl değil mi yav
    Korkarak yaşıyorsan yalnızca hayatı seyredersin

Motosikleti
    Suzuki GSX R 1000
    Alıntı ylmzzz adlı üyeden alıntı
    fiyatı 3250ytl değil mi yav
    yok dostum şuan piyasadaki motorları 2005de ihraç etmişler o zmanki dolar kuruyla şuanki dolar kuru farklı olduğu için nisan ayında gelcek 2006 modellerde plaka dahil 3000 ytl

Motosikleti
    zhongshen in motoru farklı bu farklı bu zeal sun git araştır bul bakalım bana zealsunın teknik verilerini göster şu anda türkiyeye getiren firma böyle söylüyor artık bu firma dışında türkiyeden güvenilebilecek bi kaynak göremiyorum ama dersinki bak burasıda almanya sitesi bak burdaki teknik verileride böyle dersen ozaman bi sorarım durum nedir diye? buraya gelen motorların nasıl olması istendiğini polen firması söylüyor onlarda isteğe göre ellerinden geleni yapıyorlar. bu yılki gelen partide egsozları farklıymış daha gür daha iyisiyle gelicekmiş. burda cbr tokatlamak mesele değil bence mesele ucuza böle güsel cbr yada benzerlerinden çok daha kalıplı ve melburun söylediğine göre 140-150 yi zorlanmadan yapan bi motor olduğudur. bu gün gördüm birinde cbr125 rapsol modelini adam motoramı biniyo bisikletemi biniyo belli değil. honda aynı fiyata daha kalıplı bi motor yapmış olsa 4700 e kıyar onu alırdım belki fakat altımda bisiklet gibi kalacak olan bu haline bakmam bile mesele zaten bu motora bindiğini hissetmektir bence...

Motosikleti
    Alıntı cihans adlı üyeden alıntı
    bu arada cihans arkadaşım motorun yokken nasıl tokatladın bu motoru? hani üye isimlerinin yazdığı yerde motoru kısmında yok yazıyoda o açıdan sordum belkide güncellemeyi unutmuşsundur üstelik motorun fiyatıda 2850ytl 3bin ytl ye plaka dahil veriyolar 155 milyon 24 taksitlede motoru alabiliyosun hiç peşinsiz. haberin olsun yoksa al derim bunu...

bulosele - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    arkadaslar motorun yeni modellerinin 20 nisan dolayinda getirilecegi soyleniyor, yani o vakte kadar beklemek zorundayiz..ayrica bunlarin egzoslarinin farkli olacagi soyleniyor..iyi de o vakte kadar beklemek istemiyorsak,yani eski modelinden almak istiyorsak su an bayilerde mevcut mudur?..mevcut ise edirne ve civarinda bulmam mumkun mu?.

REKLAM ALANI
8. sayfa BirinciBirinci ... 6789101858108 ... SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 2 kullanıcı var. (0 üye ve 2 misafir)

Bu Konudaki Etiketler