Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Piaggio , Vespa , Gilera Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI

Merhaba ben de et4 kullanıcısıyım.
    motorumun bujisini değiştirmem gerekiyor. orjinal buji 35tl. bir de piyasada 5-10tl arası bujiler var. hangisi kullanılmalı acaba?

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    pocemonmutlu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CB650F 2018
    Alıntı sarkishaci adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Merhaba ben de et4 kullanıcısıyım.
    motorumun bujisini değiştirmem gerekiyor. orjinal buji 35tl. bir de piyasada 5-10tl arası bujiler var. hangisi kullanılmalı acaba?
    Orjinalini alıp takman motorun saglıgı icin cok onemli?

Motosikleti
    YBR 125
    merhaba,
    bir arkadaşımız PIAGGIO MP3 almayı düşünüyor.
    Araç ile ilgili kullanıcıya yönelik bilgiler arıyoruz. Yardımcı olabilir misiniz acaba? Avantajları ve dezavantajları hakkında, sıfır ve 2. el satışı hakkında, yakıt tüketimi hakkında, denge sürüş ve yol kabiliyetleri hakkında bilgi istiyoruz.

yardımlarınız için şimdiden teşekkürler...
    ::ressam::

tasarslan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    LX 150
    Alıntı sanatizm adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    merhaba,
    bir arkadaşımız PIAGGIO MP3 almayı düşünüyor.
    Araç ile ilgili kullanıcıya yönelik bilgiler arıyoruz. Yardımcı olabilir misiniz acaba? Avantajları ve dezavantajları hakkında, sıfır ve 2. el satışı hakkında, yakıt tüketimi hakkında, denge sürüş ve yol kabiliyetleri hakkında bilgi istiyoruz.

yardımlarınız için şimdiden teşekkürler...

Linkteki bölümden bilgi alabilirsin...Tıkla
    ..İslam kadını dişiliğiyle değil, kişiliğiyle var olandır..

Gülün dikene katlanması, onu güzel kokulu yaptı. - Mevlâna Celâleddin-i Rûmî

Motosikleti
    YBR 125
    Alıntı tasarslan adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Linkteki bölümden bilgi alabilirsin...Tıkla
    çok teşekkürler...
    ::ressam::

Hakki - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    var
    bujinin uygunlugunu ogren (marka-model) ucuz ve kaliteli olanını al.
    30-40 ytl'lik ferco bujisini 5tl'ye piyasadan alıp kullanıyom.

Motosikleti
    HONDA SILVER WING 600 ABS
    selamlar arkadaslar ben de X9 250 kullanıcısıyım

Motosikleti
    Gilera Runner 180SP
    Selamlar arkadaşlar.Bir kişik yer daha var mı?Bende geldim(Gilera Runner 180SP)

Motosikleti
    CBF250
    Selamlar, 2 gün önce X9 250 sahibi oldum. Yaklaşık 2 gündür geziyorum 140 km yol yaptım. Gerçekten çok keyif aldım bu motordan. Ancak arka egzoz' un olduğu yerden makine özellikle çok ısındığından sanki içine civciv cıyaklaması gibi bir ses gelmekte. Acaba başınıza geldimi?
    Tvs Apache '09 , Piaggio X9 250 '05 , Yamaha XT600 '94 , Honda CBF150 '11

selam ben gilera almak istiyorum tavsiye ediyomusunuz runner 180 veya 2004 vxr 200 hangisi daha iyi tavsiyelerinizden dolayı şimdiden teşekkürler.aktif forumlar

Motosikleti
    Gilera Runner 180SP
    Şu an resimde görümüş olduğun satılık iki 3 senedirk kullanıyorum.Performans anlamında scooter katagorisinde iyi.Ama boyle bi makine bilinçsiz hız meraklıları tarafından kullnılınca motorda erken yorulmalara.Zamanından önce parça eskitmelerine sebep oluyor.Fazla tek teker yapmamış drag yarışlarına caddede veya pistlerde parformans kasmamış bi Runner 180 bulursan tavsiye ederim.Ama alırsanda eskiden değilmam son zamanlarda bir yedek parça bolluğu da var artık sorun yaşatmaz sana...

sebastian - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    nexus500'den gsr600'e terfi etmişti bws100'e düştü
    herkese selam,
    vay be, yaz başından beri yeni girdim foruma. tabi havalar soğuyor yavaş yavaş. yatırdık motoru garaja

Motosikleti
    pıaggıo x9 250 cc
    Tüm motosiklet tutkunlarına slm ben eski bi kanuni rokko 150 kullanıcısı idim.
    simdi x9 250 veya nexsus 250 arasında kararsızım hafta arası şehir içi hafta sonu sürekli olarak sakarya ya gidiyorum eşimle iki kişi için sizce hangisi rahattır fikir ve yorum yazan arkadaşlara şimdiden teşekkür.

Motosikleti
    CBF250
    Alıntı sydn adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Tüm motosiklet tutkunlarına slm ben eski bi kanuni rokko 150 kullanıcısı idim.
    simdi x9 250 veya nexsus 250 arasında kararsızım hafta arası şehir içi hafta sonu sürekli olarak sakarya ya gidiyorum eşimle iki kişi için sizce hangisi rahattır fikir ve yorum yazan arkadaşlara şimdiden teşekkür.
    Selamlar bende 1 ay önce x9 250 aldım, bende eski bir tvs apache kullanıcısıyım, açıkcası çok fazla araştırdım rahatlık konfor diyorsan x9 derim. X9 500 ü de test ettim, kesinlikle şehir içi 250 derim. Uzun yol olarak sadece mecidiyeköy beyliktüzüne gittim ve geldim, 250 yeterli geldi bana. Karar senin şimdiden hayırlı olsun.

Tvs Apache '09 , Piaggio X9 250 '05 , Yamaha XT600 '94 , Honda CBF150 '11

Motosikleti
    Gilera Runner 180SP
    X9 250 derim bende...Koltuk ve amortisör rahatlığı anlamında.Performansta iki makinede 22Bg üretiyor ama ağırlık kilo oranına (X9 için:22Bg@168Kg),(Nuxsus için:22,44Bg@174Kg) bakmak lazım(yolcu ve sürücü değişkenleri hariç).Mororda kullanılan bileşenler (aleşleme, sübaplar, aktarım) aşşağı yukarı aynı.Ne de olsa marka gurubu aynı

Kararın her ne olursa olsun... Hayırlı olsun hocam.

Motosikleti
    Kararsız...
    Vespa et 4 nasıldır? Bi motor buldum 2004 model 17.000 kmde 4000 milyar isteniyor. Arkada çantası ve koltuk renginde paspası var. Açıkçası en çok renginden etkilendim, siyah üstüne kahverengi koltuk ve paspası var. Motor uygun mu? 17.000 km çok mu bilgilendirirseniz sevinirim.

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Racing sahibi herkes gp800 ü denesin derim böyle bir şey yokkk demezlerse pes derim

Motosikleti
    pıaggıo x9 250 cc
    unreal ve kanat180sp yorumlar için teşekkür arkadaşlar.

Motosikleti
    Piaggio FLY
    Alıntı BatuGurlek adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Vespa et 4 nasıldır? Bi motor buldum 2004 model 17.000 kmde 4000 milyar isteniyor. Arkada çantası ve koltuk renginde paspası var. Açıkçası en çok renginden etkilendim, siyah üstüne kahverengi koltuk ve paspası var. Motor uygun mu? 17.000 km çok mu bilgilendirirseniz sevinirim.
    Et4 güzel motor, daha önce skipper modellerinde de kullanılan 150cc'lik Leader motoru kullanılıyor. Beni tek düşündüren 10" lik ufak tekerlek boyutu olmuştu, malum yollarımız çukur dolu olduğundan sürüş güvenliği açısından büyük tekerlek daha avantajlı.

Bakımları aksatılmadıysa motorda sorun yaşayacağını sanmıyorum. Piaggio'nun periyodik bakım ücretleri biraz tuzlu özellikle ileri km'lerde değişen parça masraflarıyla 700-800lira civarı bakım ücreti ödeyebilirsiniz, alırken bunu da göz önünde bulundur derim.

Deryali - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha MT-09
    Arkadaşlar beverly 500'ün lastik basınçları kaç Ps olmalı bilgisi olan var mı ?
    "Özgür yaşayanların bakış açısı" Motojektif

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler