Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Piaggio , Vespa , Gilera Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    cotonak28 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    burgman 200
    selam ,hoş geldin

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    BEVERLY 250
    Hoşgeldin Anıl, ooooo hem de Çkale'den, gözüm yollarda seni arıyacaktır ;)
    Cotonak28, seninle de aynı semtteyiz arkadaşım
    Saygı görmek istiyorsan Saygı göster :bounce:

Motosikleti
    gilera
    ilk motorum honda today dı cunku ılk tecrube yavas saglam ve saglıklı bı motordu ondan cok sey ogrendım sankı trafıgı dısardan ızledım hep en arka sıralardaydım sonra kafam kızdı 1 sene sonra gılera runner 180 fxr aldım cok cabuk buyudumu soyledıler yasamam konusunda cok elestırı aldım 1 sene runner ebındıkten sonra bu gun ne yaptın dıye sorarsanız artık bı nexusum var hızlı buyumeyı sevıyorum artık gıleracıyım ıstedıgım performace onda rahalık teknolojık ve güzel bi dizayn alıcak oalnalr bence cok guzel ve fıyat oalrak cok cazıp bı motor sadece parca konusunda bıraz tuzlu onuda artık yurt dısından halletmeye calsıyorum herkese sevgılerımle

Alıntı cemal25 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    slm arkadaşlar ben gilera 180 lik motor aldım 2 zamanlı bunu modifiye etmek istıyorum ve nereye sorduysam kımseden olumlu cvp almadım ben bunun parcalarını yanı malossi dedıklerı parcaları nerden alabılırım bana yardımcı olurmusunuz.şimdiden tsk ederım
    valla kolay gelsın dıyeyım ne dıyeyeım ıkı zamanlı efsane oldu arkadsım ama sen bılırısn yurt dısı na baglan turkıyede maloosı zor
    İstikbal Göklerdeyse özgürlük kesinlikle iki tekerdedir

cotonak28 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    burgman 200
    Alıntı zacay adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Hoşgeldin Anıl, ooooo hem de Çkale'den, gözüm yollarda seni arıyacaktır ;)
    Cotonak28, seninle de aynı semtteyiz arkadaşım
    plakam kk 315 geçişiriz belki ;)

karacivciv - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    pcx125+gts250+660 tenere(az kaldı)
    arkadaşlar çevrede gezinen o kadar et4 görüyorum ama formlarda aktif olark yazan kimseler yok.enterean geliyor.
    motor alıcam ama bi türlü karar veremiyorum ybr 125,karion rt,beat derken scooter olması gerektiğinde fikir kıldım.çünkü günlük kıyafetlerle binebiliyorsun bi kask tak tamam.soyun giyin yok yani.ya beat alıcam yada et4(kelepir buldum bitane kırmızı)
    et4 dün artıları eksileri nelerdir.
    mesela, bi depo ne kadar km gider.2 kişi performansı nasıldır?kronik sorunları varmıdır?

Hakki - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    var
    @ karacivciv,
    soruna cevap değil ama ben pizzacı motoru beat yerine et4 alırdım. eger yedek parçası ucuz olsun vs. tipi çok onemli değil diyorsan beat derim.

Motosikleti
    yok biraz şekli olsun istedim.vespalar pahalı derken.bitane buldum 2000 liraya.biraz çiziği çuzuğu var ama (26.000 de ,2004 model kıp kırmızı).
    o ayak basılan yeri(paspas)oranın sağ tarafı ve sol tarafı kırık.bide vespa et4 lerin.kaporta aksamı sac mı plastik mi?yani düzeltilip boyanabilir mi?illa parça değişilmeli mi?parçalar boyalı mı geliyor?

Motosikleti
    beat gitti geriye ne kaldı şimdi
    Alıntı Nemrut adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    @ karacivciv,
    soruna cevap değil ama ben pizzacı motoru beat yerine et4 alırdım. eger yedek parçası ucuz olsun vs. tipi çok onemli değil diyorsan beat derim.
    Beat'i activa ile karıştırıyor olabilirsiniz karacivciv beat senin işini rahatlıkla görür parçasıda italyan kadar pahalı değildir ama sen kalbinin sesini dinle
    Biz gökyüzüne inanırız, sunroof'a değil . . .

[B][COLOR="Blue"]MerT ÇiftÇi[/COLOR][/B]

Motosikleti
    vespa 150 cc hem şekli hemde motoru daha iyi gibi.parçası pek sorun değil pahalı olması.örnek veriyorum 50 deilde 80 dir.o kadar olucak.ayrıca vespada sürekli arıza çıkaran bi motor değil diye bilgiler görüyorum.çoğu yerde ömürlük yazıyor.bu bilgilere bakarsak.2004 30.000 kmde vespa mı yoksa 2005-2006 7-8000kmde beta mmi

mach1 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    mondial zn125 (pırpır)
    Ben Antalyada 151 000 km de et4 gördüm sahibine soramadım hiç motor yapıldımı diye.Arkadaşımdada vardı 2001 model 47.000 deydi.Kaporta aksamı sac olduğu için düşşen bile parça değişimi olmaz sadece onların ön çamurluğu sanırım plastikti yani anlayacağın evladiyelik motor.İmmobilezer bile vardı
    Malımızı mülkümüzü bir horoz taşır,keyfimizi Sultan Mecit vapuru taşıyamaz
    Drift Religion

Motosikleti
    teşekkürederim içimi rahatlattın.bugün kaporasını vericem.bu işleri seven bi abimiz var.gidicem ona bi güsel her tarafını söktürüp sıfır fırın boya attırıcam.bide bakım yapıp yaza hazırlandık sayılırız

Motosikleti
    honda spacy 110
    selam arkadaşlar bende 1 hafta önce pıaggıo skıpper 150 aldım daha önce çin çonlarla uğrasıyordum şimdi kafam rahat skıpper kullanıcılarına bikaç sorum olcaktı

1. km saati ve hız göstergesi çalışmıyo bunu nerde yaptırabilirim
    2. skıpperların orjinal kornası havalı korna mı? (benimki öle muaynede bi sorun çıkar mı) aldığım adam orjinal dio ama bana mantıklı gelmedi
    3. marşa basarken bi şıkırdama var ama 2 saniye sora yani motor çalıstıktan sora kesiliyor sizce ne olabilir önemli bişi midir?

stubborn - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Dominar 250
    bu çalışma esnasındaki sesi bende merak edip servise sormuştum.
    sorun olmadığını zaten bunların marş sisteminin bu tarzda olduğunu söylemişti
    acaba doğrumu söyledi ..
    Motora bindiğim için farklı değilim! farklı olduğum için biniyorum...

Motosikleti
    honda spacy 110
    Alıntı stubborn adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bu çalışma esnasındaki sesi bende merak edip servise sormuştum.
    sorun olmadığını zaten bunların marş sisteminin bu tarzda olduğunu söylemişti
    acaba doğrumu söyledi ..
    ilginç peki senin kornan benim dediğim gibi havalı korna mı ?

tasarslan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    LX 150
    Alıntı gekko adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ilginç peki senin kornan benim dediğim gibi havalı korna mı ?
    Orjinalde havalı korna yok..

Alıntı karacivciv adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    teşekkürederim içimi rahatlattın.bugün kaporasını vericem.bu işleri seven bi abimiz var.gidicem ona bi güsel her tarafını söktürüp sıfır fırın boya attırıcam.bide bakım yapıp yaza hazırlandık sayılırız

Hayırlı olsun.karacivciv uygun fiyata almışsın bence ET4 Vespa nın en çok tutulan modellerindendir.Far görünümü ördek başını andırır..Gövde yapısı boru değil sac tır ve çok sağlamdır.Bir kaç parçası platikten yapılmıştır..
    ..İslam kadını dişiliğiyle değil, kişiliğiyle var olandır..

Gülün dikene katlanması, onu güzel kokulu yaptı. - Mevlâna Celâleddin-i Rûmî

erreguay - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    herkeze iyi günler

motorumu büyültmeye karar verdim ve Piaggio x9 40.000 + km bi motor buldum servis kendi satıyo daha gider diyo motor için ben onların yalancısıyım

sizce bu motoru almak mantıklımı bu km deki bi motor sizce ne ne sorunlar çıkarabilir.

fiyat olarak 2000 peşin 245 x 12 taksit + masraflar olmak üzere dendi sizce bu fiyat bu motor için uygunmudur?

tasarslan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    LX 150
    Alıntı erreguay adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    herkeze iyi günler

motorumu büyültmeye karar verdim ve Piaggio x9 40.000 + km bi motor buldum servis kendi satıyo daha gider diyo motor için ben onların yalancısıyım

sizce bu motoru almak mantıklımı bu km deki bi motor sizce ne ne sorunlar çıkarabilir.

fiyat olarak 2000 peşin 245 x 12 taksit + masraflar olmak üzere dendi sizce bu fiyat bu motor için uygunmudur?
    Motor hacmi kaç ? cc Ve kaç model..
    ..İslam kadını dişiliğiyle değil, kişiliğiyle var olandır..

Gülün dikene katlanması, onu güzel kokulu yaptı. - Mevlâna Celâleddin-i Rûmî

erreguay - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    2005 veya 2006 model di 250cc injeksyonlu

Motosikleti
    suan yok
    piaggio skipper almayı düsünüorum teknik özellikleri nedir bilgi werirmisiniz??

Motosikleti
    honda spacy 110
    walla arkadaşım geçen bende 2. el bi skıpper aldım çok memnunum alırsan gerçenten pişman olmazsın .
    teknik bilgim pek fazla diil bildiim 12.5 beygir olduğu, hava soğutmalı,walla bence oldukça seri ve sağlam örenmek istediğin başka bişi olursa elimden geldiğince yardım ederim

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler