Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
49. sayfa BirinciBirinci ... 39474849505159 ... SonuncuSonuncu

Piaggio , Vespa , Gilera Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    Beverly 500
    Alıntı GozgurS adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Herkese selam arkadaşlar,

Bende beverly 500 var, motoru sadece hafta sonları kullanabiliyorum. Bazen göstergede ki sarı ışık devamlı yanıyor? acaba motorda elektrikle ilgili bir problemmi var? sorunun ne olduğuyla ilgili bilgisi olan varmı?

Teşekkürler.
    Yok mu bir bilgisi olan?

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    North_ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Cf Moto CLX-700 sport
    benzin ışığı olmasın sakın o !

Motosikleti
    Beverly 500
    Alıntı North_ adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    benzin ışığı olmasın sakın o !
    Allah iyiliğini versin north Yok değil

banistercaq - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yok

eğer şu ışık yanıyorsa egsozunuzda bir problem olduğunu gösterir
    Gilera Runner vxr 200 (pert...)
    Piaggio Xevo 250ie

Motosikleti
    Beverly 500
    Alıntı banistercaq adlı üyeden alıntı Mesajı göster

eğer şu ışık yanıyorsa egsozunuzda bir problem olduğunu gösterir

Teşekkürler bilgi için, egsozda ne gibi sorun olabilir ?

Motosikleti
    Honda Dylan 150
    O ışık sadece eksozu değil motorun her yerinde ki arızayı belirtir..

arkadaşlar bi yardım edin yaw
    bende gilera freestyle 125 var bilmeyenler için mxr nin endro olanı motor aksaamı aynı ben bu makinanın ateşleme bobinini nereden bulabilirim ankaradayım yardım edebilirseniz çok sewinirim yada onun yerine hangi model motorun bobini olur

Motosikleti
    Yok
    mondializzet100 ün dediğine ek olarak kullanma klavuzuna bakmam sonucu; GozgurS enjeksiyon probleminizde olabilir, o ikaz önemli bir ikaz en kısa sürede servise gitmenizi öneririm.
    Piaggio Xevo 250ie

gravis - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    honda Africa 1100 l2 /piaggio liberty 150 abs
    evet arkadaşlar x8 250 ile 10.000 km tamamladım - sorunsuz geçti bu güne kadar yolculuklarım - ama gel gelelim sarf malzemeleri ses vermeye başladı
    önce aküden sıkıntı yasadım şarj vs - akü suyunu tamamllayarak durumu kurtardık - lastik konusu önemliydi bugün buz motordan michelin gold standart modelini taktırdım sürüş kalitesinde belirgin bir iyileşme oldu. hazır masrafa girmeye alışmışken birde uzun ön cam yaptım şimdi benim keyifime diyecek yok ruzgar almadan seyir etmekte ayrıca bir güzelmiş.

Motosikleti
    Beverly 500
    Alıntı banistercaq adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    mondializzet100 ün dediğine ek olarak kullanma klavuzuna bakmam sonucu; GozgurS enjeksiyon probleminizde olabilir, o ikaz önemli bir ikaz en kısa sürede servise gitmenizi öneririm.
    Teşekkürler banistercaq, haftaya servise götürüp sorunun ne olduğunu sizlerle de paylaşırım.

Gravis, nice 10.000 kmlere kazasız sürüşler...

Motosikleti
    Yok
    gravis hayırlı olsun, kesinlikle lastiklerin epey farkedecektir. Ön cam ise konfor için birebir =)
    Benim sana bir sorum olacak, topcase in ve bağlantı aparatı orjinal piaggio nun mu? Yoksa başka bir marka mı kullandın
    GozgurS rica ederim geçmiş olsun, umarım önemli birşey çıkmaz
    Piaggio Xevo 250ie

Motosikleti
    banistercaq -
    top case orjinalini hem fiyat hem model acısından sevimli bulmadığım için givi markayı taktırdım - canta v46 modeli ve ona uygun gıvı bağlantı aparatı. Tek konu çantanın bağlantı aparatının sabit olmasından kaynaklı arka bagajın biraz daha az açılması oda önemli değil
    bu çanta ile zaten konabilecek o kadar çok malzeme oluyorki !!!!

Motosikleti
    Yok
    kesinlikle orjinalinin fiyatı 1000ytl üstü, banada fiyat olarak mantıklı gelmediği için taktırmamıştım. Aslında arka bagajı ben normaldede pek kullanmıyorum, nedeni ise bana çok hassas birşeymiş gibi geliyor. o yüzden hep seleyi kaldırmayı tercih ediyorum. sizden givinin aparatı olduğunu duyduğum çok iyi oldu. insan ister istemez bagaj hacmini genişletmek istiyor :D
    Piaggio Xevo 250ie

Motosikleti
    biraz da resimURL=http://img142.imageshack.us/my.php?image=img00206fb5.jpg][/URL]

Hakki - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    var
    @ banistercaq,
    runner'dan sonra niye x-evo'ya geçtigini ve bu 2 motor arasındaki avantaj ve dezavantajları açıklarmısın ? (bu kişisel soruyu özel mesajdan sormamamın nedeni verilecek cevaptan başklarının da faydalanmasıdır)

Motosikleti
    Yok
    Nemrut,
    Aslında Runner dan sonra biraz ağır başlı bir motor seçmek istedim görüntü itibariyle. Uzun yollarda runner da bulamadığım konforu da bulabileceğim bir motosiklet arıyordum. Hernekadar Runner la uzun yola çıkabilsemde hem konfor, hem yük kapasitesi gerçekten kısıtlıydı, tabiki Runner ı alırken bunları bilerek aldım ama ozamanlarda uzun yola çıkma gibi düşüncelerim de yoktu. Runner ı sadece şehiriçi kullanım için almıştım başta ancak aldıktan sonra yaptığım Bozcaada gezim ve daha büyük hedeflerim beni bir maxi scooter a yönlendirdi.
    Kazamdan 2 ay sonra tekrar motosiklet alma fikrini sokmuştum kafama ve arayışlara geçtim. Nexus 250 ye baktım ama bana runner ı hatırlattı, sebebi ise sele altının küçük olmasıydı onun haricinde xevoyla aynı motoru paylaşıyordu. X8 400 e baktım çünkü elde kalan son motorları indirimli olarak satıyorlardı ama nedense içime sinmedi. Ferco motora gittiğimde ise aklıma birde X7 250 takıldı :D Kesinlikle zor bir tercih yaptım ama xevonun cüssesine ve dizaynına vurulmuştum=)
    Runner ile Xevo nun farklarına gelirsek öncelikle Runner da 14-13inc jant varken bu Xevo da 14-12inc. Arka lastik runnerdan küçük ama çook büyük bir fark görmedim şimdiye kadar. Xevo ya ilk bindiğimde Runnerdaki gidona sabit aynaların yerine gövdeye sabit aynaların kullanılmış olması beni biraz zorladı çünkü aynaları hesaba katamıyordum ama artık alıştım gibi. Trafikte runner ın hem en hem de boy olarak olan avantajını daha iyi anladım aralara girip çıkarken hafiften zorlanıyorum runner a göre. Xevo ile günü birlik bursaya gittim, bu gezimde kaskımı montumu dizliğimi eldivenlerimi belliğimi selemin altına koyup sırtımda çantayla bursa merkezi gezdim, runner olsaydım hepsini taşımak zorunda kalacaktım. Artçılarım inanılmaz rahat etti, bende etmedim değil çünkü runner da arkama oturunca hafiften benim yerimi de kapmıyor değillerdi=) Enjeksiyonlu motorun az yaktığına şahit oldum. Serilik konusunda da runner ı aratmadı bana. Sadece runner dan daha az kıvrak.
    Maxi scooter a da geçmemin sebebi, eskiden yağışsız her havada motosikletimi kullanırken kazamın ardından tamamen bunu hobiye çevirmem ve bu hobimi de yakın şehirdışı gezilerle süslemek istemem. Runnerdan sonra rahatıma düşkünlüğüm arttı diyebilirim =) görüşmek üzere
    Piaggio Xevo 250ie

Hakki - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    var
    her 2 motorun son süratini ve ortalama yakıt tüketimlerini de yazar mısın? (runnerda egzos vardı yanlış hatırlamıyorsam)

Motosikleti
    Yok
    evet runner da egsoz vardı=) yokuş aşağı yatık bir şekilde bir keresinde 159 gördüm ondan sonra ona en yakın değerim 154 lerde kalıyordu. Yakıt olarak min 170km de depoyu bitirdim (9lt edirne otobanı, dip gaz) max 240 250 km arası şehiriçi kullandım.
    Xevoda şuan hala rodajdayım son hız a pek değinemeyeceğim ama geçen gün Suzuki drz 400 ile şile ye gittik yola çıkmadan önce depoları fulledik, xevo döndüğünde 27,43ytl lik benzin aldı drz biraz bastı virajlarda o ise hem şile tarafında hem de dönüşte benzin aldı. Yolumuz ise bşehir şile ümraniye üsküdar ve kayışdağ idi 300km yi biraz geçti menzil olarak. Kullanımımın sakin 70 100 arasıydı
    Piaggio Xevo 250ie

burock1985 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha MT-07
    arkadaslar ben 2004 gri nexus kullanıcıyım bana ucuz cıkma olailir yedek parca lazım karbon egzoz kapagı ve oncamı tutan 2 plastik olan ayaktan lazım nerden bulabilirim? elinizde varmı?

ucuyedek parca hangi firmalarda bulunur? feco serviste 60 ytl mi ne istiyorlar 2 plastik parcaya.. birde sol ayna 91 euro yuh yaaa plastiklan bunlar.. yurt dısından ucuza alabilen varmı ?

mhyen - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBR 250R
    Ben de 2007 model gilera runner vxr 200 sahibi oldum.Bu topikten bilgi paylaşımında bulunabiliriz artık
    Honda Ses Dylan 150 >> Hyosung GT250R >> Gilera Runner VXR 200 >> Honda CBR 250R

REKLAM ALANI
49. sayfa BirinciBirinci ... 39474849505159 ... SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 3 kullanıcı var. (0 üye ve 3 misafir)

Bu Konudaki Etiketler