Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Anket: Hangi mondial'e (veya ikiz kardeşine) sahipsiniz?

Katılımcı sayısı
729. Sizin bu Ankette oy kullanma yetkiniz bulunmuyor
  • 151 RS

445 61.04%
  • 151 RSİ

57 7.82%
  • ASYA 150T

58 7.96%
  • SUKIDA

10 1.37%
  • WUXY

12 1.65%
  • DİĞER

147 20.16%

MONDIAL 151 RS-RSI Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    arctarus - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    250 mct
    arkadaşlar kadiköy rıhtım caddesi sonun da tren gecitine gelmeden mondial bayii var onun tam arkasında servis var ordaki arkadaş yaklaşık 1 ay oldu mondial servisligini bıraktı para alamıyomuş bi ton dert bıraktım bende dedi ben yine de bi motora bak dedim 1 saat kadar inceledi motoru saolsun ilgilendi karburatör hortumu cıkmış onu sıktı (bu olaya sizde dikkat edin) şu anda motor süper egzosttan ses geliyodu kesildi motor sesinde bi düzelme oldu diyecegim eger ufak tefek problemlerinizi buraya gidip yaptırabilirsiniz..

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    thr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    mondial 151 RS MaVi
    biliyorum orayı bnm okulun orda bende tawsiye ederim yeni motor alacak arkadaşlarada tepe nautilius'a gelmeden!!..saygılar
    [B][COLOR="Red"][SIZE="2"][FONT="Verdana"]Bildiğimizi Zannetmemiz,Öğrenmemizin En Büyük Düşmanıdır.[/FONT][/SIZE][/COLOR][/B]

voldemort - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    şu an yok
    thr kardesim hayırlı olsun bende motorumu alalı 1 ay oldu bugun rastgele bı km sayacına bakiim dedım 1111 i gosterıyodu benım motorumda km ye 80 82 ykr arası yakı yo merak etme duselır zamanla tabı ıkı kısı bınınce veya yuklu olunca fark ettırıyor. benımde motorum mavi
    Dört duvar arası kapanmazki sendeki özgür ruh. Ölünce parçalanmazki bendeki özgür ruh. Sevişe sevişe azalmazki tendeki özgür ruh. Kopyalayarak çoğalmazki gendeki özgür ruh... BABAZULA

arkadaşlar bu servisleri nereye şikayet etmek gerekiyor? bilen varmı? sanıyorum her ilde aynı problem var. acaba servisleri hep beraber uğur derin dondurucuya e-mail atarak mı şikayet etsek. ençok o canımı sıkıyo başka markaların alay konusu olduk dondurmacıya çıkacak adımız.

Motosikleti
    mondial 151 RS MaVi
    Alıntı voldemort adlı üyeden alıntı
    thr kardesim hayırlı olsun bende motorumu alalı 1 ay oldu bugun rastgele bı km sayacına bakiim dedım 1111 i gosterıyodu benım motorumda km ye 80 82 ykr arası yakı yo merak etme duselır zamanla tabı ıkı kısı bınınce veya yuklu olunca fark ettırıyor. benımde motorum mavi
    öncelikle teşekkür ederim..ama zamanla düselcek bişii olduunu sanmıyorumm karbüratör ayarı die bişi duydumm hawa az giderse motor fazla benzin çeker dediler..naapçam bilmiyom çok yakıyo meret YARDIMCI OLUN PLEASE
    [B][COLOR="Red"][SIZE="2"][FONT="Verdana"]Bildiğimizi Zannetmemiz,Öğrenmemizin En Büyük Düşmanıdır.[/FONT][/SIZE][/COLOR][/B]

RAPTOR666 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    kıçımı başımı dağıttığım motor SKYTEAM ST 200 TR
    daha öncede bikaç kere söyledim ama yeni arkadaşlara bidaha dicem fazla yaktığını düşünüyosanız hava filtresini ve balataları kontrao ettirin hava filtresi kirlenmiş , balatalarda sürtüyo olabilir

yeni arkadaşlar hoş geldiniz ve hayırlı olsun
    (( :KONYA MT İÇİN DOKANDIRIN : ))
    BİR AĞAÇTAN BİNLERCE KİBRİT ÇIKAR , BİR KİBRİT BİNLERCE AĞAÇ YAKAR

ebleksin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    RS 151 gitti. Cbf 150 derken Bajaj Boxer peşinde.
    arkadaslar su ana kadar motorumda cok sukur bi sorun yok , hos binmeyede vakit olmadı ama... bu plaka işlmleri ne kadar zormus hakikaten işlemler sırasındaki bilgilendirme eksikliği, görevli memurların sizi hergün plaka tescil işi yapanlarla karıstırmaları yüzünden; sadece bizim ülkemizde olabilecek bi şey İŞ TAKİPÇİLİĞİ diye bir meslek dalı ortaya çıkmış başa gelmeyince anlaşılmıyo tabi.. size çok komik bi konudan daha bahsedeyim... ben ISPARTA da kalıyorum ve şöförler otomobilciler... cemiyetine plaka için gittim malum plaka bastırcaz ya aldıgım cevap hazır olun motorsiklet plakası yok (baskı yapılan metal plaka) pazartesiden beri bekliyoruz... ne zaman gelir bilmiyorum ... oldu
    ben elimdeki ruhsatla trafiğe cıksam cezası varmı ? bilen arkadasar fikir verbilirmi?

arkadaslar mondıal 151 rs almak ıstıyorum ama fıyatları artmıs.
    eskı fıyattan alabılırmıyım bılen var mı?

Motosikleti
    Alıntı besyo19 adlı üyeden alıntı
    arkadaslar mondıal 151 rs almak ıstıyorum ama fıyatları artmıs.
    eskı fıyattan alabılırmıyım bılen var mı?
    arkadsım modial direk ötv zammını fiyatlara yansıttı yani yapılan bi zam yok .. ama peşin tık para alırsan 1650ytl ye veriyolar ben pazartesi aldım
    16 ay vadeli
    toplam 1800 ytlye

blacklawyer - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    mondial 151rs
    kardeş hayırlı olsun,16 ay vade için gayet iyi bi fiyata almışsın....
    Yaw arkadaşlar,bu motorlara yan çanta oluyo mu,soft türden bi çanta olursa hoş olur çünkü.arkadakiler kuryeymiş gibi bi izlenim veriyo.bi de 150 zat' ınki gibi bi sissybar yokmudur bunlar için.

Mondİal 151 Rs Almak Istiyorum Ama Kararsizim...fİkİrlerİnİzİ Bekliyorum

Motosikleti
    mondial 151 RS MaVi
    ver artık kararını all

kliwaj - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    belli değil
    tcr kadeşş , bende mondi 151Rs alıcam ama 90 basiyoalr diyolar , aslı kaç bunun :D kaç basiyor
    Amiga ölmez!!!
    [url]www.amigaturk.com[/url]

guzel al dıyorsunda.kalıtesız bır seyse neden acele edıp yanlıs bır karar vereyım..
    sorduk sadece))))

Motosikleti
    Alıntı besyo19 adlı üyeden alıntı
    Mondİal 151 Rs Almak Istiyorum Ama Kararsizim...fİkİrlerİnİzİ Bekliyorum
    kardes eger odeme gücün varsa ve sonucta verdigin paranın karsılıgını almak istiyorsan... hiç beklem al mondi havalar artık baya bi güzel motorla gezinmek kadar güzel ne var
    sonucta aldıgımız PRC motoru, sanırım çin malı demenin en kısa yolu . forumu tamamen bastan bi gözden geçir . rs 151 bu paraya alınacak en iyi motorlardan biri ve aynı kasa yapısı ve motor aksamına sahip benzerleri içinde işçiliği en kaliteli olanı
    "mondi'ye takıl hayata kapıl " nasıl ama iyi uydurdum dimi

Mengu16 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bajaj 200NS, Mondial 210MX
    Mondial RS 151'in ve benzerlerinin(Ramzeyde dahil) süspansiyon sistemi
    sorunlu , amortisörsüz bisikletle bile neredeyse sarsılmadan geçilen kasislerde
    bu motorun uzaktan nasılda sarsıldığına birkaç defa şahit oldum.
    Galiba arka amortisörler fazla güçlü veya tasarım hatalı !

Mel-a-ku - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    başka bi baslıkta bahsi geçiyor olsada ben burdada konusmak ıstedım bu hususu sızlerle.
    motorda yolcu arkada çok emanet gıbı duruyor. yaslanması için sissy bar yok. sanki rampa çıkarken falan aniden gaza bassam veya bi kasisden hızlı atlasam arkadaki kıç üstü yapışacak izlenimi veriyor bana. zat ın sissy bar ı acaba bızım motorumuza uygun mu? olabılıyorsa bı tane dusunuyorum bende takmayı. sofor ıcınde yaslanma bölümü yok. bunlar ıcın acaba cözüm uretmeyı dusunen bı abimiz varmı aramızda motorin abi ile bi yan yana gelebılsek, çozum uretıcez sanki ama kendisi yok ortalıkta.
    neyse ben cozum uretmeye calısıcam, olmazsa kendım imal edicem.
    duz 15 cm X 20 cm boyutlarında tahta levhaya süngeri yapıştırıcam, arkasına baglantı demirlerini vidalıcam, sonra rs 151 lerin koltugunun arkasındaki demir bölgeye vidalıcam. zaman bulup yaptıgımda forumda paylaşırım.

Forumdan Uzaklaştırıldı solistalper - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    mondial 150 Zat
    Alıntı Mel-a-ku adlı üyeden alıntı
    başka bi baslıkta bahsi geçiyor olsada ben burdada konusmak ıstedım bu hususu sızlerle.
    motorda yolcu arkada çok emanet gıbı duruyor. yaslanması için sissy bar yok. sanki rampa çıkarken falan aniden gaza bassam veya bi kasisden hızlı atlasam arkadaki kıç üstü yapışacak izlenimi veriyor bana. zat ın sissy bar ı acaba bızım motorumuza uygun mu? olabılıyorsa bı tane dusunuyorum bende takmayı. sofor ıcınde yaslanma bölümü yok. bunlar ıcın acaba cözüm uretmeyı dusunen bı abimiz varmı aramızda motorin abi ile bi yan yana gelebılsek, çozum uretıcez sanki ama kendisi yok ortalıkta.
    neyse ben cozum uretmeye calısıcam, olmazsa kendım imal edicem.
    duz 15 cm X 20 cm boyutlarında tahta levhaya süngeri yapıştırıcam, arkasına baglantı demirlerini vidalıcam, sonra rs 151 lerin koltugunun arkasındaki demir bölgeye vidalıcam. zaman bulup yaptıgımda forumda paylaşırım.

Mel-a-ku kardeşim hiç uğraşma derim, ben motosikleti ilk aldığım gün onu öğrendim mondial 150 zatlardaki sisi barı söküp o bizim modellere takabiliyoruz ayrıca ücreti 15 tl. en azından izmir fiyatı bu tabi ben çanta kutu taktım ama çıkarmayı düşünüyorum sisi barın görüntüsü daha hoş sportif yani..

RAPTOR666 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    kıçımı başımı dağıttığım motor SKYTEAM ST 200 TR
    melih benimde aklımda bişiiler vardı ama sürücü için , yolcudan banane du bakalm birazdaha şekillendirelim şunu bagajı etkilemicek bişii olması lazım
    (( :KONYA MT İÇİN DOKANDIRIN : ))
    BİR AĞAÇTAN BİNLERCE KİBRİT ÇIKAR , BİR KİBRİT BİNLERCE AĞAÇ YAKAR

RS151 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YAMAHA MAJESTY YP 400
    Arkadaşlar buda benim motordan görüntüler bazı yerlerini krom nikelaj kaplattım şuan egsozu bitti nasıl beğendinizmi.

http://img89.imageshack.us/my.php?im...0060019dm.jpg][/URL]
    [COLOR="Red"]KONTROLSÜZ GÜÇ,GÜÇ DEĞİLDİR[/COLOR]

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 2 kullanıcı var. (0 üye ve 2 misafir)

Bu Konudaki Etiketler