Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Anket: Hangi mondial'e (veya ikiz kardeşine) sahipsiniz?

Katılımcı sayısı
729. Sizin bu Ankette oy kullanma yetkiniz bulunmuyor
  • 151 RS

445 61.04%
  • 151 RSİ

57 7.82%
  • ASYA 150T

58 7.96%
  • SUKIDA

10 1.37%
  • WUXY

12 1.65%
  • DİĞER

147 20.16%

MONDIAL 151 RS-RSI Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI

Alıntı Acemi85 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Kral Bey arkadaşım öncelikle hoş geldin. bende yeni bir Rs kullanıcısıyım derbi 125r dan sonra inan bu motor limuzin gibi geldi çok rahat. Scoterin zevki bambaşka. Benim hesapladığıma göre 1 Km'de 110-120Tl arası yakıyo. Tabi uzun yolda 100Tl ye falan düşer bu. Ben sürekli 2 kişi kullanıyorum kız arkadaşımla rampa falan banamısın demiyo. şu anda gördüğüm hız 110 falan ama eminimki 120-130 a cok rahat cıkar.

storm150_mmk Arkadaşım benım motorda 2.500 km de falan benimde ön diskten ses gelmeye başladı frene basınca. Herhalde diskte bir sorun olmuş Baktırıcam müsait zamanda. Sende baktırırsan haber verirsin. Çünkü frene basınca rahatsız ediyo insanı.
    Hoşbulduk.

Bende Ankaradayım.Acaba siz hangi bayiiden kaça aldınız motoru ? Bende perşembe gününe kadar alacağım şu sıra birkaç işim var.Sağlam bir ustaya benimde ihtiyacım olacak Ankara'da ikamet edenler hangi servis/usta öneriyorsunuz acaba ?

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Acemi85 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    GPR125R
    Ben ikinci el aldım 1.500 km deydi. Sıfırları 1.700-1.800 civarı. eminönünde falan 8 taksit yapıyolar hatat. Ben istanbuldayım fatihte.

Motosikleti
    mondial 151 rs
    rs lerin fiyatı mağazada 2047 tl ama sirkeci taraflarında taxit yapsalar dahi baya fark koyuyolar adamlar 2000tl lik motoru plaka falan hersey dahil 2500 tl ye cıkarıyor bnce anabayiden alın..

gursus - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBR600F
    arkadaşlar arka lastiğim patladı çok taşlı yola girdim hızımda yüksekti fitil attırcam ama jantı nasıl sökebilirim arabanın bijon anahtarını denedim küçük geldi çok büyük üzerindeki somun tamirciye götürmek istemiyorum sökmeye 10 tl den aşşağı almaz fikriniz neler ?

Motosikleti
    151 RS
    herkese merhaba arkadaslar. sorunlarinizi okudumda benim yasadiklarima benzettim. oncelikle acemi85 kardesim, on diskteki rahatsiz edici sesten kastin eger tiz bir otme sesiyse-nadiren bazi rs ler yapiyor- ben zamaninda garantiden on diski degistirtmistim yamuk diye. fakat ses gecmedi. anladimki diskin janta temas ettigi noktada, belki boyadan kaynaklanan bir egim soz konusu. sanirim sorun bu. fazlada ustune gitmedim, alistim artik ayrica bu otme sesi ilginctir artik hosuma da gidiyor ayri bir hava verip dikkat cekiyor, bazen korna yerine geciyor. gursus kardesim benim servis sokme ve tamiri toplam 10 liraya yapmisti. ve sarfiyat, tabii ki cok hizli kullanip cok fren yapilirsa sarfiyat biraz daha artiyor. mesela 1lt ile 40 km yerine 30 km gibi. bu noktada kullanis tarzida onemli. neyse cok konustum, herkese sevgiler, saygilar.

Motosikleti
    MONDİAL 150cc HS RACİNG MOTORS (kırmızı)
    ACEMİ85

Ön diskden ses geliorsa disk belkı yamuk felandır yamuk deyilsede diskı ıslat sabun sür ben denemedım ama yapanları görmüştüm sesi kesiyormuş diskten vııkk vvııkk diye ses gelenler yapıordu saygılar...
    [B] Kaderinde Varsa Tecavüze Uğramak,Çırpınmayı Bırak Keyfine Bak [/B]OTURARAK ZAFERE ERİŞEN TEK CANLI TAVUKTUR
    [B]31 L 6351[/B]

Alıntı Acemi85 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ben ikinci el aldım 1.500 km deydi. Sıfırları 1.700-1.800 civarı. eminönünde falan 8 taksit yapıyolar hatat. Ben istanbuldayım fatihte.
    feyizolunda bazı kredi kartlarına peşin fiyatına 12 ay taksitle alınabiliyor yazıyor ve mondialin resmi sitesinde de garanti bankası kredisi peşin fiyatına 12 ay taksitle alınabiliyor yazıyor.

Acaba bayiilerde de peşin fiyatına taksitle alabilirmiyim ?

Birde bayii fiyatları nasıl tevsiye edilen satış fiyatının üzerinde mi yoksa altında ad satın alabiliyormuyuz ?

serdarmert - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Ybr Carmen 2005 125 cc
    KRAL BEY, benim RS 151 130 km de yeni aldım. Ama kesmedi. Sana satayım. Hiç boşuna sıfır alma..

Alıntı serdarmert adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    KRAL BEY, benim RS 151 130 km de yeni aldım. Ama kesmedi. Sana satayım. Hiç boşuna sıfır alma..
    Ben taksitle alacağım kredi kartına.Birde neden satmak istiyorsunuz daha yeni almışsınız ?

Motosikleti
    Ybr Carmen 2005 125 cc
    Alıntı KraL Bey adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ben taksitle alacağım kredi kartına.Birde neden satmak istiyorsunuz daha yeni almışsınız ?
    Herşeyi tam. merak etme. Ben vitesli bişey almak istiyorum. Kesmedi beni dedim ya..

Motosikleti
    mondial 151rs
    26 bındeyım park halınde araba carpmasından sonra rampada oldugu ıcın 3-4 takla attı motorum saglam bı granaj kalmadı bnde hepsini patlk göz dedıklerı granajdan yaptım gzl oldu.

motor kapıda arka janttan zincirli ıken cocukların oynaması ıle boya attı

arka fren lambası park lambası sınyaller ledlı

URL=http://img19.imageshack.us/i/dsci0004o.jpg/][/URL]

Motosikleti
    Ybr Carmen 2005 125 cc
    Kardeş napmışsın motora.

Bunu çinliler görse intihar ederdi.....

Motosikleti
    mondial 151 rs
    kardeş o göstergeler neyin nesi ya

Acemi85 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    GPR125R
    Herşeyi tam. merak etme. Ben vitesli bişey almak istiyorum. Kesmedi beni dedim ya..
    125 lik alıcaksan Cbr falan alma Ya Aprilla Rs 125 al yada Derbi 125R Bunlar gerçekten hem keyifli hem hızlı ben derbiyle 155 gördüm. Ama görüntü diyosan Yamaha YZF 125R da olabilir. Arkadaşım aldı fakat 110 u geçemiyo

Motosikleti
    mondial 151rs
    Kardeş napmışsın motora.

Bunu çinliler görse intihar ederdi.....

kopruyu tarif etmeme gerek warmı

korkut 250 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Fz6 Fazer..Ve birde Yavrusu
    Selam arkadaşlar bendede var 151 rs .Devamlı egsoz contasını yakıyor.
    Bir damla özür nice yangınları söndürür.Gurur yapmayın yoksa o yangın tüm sevdiklerinizide götürür.

ilkerabi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YOK Şimdi.. Corsa 05
    Bağlantı Kelepçe contalarını diyorsan piyasa malı olanlar yanıyor..

Motosikleti
    mondial 151rs
    bide egzosun dagılmış sanırım ıcı elyaflarını bı bak ıstersen elyaf al açmışken içinede biraz daha elyaf koy emınım gececektır

gursus - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBR600F
    crazyx arkadaşım maaşallah 26 bin herkese nasip olmaz motor güzel ama bazı yerler abartı olmuş örneğin torpidodaki hoparlör kapaklarının rengi ve diğer yeşile boyadığın yerler biraz abartı tabiki sen beğendiysen sorun yok bu arada ledli stop u falan nasıl yaptığını biraz açıklarmısın çok güzel olmuş ...

Motosikleti
    mondial 151rs
    ledlerle bırazda el becerısı ıle olabılen şeyler yeşil konusunda haklısın sıyaha cevırmeyı düşünüyorum gzl olurmu bide 26 o zamandı şuanda 26950 :Dyarın 2 gun ıcınde 28 bın olur heralde :D

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 4 kullanıcı var. (0 üye ve 4 misafir)

Bu Konudaki Etiketler